2023 CYUP Misfits Invite Presented by HOKA

back to results

Jan. 21, 2023

2023 CYUP Misfits Invite Presented by HOKA
Gately Indoor Track & Field Center
Chicago, IL


Girls 1 Mile Run High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tatum David 12 Unattached 4:50.14 4
2 Grace Schager 12 Unattached 4:56.22 4
3 Catie Mccabe 12 Unattached 5:01.17 4
4 Scout Storms 10 Unattached 5:02.42 4
5 Evelyn Hett 12 Unattached 5:05.93 4
6 Sarah Fischer 12 Unattached 5:06.44 4
7 Lily Kriegel 11 Unattached 5:07.15 4
8 Sofia Arcuri 10 Sauganash Striders 5:08.79 4
9 Mikaela Helling 12 Unattached 5:09.28 4
10 Annika Swan 9 MiniCRR 5:10.67 3
11 Brooke Berger 12 Unattached 5:11.62 4
12 Caroline Hood 11 Unattached 5:14.18 4
13 Nikki Chopra 12 CYUP Training 5:15.49 3
14 Natalie Quinn 12 Unattached 5:15.67 3
15 Abigail Jordan 10 Unattached 5:16.76 3
16 Jane Lynch 10 Unattached 5:19.17 3
17 Eden Mueller 12 Unattached 5:23.53 3
18 Layla Jordan 10 All About Speed Track Club 5:27.01 2
19 Morgan Gioia 12 Unattached 5:27.25 2
20 Lizeth Montes 10 MiniCRR 5:28.40 2
21 Josephine Dziedzic 12 CYUP Training 5:29.02 3
22 Saniya Mathew 12 Unattached 5:29.48 3
23 Madison Petersen 9 Petersen Track Club 5:31.08 3
24 Elizabeth Ehrhardt 11 Unattached 5:31.19 3
25 Luisa Arcuri 20 Sauganash Striders 5:32.06 2
26 Olivia Ide 12 CYUP Training 5:35.33 2
27 Ella Hwang 11 MiniCRR 5:36.22 3
28 Bella Domier 11 The Lake Running Club 5:37.17 3
29 Keagan Knue 11 Milwaukee Mustangs 5:37.76 1
30 Olivia DeLuca 11 CYUP Training 5:39.27 2
31 Monika Urbaniak 9 Unattached 5:39.79 3
32 Nadia Bowden 11 Unattached 5:40.85 2
33 Sara Armstrong 11 The Lake Running Club 5:42.70 2
34 Emma Owens 11 Unattached 5:45.91 1
35 Emma Valencia 11 Unattached 5:46.07 2
36 Ashley Gaba 10 Sauganash Striders 5:48.53 2
37 Hannah Falk 11 Unattached 5:50.37 2
38 Nellie Melick 10 El Paso-Gridley 5:52.58 2
39 Lucia Fuentes 9 Sauganash Striders 5:57.05 1
40 Mia Burton 12 Unattached 5:57.78 2
41 Kenya Perez 11 MiniCRR 6:04.96 1
42 Emily Conderman 12 Dixon Distance Club 6:06.57 1
43 Julia Chang 10 Unattached 6:08.59 1
44 Brynn Domier 9 The Lake Running Club 6:13.79 1
45 Olivia Mauer 9 Pinon Track Club Elite 6:15.31 1
46 Megan McClain 10 Unattached 6:30.37 1
47 Maeve Rafferty 10 Sauganash Striders 6:33.55 1
48 Hannah Veenendaal 12 Milwaukee Speed Academy 6:54.66 1
49 Emma Dunn 10 The Lake Running Club 7:00.36 1


