Erie Mason Relays

back to results

Sep. 3, 2002

Erie Mason Relays


DIVISION II
1. Blissfield 24
2. Hudson 63
3. Erie Mason 85
4. St Mary's CC 114
5. Dundee 124
6. Emmanuel Baptist 144
7. Whiteford 173
8. Britton-Deerfield DNF
9. St Peter's Academy DNF



RUNNER SCHOOL RESULTS
1. K. Johnston-K. Nicholson Bedford 36:25
2. Lindsey Forche-Casey Smith Blissfield 36:26
3. B. Seres-C. Mather Monroe Jefferson 38:28
4. J. Belair-J. Morrin Erie Mason 38:33
5. M. Law-K. Porter Milan 38:39
6. A. Martinez-K. Loy Milan 38:42
7. B. Ursing-D. Ursing Southgate Anderson 38:48
8. R. Ham-C. Berlin Hudson 39:05
9. N. Sperry-M. Paselk Milan 39:23
10. Emma Koppelman-Tonya Edmunds Blissfield 39:55
11. K. Miller-S. Brangham Bedford 39:58
12. Tracy Marine-Britaney Beckey Blissfield 40:06
13. G. Stoltz-L. Birkey Ida 40:11
14. E. Federico-E. Rollef Airport 40:20
15. A. Hoffman-K. McAbier Monroe Jefferson 40:41
16. A. Dushane-S.. Malosh Monroe 41:44
17. H. Sanch-J. Coleman Milan 42:03
18. T. Shields-C. Quick Grosse Ile 42:22
19. M. Bellino-K. Steig St Mary's CC 42:29
20. A. Hollister-A. Eby Airport 42:36
21. M. Opfermann-A.. Montri Ida 42:44
22. R. Benson-D. Bodette Monroe 42:55
23. C. Miller-N. Bredernitz Milan 42:58
24. B. Gordon-E. Wells Dundee 43:09
25. Elizabeth Pooley-Jacqueline Pruitt Blissfield 43:11
26. F. Engkrist-A. Jablonski Bedford 43:15
27. C. Waterstraught-N. Murphy Hudson 43:25
28. K. Roan-A. Smith Hudson 43:28
29. J. Stelzer-S. Conn Bedford 43:34
30. M. Haliburda-B. Havekost Monroe Jefferson 43:39
31. S. Miller-A. Hollister Airport 43:40
32. L. Campbell-S. Gayde Monroe 43:55
33. Sydney Koch-Nicole Wilson Britton-Deerfield/Blissfield 43:57
34. J. Bruck-E. Vanwasshenova Monroe 43:59
35. A. Sager-M. Foster St Mary's CC 44:06
36. C. Barnard-C. Cameron Grosse Ile 44:31
37. L. Schofield-J. Silcox Dundee 44:36
38. K. Arrendondo-N. Roney Hudson 44:37
39. C. Cummerow-C. Cousino Erie Mason 44:41
40. R. Stotz-K. Banker Ida 44:49
41. A. Nenneman-A. Mathews Grosse Ile 45:09
42. E. Andrezejewski-R. Groesbeck Erie Mason 45:15
43. L. Aldona-J. Steele Emmanuel Baptist 45:19
44. K. Boisvert-K. Coolsaet Grosse Ile 45:25
45. S. Miazgowicz-C. Miazgowicz Bedford 45:49
46. Dana Zibbell-Kim Sheldon Blissfield 45:56
47. J. DeBruyne-B. Borck Whiteford 45:57
48. S. Przybylski-S. Stookey Emmanuel Baptist 46:11
49. A. Laney-J. Joly Bedford 46:14
50. C. Conroy-S. Schmitt New Boston Huron 46:37
51. H. Trout-P. Leal Hudson 46:52
52. A. Kuma-L. Dumkow Whiteford 47:06
53. A. Wood-R. Workman Emmanuel Baptist 47:15
54. C. Brown-M. Russell Bedford 47:16
55. S. VanKammen-L. Rohloff Grosse Ile 47:20
56. L. VanVorce-B.. Gardner Emmanuel Baptist 47:39
57. A. Folkema-C. Barnes Emmanuel Baptist 47:56
58. K. Gotha-S. Howard Bedford 47:58
59. D. Komarynski-D. Camp Hudson 48:12
60. A. Wickenheister-J. Laginess St Mary's CC 49:14
61. C. Yager-J. Borkey St Mary's CC 49:27
62. R. Woettke-M. Petras Grosse Ile 49:44
63. R. Pinter-A. Suiter Dundee 50:01
64. A. Boden-N. Noss Emmanuel Baptist 50:13
65. M. Hughes-J. Chapin Milan 50:23
66. L. Marok-B. Hauck Bedford 50:38
67. N. Green-C. Burkey St Mary's CC 50:41
68. R. Cheema-K. Kettinger Dundee/St Peter's 50:42
69. M. Saenz-M. Patel Monroe 50:50
70. C. Pace-J. Parsons Grosse Ile/Hudson 52:10
71. L. Barton-M. Patton Hudson 53:27
72. K. Harwood-K. Kreps Monroe 54:14
73. R. Roavme-A. Blanchett Airport 54:52
74. A. Tianello-C. Neiderkohr Whiteford 55:28
75. J. Foreman-L. Borton Hudson 55:36
76. R. Sorter-D. Martinez Emmanuel Baptist 65:13