Nike-Holly Cross Country Invitational

back to results

Sep. 15, 2001

Nike-Holly Cross Country Invitational
Holly, MI


Division - I - Boys



School 1 2 3 4 5 Total 6 7

Portage N. 7 8 24 39 43 121 53 103

T.C.West 9 18 23 30 34 134 63 70

Detroit C.C. 1 16 21 47 50 138 67 97

Bedford 12 13 20 38 69 152 78 95

Grand Blanc 4 15 29 48 56 152 127 138



Place Name School Time Place

1 Regan Lowery Detroit C.C. 15:53 1

2 Tim Marshall Jackson 15:54 2

3 Matt French Howell 15:55 3

4 Chris Catton Grand Blanc 16:23 4

5 Nick Gillett Troy 16:23 5

6 James Naughton A.A. Pioneer 16:24 6

7 Tyson Warner Portage N. 16:27 7

8 Ryan Cooper Portage N. 16:29 8

9 Tim Kenny T.C.C. West 16:30 9

10 Michael Colt Lake Orion 16:30 10

11 Kevin Gienapp Brighton 16:31 11

12 Adam Kaepfrt Bedford 16:33 12

13 Matt Johnson Bedford 16:34 13

14 Andrew Pitchford Portage C. 16:35 14

15 Jason Shoener Grand Blanc 16:36 15

16 Dave Lucas Detroit C.C. 16:39 16

17 Brian Lee South Lyon 16:40 17

18 Chris Scott T.C.West 16:41 18

19 Zach Castiglione Brighton 16:43 19

20 Chad Anastasoff Bedford 16:46 20

21 Kyle Jekot Detroit C.C. 16:48 21

22 David Brown Port Huron N. 16:52 22

23 Alex Wood T.C.West 16:52 23

24 Kyle Mena Portage N. 16:52 24

25 Phil DeCook Troy Athens 16:53 25

26 Andrew Stewert Troy 16:53 26

27 Justin Dew Lake Orion 16:58 27

28 Nick Moroz Northville 16:59 28

29 Joel Conn Grand Blanc 17:00 29

30 Dan Johnson T.C. West 17:02 30

31 Ryan Sullivan Brighton 17:04 31

32 Joe Anderson A.A. Pioneer 17:04 32

33 Clark Pacoriek Northville 17:05 33

34 Neil Actinger Saline 17:05 34

35 Nick Mayville Jackson 17:05 35

36 Andrew Lapham South Lyon 17:06 36

37 Podolyako Ilya W. Bloomfiel 17:07 37

38 Paul Hanna Bedford 17:08 38

39 Don Letts Portage N. 17:10 39

40 Andy Harvey A.A. Pioneer 17:11 40



Division - II - Boys



School 1 2 3 4 5 Total 6 7

Big Rapids 4 9 11 13 19 56 26 98

St. Clair 6 8 10 12 21 57 46 51

Haslett 16 20 37 39 52 164 55 90

S.S. Marie 18 31 32 35 54 176 117 136

Flushing 14 25 36 68 77 220 133 137



Place Name School Time Place

1 Andrew Bauer Lahser 15:52 1

2 Adam Ludwig St. Joseph 16:12 2

3 Scott Kalgreen Trenton 16:18 3

4 Lana Betts Big Rapids 16:22 4

5 Dan Smith Berkley 16:28 5

6 Larz Mc Elroy St. Clair 16:42 6

7 Matt Reed Fraser 16:44 7

8 Jesse Arnold St. Clair 16:45 8

9 Chris Kirwin Big Rapids 16:49 9

10 Jason Neiman St. Clair 16:50 10

11 Same Shewan Big Rapids 16:50 11

12 Matt Neiman St. Clair 16:52 12

13 Corey Reinke Big Rapids 16:55 13

14 Jeff Brooks Flushing 16:58 14

15 John Czoykowski H.P. N.Dame 17:01 15

16 Johnathon Dalton Haslett 17:02 16

17 James Szopo Anchor Bay 17:04 17

18 Tony Abramson S.S. Marie 17:06 18

19 Nate Vandemark Big Rapids 17:06 19

20 Justin Kelly Haslett 17:08 20

21 Mark Ellis St. Clair 17:09 21

22 Kevin Mills Sturgis 17:12 22

23 Barton B. Seaholm 17:13 23

