Mackinaw City Fudge Classic

back to results

Jun. 15, 2002

Mackinaw City Fudge Classic
Mackinaw City, MI
Provided By Gault Race Management


******************* MALE OVERALL WINNER ***************************
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 1 Ben Hammer 17 Williamsburg 15:54 5:08

******************* FEMALE OVERALL WINNER ***************************
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 14 Jan Kramer 19 Traverse City 18:50 6:04

******************** MALE MASTERS WINNER *******************************
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 6 Manny Sanchez 44 Hemlock 17:17 5:34

******************** FEMALE MASTERS WINNER *******************************
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 49 Jane Kowieski 47 Interlochen 22:39 7:18

MALE AGE GROUP: 1 - 14
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 23 Joe Pike 13 Tecumseh 20:27 6:35
2 64 Andrew Jensen 13 Okemos 23:32 7:35
3 72 Jonathan Budzenski 10 Spring Lake 23:55 7:42
4 92 Jordan Miller 13 Saint Johns 25:00 8:03

FEMALE AGE GROUP: 1 - 14
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 77 Kaitlin Shango 14 Fort Wayne 24:06 7:46
2 102 Paula Molhoek 14 Falmouth 25:32 8:14
3 109 Alyssa Cowell 14 Menominee 25:58 8:22
4 141 Laura Egilsson 13 Menominee 28:18 9:07
5 165 Marissa Lawson 12 Brimley 32:17 10:24
6 166 Neva Fleeger 13 Grand Rapids 32:41 10:32

MALE AGE GROUP: 15 - 18
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 2 Chris Robertz 17 Rapid City 16:03 5:10
2 3 Aaron Smuda 16 Rogers City 17:00 5:29
3 4 William Springsteen 18 Moran 17:06 5:31
4 5 Benjamin Tarbutton 17 Gaylord 17:10 5:32
5 9 Matt Immink 17 Holland 18:21 5:55
6 15 Garrett Miller 16 Saint Johns 18:58 6:07
7 18 Andrew Adrian 18 Rogers City 19:20 6:14
8 40 Josh Lambert 16 Traversce City 21:55 7:04
9 50 Ryan Borck 15 Grand Rapids 22:48 7:21
10 53 Brenden Lennon 15 Midland 22:57 7:24
11 56 Mark Immink 16 Holland 23:01 7:25

FEMALE AGE GROUP: 15 - 18
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 19 Jane Stieber 17 Boyne City 19:22 6:15
2 37 Jennifer Herard 16 Petoskey 21:43 7:00
3 38 Andrea Rall 18 Engadine 21:44 7:00
4 52 Mary Timm-Zimmerman 15 Fort Wayne 22:56 7:23
5 58 Ashley Sweazey 16 Fort Wayne 23:02 7:25
6 69 Megan Oetting 15 Fort Wayne 23:46 7:39
7 106 Chelsea Staight 17 Fort Wayne 25:55 8:21
8 114 Kristin Lennon 18 Midland 26:15 8:27
9 117 Michelle Bolen 18 Cheboygan 26:39 8:35
10 155 Jackie Rocher 15 Traverse City 29:22 9:28
11 167 Erika Lowe 15 Okemos 33:37 10:50
12 168 Sarah Marble 15 Okemos 33:37 10:50

MALE AGE GROUP: 19 - 24
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 22 Jason Kain 21 Sebewaing 20:14 6:31
2 25 Daniel Marshall 23 Mackinaw City 20:33 6:37
3 28 Bryant Kolle 19 Traverse City 20:53 6:44
4 55 Chris Hayes 19 Cheboygan 23:01 7:25
5 103 Matt Honaman 21 Saint Charles 25:41 8:17
6 128 Ben Blandford 20 Waterford 27:21 8:49
7 147 John Jacobs 20 Buchanan 28:48 9:17