Boys 1 Mile Run High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Hunter Jones 12 Unattached 4:07.36 9
2 Gavin Genisio 13 Unattached 4:16.19 9
3 Hobbs Campbell 12 Unattached 4:17.15 9
4 Camyn Viger 11 Unattached 4:18.63 9
5 Owen Forberg 12 Unattached 4:20.09 9
6 Trey Sato 11 Unattached 4:20.21 9
7 TJ HANSEN 10 Unattached 4:20.47 9
8 Caleb Bost 12 Unattached 4:20.55 9
9 Theodore Cunningham 12 Unattached 4:22.08 9
10 Jackson Albanese 12 Unattached 4:23.32 9
11 Matteo Rosio 12 Unattached 4:23.77 8
12 Tyler Heath 12 Unattached 4:23.95 9
13 Jaden Merrick 9 Unattached 4:25.06 8
14 Ethan Reynoso 12 Unattached 4:25.76 8
15 Will Kozlowski 11 Pinon Track Club Elite 4:26.98 8
16 Max Malloy 10 Unattached 4:27.38 7
17 Ryan Seabaugh 12 Unattached 4:27.40 8
18 Owen Bosley 12 Unattached 4:28.06 9
19 Isaac Nowak 12 Unattached 4:29.57 7
20 Bj Sorg 12 Unattached 4:29.79 7
21 Grady Lenn 9 Unattached 4:29.82 7
22 Jack Roberts 12 Unattached 4:30.93 7
23 Jackson Tuck 12 Unattached 4:30.94 7
24 Dillon Walker 12 Unattached 4:32.59 8
25 Riley Newport 12 Unattached 4:32.75 9
26 Blake Oleson 12 Unattached 4:33.06 7
27 Charlie Bardwell 12 Unattached 4:33.30 7
28 Josh Weeks 11 Unattached 4:33.81 6
29 Dylan Maloney 10 Unattached 4:34.10 8
30 Jose Lozano 12 Unattached 4:35.06 7
31 Weston Forward 11 Unattached 4:36.36 7
32 Nathan Virginelli 12 Unattached 4:36.72 8
33 Muhiyadin Ali 12 Unattached 4:37.70 6
34 Sam Bushert 12 El Paso-Gridley 4:38.25 6
35 Aaron Richter 10 Unattached 4:38.43 6
36 Parker Dewey 11 Unattached 4:38.58 8
37 Owynn Garrelts 10 Unattached 4:38.95 5
38 Robert Berger 12 Unattached 4:39.13 4
39 Dane Brown 11 Unattached 4:39.67 7
40 Brady Kataoka 11 Unattached 4:39.76 5
41 Owen Cuplin 12 Unattached 4:40.38 7
42 Aidan Sosnowski 12 Unattached 4:40.43 6
43 Daniel Goodman 10 Unattached 4:41.00 6
44 Brandon Mendoza 11 CYUP Training 4:41.10 6
45 Will Perez 12 Unattached 4:41.48 6
46 Ryan Moats 11 Unattached 4:41.83 7
47 Max Elder 12 Unattached 4:42.33 7
48 Derek Coulter 12 Unattached 4:44.82 4
49 Michael O'Brien 11 Unattached 4:46.09 4
50 Jayden Reyes 12 Kettle TC 4:46.35 6
51 Calvin Allaband-Ga 11 Unattached 4:46.61 5
52 Dylan Cohen 11 Unattached 4:46.65 6
53 Hunter Whitney 12 Unattached 4:47.02 8
54 Adam Abiade 11 Unattached 4:47.31 5
55 Cole Kaether 12 Unattached 4:47.52 6
56 Tommy Stecz 12 CYUP Training 4:47.57 5
57 Jack Johnson 12 Dixon Distance Club 4:47.78 4
58 Aaron Conderman 10 Dixon Distance Club 4:47.80 4
59 Henry Lato 12 Unattached 4:47.86 4
60 Beck Wiegmann 12 Unattached 4:48.20 5
61 Luke Barham 11 Unattached 4:48.66 4
62 Josh Tuck 12 Unattached 4:49.68 7
63 Emiliano Almenderiz 12 Unattached 4:50.23 5
64 Jackie Ezzell 9 Unattached 4:50.64 3
65 Luca Bryja 9 Unattached 4:50.73 3
66 Erek Ross 12 Unattached 4:51.28 8
67 Jon Wool 11 Unattached 4:52.21 5
68 Owen Horeni 9 Unattached 4:52.37 5
69 Reed Grotenhuis 9 Unattached 4:52.54 4
70 Evan O'Connor 11 Unattached 4:53.76 6
71 Nick Bonn 12 Unattached 4:53.89 5
72 Tom Johnston 10 Unattached 4:54.19 3
73 Joe Johnston 10 Unattached 4:54.41 3
74 Fynn Bright 11 Unattached 4:55.13 4
75 Miles Maloney 12 Unattached 4:55.35 5
76 Noah Herbst 12 Unattached 4:55.44 4
77 Nick Dowell 10 Unattached 4:55.77 4
78 Trevor Arlington 11 Unattached 4:57.16 3
79 Andrew Elward 11 Unattached 4:57.17 5
80 Luis Lopez 12 Unattached 4:57.25 3
81 Lukas Holderby 11 El Paso-Gridley 4:57.61 3
82 Gino Arcuri 10 Unattached 4:57.83 3
83 Isaac Porzelius 10 El Paso-Gridley 4:58.69 2
84 Fisher Robert) Houston 12 Unattached 4:59.59 4
85 Ian Yeagle 12 CYUP Training 5:01.36 4
86 Ammar Alnatsheh 12 Unattached 5:01.98 3
87 Brennan McNamara 11 Unattached 5:02.96 2
88 Danny Kriegel 10 Unattached 5:03.61 3
89 Adan Cordova 9 The Lake Running Club 5:04.05 6
90 Jacob Varol 12 Unattached 5:04.50 2
91 Tyler Nalley 12 Unattached 5:04.66 3
92 Drew Spiegel 12 Unattached 5:04.97 3
93 Matthew Ostry 12 Kettle TC 5:06.30 3
94 Tyler Galley 12 Unattached 5:08.85 6
95 Mathew Melo 9 Unattached 5:09.01 2
96 Christopher Robles 12 Kettle TC 5:10.15 2
97 Luke Galik 11 Unattached 5:11.65 3
98 Vincent Pattison 9 All About Speed Track Club 5:13.34 4
99 Gary Angelo 9 Unattached 5:14.33 2
100 Mason Daley 10 Unattached 5:16.02 3
101 Matt Solovy 11 Unattached 5:17.44 2
102 Kris White 11 Kettle TC 5:17.64 2
103 Jackson Seabaugh 9 Unattached 5:19.51 3
104 Kyle Newton 11 Unattached 5:21.55 1
105 Dean Witzig 11 El Paso-Gridley 5:21.98 2
106 Ryan Osborn 10 Unattached 5:22.05 1
107 Drew Carpenter 12 Unattached 5:22.43 2
108 Will Glenn 9 CYUP Training 5:23.25 2
109 Sam Rush 10 Unattached 5:24.06 2
110 Jacob Ward 10 Kettle TC 5:27.72 2
111 Thomas Applebaum 11 Unattached 5:29.27 1
112 Jackson Sheets 11 Unattached 5:29.38 3
113 Kole Rigsby 12 El Paso-Gridley 5:29.41 2
114 Nathan Sharp 9 Unattached 5:30.07 1
115 Jack Gardiner 10 Unattached 5:30.76 1
116 Zach Smaroff 10 Kettle TC 5:31.49 2
117 Ernest McClain 10 Unattached 5:32.41 2
118 Miguel Mendez 9 Unattached 5:32.63 1
119 Trevor Gutteridge 10 All About Speed Track Club 5:33.28 1
120 Nicholas Harston 11 El Paso-Gridley 5:37.51 1
121 Demetrio Garcia 12 Unattached 5:41.95 1
122 Westin Conaster 9 Dixon Distance Club 5:43.76 1
123 Tomas Hadden 10 Kettle TC 5:56.25 1
124 Jaime Guzman 10 Unattached 6:12.10 1
125 Carlos Martinez 9 Kettle TC 6:13.15 1
126 Robert Berks 10 Kettle TC 6:17.12 1




Boys 2 Mile Run High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jackson Heidesch 12 Unattached 8:42.60 2
2 Connor Burns 12 Unattached 8:48.53 2
3 Noah Breker 12 Unattached 8:57.04 2
4 Wyatt Haughton 12 Unattached 9:21.96 2
5 Nate Wehner 11 Unattached 9:26.18 2
6 Jaden Merrick 9 Unattached 9:32.08 2
7 Max Malloy 10 Unattached 9:40.64 1
8 Grayden Rill 12 Unattached 9:40.90 2
9 Mac Kittrell 12 Chicago (DePaul College Prep) 9:44.60 2
10 Jack Wright 12 Unattached 9:52.65 1
11 Spencer Alf 10 Unattached 9:53.52 2
12 Oscar Dueno Alda 12 Unattached 9:54.40 2
13 Braden Eckman 12 Unattached 9:55.18 1
14 Ralph Brown 11 Unattached 10:02.23 1
15 Jose Lozano 12 Unattached 10:03.56 2
16 Dylan Zimmerman 11 Unattached 10:10.11 1
17 Nathan Simon 12 Unattached 10:12.72 1
18 Brady Norman 10 Unattached 10:12.82 1
19 Andrew Katsogianos 12 Unattached 10:19.28 1
20 Jack Murphy 12 Unattached 10:36.51 1
21 Jack McCreery 11 Unattached 10:50.34 1
22 Brandon Hoffman 10 Unattached 10:51.24 1
23 Jackie Ezzell 9 Unattached 11:06.04 1
24 Emmet Kisor 11 Sauganash Striders 11:10.11 1
25 Tyler Herzog 11 Unattached 11:25.52 1
26 Demetrio Garcia 12 Unattached 12:12.08 1


Girls 2 Mile Run High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tatum David 12 Unattached 10:22.70 1
2 Mia Kotler 10 Unattached 11:03.73 1
3 Caroline Hood 11 Unattached 11:26.79 1
4 Eliza Pfarr 9 Unattached 11:31.44 1
5 Emilee Moen 11 Milwaukee Speed Academy 11:34.77 1
6 Kate Foltz 9 Unattached 11:39.04 1
7 Amie Gronert 11 Unattached 11:49.51 1
8 Haley Fitzgerald 12 Sauganash Striders 12:14.07 1
9 Lenny Sterritt 11 Unattached 12:16.83 1
10 Ana Kimball 10 Unattached 12:21.93 1
11 Anne Lynch 11 Unattached 12:47.99 1
12 Rachel Prestes 11 Unattached 13:00.90 1
13 Madeline Herman 9 Sauganash Striders 13:32.55 1




