WINTERFEST 4 MILE RUN

back to results

Feb. 10, 1997

WINTERFEST 4 MILE RUN
Riverview, MI


F. NAME L.NAME CITY SEX AGE OVERALL AGE GROUP TIME
---------------------------------------------------------
Laurel Park Ann Arbor F 33 25 1 232100
Megan Fitzgerald F 16 34 1 235900
Nancy Grayson Northville F 46 43 1 242800
Marne Smiley Sterling Hgts F 14 65 2 252900
Amy Masternak Livonia F 28 68 1 253300
Rachel Smith Monroe F 17 72 3 254600
Margaret Smith Monroe F 17 79 4 255900
Colette Long Monroe F 30 81 2 260200
Jennifer Lyijnen Sterling Hgts F 18 84 5 260900
Valari Ambrose Wyandotte F 29 86 2 261000
Julie Wood F 16 93 6 262800
Shannon Stephens F 17 94 7 263100
Jane Macleod Windsor F 39 98 1 263300
April Flynn Windsor F 27 106 3 265800
Ann Gere Monroe F 35 110 2 270200
Lynda Kennedy Rochester Hills F 36 111 3 270800
Beth Dinkleman Sterling Hgts F 15 123 8 272700
Karen Zimmerman Novi F 42 126 1 273100
Maggy Zidar Pontiac F 47 140 2 274700
Shari Thompson Dearborn F 27 146 4 280200
Christina Baker Pontiac F 33 153 3 281500
Donna Olson Bloomfield Hills F 46 156 3 281800
Jeni Huffman Grosse Ile F 18 164 9 283600
Stacy Lieberman Birmingham F 26 166 5 284300
Mandy Heck Monroe F 17 168 10 284500
Michell Block F 19 179 11 290800
Evelyn Rogers Ann Arbor F 36 180 4 291000
Shelia Grinke Southgate F 190 6 292800
Jennifer Collett Taylor F 32 193 4 293100
Janice Denney Clawson F 16 199 12 294200
Denise Lehman Brown F 27 201 7 294700
Stacy Moore Canton F 20 206 8 295500
Julia Stevenson Grosse Ile F 17 211 13 300400
Diane Patton Belleville F 213 2 300700
Teresa Ashworth Windsor F 48 217 4 301600
Jamie Johnson F 17 218 14 301700
Diane Himebaugh Canton F 41 220 3 301800
Stefanie Eiberger Eastpointe F 17 227 15 302300
Debbie Wilson Allen Park F 28 234 9 302800
Sylvia Medlen Ortonville F 39 240 5 303500
Angela Krzeczkowski Taylor F 37 242 6 304300
Dawn Zonca F 28 251 10 305400
Shannon Oakley Lincoln Park F 17 257 16 310300
Julie Brundirks Sterling Hgts F 17 260 17 310800
Phonetheva Ang Clawson F 17 261 18 310900
Julia Cawood Monroe F 16 263 19 311000
Constance Doughty Farmington Hills F 264 4 311300
Renee Kashawlic Livonia F 14 272 20 312700
Kristin Lancour Lincoln Park F 17 273 21 312900
Melissa Hardesty Flat Rock F 16 275 22 313100
Melissa Shotwell Riverview F 15 279 23 313600
Shelley Rowland North Street F 292 5 315300
Teresa Kelly New Baltimore F 47 293 5 315600
Karen Nichols Carleton F 16 296 24 320200
Rosemary Rolak Trenton F 30 298 5 320500
Denise Kutchins Royal Oak F 41 307 6 321800
Ann Spaulding Livonia F 34 319 6 324000
Tamara Fritz Bloomfield Hills F 37 321 7 324100
Jackie Phillips Macomb F 326 11 324800
Chris Fuerth Woodslee F 49 332 6 325600
Joan Walker Windsor F 49 333 7 325600
Elizabeth Knapp Flat Rock F 17 335 25 325700
Beth Rae Odonnell Southfield F 34 336 7 325900
Anne Ulicki Trenton F 28 340 12 330200
Debbie Stroup Dearborn F 31 349 8 331800
Lynette Tarr Romeo F 30 351 9 331900
Mary Euth F 43 352 7 332000
Kelly Upton Garden City F 15 353 26 332100
