2013 MHSAA Regional 17-2 Grand Rapids Public at Houseman

back to results

May. 17, 2013

2013 MHSAA Regional 17-2 Grand Rapids Public at Houseman
Houseman, MI
Provided by MHSAA



PLEASE SCROLL TO THE RIGHT TO VIEW FULL RESULTS


05/17/13 MEN'S TRACK AND FIELD

MHSAA D2-17 REGIONAL AT HOUSEMAN 05/17/13

MHSAA Regional D2-17 Boys

TEAM SCORING - Grand Rapids Forest Hills Eastern 129; Grand Rapids Ottawa Hills 111; Grand Rapids Christian 107; Byron Center 60.50; Cedar Springs 58; East Grand Rapids 44; Grand Rapids Catholic Central 33; Grand Rapids South Christian 28; Belding 22; Grand Rapids Creston 15; Wyoming Godwin Heights 14.50; Howard City Tri-County 11; Comstock Park 5.

DISCUS -- 1. Al Lake, Byron Center, 149-0; 2. Zach Crouch, Grand Rapids Christian, 138-0; 3. Brandon Lin, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 135-2; 4. Jordan Johnson, Cedar Springs, 129-1; 5. Jake Jones, Belding, 127-6; 6. Caden Burrows, Cedar Springs, 127-6; 7. JoVone Cohen-Reed, Grand Rapids Creston, 125-6; 8. David Lutterloh, Howard City Tri-County, 121-0.

SHOT PUT -- 1. Gabe Turner, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 49-8.25; 2. Al Lake, Byron Center, 48-1.50; 3. Austin Gordon, Grand Rapids Catholic Central, 43-7; 4. Connor Ackerman, Cedar Springs, 42-6.50; 5. Nick Hein, Grand Rapids Christian, 42-1; 6. Zach Crouch, Grand Rapids Christian, 41-3; 7. Alex Hicks, Grand Rapids Catholic Central, 40-10; 8. Jordan Johnson, Cedar Springs, 40-6.50.

HIGH JUMP -- 1. Jeiel Burrell, Grand Rapids Christian, 6-6; 2. Josh Brand, Grand Rapids Forest Hills Northern, 6-2; 3. Diego Pignanessi, Howard City Tri-County, 6-0; 4. Brendan Sutherland, Belding, 6-0; 5. Ryan Veenstra, Grand Rapids South Christian, 5-10; 6. Delaney Blaylock, Wyoming Godwin Heights, 5-7; 7T. Brennen Andrews, Byron Center, 5-7; T. Mike Williams, Wyoming Godwin Heights, 5-7.

POLE VAULT -- 1. Kieth Lemley, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 12-10; 2. Tyler Hindenach, Cedar Springs, 11-10; 3. Seth Alfaro, Grand Rapids Catholic Central, 11-10; 4. Jake Anderson, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 11-10; 5. Charlie Dejonge, East Grand Rapids, 11-10; 6. Devon Brown, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 11-10; 7. Troy Elders, Grand Rapids Christian, 11-4; 8. Alex Clark, East Grand Rapids, 10-11.

LONG JUMP -- 1. Rietsma Mpindi, Grand Rapids Christian, 22-4.75; 2. Chad Sterk, Grand Rapids South Christian, 21-5; 3. Jahaan Brown, East Grand Rapids, 20-9.50; 4. Andrew Hammond, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 20-9; 5. Austin Otterbridge, Grand Rapids Christian, 20-5.75; 6. Matt LeFebre, Grand Rapids South Christian, 20-4.50; 7. Tyler Sander, Grand Rapids Catholic Central, 20-2.50; 8. Eliott Zimmerman, East Grand Rapids, 20-1.75.

100 METER DASH -- 1. Teyland Avery, Grand Rapids Ottawa Hills, 11.06; 2. Samuel Beal, Grand Rapids Ottawa Hills, 11.09; 3. Erik Chard, Byron Center, 11.39; 4. Ryan Townshend, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 11.47; 5. Andrew Hammond, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 11.55; 6. Evan Goble, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 11.60; 7. Chad Sterk, Grand Rapids South Christian, 11.62; 8. Charles Wysinger, Grand Rapids Ottawa Hills, 11.64.

110M HURDLES -- 1. Nick Robbins, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 15.81; 2. Shawn Kneeland, Grand Rapids Ottawa Hills, 15.83; 3. Charlie Dejonge, East Grand Rapids, 15.98; 4. Justin Farah, Grand Rapids Forest Hills Northern, 16.54; 5. Jim Whalen, Comstock Park, 17.13; 6. Josh Owen, Grand Rapids South Christian, 17.19; 7. Eian Badger, Grand Rapids Christian, 17.51; 8. Kevin Tran, Byron Center, 17.65.