FEMALE AGE GROUP: 19 - 24
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 27 Erin Oxley 20 Cheboygan 20:52 6:43
2 31 Sarah Patrice 24 Indian River 21:07 6:48
3 54 Sarah Schulz 24 Dewitt 22:59 7:24
4 60 Holly Braun 22 Saint Ignace 23:13 7:29
5 61 Kristen Kaszeta 23 Saginaw 23:13 7:29
6 63 Lindsey St Louis 22 Sault S Marie 23:23 7:32
7 65 Carolyn Rapin 23 Curtis 23:32 7:35
8 66 Aimee Fornes 19 Mackinac City 23:35 7:36
9 95 Jennel Lynn Martin 23 Marion 25:08 8:06
10 105 Kara Dazarow 21 Saginaw 25:53 8:20
11 123 Kirsten Egilsson 23 Marquette 27:08 8:44
12 132 Tami Meyer 21 Zeeland 27:47 8:57
13 136 Kelly Garnell 24 Clarkston 28:05 9:03
14 144 Shelly House 23 Mackinac City 28:34 9:12
15 153 Lorette Mcguckin 24 Berkley 29:17 9:26
16 170 Leslie Pelzman 23 Oak Lawn 33:56 10:56
17 174 Alyssa Green 22 Buchanan 41:35 13:23

MALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 68 Jason Whitney 25 Cadillac 23:44 7:39
2 96 Jeff Keller 26 Belleville 25:15 8:08
3 126 John House 25 Mackinac City 27:16 8:47

FEMALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 51 Paula Kangas 26 Allegan 22:55 7:23
2 89 Darcie Zook 28 Sturgis 24:45 7:59
3 111 Jamie Logan 25 Woodhaven 26:07 8:25
4 124 Steinunn Egilsson 27 Marquette 27:08 8:45
5 154 Dina Harrison 27 Gladstone 29:18 9:26

MALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 7 David Farley 32 Petoskey 17:36 5:40
2 12 Paul Owen 33 Gaylord 18:42 6:01
3 57 Michael Engler 34 Fort Wayne 23:02 7:25
4 62 Treat Lawson 34 Brimley 23:15 7:30
5 74 Steve Hazel 33 Grand Rapids 23:56 7:43
6 88 Mark Wybenga 33 Grand Rapids 24:44 7:58
7 118 Patrick Frohoff 34 Mackinac City 26:41 8:36
8 169 George Matteucci 32 Chicago Heights 33:54 10:55

FEMALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 70 Julie Cameron 34 Gladwin 23:49 7:40
2 119 Charlotte Jeske 34 Beulah 26:42 8:36
3 125 Karlene Church 34 Brimley 27:16 8:47
4 137 Michelle Holland 32 Watersmeet 28:08 9:04
5 158 Julie Yunker 33 Kalamazoo 30:02 9:40

MALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 11 Gar Atchison 36 Petoskey 18:39 6:01
2 29 Dave Van Ehr 39 Grand Rapids 20:55 6:44
3 30 Eric Leaman 35 Boyne City 21:03 6:47
4 45 Tom Kimball 36 Lake Ann 22:21 7:12
5 81 Chris Pieri 39 Alto 24:24 7:52
6 87 Alan Garcia 37 Hudsonville 24:44 7:58
7 93 Tom Kopsch 35 Berkley 25:01 8:04
8 112 Anthony Holland 39 Watersmeet 26:09 8:25
9 115 Steve Church 37 Brimley 26:22 8:30
10 129 Randall Dapper 35 Lansing 27:28 8:51
11 142 Manar Abbo 35 West Bloomfield 28:18 9:07
12 145 Neil Ammentorp 39 Chaska 28:39 9:14

FEMALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 24 Malinda Martin-Baker 35 Marion 20:32 6:37
2 76 Jo Darlington 36 Flint 24:04 7:45
3 80 Patricia Dellies 37 Roseville 24:23 7:51
4 113 Lori Pieri 36 Alto 26:12 8:27
5 134 Diane Phillips 36 Midland 27:54 8:59
6 138 Barbara Kurti 35 Grandville 28:11 9:05
7 161 Corrie Lambert 38 Traversce City 31:25 10:07
8 175 Laura Hahn 35 East Lansing 41:35 13:24
9 178 Theresa Schmidt 38 Gaylord 1:01:34 19:50

MALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 8 Paul Long 43 Worthington 18:02 5:49
2 17 Wesley Rice 40 Spring Lake 19:13 6:12
3 34 Will Benoit 43 Sault St Marie 21:29 6:55
4 130 William Warner 44 Clinton 27:34 8:53
5 139 Scott Kurti 41 Grandville 28:12 9:05
6 152 James Byrne 41 Fenwick 29:14 9:25

FEMALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 71 Kathy Cook-Dowd 44 Cedar 23:51 7:41
2 79 Christi Rice 40 Spring Lake 24:23 7:51
3 94 Jennifer Boggs 43 Prudenville 25:07 8:05
4 100 Darlene Miller 43 Saint Johns 25:24 8:11
5 110 Kathy Marble 41 Okemos 26:06 8:24
6 121 Lisa Burch 40 Lake Ann 27:03 8:43
7 140 Susan Torsch 44 Holton 28:17 9:07
8 150 Renee Edel 43 Clinton Twp 29:02 9:21
9 156 Sharon Rodriguez 44 Adrian 29:25 9:29
10 163 Tracy Iciek 40 Allegan 31:27 10:08

MALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 20 Larry Naumann 45 Berkley 19:29 6:17
2 21 Joel Edge 45 Ann Arbor 19:46 6:22
3 26 Daniel Schultze 48 Boyne City 20:51 6:43
4 32 Steven Lenhard 47 Kentwood 21:11 6:49
5 35 Andy Place 45 Boyne City 21:36 6:58
6 43 Patrick Ryder 46 Wolverine 22:16 7:10
7 47 Jim Stieber 48 Boyne City 22:31 7:15
8 48 Gary Rocha 45 Sebewaing 22:34 7:16
9 59 Dave Immink 49 Holland 23:12 7:28
10 73 Gary Budzenski 45 Spring Lake 23:55 7:42
11 91 Louis Boggs 45 Prudenville 24:59 8:03
12 101 Samuel Gaugler 45 . 25:30 8:13
13 104 Randall Malopolski 49 Dryden 25:46 8:18
14 108 Halldor Egilsson 49 Menominee 25:58 8:22
15 122 Robert Berg 45 Grand Haven 27:06 8:44
16 148 Bryan Palmer 45 Flushing 28:51 9:18

FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 98 Teresa Palmer 46 Flushing 25:17 8:09
2 131 Coleen Rocher 47 Traverse City 27:42 8:56
3 143 Donna Budzenski 46 Spring Lake 28:19 9:07
4 151 Janet Jacobs 49 Buchanan 29:10 9:24
5 159 Jennifer Jensen 45 Okemos 30:29 9:49
6 164 Laura Friesen-Lynn 47 Grand Blanc 31:50 10:15

MALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 10 Steven Pike 51 Tecumseh 18:28 5:57
2 16 Thomas Siuda 54 Newberry 19:01 6:08
3 36 Randy Fielder 50 Brooklyn 21:42 7:00
4 39 David Stierley 50 Grand Ledge 21:50 7:02
5 44 Brian Briegel 51 Tekonsha 22:16 7:11
6 78 Bennie Torsch 50 Holton 24:09 7:47
7 82 Dave Thurston 54 Fowler 24:26 7:52
8 85 Ray Schultz 52 Millington 24:30 7:54
9 86 David Davis 50 Fenton 24:39 7:57
10 97 Andy Daignault 53 Holt 25:16 8:08

FEMALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 127 Vicky Timm 52 Herron 27:19 8:48
2 133 Nancy Geerlings 51 Zeeland 27:52 8:59
3 135 Wendy De Mond-Seiler 51 Mason 28:01 9:01
4 176 Margo Green 52 Buchanan 45:50 14:46

MALE AGE GROUP: 55 - 59
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 13 Andrew Micham 57 Frankfort 18:46 6:03
2 42 Gary Lake 55 White House 22:01 7:06
3 149 Eric Kopsch 58 Beverly Hills 29:01 9:21
4 157 Ross Burden 57 Traverse City 29:27 9:29

FEMALE AGE GROUP: 55 - 59
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 177 Cheryl Ott 55 Battle Creek 45:52 14:46