Sandy Rice Lambertville F 40 358 8 332500
Kerri Fields Riverview F 23 361 13 333000
Lois Berkowitz Riverview F 48 363 8 333300
Rachel Czerwonka Riverview F 16 364 27 333400
Christina Gozdor Canton F 26 367 14 333700
Maryann Carter Flat Rock F 38 368 8 334000
Quinn Clarke Hartland F 35 369 9 334200
Sheila Surdu Berkley F 29 370 15 334600
Cecilia Brzys South Lyon F 47 371 9 334800
Jessica Rai Livonia F 15 376 28 335700
Karen Bednarek Riverview F 22 378 16 340000
Chris Horton Westland F 47 381 10 340400
Katie Kehrl Monroe F 17 384 29 340800
Michele Ryce Detroit F 25 386 17 341300
Angie Hayes Riverview F 44 390 9 341700
Linda Forsberg Bloomfield F 49 393 11 342200
Michele Gorang Clinton Twp F 45 396 12 342800
Glenn Runyan Riverview F 44 400 10 343500
Penny Dunn Trenton F 33 403 10 344000
Beth Kellman West Bloomfield F 32 404 11 344100
Twana Powell Detroit F 28 405 18 344200
Jan Ford Belleville F 45 406 13 344600
Kathy Brooks Sterling Hgts F 47 411 14 345000
Mary Jo Burtka Farmington F 36 415 10 350300
Joycy Zanley F 37 416 11 350500
Liz Colegrove Jackson F 39 419 12 350900
Linda Knapp Grosse Ile F 44 422 11 351200
Cheryl Denson Grosse Ile F 423 15 351900
Ann Mccabe Windsor F 54 424 1 352100
Mary Ann Edwards Highland F 48 426 16 352300
Betsy Bradley Lasalle F 36 425 13 352300
Terry Macay Southfield F 38 429 14 353300
Deborah Ciosek-haapala Southfield F 42 433 12 354100
Sandra Somers New Boston F 59 436 1 354500
Sue Wade Belleville F 42 437 13 354600
Patty Lacross Belleville F 49 442 17 355000
Eileen Farrell Wyandotte F 56 444 2 355300
Susan Gutt Dearborn F 47 445 18 355400
Cheryl Simon Detroit F 33 446 12 355500
Deana Laura S. Rockwood F 29 448 19 360100
Mary Steinhauser Lasalle F 52 449 2 360400
Janet Howard Ypsilanti F 35 450 15 361000
Penny Vandellen Ypsilanti F 27 455 20 362100
Margie Hopkins Belle River F 42 457 14 363100
Katie Salter Allen Park F 32 459 13 363300
Ronda Burroughs Canton F 41 460 15 364400
Jackie Olsen Riverview F 43 462 16 364700
Carol Schumacher F 47 463 19 364800
Lindsay Sander Allen Park F 14 464 30 364900
Christie Menna Southgate F 15 465 31 365000
Amy Sieloff Livonia F 21 466 21 365300
Vickie Downey Northville F 51 467 3 365800
Denise Idzior Trenton F 36 468 16 370100
Maggie Maul W Bloomfield F 33 472 14 371000
Tracy Mullen Ann Arbor F 37 480 17 371900
Carolyn Mcwhirter Canton F 48 482 20 372400
Bridgit Stone Newport F 16 487 32 374900
Pat Gratz Southgate F 45 488 21 375300
Christie Collins Dearborn F 35 490 18 375700
Karen Hill Grosse Ile F 50 491 4 380000
Donna Kondek Ortonville F 36 494 19 380800
Maria Meirelles Detroit F 49 497 22 381300
Barbara Fletcher Livonia F 51 499 5 382000
Laura Bandit Belleville F 30 501 15 383500
Colleen Terry Warren F 31 502 16 384000
Lisa Chaing Westland F 29 503 22 384000
Sandy Moody Grosse Ile F 38 506 20 384400
Deborah Ketten Taylor F 42 509 17 385400
Glorianne Ebel Rochester Hills F 41 510 18 390200
Teresa Reyes Dearborn Heights F 40 511 19 390300
Mary Urban St. Clair Shores F 44 513 20 391900