200 METER DASH -- 1. Samuel Beal, Grand Rapids Ottawa Hills, 22.64; 2. Teyland Avery, Grand Rapids Ottawa Hills, 23.01; 3. Nick Robbins, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 23.09; 4. Jacori Millbrooks, Grand Rapids Ottawa Hills, 23.10; 5. Sam Freeman, Grand Rapids Creston, 23.11; 6. Ryan Townshend, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 23.23; 7. Jahaan Brown, East Grand Rapids, 23.39; 8. Ewdin Anderson, Wyoming Godwin Heights, 23.96.

300M INTERM. HURDLES -- 1. Nick Robbins, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 40.05; 2. Charlie Dejonge, East Grand Rapids, 40.50; 3. Asad Jones, Grand Rapids Ottawa Hills, 41.79; 4. Eian Badger, Grand Rapids Christian, 43.31; 5. Jacob Snyder, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 44.16; 6. Telson Jones, Belding, 44.24; 7. Toni Divic, Grand Rapids Forest Hills Northern, 44.48; 8. Shawn Kneeland, Grand Rapids Ottawa Hills, 44.53.

400 METER DASH -- 1. Jacori Millbrooks, Grand Rapids Ottawa Hills, 50.97; 2. Davon McKinney, Grand Rapids Ottawa Hills, 51.24; 3. Chory Pope, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 51.25; 4. Josh Owen, Grand Rapids South Christian, 52.21; 5. Cortez Sims, Grand Rapids Creston, 52.27; 6. Charlie Robertson, Grand Rapids Christian, 52.95; 7. Eli Groendal, Howard City Tri-County, 53.26; 8. Aaris Bynum, Grand Rapids Forest Hills Northern, 53.31.

800 METER RUN -- 1. Wuoi Mach, Grand Rapids Christian, 1:58.17; 2. Benny, Grand Rapids Christian, 1:59.61; 3. Mowgli Crosby, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 1:59.66; 4. Patrick Jonker, Grand Rapids Christian, 1:59.76; 5. John Sattler, Byron Center, 2:01.42; 6. Bryce Ewing, Byron Center, 2:03.49; 7. Nate Sculley, Grand Rapids South Christian, 2:05.35; 8. Stephen Collins, East Grand Rapids, 2:05.78.

1600 METER RUN -- 1. Connor Mora, Cedar Springs, 4:11.46; 2. Austin Sargent, Cedar Springs, 4:22.45; 3. John Sattler, Byron Center, 4:22.89; 4. Mowgli Crosby, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 4:24.07; 5. Matt Lennon, Grand Rapids Catholic Central, 4:33.89; 6. Jaimey Cunningham, East Grand Rapids, 4:37.55; 7. Robbie Heyboer, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 4:42.33; 8. Tom Lake, Grand Rapids Catholic Central, 4:43.00.

3200 METER RUN -- 1. Connor Mora, Cedar Springs, 9:14.23; 2. Cal Morgan, Grand Rapids Forest Hills Northern, 9:48.10; 3. Matt Plantinga, Grand Rapids Christian, 9:55.78; 4. Mark DeJong, Grand Rapids Christian, 9:57.57; 5. Trevor Curtis, Belding, 10:01.92; 6. Matthew Levitt, East Grand Rapids, 10:06.02; 7. Greyson Schultz, East Grand Rapids, 10:06.97; 8. Joey Deboer, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 10:17.00.

400 METER RELAY -- 1. Grand Rapids Ottawa Hil, 43.24 (Cameron Brown, Samuel Beal, Charles Wysinger, Teyland Avery; 2. Grand Rapids Forest Hil, 43.38; 3. Byron Center (A), 44.06 (Erik Chard, Coby Babbs, Tyrell Tolliver, Garret Cross); 4. Wyoming Godwin Heights , 45.42 (Essa Kellah, Stephon Brooks, Jacob Jordan, Ewdin Anderson); 5. Grand Rapids Catholic C, 45.51 (Tyler Sander, Seth Alfaro, Tom Haley, Ryheem Stokes); 6. Belding (A), 45.52 (Sam Beckett, Brendan Sutherland, Andrew Swider, Brendan Zuv; 7. Grand Rapids Christian , 45.93; 8. Grand Rapids South Chri, 46.71.