24 Matt Tidman Pinckney 17:18 24

25 Luke Hayes Flushing 17:19 25

26 Cody Chupp Big Rapids 17:20 26

27 Charley Russell Pinckney 17:20 27

28 Evan Reimer Holland 17:23 28

29 Brent King Anchor Bay 17:25 29

30 Ben Ralphenson Lahser 17:28 30

31 Adam Gurnae S.S. Marie 17:29 31

32 Dan Brown S.S. Marie 17:36 32

33 Andrew Dillon Berkley 17:37 33

34 Jon Hauss D. Crestwood 17:38 34

35 Peter Duesing S.S. Marie 17:39 35

36 Anthony Wolber Flushing 17:40 36

37 Micheal Brendell Haslett 17:40 37

38 Ron Green B.C. West 17:41 38

39 Andrew Youatt Haslett 17:42 39

40 Lafave B. Seaholm 17:44 40



Division - III - Boys



School 1 2 3 4 5 Total 6 7

Flint Powers 4 9 16 21 30 80 40 50

Jackson L.C. 8 11 17 23 31 90 35 55

Gull Lake 2 13 26 27 28 96 33 36

Caro 15 18 22 25 41 121 65 97

Dexter 5 12 29 31 56 143 72 73



Place Name School Time Place

1 Ben Slavett Cranbrook 16:24 1

2 Ben Piercy Gull Lake 16:33 2

3 Brian Murphy Corunna 16:46 3

4 Like Walker Flint Powers 16:47 4

5 Chris Burns Dexter 16:55 5

6 Chris Fecek Notre Dame P. 16:59 6

7 Josh Hubbard Linden 17:01 7

8 Scott Douglas Jackson L.C. 17:01 8

9 Matt Cutilta Flint Powers 17:05 9

10 Ian Fabel Corunna 17:12 10

11 Jacob Dolson Jackson L.C. 17:19 11

12 Dan Meyer Dexter 17:23 12

13 Tim Nance Gull Lake 17:24 13

14 Mike Saigh Algonac 17:24 14

15 Enoch Sayers Caro 17:27 15

16 Mike Barrons Flint Powers 17:27 16

17 Tom Jurasek Jackson L.C. 17:28 17

18 Kyle Bennet Caro 17:29 18

19 Dave Elliot Algonac 17:31 19

20 Shawn Beckman Corunna 17:31 20

21 Matt Willing Flint Powers 17:33 21

22 Jason Manty Caro 17:35 22

23 Jacob Miller Jackson L.C. 17:37 23

24 Phil Blaxton Shepherd 17:39 24

25 Matt Wright Caro 17:41 25

26 Kyle Tompkins Gull Lake 17:42 26

27 Justin Barts Gull Lake 17:43 27

28 David Thalmann Gull Lake 17:43 28

29 Tony Nazis Dexter 17:54 29

30 Maher Faher Flint Powers 17:56 30

31 Chad Johnson Jackson L.C. 18:00 31

32 Jordan Nousain Cranbrook 18:01 32

33 Dana Wilson Gull Lake 18:02 33

34 Joel Deltaan South Christ. 18:03 34

35 Zachary Miller Jackson L.C. 18:04 35

36 Jason Schoyler Gull Lake 18:06 36

37 Steven Miller Cranbrook 18:06 37

38 Ryan Bouyer Shepherd 18:06 38

39 Stevin Miller Cranbrook 18:07 39

40 Joe Foley Flint Powers 18:07 40



Division - IV - Boys



School 1 2 3 4 5 Total 6 7

Hillsdale 7 8 11 17 29 72 47 63

Napoleon 4 9 18 21 22 74 33 45

Bath 3 16 23 31 36 109 87 111

O.L.S.M. 5 19 35 39 41 139 50 64

Elk Rapids 10 13 14 62 69 138 77 92



Place Name School Time Place

1 Nick Ortel Goodrich 16:25 1

2 Steve Manca Bishop Foley 17:13 2

3 Liam Boylanpett Bath 17:14 3

4 Matt Bartelbaugh Napoleon 17:16 4

5 Brenden Godvia O.L.S.M. 17:21 5

6 Jon Keehn Goodrich 17:26 6

7 Jeremy Hill Hillsdale 17:34 7

8 Z.P. White Hillsdale 17:38 8

9 Greg Putton Napoleon 17:40 9

10 Ben Hammer Elk Rapids 17:43 10