Boys 60 meter Dash High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daniel Lacy 12 Unattached 7.00 2
2 Jakoby Graves 12 Louisville Track Club 7.00 2
3 Deangelo Hughey 11 Vipers Track 7.05 2
4 Andre Pigg Myles 12 Milwaukee Speed Academy 7.12 1
5 Daryl Okeke 12 Unattached 7.13 2
6 Javon Murry 12 Milwaukee Speed Academy 7.14 2
7 Amare Harris 12 Vipers Track 7.18 2
8 Carson Green 12 Southern Illinois Striders 7.19 1
9 Angelo Jackson 11 Assumption TC 7.19 1
10 Chris Fontenberry 10 Milwaukee Mustangs 7.21 1
11 Alex Orange 12 Unattached 7.21 2
12 Brody Holewinski 10 Wings of Glory 7.24 1
13 Daniel Fasasi 12 Milwaukee Speed Academy 7.24 1
14 Kevin Johnikin 9 Milwaukee Speed Academy 7.28 1


Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daniel Lacy 12 Unattached 6.98 6
2 Jakoby Graves 12 Louisville Track Club 7.04 10
3 Deangelo Hughey 11 Vipers Track 7.04 5
4 Daryl Okeke 12 Unattached 7.13 7
5 Zai'Aire Thomas 10 Unattached 7.14 5
6 Javon Murry 12 Milwaukee Speed Academy 7.16 7
7 Amare Harris 12 Vipers Track 7.17 12
8 Alex Orange 12 Unattached 7.21 8
9 Chris Fontenberry 10 Milwaukee Mustangs 7.22 5
10 Andre Pigg Myles 12 Milwaukee Speed Academy 7.23 2
11 Angelo Jackson 11 Assumption TC 7.26 10
12 Izaiah Correa 12 Milwaukee Speed Academy 7.27 1
13 Daniel Fasasi 12 Milwaukee Speed Academy 7.28 10
13 Kevin Johnikin 9 Milwaukee Speed Academy 7.28 7
15 Carson Green 12 Southern Illinois Striders 7.28 9
16 Brody Holewinski 10 Wings of Glory 7.29 11
17 Jeremy Bachus 12 Unattached 7.31 4
17 Gevongio Bynum 12 Milwaukee Mustangs 7.31 3
19 Damian Romero 12 Milwaukee Speed Academy 7.32 2
20 Zachary Weitgenant 12 Unattached 7.32 4
21 Demastanis Nikopoulos 12 CYUP Training 7.33 3
21 Trenton Oiler 10 Milwaukee Speed Academy 7.33 1
23 Landon Ruby 12 Unattached 7.36 8
24 Samuel Okyere 12 Unattached 7.38 3
25 Gabe Torres 11 Milwaukee Speed Academy 7.39 6
26 Mason McConnell 11 Assumption TC 7.39 6
27 John DAVIS III 11 Wings of Glory 7.40 9
28 Grayson Hartman 12 Unattached 7.41 4
29 Jahad Henderson 12 Unattached 7.41 3
30 Ben Bojar 12 Milwaukee Mustangs 7.42 1
31 Maxwell Warner 9 Windy City Hammers 7.42 10
32 Ethan Vanpinsker 9 Milwaukee Speed Academy 7.42 9
33 Cole Marshall 12 Vipers Track 7.45 4
34 Geremy Gomez 12 Unattached 7.46 4
35 Jalanai Hervey 10 Wings of Glory 7.46 12
36 Joseph Cannon 10 Wings of Glory 7.46 2
37 Jashaun Robinson 12 Wings of Glory 7.47 2
38 Nathan Lopez 10 Unattached 7.50 12
39 ANDREW LANPOUTHAKOUN 12 Unattached 7.51 5
40 Bryson Richardson 11 Vipers Track 7.51 5
41 Tahj Bradley 11 Unattached 7.52 8
42 Nicholas Gestrich 12 CYUP Training 7.52 4
43 Mikiah Hopf 10 Milwaukee Speed Academy 7.52 6
44 Daniel Coutinho 12 Unattached 7.54 6
45 Sean Minor 11 Milwaukee Speed Academy 7.57 1
46 Gene Johnson 12 Milwaukee Speed Academy 7.57 12
47 Isaiah Welch 11 Milwaukee Speed Academy 7.58 1
48 Shawn Parrish 10 Wings of Glory 7.58 7
49 Adam Votroubek 12 Assumption TC 7.61 11
50 Anthony Liggins 9 Stallions TC 7.61 9
51 Nicholas O'Halloran 18 Unattached 7.62 2
52 Aaron Kloth 10 Milwaukee Mustangs 7.62 11
53 Tony Woods 8 Gary Steelers Track 7.63 4
54 Emilio Nery 9 Unattached 7.65 12
55 Tyler Griffin 9 Milwaukee Speed Academy 7.65 10
56 Luke Marta 10 Milwaukee Speed Academy 7.66 3
57 Tyler Chanthavee 12 Unattached 7.67 1
58 Asher Siegel 11 Unattached 7.68 4
59 Ethan Russo 11 CYUP Training 7.75 7
60 Brady Rudoll 10 Milwaukee Speed Academy 7.78 2
61 Jonathan Han 13 Unattached 7.82 7
62 Shane Wolf 12 Ozaukee Storm Track and Field 7.88 5
63 Noah Hacker 12 Ozaukee Storm Track and Field 7.88 7
64 Keaton O'Neill 10 Assumption TC 7.91 11
65 Conner Johnson 10 Chicago Thunder Track Club 7.91 6
66 Kiran Blakley 10 Milwaukee Mustangs 7.93 1
67 Sebastian Miron 10 Louisville Track Club 7.98 5
68 Anthony Cupertino 9 Stallions TC 8.14 3
69 Marquis Harris 9 Gary Steelers Track 8.14 12
70 Logan Gleesing 10 Milwaukee Speed Academy 8.16 9
71 Anthony Guerra 11 Assumption TC 8.21 7
72 Marshall Collins 10 Wings of Glory 8.23 2
73 Mikel Smoot 9 Gary Steelers Track 8.45 11
74 Keon Elder 9 Gary Steelers Track 8.90 3
75 Mateo Zambrano 9 Elgin Road Warriors 12.04 9


Girls 60 meter Dash High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Lola Kolawole 12 Milwaukee Mustangs 7.60 2
2 Emmi Scales 12 Unattached 7.62 2
3 Claire Farrell 12 Unattached 7.71 2
4 Charley Brinks 11 Milwaukee Speed Academy 7.78 2
5 Rylee Lydon 12 Unattached 7.85 2
6 Brianna Dixon 12 Vipers Track 7.89 1
7 Annabelle Coudron 10 Milwaukee Speed Academy 7.93 2
8 Jasmine Hampton 11 Louisville Track Club 7.96 2
9 Naomi Bey-Osborne 10 Vipers Track 7.97 2
10 Sophia Richter 12 Louisville Track Club 7.98 1
11 Le'Nehja Norwood 12 Milwaukee Mustangs 7.99 1
12 Martyna Ostrega 11 Unattached 8.02 1
13 Jatavia Robinson 12 Milwaukee Mustangs 8.05 1
14 Angelena Bullocks 10 Windy City Hammers 8.06 1
15 Layla Lerus 11 Windy City Hammers 8.07 1
16 Analyiah Guardiola 11 Milwaukee Speed Academy 8.12 1


Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Emmi Scales 12 Unattached 7.72 12
2 Lola Kolawole 12 Milwaukee Mustangs 7.75 2
3 Charley Brinks 11 Milwaukee Speed Academy 7.80 8
4 Claire Farrell 12 Unattached 7.85 10
5 Jasmine Hampton 11 Louisville Track Club 7.88 1
6 Annabelle Coudron 10 Milwaukee Speed Academy 7.95 3
7 Naomi Bey-Osborne 10 Vipers Track 7.95 6
7 Rylee Lydon 12 Unattached 7.95 9
9 Sophia Richter 12 Louisville Track Club 7.97 9
10 Brianna Dixon 12 Vipers Track 8.01 4
11 Le'Nehja Norwood 12 Milwaukee Mustangs 8.03 4
12 Martyna Ostrega 11 Unattached 8.03 1
13 Jatavia Robinson 12 Milwaukee Mustangs 8.05 6
14 Angelena Bullocks 10 Windy City Hammers 8.07 3
15 Layla Lerus 11 Windy City Hammers 8.08 11
16 Analyiah Guardiola 11 Milwaukee Speed Academy 8.11 5
17 Lily Harper 10 Louisville Track Club 8.12 10
18 Isabelle Denny 12 Milwaukee Speed Academy 8.14 7
19 Candace Kieya 14 Unattached 8.17 5
20 Sophie Amin 11 Unattached 8.17 2
21 Isabella Roundtree 9 Vipers Track 8.18 12
22 Madalyn Marx 9 Vipers Track 8.21 10
23 Victoria Evtimov 11 Unattached 8.25 11
24 Angelica Refinski 12 Milwaukee Speed Academy 8.26 12
25 Mia Seaton 20 Windy City Hammers 8.26 2
26 Gianna Huerta 12 Unattached 8.28 8
27 Vanessa Ford 12 Milwaukee Mustangs 8.28 7
27 Makaya Phillips 12 Vipers Track 8.28 10
29 Lee'Asia Hayes 10 Wings of Glory 8.29 8
30 Stella ARN 12 Wings of Glory 8.30 7
31 Nevia Levenhagen 11 Milwaukee Speed Academy 8.30 4
32 Trinity Noble 10 Vipers Track 8.32 1
33 Mandy Nelson 12 Unattached 8.32 7
34 Faith Rouse 12 Wings of Glory 8.33 6
35 Sophia Goluba 11 Unattached 8.35 6
36 Analena Peterson 10 Milwaukee Speed Academy 8.35 9
37 Kaymin Phillips 10 Milwaukee Speed Academy 8.36 9
38 Nina Brown 9 Vipers Track 8.39 4
39 Ava Wilson 10 Unattached 8.41 1
40 Isabella Guardiola 12 Milwaukee Speed Academy 8.41 3
41 Sanaa Nalls 11 Chicago Thunder Track Club 8.41 1
42 Tejanyia Watkins 12 Stallions TC 8.41 5
43 Tania Boombo 12 Vipers Track 8.43 12
44 Sydney Griffin 11 Milwaukee Speed Academy 8.45 2
44 Claudia Ouimet 11 Windy City Hammers 8.45 12
46 Asia Lock 11 Milwaukee Mustangs 8.46 6
47 Kylee Gardner 10 Windy City Hammers 8.48 5
48 Morgan Johnson 9 Gary Steelers Track 8.49 5
49 Chloe Brown 10 Windy City Hammers 8.50 8
49 Kamiyla Green 11 Milwaukee Speed Academy 8.50 11
51 MaKari Cornelius 12 Milwaukee Speed Academy 8.50 11
52 Alayna Lazicki 12 Unattached 8.51 5
53 Asalia White-Williams 11 Milwaukee Mustangs 8.52 3
54 MaKaiyah Cornelius 12 Milwaukee Speed Academy 8.52 3
55 Ellie Gajewski 9 Stallions TC 8.57 9
56 Molly Marion 11 NFront Track Club 8.59 6
57 Courtney Burt 9 Windy City Hammers 8.61 1
58 Jenna Wagner 11 Southern Illinois Striders 8.62 12
59 Layla Bonilla 10 Windy City Hammers 8.62 10
60 Maria Gard 12 Milwaukee Speed Academy 8.64 4
61 Ayomide Adeniyi 11 Milwaukee Mustangs 8.65 7
62 Alleta Brandon 11 All About Speed Track Club 8.68 3
63 Amelia Reiche 11 NFront Track Club 8.70 8
64 Nadiyah Ahmad 11 Milwaukee Speed Academy 8.71 9
65 Araeya Huerta 12 Milwaukee Mustangs 8.73 2
66 Jala Johnikin 11 Milwaukee Speed Academy 8.77 6
67 Cassie Klepp 9 Stallions TC 8.79 12
68 Saniya Griffin 11 Milwaukee Speed Academy 8.82 4
69 Emma Swisher 9 Vipers Track 8.82 11
70 Emily Lentz 10 Milwaukee Mustangs 8.84 8
71 Julia DeVries 12 Assumption TC 8.85 6
72 Rhianna Robinson 11 Milwaukee Mustangs 8.85 2
73 Laniyah Kincaid 10 All About Speed Track Club 9.00 1
74 Paige Gordon 9 University of Chicago TC 9.01 11
75 Genevieve Derwin 12 Unattached 9.03 3
76 Belia Gomez 9 Stallions TC 9.06 3
77 Madison Hurt 10 Windy City Hammers 9.07 10
78 Ellyanna Johnson 9 Assumption TC 9.08 7
79 Jordyn Peterson 11 Southern Illinois Striders 9.22 9
80 Eva Chen 10 Stallions TC 9.75 5


Boys 1000 meter Run High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Gavin Borger 11 Unattached 2:32.10 3
2 Owen O'Shea 12 Unattached 2:33.03 3
3 Charlie Richardson 12 Chicago (DePaul College Prep) 2:36.28 3
4 Jason Gould 12 Pinon Track Club Elite 2:37.31 3
5 Benjamin Gibson Unattached 2:37.44 3
6 Barak Goldstein 11 Unattached 2:37.82 3
7 Pol Molins 10 Unattached 2:38.22 3
8 Mitch Garcia 12 Unattached 2:38.54 1
9 Matthew DeSantis 12 Pinon Track Club Elite 2:38.67 2
10 Parker Dewey 11 Unattached 2:38.73 3
11 Grady Lenn 9 Unattached 2:40.92 2
12 Kendall Easterly 11 Unattached 2:42.37 3
13 Joseph LaPatra 11 Unattached 2:42.50 2
14 Muhiyadin Ali 12 Unattached 2:42.67 2
15 Graham McKenzie 11 Milwaukee Speed Academy 2:42.76 2
16 Chase Reyes 12 Unattached 2:42.89 2
17 Ben Whaley 12 Unattached 2:43.21 3
18 Colin Feazel 12 Unattached 2:43.33 3
19 Maurycy Pedroza 12 CYUP Training 2:44.56 2
20 Luke Barham 11 Unattached 2:49.01 1
21 Isaac Nowak 12 Unattached 2:49.09 3
22 Jack Harrison 12 Unattached 2:51.41 2
23 Reed Grotenhuis 9 Unattached 2:53.30 2
24 Burke Stanton 12 Unattached 2:53.80 3
25 Ty Henderson 12 Unattached 2:54.20 2
26 Mavrik Plummer 9 Unattached 2:54.84 1
27 Jack McCreery 11 Unattached 2:55.87 1
28 Aaron Richter 10 Unattached 2:55.99 2
29 Sami Rikkola 11 Milwaukee Speed Academy 2:56.72 2
30 Tyler Herzog 11 Unattached 3:03.77 1
31 Luke Galik 11 Unattached 3:05.62 2
32 Jake Kozlowski 9 Pinon Track Club Elite 3:05.84 1
33 Andy Lawrence 9 Pinon Track Club Elite 3:06.63 1
34 Ernest McClain 10 Unattached 3:14.34 1
35 Demetrio Garcia 12 Unattached 3:21.88 1