Mary Blaszczyk F 48 514 23 392100
Suzanne Camden Dearborn F 31 515 17 392500
Linda Kuznicki Dearborn F 45 517 24 393500
Kathryn Rutherford Belleville F 46 518 25 394200
Ann Mies Livonia F 42 519 21 394900
Maggie Cytacki Livonia F 40 520 22 395100
Barbara Smith Plymouth F 42 522 23 400800
Judy Santoni Brighton F 49 523 26 402100
Janet Polidori F 32 524 18 403200
Margaret Wirth Clawson F 35 529 21 410600
Stephanie Armes Livonia F 40 534 24 412600
Karen Meldrum St Clair F 36 538 22 414800
Kathy Pare Royal Oak F 40 539 25 415300
Pat Shumate Grosse Pte F 54 540 6 421300
Sally Flaten Woodhaven F 42 542 26 424700
Barbara Burke Farmington Hills F 61 544 1 432400
Dorothy Ewald Ferndale F 48 547 27 434700
Prudie Fernbach F 51 548 7 441900
Archetta Smith Carleton F 43 549 27 442000
Mary Turton Essex F 52 552 8 450800
Marianne Fannon Detroit F 26 553 23 454500
Shannon Veurink Rockwood F 26 554 24 460000
Holly Wernet St Clair Shores F 40 555 28 464500
Andrea Ketten F 51 557 9 474700
Brenda Murphy Taylor F 41 556 29 474700
Mary Roy Grosse Pte F 55 559 3 483900
Janice Shimmel Grosse Ile F 62 560 2 490300
Barbara Robinson F 56 562 4 494100
Martha Krisciunas Dearborn F 69 565 1 510500
Terry Lloyd Bloomfield Hills F 45 567 28 522300
Janice Raymo Carleton F 43 568 30 523100
Judy Pope Riverview F 42 570 31 534900
Diane Featherston Southgate F 46 571 29 542800
Deborah Crotty Rochester Hills F 47 573 30 560700

RETURN TO TOP
F. NAME L.NAME CITY SEX AGE OVERALL AGE GROUP TIME
---------------------------------------------------------
Keith Stopen M 30 1 1 195000
John Cress Windsor M 30 2 2 201000
Dave Peterson Farmington Hills M 30 3 3 201400
Keith Hanson Royal Oak M 32 4 4 201800
John Springer South Lyon M 35 5 1 202500
Kevin Hanson Shelby Twp M 36 6 2 204200
Rob Block Livonia M 17 7 1 210600
Mark Hoffman Lasalle M 19 8 2 213000
Matt Hoffman Lasalle M 19 9 3 213300
Scott Millis M 36 10 3 213600
Jeffrey Martin Northville M 39 11 4 215000
David Glezyng Rochester Hills M 30 12 5 220000
Steven Crane Taylor M 15 13 4 220100
Joe Borg Taylor M 16 14 5 220400
Jerry Conners Alanson M 30 15 6 222100
Scott Beaman M 18 16 6 222500
Chuck Block Livonia M 40 17 1 222600
lester wyborny M 39 18 5 223500
Dave Dwornick Brownstown M 39 19 6 223800
John Brabbs Royal Oak M 31 20 7 224700
Tony Mcdonnell Northville M 42 21 2 225200
johnny Starlyte M 32 22 8 230500
Rick Shaffer Southgate M 26 23 1 231100
Jerome Meredith Ann Arbor M 40 24 3 231400
Bill Weidenbach Northville M 37 26 7 232500
Lee Lavigne Windsor M 24 27 2 232600
Pat Roberts Trenton M 13 28 7 233300
Chris Hendley Grosse Ile M 34 29 9 234000
Brandon Fisk Shelby Twp M 14 30 8 234900
Alan Glovack Bloomfield Hills M 49 31 1 235100
Rick Armes Livonia M 37 32 8 235500
Matthew Rowe Livonia M 22 33 3 235800
Michael Whoolery Allen Park M 36 35 9 241000
Stan Polkowski Plymouth M 43 36 4 241500
Pete Siska Detroit M 40 37 5 241700
Craig Skalski Livonia M 17 38 9 241800
David Furchak Wyandotte M 17 39 10 241900
John Tarkowski Garden City M 44 40 6 242000