MALE AGE GROUP: 60 - 64
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 33 John Beach 61 Traverse City 21:19 6:52
2 41 Barry Aspenleiter 64 Petoskey 21:56 7:04
3 46 Joe Goldfarb 62 Columbia 22:31 7:15
4 67 Robert Millikin 60 Lupton 23:37 7:37
5 75 Robert Campbell 60 Frankfort 24:01 7:44
6 83 Larry Duggan 60 Northville 24:27 7:53
7 107 Ray Campbell 64 Albion 25:56 8:21

FEMALE AGE GROUP: 60 - 64
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 146 Luan Beach 61 Traverse City 28:41 9:14

MALE AGE GROUP: 65 - 69
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 84 Ed Hardy 69 Traverse City 24:28 7:53
2 90 Everett Wirgau 66 Mecosta 24:55 8:02
3 99 David Roberts 68 Saginaw 25:20 8:10
4 173 Jim Hempstead 66 Petoskey 37:43 12:09

FEMALE AGE GROUP: 65 - 69
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 162 Annette Hardy 69 Traverse City 31:27 10:08

MALE AGE GROUP: 70 - 89
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 116 Bruce Kennedy 74 Columbus 26:38 8:35
2 120 Earl Peychal 70 Wauwatosa 26:45 8:37
3 160 Edward Ferguson 72 Cheboygan 31:19 10:05
4 171 Bob Esford 72 Petoskey 36:02 11:36
5 172 Thomas Clack 79 Elk Rapids 37:27 12:04



******************* MALE OVERALL WINNER ***************************
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 1 Ryan Kruger 18 Ishpeming 35:51 5:47

******************* FEMALE OVERALL WINNER ***************************
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 14 Jennifer Carsok 21 Grand Haven 41:48 6:44

******************* MALE MASTERS WINNER *******************************
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 9 Lawrence Fisher 47 Grand Rapids 40:05 6:28

******************* FEMALE MASTERS WINNER *******************************
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 26 Linda Fleeger-Borck 53 Grand Rapids 46:46 7:32

MALE AGE GROUP: 15 - 18
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 5 Timothy Ciarkowski 18 Rogers City 38:28 6:12
2 10 Lucas Fowler 17 Saint Ignace 40:06 6:28

FEMALE AGE GROUP: 15 - 18
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====

MALE AGE GROUP: 19 - 24
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 3 Justin Karsten 19 Rogers City 37:36 6:04
2 6 David Partyka 20 Rogers City 38:57 6:17
3 16 Michael Kenney 23 Boyne City 42:48 6:54
4 48 Tom Jacobs 22 Buchanan 52:05 8:23

FEMALE AGE GROUP: 19 - 24
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 51 Christine Mclogan 21 Traverse City 52:20 8:26
2 80 Amy Meyer 22 Rogers City 1:00:42 9:47
3 82 Sarah Brown 23 Royal Oak 1:01:32 9:55

MALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 2 Larry Cappel 29 Petoskey 35:54 5:47

FEMALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 83 Alison Adams 26 Petoskey 1:08:08 10:59
2 85 Janis Kornacki 26 Clarkston 1:09:18 11:10

MALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 7 Brian Rahdley 34 Birmingham 39:09 6:19
2 8 Jack Deagan 32 Harbor Springs 39:18 6:20
3 13 Andrew Bowman 30 Harbor Springs 40:54 6:35
4 34 Derek Smitz 32 Roscommon 48:41 7:51
5 44 Andrew Newman 30 East Lansing 51:52 8:21
6 60 Joey Pavlik 31 Sault Ste Marie 54:06 8:43
7 81 Jeff Youngquist 33 Shelby Twp 1:00:43 9:47

FEMALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 25 Claire Handley 32 Gaylord 45:14 7:17
2 32 Amy Lichon 34 Harbor Springs 48:03 7:45
3 40 Jennifer Grant 30 Sault Ste Marie 50:54 8:12
4 62 Amy Handley 34 Gaylord 54:53 8:50
5 69 Kris Lawson 32 Brimley 56:45 9:09

MALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 4 John Brabbs 36 Rochester 38:11 6:09
2 15 Michael Hempstead 38 Petoskey 42:30 6:51
3 17 Daniel Smith 37 Gaylord 43:02 6:56
4 18 John Krist 35 Flushing 43:16 6:58
5 19 Peter Handley 38 Gaylord 43:30 7:01
6 29 Manuel Tapia Iii 36 Oxford 47:33 7:40
7 35 James Perialas 35 Roscommon 48:42 7:51
8 43 James Vosmik 39 Cheboygan 51:32 8:18
9 53 Thomas Sutton 36 Cadillac 52:49 8:31
10 73 Jonathan Gardey 38 Freeland 57:26 9:15
11 76 Edward Pank 39 Royal Oak 59:13 9:32

FEMALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 41 Debbie Kellar 35 Albion 51:03 8:14
2 59 May Hayes 38 Petoskey 54:00 8:42
3 78 Karen Whitney 36 Lake City 1:00:26 9:44
4 79 Jody Rosebrugh 35 West Branch 1:00:32 9:45

MALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 11 Michael Webster 42 Northville 40:19 6:30
2 20 Steven Kershner 44 Bellaire 43:35 7:01
3 21 Terry Myers 40 Sault Ste Marie 44:00 7:05
4 36 Eric Reidsma 40 Wyoming 48:43 7:51
5 39 Dennis Rosinski 41 Petoskey 50:36 8:09
6 64 Ron Berry 44 Boyne City 55:19 8:55
7 68 Kent Bieberich 40 Battle Creek 56:37 9:07

FEMALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 31 Tracy Brines 42 Petoskey 47:58 7:44
2 47 Robin Sommer 44 Central Lake 52:03 8:23
3 57 Anna Pontoni 40 Spring Lake 53:54 8:41
4 72 Kayln Stokes 43 Cheboygan 57:17 9:14
5 75 Diane Mehan 40 Lafayette 59:07 9:31

MALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 12 Alan Jarvie 48 Fibre 40:30 6:32
2 22 Larry Troyer 49 Clarksville 44:30 7:10
3 23 John Gibson 49 Indianapolis 44:35 7:11
4 24 Craig Lewis 46 East China 44:48 7:13
5 37 Joseph Mehan 47 Lafayette 48:53 7:53
6 38 Joe Jozefiak 46 Swartz Creek 50:27 8:08
7 50 Kevin Milliken 46 Charlevoix 52:14 8:25

FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 42 Mary Reynolds 47 Lennon 51:12 8:15
2 49 Mary Meincke 48 Sault Ste Marie 52:10 8:24
3 55 Donna De Filippo 45 Saint Ignace 53:39 8:39
4 71 Sandra Weed 49 Bay City 57:08 9:12
5 77 Sherry Davidson 49 Harrisville 1:00:08 9:41

MALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 30 Norm Arlt 52 Rogers City 47:41 7:41
2 45 Dave Bendarek 51 Clinton Twp 51:55 8:22
3 56 David Borck 51 Grand Rapids 53:43 8:39
4 58 Jerry Westover 54 Otisville 53:56 8:41
5 61 Joe Hebel 51 Harbor Springs 54:14 8:44
6 70 James Weed 53 Bay City 56:59 9:11
7 84 Larry Salinas 52 Saginaw 1:08:16 11:00
8 86 Bob Weaver 53 Petoskey 1:09:26 11:11

FEMALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 66 Sandra Holben 54 Chicago 55:30 8:57

MALE AGE GROUP: 55 - 59
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 27 Charles Butcher 55 Gaylord 46:59 7:34
2 46 Larry Wilkinson 56 Howell 52:00 8:23
3 52 Terry Herron 58 Alpharetta 52:37 8:29
4 54 Andrew Karaba 55 Mikado 53:13 8:34
5 67 Daniel Rusecki 55 Dearborn 55:48 8:59

MALE AGE GROUP: 60 - 64
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 28 Paul Shepard 64 Eastport 47:23 7:38
2 33 Bill Keller 61 Lansing 48:27 7:48
3 63 Jim Hart 62 Central Lake 55:03 8:52

MALE AGE GROUP: 65 - 69
Place Oal Name Ag Town Time Pace
===== === ====================== == ================= ======= =====
1 65 Shiang-Hui Foo 65 Adrian 55:24 8:56

Mackinaw City, MI
Provided By Gault Race Management