Girls 1000 meter Run High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Eliza Pfarr 9 Unattached 3:02.08 2
2 Lucia Ton-That 10 CYUP Training 3:02.15 2
3 Layla Jordan 10 All About Speed Track Club 3:04.38 2
4 Hannah Diete 11 CYUP Training 3:06.60 2
5 Ava Boyd 11 Vipers Track 3:16.63 2
6 Kalena Riemer 11 Unattached 3:20.61 2
7 Klaire Eighner 9 Vipers Track 3:21.41 2
8 Madison Petersen 9 Petersen Track Club 3:21.81 2
9 Emma Leslie 11 Unattached 3:23.49 1
10 Keagan Knue 11 Milwaukee Mustangs 3:23.83 1
11 Alexandra Gaskin 10 Unattached 3:23.84 1
12 Sarah Fitzgerald 10 Sauganash Striders 3:24.41 1
13 Gabriella Duque 9 Unattached 3:35.12 1
14 Olivia Mauer 9 Pinon Track Club Elite 3:37.38 1
15 Hannah Veenendaal 12 Milwaukee Speed Academy 3:48.53 1
16 Mariella Guerra 9 Assumption TC 4:02.06 1
17 Natalie Maldonado 11 Elgin Road Warriors 4:17.47 1
18 Lucy Marion 9 NFront Track Club 5:37.47 1






Boys 300 meter Dash High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Daniel Lacy 12 Unattached 34.54 18
2 Deangelo Hughey 11 Vipers Track 35.19 15
3 Jakoby Graves 12 Louisville Track Club 35.53 16
4 Dominik Balenda 12 Unattached 35.54 16
5 Daniel Fasasi 12 Milwaukee Speed Academy 35.56 18
6 Trenton Oiler 10 Milwaukee Speed Academy 35.77 17
7 Jahad Henderson 12 Unattached 35.93 1
8 Jayson Koel 12 Wings of Glory 36.15 17
9 Jeremy Bachus 12 Unattached 36.17 18
10 Amare Harris 12 Vipers Track 36.28 1
11 Reece Dusek 12 Bville Boxers 36.61 17
12 Landon Ruby 12 Unattached 36.64 14
13 Josiah Jones 12 Vipers Track 37.05 2
14 Ethan Vanpinsker 9 Milwaukee Speed Academy 37.07 12
15 Gevongio Bynum 12 Milwaukee Mustangs 37.09 10
16 Kieran Schindler 11 Wings of Glory 37.09 13
17 Demastanis Nikopoulos 12 CYUP Training 37.16 16
18 Nicholas Gestrich 12 CYUP Training 37.19 15
19 Andre Pigg Myles 12 Milwaukee Speed Academy 37.48 16
19 Evan Rainville 12 Unattached 37.48 18
21 Bryson Richardson 11 Vipers Track 37.69 2
22 Angelo Jackson 11 Assumption TC 37.73 14
23 Luke Barry 12 Pacesetters II 37.75 3
24 Alex Orange 12 Unattached 37.90 4
25 Geremy Gomez 12 Unattached 37.96 10
26 Xavier Camper 18 Unattached 37.96 13
27 Danny Olsen 12 Unattached 37.99 2
28 Chris Fontenberry 10 Milwaukee Mustangs 38.01 3
29 Muhiyadin Ali 12 Unattached 38.03 9
30 Ethan Russo 11 CYUP Training 38.16 8
31 Samuel Okyere 12 Unattached 38.17 11
32 Mason McConnell 11 Assumption TC 38.23 10
33 John DAVIS III 11 Wings of Glory 38.39 13
34 Gabe Torres 11 Milwaukee Speed Academy 38.44 14
35 Kevin Johnikin 9 Milwaukee Speed Academy 38.47 15
36 Aimen Bawadi 10 Unattached 38.49 13
37 Luke Marta 10 Milwaukee Speed Academy 38.75 10
38 Erik Rocha 12 Milwaukee Speed Academy 38.76 12
39 Daniel Coutinho 12 Unattached 38.83 15
40 Jashaun Robinson 12 Wings of Glory 39.07 12
41 Emilio Nery 9 Unattached 39.37 3
42 Ben Bojar 12 Milwaukee Mustangs 39.37 3
43 Adam Votroubek 12 Assumption TC 39.58 7
44 Maximilian Kollmeyer 12 Unattached 39.66 8
45 JeMekhi Tally 9 Milwaukee Speed Academy 39.87 9
46 Conner Johnson 10 Chicago Thunder Track Club 40.05 9
47 Jakob Riley 10 Vipers Track 40.25 3
48 Jimmy Bernaeyge 11 Unattached 40.29 2
49 Tyler Griffin 9 Milwaukee Speed Academy 40.38 12
50 Sebastian Miron 10 Louisville Track Club 40.41 11
51 Aaron Kloth 10 Milwaukee Mustangs 40.42 7
52 Eric Villalobos 10 Unattached 40.51 6
53 Julius Baker 10 Unattached 40.55 4
54 Shawn Parrish 10 Wings of Glory 40.81 9
55 Mavrik Plummer 9 Unattached 40.90 8
56 Nathaniel Ligman 9 Unattached 41.10 8
57 Anthony Guerra 11 Assumption TC 41.33 8
58 Ammar Alnatsheh 12 Unattached 41.78 6
59 Marlon John Pante 20 Unattached 41.82 4
60 Ka'Ron Taylor 12 Milwaukee Speed Academy 42.18 5
61 Jacob Weidig 12 Ozaukee Storm Track and Field 42.26 5
62 Kiran Blakley 10 Milwaukee Mustangs 42.27 7
63 Yousef Moussa 12 Unattached 42.33 5
64 Keaton O'Neill 10 Assumption TC 42.58 11
65 Marshall Collins 10 Wings of Glory 42.63 11
66 Freedom Israel 12 Windy City Hammers 43.92 5
67 Trevor Gutteridge 10 All About Speed Track Club 43.98 7
68 Mateo Zambrano 9 Elgin Road Warriors 1:07.48 1