Chris Alef Sterling Hgts M 43 41 7 242100
Christopher Burns Flat Rock M 16 42 11 242700
Uldis Vitins Canton M 39 44 10 242900
James Carlton White Lake M 54 45 1 243300
Bill Monnett Clawson M 16 46 12 243600
Rick Straub Northville M 42 47 8 243900
Dwayne Moore Clarkston M 30 48 10 244900
Stephen Zacharias Canton M 35 49 11 245100
Douglas Bajor Royal Oak M 37 50 12 245300
Kenneth Arble Plymouth M 40 51 9 250100
Thomas Zarzycki Harrison Twp M 38 52 13 250700
Dale Boyd M 40 54 10 250800
Thomas Gerou Canton M 38 53 14 250800
Dan Green Eastpointe M 17 55 13 251200
Gene Zimmerman riverview M 44 56 11 251200
Jay Steele Wyandotte M 25 57 4 251400
Dick Hack Angola M 44 58 12 251600
Michael Capraro Riverview M 48 59 2 251700
Matthew Shannon Lincoln Park M 16 60 14 251800
Jim Kyle Northville M 50 61 2 251800
Phillip West Trenton M 46 62 3 252100
John Jones Livonia M 28 63 5 252200
David Wilson Ann Arbor M 29 64 6 252700
Paul Burnham Plymouth M 41 66 13 253100
Chuck Byron Monroe M 37 67 15 253200
Dennis Berry Dearborn M 32 69 11 253500
Charles Cova Redford M 30 70 12 253700
Jim Jackel Monroe M 43 71 14 254400
Dan Phillips Clinton Twp M 51 73 3 255100
Bob Ratliff Warren M 34 75 13 255400
Brian Reetz Royal Oak M 35 74 16 255400
Greg Duvall Findlay M 34 76 14 255500
Johnny Hall Clawson M 16 77 15 255600
Tom Henderson St. Clair Shores M 48 78 4 255800
Kenneth Castle Ann Arbor M 38 80 17 260000
Gregory Lecours Windsor M 30 82 15 260200
Bob Renkopf Monroe M 38 83 18 260700
Larry Parks Canton M 43 85 15 260900
Alan Chester Findlay M 39 87 19 261100
Thomas Chester Findlay M 12 88 16 261300
Floyd Walters South Lyon M 40 89 16 261400
Ken Price Rochester Hills M 39 90 20 261500
Bob Wismer Amherstburg M 30 91 16 261500
Gary Nieman Clinton Twp M 38 92 21 261800
Jason Moore Canton M 21 95 7 263100
Jim Gola Westland M 35 96 22 263200
Alvin Ravenscroft Willis M 63 97 1 263200
Greg Pagano Flat Rock M 17 99 17 263700
Alphonse Ruffner Taylor M 47 100 5 264000
David Funnell Windsor M 38 101 23 264200
Gary Belanger Windsor M 35 102 24 264800
Frank Rizzo Sterling Hgts M 36 103 25 265100
Eric Doyle M 28 104 8 265200
Jim Carpenter Rockwood M 36 105 26 265700
Bill Smith Farmington M 44 107 17 265900
William Green Novi M 36 108 27 265900
Jim Paton Belleville M 49 109 6 270100
Robert Hermann Rockwood M 41 112 18 271100
Will Mcwhirter Canton M 48 113 7 271400
Kevin Sherwood Royal Oak M 34 114 17 271500
Ken Krahn Belle River M 115 8 271600
Robert Kelly New Baltimore M 46 116 9 271700
Kevin Pletzke Livonia M 16 117 18 271800
Gary Trombley Harrison Twp M 44 118 19 271900
G Clarke M 31 119 18 272000
Steven Broda Northville M 35 120 28 272200
Bill Smith Novi M 51 121 4 272300
Patrick Dwyer Jackson M 49 122 10 272600
Gene Edwards Grosse Ile M 46 125 11 272900
Rick Newsom Canton M 42 124 20 272900
Brad Behrman Plymouth M 50 127 5 273300
Chris Moening Woodhaven M 35 129 29 273400
David Durbin Wyandotte M 29 128 9 273400
Paul Garko Clarkston M 49 132 12 273700
Henry Wells Mount Clemens M 52 131 7 273700