800 METER RELAY -- 1. Grand Rapids Ottawa Hil, 1:29.53 (Shawn Kneeland, Jacori Millbrooks, Samuel Beal, Teyland Ave; 2. Byron Center (A), 1:32.49 (Erik Chard, Luke Thorp, Garret Cross, Tyrell Tolliver); 3. Grand Rapids Forest Hil, 1:32.65; 4. Grand Rapids Creston (A, 1:33.71 (Cortez Sims, Isaiah Johnson, Devin Lawshea, Sam Freeman); 5. Wyoming Godwin Heights , 1:33.72 (Essa Kellah, Stephon Brooks, Jacob Jordan, Ewdin Anderson); 6. Grand Rapids Catholic C, 1:34.14 (Tyler Sander, Luke Ens, Tom Haley, Ryheem Stokes); 7. Grand Rapids Christian , 1:34.63; 8. Comstock Park (A), 1:35.97 (Keimon Carter, Russ Hodder, Carson Uecker-Herman, Jim Whale.

1600 METER RELAY -- 1. Grand Rapids Ottawa Hil, 3:26.38 (Jacori Millbrooks, Devon McKinney, Rashard Bivins, Davon Mc; 2. Grand Rapids Christian , 3:31.65; 3. Grand Rapids Forest Hil, 3:32.63; 4. Byron Center (A), 3:33.07 (Phil Sattler, Travis Baker, Luke Thorp, Bryce Ewing); 5. East Grand Rapids (A), 3:35.57 (Eliott Zimmerman, Stephen Collins, Sean Lang, Charlie Dejon; 6. Belding (A), 3:44.32 (Brendan Sutherland, Andrew Swider, Sam Beckett, Corey Walch; 7. Howard City Tri-County , 3:45.10 (Johnathan Becktell, Andrew Thornhill, Quade Clement, Eli Gr; 8. Grand Rapids Catholic C, 3:47.03 (Matt Lennon, Jacob Rizik, Luke Ens, Tom Haley).

3200 METER RELAY -- 1. Grand Rapids Christian , 8:08.45 (Benny, Patrick Jonker, Matt Plantinga, Wuoi Mach); 2. Cedar Springs (A), 8:17.92 (Alex Bray, Justin Jones, Austin Sargent, Alex Sias); 3. Grand Rapids Ottawa Hil, 8:22.06 (Nathan Sherman, Aron Stewart, Davon McKinney, Devon McKinne; 4. Grand Rapids Forest Hil, 8:39.68; 5. Grand Rapids Catholic C, 8:42.47 (Jacob Rizik, Nick Choryan, Andrew Truszkowski, Tom Lake); 6. East Grand Rapids (A), 8:51.67 (Stephen Collins, Sean Lang, Kenton Rossi, Peter Mack); 7. Byron Center (A), 9:19.33 (Gracien Nyamoga, Joshua Lee, Jacob Newhall, Brenden Streelm.
05/17/13 WOMEN'S TRACK AND FIELD

MHSAA D2-17 REGIONAL AT HOUSEMAN 05/17/13

MHSAA Regional D2-17 Girls

TEAM SCORING - Grand Rapids Forest Hills Eastern 170; Grand Rapids South Christian 94; East Grand Rapids 83.50; Belding 68.50; Grand Rapids Christian 63; Cedar Springs 31; Byron Center 30; Grand Rapids Catholic Central 24; Grand Rapids Ottawa Hills 19; Grand Rapids Creston 19; Wyoming Godwin Heights 4; Howard City Tri-County 2.

DISCUS -- 1. Greta Wilker, Belding, 107-7; 2. Mackenzie Sievers, Byron Center, 107-0; 3. Amy Larsen, Grand Rapids Forest Hills Northern, 101-3; 4. Gabby Holyfield, Belding, 101-2; 5. Sara VanderBaan, East Grand Rapids, 95-0; 6. Kayla Bohy, Cedar Springs, 92-6; 7. Jeanette Sukstas, Cedar Springs, 87-0; 8. Megan Bean, Howard City Tri-County, 85-1.

SHOT PUT -- 1. Greta Wilker, Belding, 35-3; 2. Mackenzie Sievers, Byron Center, 34-2.50; 3. Lexi Reiningar, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 32-6.50; 4. Ade Ayoola, Grand Rapids Christian, 32-6.25; 5. Sara VanderBaan, East Grand Rapids, 32-1; 6. Gabby Holyfield, Belding, 31-10.75; 7. Jeanette Sukstas, Cedar Springs, 30-1; 8. Anna TeHennepe, Grand Rapids South Christian, 28-5.25.