11 Josh Perrin Hillsdale 17:47 11

12 Nick Rochefort Bad Axe 17:49 12

13 Doug Marsh Elk Rapids 17:51 13

14 Ben Holsinger Elk Rapids 17:53 14

15 Andy Messing Bad Axe 17:57 15

16 Chris Stoddard Bath 18:03 16

17 Josh Cockram Hillsdale 18:06 17

18 Nick Speiss Napoleon 18:06 18

19 Pat Hamill O.L.S.M. 18:07 19

20 Russ Mapes Meridian 18:09 20

21 Andrew Richards Napoleon 18:12 21

22 Mike Upton Napoleon 18:15 22

23 Dave Zcab Bath 18:15 23

24 Daniel Schulte Manchester 18:16 24

25 Jeff Jenson Sandusky 18:16 25

26 Randy Krug Bad Axe 18:21 26

27 Geoff Misek Goodrich 18:26 27

28 Lucas Beard Breckenridge 18:28 28

29 Jon Gertig Hillsdale 18:29 29

30 Don Ferenay Meridian 18:32 30

31 Mike McCornmick Bath 18:32 31

32 Zack Bringold Reese 18:39 32

33 patrick Smith Napoleon 18:40 33

34 Corey Parcent Sandusky 18:45 34

35 Matt Wiersma O.L.S.M. 18:46 35

36 Devon Staples Bath 18:47 36

37 Jordan Seitz Reese 18:48 37

38 Randy Butrum Byron 18:49 38

39 Nicky Battista O.L.S.M. 18:50 39

40 Ryan Savard Meridian 18:58 40



Division - V - Boys



School 1 2 3 4 5 Total 6 7

Vandercook 3 6 12 25 28 74 39 73

Jonesville 10 13 14 16 23 76

A.A. Greenhill 1 9 32 36 41 119 45 51

Sacred Heart 4 20 24 38 42 128 81

Southfield Chr 5 15 22 52 53 147 55 70



Place Name School Time Place

1 Christian Weder A.A. Greenhill 16:23 1

2 Matt Anderson Munising 16:59 2

3 Adam Sprangel Vandercook 17:17 3

4 Chad Zrtzolsborgy Sacred Heart 17:31 4

5 Luke Hutchens Southfield Chr 17:32 5

6 Randall Wilcox Vandercook 17:43 6

7 Tim Farrell A.A.Gb Rich 17:43 7

8 Justin Joyner Oakland Chr 17:48 8

9 Andy Kuper A.A. Greenhill 17:52 9

10 Jason Rising Jonesville 17:59 10

11 Mike Peterson Oakland Chr 18:02 11

12 Jody Kuhn Vandercook 18:04 12

13 Pail Oluer Jonesville 18:10 13

14 Roger Hartstead Jonesville 18:17 14

15 Mark Rundie Southfield Chr 18:26 15

16 Doug Prough Jonesville 18:26 16

17 Nathan Herrild Stephenson 18:27 17

18 Jordan Valasek Summerfield 18:31 18

19 Jace Debus Atherton 18:33 19

20 Joe Navarre Sacred Heart 18:36 20

21 Marty Brupp New Lothrop 18:39 21

22 James Varner Southfield Chr 18:40 22

23 Vladmir Lesar Jonesville 18:43 23

24 Jeff Audretsch Sacred Heart 18:44 24

25 Korey Kuhn Vandercook 18:48 25

26 Bert Benitez Det Holy Red 18:48 26

27 Craig Oas Munising 18:50 27

28 Tyler Pierce Vandercook 18:53 28

29 Jared Moore Whitmore Lk 18:54 29

30 Matt Hughes A.A. Gb Rich 18:56 30

31 Paco Rornero Det.Holy Red 18:56 31

32 John Desschner A.A. Greenhill 18:57 32

33 Matt Machemer Lutheran East 19:03 33

34 Josh Hobb Whitmore Lk 19:06 34

35 Dave Barnes Det. Holy Red 19:08 35

36 Kiff Hamp A.A. Greenhill 19:10 36

37 Joe Kupa Summerfield 19:13 37

38 Troy Zitzelsberger Sacred Heart 19:17 38

39 Scott Spencer Vandercook 19:18 39

40 Matt Ross Stephenson 19:26 40





Division - I - Girls



School 1 2 3 4 5 Total 6 7