Jerry Mittman Northville M 52 130 6 273700
Marc Mereson Eastpointe M 36 133 30 274000
Blenn Dusek Farmington M 47 135 14 274000
Darryl Stanbrough Oak Park M 45 134 13 274000
John Calloui Ypsilanti M 21 136 10 274100
Wildcat Drew Redford M 49 138 15 274200
Jeffrey Sloss Grosse Pointe M 36 137 31 274200
Steven Bartman Monroe M 41 139 21 274300
Jim Mohler Monroe M 46 141 16 274700
Jackson Moyer M 16 142 19 274800
Michael Lang Belleville M 13 143 20 274900
Billy Shelton Inkster M 40 144 22 275700
Edward O'reilly Maumee M 43 145 23 275900
Chris O' Callaghan Southgate M 41 148 25 280300
Kevin Murphy Saline M 42 147 24 280300
Curt Bastianelli Canton M 38 149 32 280700
Ron Thielman Clinton Township M 49 150 17 280900
Jeffrey Ruiz Shelby Twp M 30 151 19 280900
Randy Fielder Brooklyn M 45 152 18 281200
David Lee Southgate M 60 154 2 281500
Larry Clark Canton M 45 155 19 281600
Michael Smith M 18 157 21 282100
Mark Ferguson Flat Rock M 18 158 22 282200
John Furchak Wyandotte M 48 159 20 282300
Doug Carne Huntington Woods M 32 160 20 282900
Mike Dennisuk Trenton M 45 161 21 283200
Donald Spaulding Carleton M 49 162 22 283300
Ken Opland Madison Hts M 48 163 23 283500
Richard Litzler Bloomfield Hills M 57 165 1 283700
Len Fuerth Woodslee M 48 167 24 284400
Bob Bradley Lasalle M 41 169 26 284600
Robert Redditt Detroit M 47 170 25 284800
Edward Cassel Northville M 54 172 8 285600
Dennis Mac Donell Plymouth M 40 171 27 285600
Vertis Clark Pontiac M 46 173 26 290100
Phil Lokuta Wyandotte M 62 174 3 290300
David Olson Belleville M 26 175 11 290400
Daniel Dunn Trenton M 34 176 21 290500
Dan Cytacki Livonia M 17 177 23 290500
David Vance Redford M 41 178 28 290600
William Harp Madison Hgts M 30 181 22 291400
James Bahnke South Lyon M 48 182 27 291400
Daniel Doman M 38 184 34 291900
Patrick Sheehan Southgate M 35 183 33 291900
Bob Westfall Livonia M 45 186 28 292000
Phil Poore Clinton Township M 44 185 29 292000
Andrew Bourhill M 41 187 30 292100
Richard Turner Southgate M 47 188 29 292100
Craig Grunewald Clinton Township M 35 189 35 292400
Giles Wilborn Harper Woods M 56 191 2 293000
Mark Desana Trenton M 13 192 24 293000
Michael Marihugh Livonia M 42 194 31 293100
John Byrne Dearborn M 36 195 36 293200
Harry Stoddard Whitmore Lake M 54 196 9 293700
Timothy Pare Royal Oak M 45 197 30 294100
Robert Axford Woodhaven M 50 200 10 294200
Benjamin Zabrowski Trenton M 16 198 25 294200
Paul Bavol Taylor M 31 202 23 294800
William Hill Grosse Ile M 50 203 11 295000
Tim Metcalf Dearborn M 35 204 37 295000
Roger Katakowski M 44 205 32 295100
Joseph Cavasin Livonia M 16 208 27 295700
Todd Hack Angola M 14 207 26 295700
Bradley Jerris White Lake M 27 209 12 295800
Bart Cavasin Livonia M 45 210 31 300100
Ronald Camp Brooklyn M 45 212 32 300500
Rick Leischner Belleville M 47 214 33 300800
Tom Miskell Rochester Hills M 46 215 34 301000
Andy Sawyer Wixom M 23 216 13 301100
Richard Solomon M 44 219 33 301800
Ronald Page Southfield M 47 221 35 301900