Girls 300 meter Dash High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Delea Martins 12 Milwaukee Speed Academy 39.11 17
2 Claire Farrell 12 Unattached 39.82 17
3 Brooklyn Sandvig 12 Milwaukee Speed Academy 39.89 17
4 Rylee Lydon 12 Unattached 40.04 16
5 Sophia Richter 12 Louisville Track Club 40.24 17
6 Naomi Bey-Osborne 10 Vipers Track 40.41 16
7 Annabelle Coudron 10 Milwaukee Speed Academy 41.42 16
8 Korynne Moga 12 Milwaukee Speed Academy 42.03 14
9 Lola Kolawole 12 Milwaukee Mustangs 42.49 15
10 Eva Brandenburg 11 Milwaukee Speed Academy 42.93 13
11 Taylor Thimmesch 11 Milwaukee Speed Academy 43.06 15
12 Le'Nehja Norwood 12 Milwaukee Mustangs 43.54 13
13 Sanaa Nalls 11 Chicago Thunder Track Club 43.74 12
14 Makaya Phillips 12 Vipers Track 43.83 10
15 Jordan Hamb 9 Windy City Hammers 43.85 10
16 Madalyn Marx 9 Vipers Track 43.85 9
17 Kaymin Phillips 10 Milwaukee Speed Academy 43.91 12
17 Angelica Refinski 12 Milwaukee Speed Academy 43.91 12
19 Kylee Gardner 10 Windy City Hammers 43.97 11
20 Pa'Shence Purnell 11 Indy Blades Track Club 44.21 11
21 Rachel Kleinhans 11 Milwaukee Speed Academy 44.32 11
22 Lily Harper 10 Louisville Track Club 44.43 14
23 Angelena Bullocks 10 Windy City Hammers 44.59 14
24 Nevia Levenhagen 11 Milwaukee Speed Academy 44.66 13
25 Isabelle Denny 12 Milwaukee Speed Academy 44.97 14
26 Jatavia Robinson 12 Milwaukee Mustangs 45.05 7
27 Lauren Marogil 20 Sauganash Striders 45.12 6
28 Araeya Huerta 12 Milwaukee Mustangs 45.16 8
29 Briana Ritchie 11 Vipers Track 45.21 10
30 Nadiyah Ahmad 11 Milwaukee Speed Academy 45.37 9
31 Kori Henderson 11 Windy City Hammers 45.39 10
32 Alayna Lazicki 12 Unattached 45.40 11
33 Molly Marion 11 NFront Track Club 45.51 2
34 Tejanyia Watkins 12 Stallions TC 45.55 9
35 Layla Jordan 10 All About Speed Track Club 45.58 15
36 Ava Pardo 12 Pacesetters II 45.68 1
37 Isabel Calderon 12 Unattached 45.69 1
38 Faith Rouse 12 Wings of Glory 45.77 14
39 Alleta Brandon 11 All About Speed Track Club 45.91 11
40 Asia Lock 11 Milwaukee Mustangs 46.02 4
41 Julia Gaskin 12 Unattached 46.23 6
42 Gianna Cupertino 10 Stallions TC 46.24 8
43 Analyiah Guardiola 11 Milwaukee Speed Academy 46.45 13
44 Rayn Rutley 10 All About Speed Track Club 46.50 3
45 Sydney Griffin 11 Milwaukee Speed Academy 46.62 10
46 Stella ARN 12 Wings of Glory 46.63 12
47 Ayomide Adeniyi 11 Milwaukee Mustangs 46.74 4
48 Isabella Guardiola 12 Milwaukee Speed Academy 46.76 9
49 Alexis Pilgrim 9 Assumption TC 46.90 8
50 Maria Gard 12 Milwaukee Speed Academy 47.11 7
51 Layla Lerus 11 Windy City Hammers 47.33 5
52 Veronica Fuller 12 CYUP Training 47.48 5
53 Nina Brown 9 Vipers Track 47.66 2
54 Julia DeVries 12 Assumption TC 47.78 6
55 Emily Lentz 10 Milwaukee Mustangs 47.83 4
56 Jala Johnikin 11 Milwaukee Speed Academy 48.01 7
57 Rhianna Robinson 11 Milwaukee Mustangs 48.05 4
58 Cyriana Lara 10 CYUP Training 48.18 6
59 Ellie Gajewski 9 Stallions TC 48.34 6
60 Alexandra Gaskin 10 Unattached 48.38 4
61 Saniya Griffin 11 Milwaukee Speed Academy 49.06 6
62 DeJanae Pastorino 9 All About Speed Track Club 49.46 2
63 Alyssa Mcgee 9 Unattached 50.46 3
64 Ellyanna Johnson 9 Assumption TC 50.59 8
65 Laniyah Kincaid 10 All About Speed Track Club 50.66 5
66 Mariella Guerra 9 Assumption TC 50.89 5
67 Eva Chen 10 Stallions TC 53.29 3
68 Belia Gomez 9 Stallions TC 55.35 3



Boys 600 meter Run High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Andrew Regnier 12 Milwaukee Speed Academy 1:17.52 8
2 Nathan Cumberbatch 12 Unattached 1:18.50 8
3 Michael Polizzi 12 CYUP Training 1:21.28 8
4 Evan Rainville 12 Unattached 1:24.22 8
5 Ben Dunkle 12 Louisville Track Club 1:24.71 7
6 Lucas Picco 12 Milwaukee Mustangs 1:24.92 7
7 Jacob Fink 12 Milwaukee Speed Academy 1:25.11 7
8 William Huddleston 12 CYUP Training 1:25.21 7
9 Graham McKenzie 11 Milwaukee Speed Academy 1:26.30 7
10 Josiah Jones 12 Vipers Track 1:26.77 4
11 Owen Horeni 9 Unattached 1:27.24 6
12 Anan Bauman 11 CYUP Training 1:27.32 6
13 Aimen Bawadi 10 Unattached 1:27.40 7
14 Liam Newton 11 Sauganash Striders 1:29.43 4
15 Maximilian Kollmeyer 12 Unattached 1:29.68 6
16 Mustafa Muhammad 12 Saints Track Club 1:30.01 4
17 Jakob Riley 10 Vipers Track 1:30.04 4
18 Shammai Winitzer 12 Kettle TC 1:30.48 5
19 Jeremy Lamm 12 Unattached 1:30.68 5
20 John Peterson 11 Unattached 1:31.17 6
21 JeMekhi Tally 9 Milwaukee Speed Academy 1:31.24 5
22 Jimmy Bernaeyge 11 Unattached 1:31.28 2
23 Eric Villalobos 10 Unattached 1:31.40 5
24 Henry Thuet 10 Sauganash Striders 1:31.59 3
25 Sebastian Garcia 11 Kettle TC 1:32.33 3
26 Ethan Shelton 12 Milwaukee Speed Academy 1:32.35 4
27 Ammar Alnatsheh 12 Unattached 1:32.86 3
28 Jack Bacon 11 Unattached 1:33.32 4
29 Vincent Pattison 9 All About Speed Track Club 1:34.76 5
30 Gino Arcuri 10 Unattached 1:37.66 2
31 Devan Turner 11 Milwaukee Speed Academy 1:38.47 6
32 Nathaniel Ligman 9 Unattached 1:38.99 3
33 Ka'Ron Taylor 12 Milwaukee Speed Academy 1:39.82 2
34 Trevor Gutteridge 10 All About Speed Track Club 1:50.12 3
35 Jaime Guzman 10 Unattached 1:53.36 2
36 Justin Moy 9 Kettle TC 1:55.14 2