A.A. Pioneer 10 16 20 23 29 100 30 46

Saline 13 18 19 24 36 110 42 47

Kal. Loy N. 1 3 7 33 48 111 64 106

Romeo 4 15 22 33 62 138 110

Clarkston 5 23 34 41 54 157 72 90



Place Name School Time Place

1 Elisa Zemlick Kal. Loy N. 18:12 1

2 Shannnon Stanley R. Adams 18:17 2

3 Jessie Stewart Kal. Loy N. 18:59 3

4 T. Biogiovanni Romeo 19:05 4

5 Liz Mengyan Clarkston 19:06 5

6 Leigh Christian Rochester 19:18 6

7 Annie Hockstra Kal Loy N. 19:29 7

8 Andrea Moreland R. Adams 19:33 8

9 Sarah Bolton R. Adams 19:36 9

10 Rachel Eyler A.A. Pioneer 19:40 10

11 Ashley Patton Lake Orion 19:44 11

12 Heather Moehle Northville 19:45 12

13 Carrie Krager Saline 19:48 13

14 Beth Lannen Jackson 19:51 14

15 M. Moncion Romeo 19:53 15

16 Carrie Headler A.A. Pioneer 19:55 16

17 Devon Rupley Northville 19:57 17

18 Danielle Chase Saline 19:58 18

19 Megan Moore Saline 20:04 19

20 Brianna Wade A.A. Pioneer 20:05 20

21 Jessica Pero Brighton 20:05 21

22 Stephanie Sayler Romeo 20:07 22

23 Lauren Witt Clarkston 20:09 23

24 Clair Meunier Saline 20:11 24

25 Andrea Gruber A.A. Pioneer 20:17 25

26 Brittani Agustina Howell 20:19 26

27 Emily Monit Brighton 20:22 27

28 Lisa Krueger Rockford 20:24 28

29 Andrea Pollack A.A. Pioneer 20:25 29

30 Diana Simison A.A. Pioneer 20:26 30

31 Kayleen Buschart Rockford 20:28 31

32 Lindsey John Rockford 20:28 32

33 Courtney Head Brighton 20:29 33

34 Anne Oltman Clarkston 20:30 34

35 Becca Propst Romeo 20:30 35

36 Amy Blum Saline 20:33 36

37 Ariel Dixon South Lyon 20:34 37

38 Jennifer Moore Brighton 20:39 38

39 Rachel Bumann Brighton 20:43 39

40 Ashley Wharton Lake Orion 20:44 40



Division - II - Girls



School 1 2 3 4 5 Total 6 7

P. Northern 5 7 14 34 36 96 43 46

S.S. Marie 1 17 20 29 57 124 61 63

Trenton 9 12 25 27 69 137 79 101

B. Seaholm 3 11 38 42 96 142 50 80

Flushing 15 24 26 32 47 144 56 66



Place Name School Time Place

1 Natalie Cahill S.S. Marie 19:21 1

2 Taylor Bones Lahser 19:30 2

3 Jenni Kursmann B. Seaholm 20:11 3

4 Nickie Moore Haslett 20:12 4

5 Chelsea Thompson P. Northern 20:23 5

6 Amy Zacharski Anchor Bay 20:27 6

7 Kara Goodrich P. Northern 20:30 7

8 Kim Bylsma Pinckney 20:35 8

9 Kelli Gilliard Trenton 20:38 9

10 Katie Kerel Lakeland 20:41 10

11 Niki Mehla B. Seaholm 20:42 11

12 Stephanie Kandas Trenton 20:44 12

13 Katie Makwell Lakeland 20:47 13

14 Andrea Wenstrup Portage N. 20:50 14

15 Alica Glover Flushing 20:52 15

16 Sherice Letark St. Claire 20:53 16

17 Jayce Lawrence S.S. Marie 20:54 17

18 Heidi Swihart Haslett 20:55 18

19 Nikola Carlson Haslett 20:56 19

20 Jennifer Corbieve S.S. Marie 21:01 20

21 Jeniffer Koeppen St. Clair 21:02 21

22 Colleen Olshea St. Joesph 21:03 22

23 Jocelyn Froy St. Joesph 21:04 23

24 Amy Glover Flushing 21:05 24

25 Stacy Kandas Trenton 21:12 25

26 Lauren Hendry Flushing 21:17 26

27 Calic Thompson Trenton 21:20 27