Marc Blais Westland M 33 223 24 302100
Daniel Teschler Casco M 48 224 37 302100
Rick Kutchins Royal Oak M 45 222 36 302100
Phil Meyers Ann Arbor M 55 226 3 302200
Jeffrey Sullivan Royal Oak M 31 225 25 302200
Mark Assenmacher Southgate M 14 228 28 302400
Doug Faulkner Oak Park M 47 229 38 302500
Patrick Iott Monroe M 39 230 38 302700
Steve Mustac Windsor M 50 232 12 302700
John Krygier Wyandotte M 45 231 39 302700
Mark Johnson Flat Rock M 45 233 40 302800
Erik Mulheisen Riverview M 16 235 29 303100
Bob Cipriano M 37 236 39 303100
Geoff Connors M 20 237 14 303200
Joshua Opperer Huntington Woods M 26 238 15 303300
Joel Kashdan Southfield M 48 239 41 303300
James O'callaghan Woodhaven M 48 241 42 303800
Jerry Bauer Belleville M 42 243 34 304400
Timothy Payne Trenton M 35 244 40 304600
Patrick Phillips Woodhaven M 35 245 41 304700
Douglas Salter Allen Park M 32 246 26 304900
Mark Luecke Allen Park M 30 247 27 305000
Phil Seymour M 49 248 43 305200
Greg Pratt Canton M 51 249 13 305300
Ken Doman M 29 252 16 305400
Matthew Odonnell M 48 250 44 305400
Ken Lacross Belleville M 50 253 14 305500
marcus M 36 255 42 305900
Jonathan Wilensky Ann Arbor M 21 254 17 305900
William Roberts Grosse Pointe M 45 256 45 310100
Douglas Bradley Dearborn M 53 258 15 310500
Charlie Pierson Canton M 48 259 46 310600
Jack Sullens Windsor M 35 262 43 310900
Charles Mason Findlay M 43 265 35 311400
Michael Golombek Dearborn M 45 266 47 311500
John Moyer M 41 267 36 311600
Jeffery Martell Monroe M 33 268 28 312100
David Stone Farmington Hills M 33 269 29 312100
Jason Goins Toledo M 22 270 18 312200
Donald Foltz Sr. Findlay M 56 271 4 312300
Mark Ferguson Flat Rock M 41 274 37 313000
Jimmy Rehkopf Monroe M 10 276 30 313200
Gerry Castle Ferndale M 39 277 44 313400
Ron Maynor Lincoln Park M 37 278 45 313500
Scott Gizzi Dundee M 29 280 19 313700
Adolf Smith Taylor M 41 281 38 313800
Frank Wilson Allen Park M 66 282 1 313900
Art Mackie Belleville M 47 283 48 314000
Bill Schaecher Westland M 48 284 49 314000
James Wiegand Rochester Hills M 26 285 20 314000
Irvine Barat Windsor M 65 286 2 314100
Larry Brandon Novi M 55 287 5 314200
Larry Cherven Ann Arbor M 44 288 39 314300
John Lotter Trenton M 49 289 50 314400
Mark Auger Ferndale M 25 290 21 314600
John Wehrly Madison Hgts M 57 291 6 314800
Russ Stabile Pleasant Ridge M 46 294 51 315700
John Sheppard Trenton M 39 295 46 320000
Michael Pollock Sterling Hgts M 42 297 40 320300
Mark Beniak South Lyon M 39 299 47 320500
Phil Wade Belleville M 43 301 41 320800
Todd Buzzell M 39 300 48 320800
Joe Piotrowski Trenton M 13 302 31 321100
Barry Fraser Trenton M 46 303 52 321200
John Mc Cuen M 25 304 22 321300
Eugene Keyandwy Dearborn Heights M 305 4 321500
Larry Weis Birmingham M 54 306 16 321600
James Meier Ypsilanti M 48 308 53 322100
Bill O'neil Allen Park M 309 54 322200
Leo Wagatha Flat Rock M 33 310 30 322300
Jerry Weber Findlay M 53 312 17 322600
Mark Rusch Grosse Pointe M 39 311 49 322600
William Fletcher Livonia M 52 313 18 323000