Girls 600 meter Run High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Charlize-Trinity McKenzie 9 P23 Family Racing 1:36.25 6
2 Lucia Ton-That 10 CYUP Training 1:38.72 6
3 Layla Jordan 10 All About Speed Track Club 1:40.08 6
4 Hannah Diete 11 CYUP Training 1:40.09 6
5 Bella Domier 11 The Lake Running Club 1:41.17 6
6 Izabel Romero 10 Milwaukee Speed Academy 1:44.26 5
7 Jade Lavallee 12 Windy City Hammers 1:45.42 5
8 Veronica Fuller 12 CYUP Training 1:45.99 5
9 Sadie Wetherton 10 Louisville Track Club 1:46.32 5
10 Sara Armstrong 11 The Lake Running Club 1:46.51 4
11 Ava Boyd 11 Vipers Track 1:46.91 3
12 Sofia Witt 11 The Lake Running Club 1:47.26 3
13 Cyriana Lara 10 CYUP Training 1:47.29 4
14 Maeve Griffin 10 Saints Track Club 1:47.99 5
15 Nadia Bowden 11 Unattached 1:48.65 3
16 Kalena Riemer 11 Unattached 1:48.83 4
17 Sydney Van Aken 9 CYUP Training 1:50.03 3
18 Klaire Eighner 9 Vipers Track 1:50.08 3
19 Julia Gaskin 12 Unattached 1:50.36 3
20 Olivia DeLuca 11 CYUP Training 1:50.50 6
21 Luisa Arcuri 20 Sauganash Striders 1:50.82 2
22 Lauren Marogil 20 Sauganash Striders 1:51.57 4
23 Emma Leslie 11 Unattached 1:51.94 5
24 Alexis Pilgrim 9 Assumption TC 1:52.93 2
25 Victoria Piela 12 The Lake Running Club 1:54.37 2
26 Madison Posey 12 Windy City Hammers 2:00.77 1
27 Brynn Domier 9 The Lake Running Club 2:03.79 2
28 Avery O'Neill 9 Assumption TC 2:04.39 2
29 Mariella Guerra 9 Assumption TC 2:11.32 1


Girls Shot Put High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sofiabella Amirante 11 Unattached 11.90m 1
2 Alice Mihas 12 Unattached 11.22m 1
3 Morgan Flaska 11 Unattached 9.38m 1
4 Laylah Wiggins 20 Gary Steelers Track 8.85m 1
5 Kate Lyon 11 Unattached 7.24m 1


Girls Triple Jump High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Elissa Perkins 12 Plainfield Pumas 11.26m 1
2 Lily Taczala 11 Milwaukee Speed Academy 10.90m 1
3 Noelle Hunt 10 Vipers Track 10.15m 1
4 Rhianna Robinson 11 Milwaukee Mustangs 9.95m 1
5 Jasmine Hampton 11 Louisville Track Club 9.76m 1
6 Jordyn Peterson 11 Southern Illinois Striders 9.29m 1
7 Jor’ae Beaver 11 Unattached 8.60m 1
8 Isabel Vargas 12 Windy City Hammers 8.38m 1


Boys Long Jump High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cabott Craft 12 Vipers Track 6.43m 2
2 Ryan Schaefer 12 Sauganash Striders 6.37m 2
3 Carson Green 12 Southern Illinois Striders 6.02m 2
4 Jashaun Robinson 12 Wings of Glory 5.81m 2
5 John DAVIS III 11 Wings of Glory 5.73m 2
6 Jalanai Hervey 10 Wings of Glory 5.72m 2
6 Anthony Liggins 9 Stallions TC 5.72m 1
8 Cole Marshall 12 Vipers Track 5.65m 2
9 Ray Aguilar-Meza 11 Milwaukee Speed Academy 5.61m 2
10 Mark Hanson 12 Unattached 5.59m 2
11 Maxwell Warner 9 Windy City Hammers 5.56m 1
12 Malachi Arzu 12 Unattached 5.45m 2
13 Noah Hacker 12 Ozaukee Storm Track and Field 5.32m 1
14 jeff cruickshank 11 Unattached 5.26m 2
14 Jonathan Han 13 Unattached 5.26m 2
16 Charlie Letzig 9 Unattached 5.22m 1
17 Sean Minor 11 Milwaukee Speed Academy 5.12m 1
18 Nicholas O'Halloran 18 Unattached 4.95m 2
19 Shawn Parrish 10 Wings of Glory 4.85m 1
20 Conner Johnson 10 Chicago Thunder Track Club 4.48m 1
21 Marquis Harris 9 Gary Steelers Track 4.46m 1
22 Anthony Cupertino 9 Stallions TC 3.77m 1


Girls Long Jump High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Brooklyn Sandvig 12 Milwaukee Speed Academy 5.18m 2
2 Makaya Phillips 12 Vipers Track 5.09m 2
3 Simone Bernard 10 Windy City Hammers 5.08m 2
4 Noelle Hunt 10 Vipers Track 4.99m 2
5 Nevia Levenhagen 11 Milwaukee Speed Academy 4.96m 2
6 Lily Taczala 11 Milwaukee Speed Academy 4.79m 2
7 Layla Bonilla 10 Windy City Hammers 4.73m 2
8 Lee'Asia Hayes 10 Wings of Glory 4.68m 2
9 Vanessa Ford 12 Milwaukee Mustangs 4.50m 1
10 Amelia Reiche 11 NFront Track Club 4.48m 2
11 Cassie Klepp 9 Stallions TC 4.38m 1
12 Ellie Gajewski 9 Stallions TC 4.30m 1
13 Gianna Cupertino 10 Stallions TC 4.28m 1
14 Jor’ae Beaver 11 Unattached 4.22m 1
15 Belia Gomez 9 Stallions TC 4.19m 1
15 Isabella Roundtree 9 Vipers Track 4.19m 2
17 Lucy Marion 9 NFront Track Club 4.10m 1
18 Saniya Griffin 11 Milwaukee Speed Academy 3.84m 1
19 Eva Chen 10 Stallions TC 3.83m 1
20 Jenna Wagner 11 Southern Illinois Striders 3.67m 1


Girls 300 meter Dash 1st-4th
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================


Boys 300 meter Dash 1st-4th
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================


Boys Triple Jump High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kwame Amoo-Otoo 11 Plainfield Pumas 12.72m 1
2 Mikiah Hopf 10 Milwaukee Speed Academy 12.41m 1
3 Maxwell Warner 9 Windy City Hammers 12.04m 1
4 Isaiah Welch 11 Milwaukee Speed Academy 11.92m 1
5 Malachi Arzu 12 Unattached 11.83m 1
6 Cole Marshall 12 Vipers Track 11.76m 1
7 Ray Aguilar-Meza 11 Milwaukee Speed Academy 11.44m 1
8 Nicholas O'Halloran 18 Unattached 10.77m 1


Boys Weight Throw High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Javaris Ambrose 12 Unattached 19.39m 1
2 Evan Stein 12 Unattached 11.77m 1


Girls 600 meter Run 1st-4th
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================


Boys 600 meter Run 1st-4th
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================


Girls Long Jump 1st-4th
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================


Boys Long Jump 1st-4th
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================


Girls 4x200 Meter Relay High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Vipers Track 1:41.67 2
2 Milwaukee Speed Academy 1:41.94 2
3 Elmhurst Track and Field Club 1:46.04 1
4 Milwaukee Speed Academy 1:46.13 2
5 Milwaukee Speed Academy 1:46.78 2
6 Vipers Track 1:49.34 1
7 Milwaukee Speed Academy 1:51.48 1
8 Milwaukee Speed Academy 1:54.24 1
9 All About Speed Track Club 1:56.13 1