28 Trancy Sanderson Sturgis 21:22 28

29 Sheena Alben S.S. Marie 21:23 29

30 Megan Mulder Haslett 21:27 30

31 Christina Virgili Anchor Bay 21:34 31

32 21:35 32

33 Mary Philips B.C. Western 21:36 33

34 Andrienne Hook P. Northern 21:37 34

35 Jennifer Tharton Holland 21:37 35

36 Cory Warner 21:38 36

37 Megan Russell Berkley 21:38 37

38 Katie Kramer B. Seaholm 21:39 38

39 Erin Gannon Escanaba 21:39 39

40 Katie Snyder Sturgis 21:40 40



Division - III - Girls



School 1 2 3 4 5 Total 6 7

Gull Lake 2 12 13 17 19 63 23 41

Dexter 4 8 10 29 53 104 55 81

Flint Powers 3 21 24 34 40 122 51 54

Milan 7 12 16 42 50 129 59 66

Jackson L.C. 9 36 44 45 47 181 49 63



Place Name School Time Place

1 Megan Young Det. C. Day 18:53 1

2 Jill Leblanc Gull Lake 19:36 2

3 Kaite Smith Flint Powers 19:42 3

4 Kalli Williams Dexter 19:55 4

5 Rachel Guterieze Linden 19:58 5

6 Amber Myers Jackson NW 20:11 6

7 Kiel Porter Milan 20:17 7

8 Jen Gunderson Dexter 20:24 8

9 Simone Sheele Jackson L.C. 20:29 9

10 Natli Nalli Dexter 20:43 10

11 Jenna Heitchoe Richmond 20:53 11

12 Chelsea Hickok Gull Lake 20:58 12

13 Monica Hamlet Gull Lake 20:59 13

14 Megan Paskel Milan 21:00 14

15 Kaite Lowden Jackson NW 21:01 15

16 Kelly Loy Milan 21:02 16

17 Erica Wines Gull Lake 21:13 17

18 Brin Montai Caro 21:20 18

19 Laura Portis Gull Lake 21:28 19

20 Jill Haagsma So.Christian 21:29 20

21 Jenny Thoma Flint Powers 21:32 21

22 Jessica Kalafut Menominee 21:36 22

23 Marie Dwarshuis So. Christian 21:39 23

24 Carolyn Thoma Flint Powers 21:41 24

25 Gina Terhone Gull Lake 21:43 25

26 Theresa Geyer Notre Dame P. 21:44 26

27 Laura Alderman Menominee 21:47 27

28 Nikki Sarrazin Corunna 21:48 28

29 Rachel Udow Dexter 21:52 29

30 Kari Hendricks So. Christian 22:00 30

31 Lorin Barr Crestwood 22:01 31

32 Kara Fink Shepherd 22:04 32

33 Natalee Boydston Caro 22:10 33

34 Krista Rose Flint Powers 22:12 34

35 Kata Bendall Corunna 22:14 35

36 Anita Karl Jackson L.C. 22:15 36

37 Garnet Miller Menominee 22:15 37

38 Tracy Waitz Menominee 22:21 38

39 Shaina Dobbs Algonac 22:22 39

40 Erin Groogorawski Flint Powers 22:23 40



Division - IV - Girls



School 1 2 3 4 5 Total 6 7

Hillsdale 6 8 9 17 30 70 53

Elk Rapids 10 13 15 16 19 73 33 39

Goodrich 1 4 24 27 48 104 49 57

Cass City 7 18 29 40 41 135 67 80

Bath 2 12 22 47 87 170 92



Place Name School Time Place

1 Kristen Poules Goodrich 19:39 1

2 Katie Forsynth Bath 20:21 2

3 Julie Pelak Capac 20:33 3

4 Erin O’Mara Goodrich 20:35 4

5 Joanna Grille Stephenson 20:40 5

6 Rachel White Hillsdale 20:43 6

7 Annea Tanton Cass City 20:52 7

8 Daryl McEcmurry Hillsdale 21:08 8

9 Sarah Jackson Hillsdale 21:19 9

10 Becky Gritter Elk Rapids 21:20 10

11 Danielle Raboin Stephenson 21:31 11

12 Leah Tarrant Bath 21:39 12

13 Teresa Dawson Elk Rapids 21:44 13