Gordon Schollenberger Dearborn Heights M 49 314 55 323100
Hank Koppelo Westland M 38 315 50 323300
Robert Lee Novi M 54 316 19 323400
Tom Flanagan Livonia M 44 317 42 323500
Chris Sheehan Lincoln Park M 34 318 31 323600
John Scott Watson Southgate M 39 320 51 324000
James Abbott Hazel Park M 46 323 56 324400
Geoff Sass Southgate M 50 322 20 324400
Larry Vroman Trenton M 38 324 52 324600
Dennis Pousak M 32 325 32 324600
Ron Dzierwa M 40 327 43 324800
Michael Stewart Monroe M 42 328 44 324900
Keith Olivares Canton M 41 329 45 325200
James Tritt Rockwood M 40 330 46 325200
Bernd Mueller Taylor M 60 331 5 325400
Michael Martinez Southgate M 14 334 32 325600
Norman Mackenzie Royal Oak M 52 338 21 330000
Bryan Rees M 42 337 47 330000
Ron Rutherford Belleville M 48 339 57 330200
Ryan Smith Carleton M 17 341 33 330300
Daniel V Murphy Center Line M 44 342 48 330600
Joe Pagano Flat Rock M 20 343 23 330900
Jack Entwistle Windsor M 61 344 6 331200
William Murphy Jackson M 41 345 49 331300
Dennis Leblanc Trenton M 43 346 50 331500
David Petrillo Dearborn M 51 347 22 331600
Ken Zasadny Wyandotte M 39 348 53 331600
Gregory Tarr Romeo M 31 350 33 331900
Tom Porter Wayne M 53 355 23 332300
Dan Martinez Southgate M 14 354 34 332300
Ken Murray Livonia M 45 356 58 332500
Joseph Benson Livonia M 38 357 54 332500
Robert Littky Farmington Hills M 359 7 332800
Craig Skalski Livonia M 41 360 51 332900
Francis Urbiel Detroit M 44 362 52 333200
Jim Zanglin Trenton M 55 365 7 333600
Scott Farrar M 34 366 34 333700
Russ Billau Milan M 35 373 56 335000
Richard Danforth Rochester Hills M 39 372 55 335000
David Foss Warren M 31 374 35 335400
Keith Mack Westland M 39 375 57 335500
Vic Leo Northville M 53 377 24 335900
Charles Schumacher M 45 380 59 340100
William Chiola Dearborn Heights M 45 379 58 340100
Denny Gannon Redford M 49 382 60 340500
Peter Morse Bloomfield M 52 383 25 340700
Matt Gagne Trenton M 22 385 24 341200
Frank Yurkovich Wyandotte M 43 387 53 341500
Roger Brown Wyandotte M 48 388 61 341600
William Smith Detroit M 51 389 26 341600
Stanley Urbiel Redford Twp M 42 391 54 341800
Richard Penn Tecumseh M 52 392 27 342100
Kevin Delaney Trenton M 41 395 55 342300
Brian Goocher Trenton M 31 394 36 342300
David Mizzi Riverview M 40 397 56 342800
James Fron Riverview M 54 398 28 343000
Rick Klann Novi M 36 399 59 343400
Darhyl Garrett Rochester Hills M 401 60 343800
Michael Hunt Lincoln Park M 26 402 25 344000
Jim Hadley Dearborn M 53 408 30 344600
Michael J Dobrovic Bloomfield Hills M 407 29 344600
Michael Mireles Livonia M 39 409 61 344700
Richard Levy Dearborn Heights M 410 31 344800
David Flaten Woodhaven M 49 412 62 345300
Gary Mcsweeney Jr Allen Park M 31 413 37 345700
Timothy Ames Woodhaven M 33 414 38 350000
Stewart Robertson M 50 417 32 350500
Rodney Moore Canton M 48 418 63 350600
Dennis Wallace M 48 420 64 351000
Bo Sprauer Northville M 54 421 33 351100
John D Stadler Monroe M 56 427 8 352400
Jerome Solomon Livonia M 40 428 57 353100
Robert Newman Brighton M 39 430 62 353500