Boys 4x200 Meter Relay High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Milwaukee Speed Academy 1:30.19 2
2 Milwaukee Speed Academy 1:32.82 2
3 Wings of Glory 1:33.13 1
4 Milwaukee Mustangs 1:33.81 1
5 Milwaukee Speed Academy 1:36.34 2
6 Assumption TC 1:36.43 2
7 Milwaukee Speed Academy 1:39.62 1
8 Milwaukee Speed Academy 1:39.69 1
9 Pinon Track Club Elite 1:42.13 1


Girls 4x400 Meter Relay High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================


Boys 4x400 Meter Relay High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================


Girls High Jump High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Brianna Dixon 12 Vipers Track 1.65m 1
2 Aubrey Phillips 10 El Paso-Gridley 1.60m 1
3 Leila Arzon 11 Unattached 1.50m 1
4 Aine Ronan 12 Sauganash Striders 1.40m 1
5 Christina Jordan 11 Windy City Hammers 1.40m 1
5 Christina Poprych 11 Windy City Hammers 1.40m 1
7 Lily Meinertzhagen 11 Windy City Hammers 1.35m 1
8 Izabel Romero 10 Milwaukee Speed Academy 1.35m 1


Boys High Jump High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Brayden Combs 11 Unattached 1.80m 1
2 jeff cruickshank 11 Unattached 1.80m 1
3 Armand Andry 12 Windy City Hammers 1.75m 1
4 Malachi Arzu 12 Unattached 1.75m 1
5 Jacob Weidig 12 Ozaukee Storm Track and Field 1.70m 1
6 Gene Johnson 12 Milwaukee Speed Academy 1.65m 1


Girls Pole Vault High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Claudia Ifft 9 Unattached 3.61m 1
2 Livia Binder 12 Unattached 3.49m 1
3 Chelsea Wetzel 11 Unattached 3.49m 1
4 Libby Saloga 12 Unattached 3.37m 1
5 Alondra Ortiz-Silva 12 Unattached 3.37m 1
6 Jocelyn Cechowicz 9 Unattached 3.13m 1
7 Lizzie Uphoff 11 Unattached 3.01m 1
8 Audrey Allender 9 Unattached 2.65m 1
9 Kate Foltz 9 Unattached 2.65m 1
10 Noelle Hunt 10 Vipers Track 2.65m 1
11 Breanna Lehman 8 Unattached 2.29m 1
12 Reagan Bishop 8 Unattached 2.17m 1
13 Violet Weinman 9 Unattached 2.17m 1
14 Paige Murphy 11 Unattached 2.05m 1


Boys Pole Vault High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cody Johnston 12 Unattached 5.01m 1
2 Paul Migas 11 Unattached 4.86m 1
3 Cooper Schaad 11 Unattached 4.56m 1
4 Andrew Roman 12 Unattached 4.41m 1
5 Heath Hawkins 11 Unattached 4.41m 1
6 Isaac Roman 14 Unattached 4.11m 1
7 Griffin Kimbrel 11 Unattached 4.11m 1
8 Lukas Brauc 10 Unattached 3.81m 1
8 Zenon Rule 12 Unattached 3.81m 1
10 MARCUS CZAPAR 10 Unattached 3.81m 1


Girls Weight Throw High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Alice Mihas 12 Unattached 14.62m 1
2 Morgan Flaska 11 Unattached 11.70m 1


Boys Shot Put High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Javaris Ambrose 12 Unattached 17.90m 1
2 Matthew Rusch 11 Unattached 16.62m 1
3 Trenton Bias 10 Unattached 14.44m 1
4 Gage Homola 11 Unattached 14.19m 1
5 Ian Phebus 12 Unattached 14.18m 1
6 Evan Stein 12 Unattached 13.35m 1
7 Connor Schupp 12 Ozaukee Storm Track and Field 12.77m 1
8 Marquis Harris 9 Gary Steelers Track 11.84m 1
9 Keon Elder 9 Gary Steelers Track 10.82m 1


Girls 60 meter Hurdles High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Emmi Scales 12 Unattached 8.50 1
2 Brianna Dixon 12 Vipers Track 8.85 1
3 Jordan Hamb 9 Windy City Hammers 9.11 1
4 Simone Bernard 10 Windy City Hammers 9.12 1
5 Pa'Shence Purnell 11 Indy Blades Track Club 9.31 1
6 Eva Brandenburg 11 Milwaukee Speed Academy 9.44 1
7 Gianna Huerta 12 Unattached 9.45 1
8 Anna Barr 18 Unattached 9.51 1


Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Emmi Scales 12 Unattached 8.51 1
2 Brianna Dixon 12 Vipers Track 9.07 2
3 Simone Bernard 10 Windy City Hammers 9.08 3
4 Pa'Shence Purnell 11 Indy Blades Track Club 9.31 1
5 Eva Brandenburg 11 Milwaukee Speed Academy 9.32 3
6 Anna Barr 18 Unattached 9.33 3
7 Gianna Huerta 12 Unattached 9.41 1
8 Jordan Hamb 9 Windy City Hammers 9.49 2
9 Tania Boombo 12 Vipers Track 9.51 2
10 Carlie Jo Fusco 12 Iowa Speed Track and Field Clu 9.66 3
11 Claudia Ouimet 11 Windy City Hammers 9.70 2
12 Sophie Amin 11 Unattached 9.77 3
13 Rachel Kleinhans 11 Milwaukee Speed Academy 9.80 2
14 Briana Ritchie 11 Vipers Track 9.97 3
15 Gianna Cupertino 10 Stallions TC 10.25 2
16 Charlotte Rossi 20 Unattached 10.38 1
17 Stella Richter 11 Unattached 10.60 1
18 Leila Arzon 11 Unattached 10.78 1
19 Emma Swisher 9 Vipers Track 11.00 1
20 Aine Ronan 12 Sauganash Striders 11.70 1
21 Lauren Phillips 7 Wings of Glory 11.82 2
22 Natalie Koleno 11 Unattached 12.22 2
23 Alyssa Mcgee 9 Unattached 12.80 3


Boys 60 meter Hurdles High School
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Izaiah Correa 12 Milwaukee Speed Academy 8.26 1
2 Daryl Okeke 12 Unattached 8.30 1
3 Grayson Hartman 12 Unattached 8.32 1
4 Nathan Taylor 11 Milwaukee Speed Academy 8.57 1
5 Julius Baker 10 Unattached 9.10 1
6 Jamauri Brooks-Davis 12 Unattached 9.55 1
7 ROHAN JOHN 12 Unattached 9.64 1


Prelims
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Izaiah Correa 12 Milwaukee Speed Academy 8.19 1
2 Daryl Okeke 12 Unattached 8.21 1
3 Grayson Hartman 12 Unattached 8.30 2
4 Julius Baker 10 Unattached 8.58 1
5 Nathan Taylor 11 Milwaukee Speed Academy 8.65 2
6 Jamauri Brooks-Davis 12 Unattached 9.50 1
7 ROHAN JOHN 12 Unattached 9.93 1
8 COOPER LIGDA 11 Unattached 9.98 2
9 Jacob Weidig 12 Ozaukee Storm Track and Field 10.07 2
10 Cameron McGonigal 11 Unattached 10.18 2
11 Mikel Smoot 9 Gary Steelers Track 11.14 2