14 Lisa Younk Meridian 21:47 14

15 Natalie Hickman Elk Rapids 21:51 15

16 Rebecca Dawson Elk Rapids 21:56 16

17 Deann Hassneahal Hillsdale 22:02 17

18 Liz Horst Cass City 22:10 18

19 Caitlyn Franklehter Elk Rapids 22:27 19

20 Curry Breedloke Meridian 22:37 20

21 Elaina Moffatt Stephenson 22:48 21

22 Emily McCormick Bath 22:56 22

23 Natalie Weidmayer Manchester 22:59 23

24 Aimee Chlebrith Goodrich 23:00 24

25 Heather Newlin Stephenson 23:04 25

26 Christine Mordan Sandusky 23:08 26

27 Kristie Cole Goodrich 23:12 27

28 Megan Lewis Capac 23:15 28

29 Ashley Ouvery Cass City 23:17 29

30 Andrea Little Hillsdale 23:19 30

31 Vanessa Von Broda Manchester 23:20 31

32 Tara Nietea Bad Axe 23:25 32

33 Katie Devenae Elk Rapids 23:34 33

34 Nicole Vangordon Napoleon 23:38 34

35 Amanda Gibson Napoleon 23:39 35

36 Kali Karibb Bishop Foley 23:43 36

37 Rachel Schomaker Meridian 23:47 37

38 Laura Sutton Meridian 23:49 38

39 Bailey Kopkau Elk Rapids 24:00 39

40 Tara Whittaker Cass City 24:05 40



Division - V - Girls



School 1 2 3 4 5 Total 6 7

A.A. Greenhill 1 6 7 14 16 44 19 34

Sacred Heart 4 9 10 12 31 66 33

Southfield Chr 8 11 32 42 45 138 51 60

Whitmore Lk. 18 23 24 27 52 144 58 59

Oakland Chr 13 36 38 41 70 200 74



Place Name School Time Place

1 Jennifer Leichtman A.A. Greenhill 19:25 1

2 Laura Rolf Lutheran NW 19:34 2

3 Kelli Zoellner Lutheran East 19:59 3

4 Heather Doerr Sacred Heart 20:48 4

5 Angela Crawford Atherton 20:55 5

6 Sarah Couyoumjan A.A. Greenhill 20:56 6

7 Katie Olson A.A. Greenhill 21:00 7

8 Katie Rensi Southfield Chr 21:01 8

9 Heather Courtright Sacred Heart 21:19 9

10 Emily Sias Sacred Heart 21:36 10

11 Carleigh Yerner Southfiled Chr 21:45 11

12 Liz Burdick Sacred Heart 21:49 12

13 Courtney Klagshad Atherton 21:50 13

14 Becca Samoroff A.A. Greenhill 21:53 14

15 Stephanie Trotter Oakland Chr. 22:01 15

16 Laurie Baumann A.A. Greenhill 22:05 16

17 Lindsay Looker Lutheran NW 22:07 17

18 Sarah Reese Whitmore Lk 22:15 18

19 Alexa Wahr A.A. Greenhill 22:16 19

20 Amanda Seaberg Munising 22:17 20

21 Sarah Kimar Munising 22:36 21

22 Jordan Clark Vandercook 22:38 22

23 Meghan Hartley Whitmore Lk 22:44 23

24 Jennifer Hartley Whitmore Lk 22:46 24

25 Marie Vamanda A.A. Gb.Rich. 22:50 25

26 Katrina Neely New Lothrop 22:55 26

27 Rachel Flores Whitmore Lk 22:58 27

28 Anjani Mahabir Lutheran East 23:01 28

29 Trista Rink Vandercook 23:07 29

30 Anna Barrington Jonesville 23:09 30

31 Ashley Alwood Sacred Heart 23:17 31

32 Katie Henkle Southfield Chr 23:24 32

33 Eileen Brunner Sacred Heart 23:29 33

34 Marianna Kerppola A.A. Greenhill 23:45 34

35 Maureen Brady Jonesville 23:49 35

36 Bacca Southern Oakland Chr 23:54 36

37 Celeste Bradford Genesse 24:00 37

38 Elizabeth Nelson Oakland Chr 24:00 38

39 Emily Wagner A.A. Gb Rich 24:10 39

40 Ashlee Ollila Munising 24:14 40