Stephen Sandler Royal Oak M 41 431 58 353700
Andy Jackel M 10 432 35 353900
Mark Nestor Trenton M 47 434 65 354300
Ronald Gill Pleasant Lake M 60 435 8 354400
Robert Blair Essex M 61 438 9 354600
Kelly Goynes Detroit M 33 439 39 354800
Elmer Kinsey Oak Park M 34 440 40 354900
Jeff Mazzatta Rochester Hills M 26 441 26 354900
Lawrence Downey Northville M 49 443 66 355200
Henry Barraco Livonia M 35 447 63 355600
Cary Adelman Oak Park M 45 451 67 361300
Edmund Quirk Trenton M 35 452 64 361400
James Ford Belleville M 43 453 59 361400
Tom Williams M 47 454 68 361800
Wayne Ferris Jr. Lincoln Park M 41 456 60 363000
Otis Conway M 56 458 9 363200
Gene Tiell Bowling Green M 39 461 65 364600
Harold Bennett Wayne M 49 469 69 370100
Bill Haggerty St Clair Shores M 59 470 10 370500
Greg Wills Brighton M 47 471 70 370800
Lenard Gutt Dearborn M 49 473 71 371000
Pat Blessman Royal Oak M 35 474 66 371100
james sweigart M 45 475 72 371500
William Ebbitt Garden City M 45 476 73 371600
Danny Cox Center Line M 29 477 27 371700
Keith Davis Dearborn Heights M 43 478 61 371900
Lawrence Banasky Jr. River Rouge M 21 479 28 371900
Jerry Neibert Farmington Hills M 481 74 372300
John Check Dearborn M 37 483 67 372400
Archie Pollard Detroit M 54 484 34 372800
Eric Bradley Lasalle M 11 485 36 374000
Larry Salinas M 47 486 75 374200
Bob Voulemenous Wyandotte M 51 489 35 375700
Harold Sieloff Livonia M 46 492 76 380100
Timothy Oliver Detroit M 38 493 68 380700
Jack Wiseman Brownstown M 63 495 10 381000
Michael Sommers Sterling Hgts M 43 496 62 381200
John Russell M 35 498 69 381500
Joe Goetz Troy M 49 500 77 382700
George Russell Wyandotte M 57 504 11 384100
Joseph Yurich M 68 505 3 384400
Randall Upton Garden City M 48 507 78 384500
Gary Sobieski Farmington M 508 79 385200
Gus Laruffa Wixom M 41 512 63 391700
Jerry Eisenshtadt W Bloomfield M 516 12 392600
Ken Moody Grosse Ile M 70 521 1 395700
Russ Collier Wyandotte M 23 525 29 403600
Michael Perry Grosse Ile M 53 526 36 404100
Kevin Delaney Southgate M 32 527 41 404700
Dan Blaszdzyk Dearborn M 48 528 80 410200
Bruce Hammond Flat Rock M 34 531 42 411200
Phil Atkinson Allen Park M 56 530 13 411200
Ron Hardy Allen Park M 51 532 37 411500
Steve Fletcher Redford Twp M 32 533 43 412200
Louis Milgrom Franklin M 75 535 1 413500
Arnold Shifman Huntington Woods M 536 11 414300
Gregory Mullins Riverview M 44 537 64 414500
Dennis Assenmacher Southgate M 43 541 65 422100
Allen Evers St. Clair Shores M 69 543 4 425800
Philip Pitkin M 45 545 81 433800
David Cytacki Livonia M 15 546 37 434000
April Finley Trenton M 19 550 38 442700
James Finley Trenton M 49 551 82 445400
Jack Green Inkster M 48 558 83 474800
Ray Smith Plymouth M 44 561 66 492700
Merel Epstein Farmington Hills M 563 5 502400
Jay Robinson Jr. West Bloomfield M 60 564 12 510400
Richard Ford M 23 566 30 520500
William Moylan M 65 569 6 530300
Jerry White Dearborn Heights M 60 572 13 543800
Thomas Curtis Riverview M 7 574 39 611400
Thomas Curtis Riverview M 73 575 2 611600


Riverview, MI