HIGH JUMP -- 1. Ade Ayoola, Grand Rapids Christian, 5-2; 2. Natalie Hulst, Grand Rapids South Christian, 4-10; 3T. Emily Prins, Grand Rapids Catholic Central, 4-10; T. Summer Hagan, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 4-10; 5T. Sophie Jones, East Grand Rapids, 4-7; T. Michaela Faber, Grand Rapids Catholic Central, 4-7; T. Olivia Elliott, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 4-7; T. McKenzie Johnston, Belding, 4-7.

POLE VAULT -- 1. Janina Pollatz, Grand Rapids Christian, 11-2; 2. Gabby Reams, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 10-11; 3. Alex Whitford, Grand Rapids South Christian, 10-5; 4. Jordan Ziemke, Grand Rapids Catholic Central, 9-11; 5. Summer Hagan, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 9-8; 6. Cassie Jager, Grand Rapids Christian, 9-8; 7. Dana Rector, East Grand Rapids, 9-5; 8. Danielle Rode, Belding, 8-8.

LONG JUMP -- 1. Angelique Gaddy, Grand Rapids South Christian, 17-7.50; 2. Janina Pollatz, Grand Rapids Christian, 17-2; 3. Sam Reno, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 16-7.50; 4. MacKenzie Rode, Belding, 16-4; 5. Ahmyere Hollingsworth, Grand Rapids Christian, 15-11.50; 6. Marissa Oakes, Cedar Springs, 15-6.50; 7. Alex Whitford, Grand Rapids South Christian, 15-5; 8. Ashley Ross, Belding, 15-3.50.

100 METER DASH -- 1. Camron Nelson, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 12.69; 2. Ashlee Moran, Grand Rapids Forest Hills Northern, 12.84; 3. D'Asia Ingram, Grand Rapids Creston, 13.14; 4. Jaclyn Goble, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 13.15; 5. Maggie Dobberstein, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 13.25; 6. Sam Reno, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 13.26; 7. Sharnell James, Grand Rapids Ottawa Hills, 13.31; 8. Alexis Baskin, Grand Rapids Ottawa Hills, 13.62.

100M HURDLES -- 1. Anna Newhof, Grand Rapids South Christian, 16.17; 2. Lauren Gallagher, East Grand Rapids, 16.81; 3. Carly Farmer, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 16.91; 4. Sammi Parker, Belding, 17.14; 5. Lydia Turke, Grand Rapids Forest Hills Northern, 17.15; 6. Cassie Jager, Grand Rapids Christian, 17.23; 7. Peyton DeRuiter, Grand Rapids South Christian, 18.03.

200 METER DASH -- 1. Camron Nelson, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 26.32; 2. Ashlee Moran, Grand Rapids Forest Hills Northern, 26.46; 3. Alli Gutschow, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 26.69; 4. Jaclyn Goble, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 27.06; 5. Maggie Dobberstein, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 27.31; 6. Eunice Eyamba, Grand Rapids Creston, 27.63; 7. Courtney Koskela, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 27.93.

300M LOW HURD -- 1. Mackenzie Micho, East Grand Rapids, 47.55; 2. Anna Newhof, Grand Rapids South Christian, 47.83; 3. Sophie Jones, East Grand Rapids, 49.45; 4. Olivia McLean, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 49.86; 5. Carly Farmer, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 49.97; 6. Angie Klunder, Grand Rapids South Christian, 50.65; 7. Addison Healey, Grand Rapids Forest Hills Northern, 51.10; 8. Lauren Parnell, Byron Center, 51.20.

400 METER DASH -- 1. Kenzie Haley, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 58.90; 2. Jenna Karel, Byron Center, 59.97; 3. Anna Lee Konsoer-Rose, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 1:00.24; 4. Haley Ritsema, Grand Rapids South Christian, 1:00.36; 5. Emily Prins, Grand Rapids Catholic Central, 1:00.63; 6. Analis Floyd, Grand Rapids Ottawa Hills, 1:00.89; 7. Katie VerHulst, Grand Rapids Christian, 1:00.98; 8. Samantha McClary, Byron Center, 1:03.57.

800 METER RUN -- 1. Monica Baylis, Belding, 2:18.87; 2. McKayley Gourley, East Grand Rapids, 2:21.06; 3. Abbie Porter, Grand Rapids South Christian, 2:21.86; 4. Claire Golladay, East Grand Rapids, 2:22.19; 5. Mary Kostielney, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 2:23.79; 6. Shelby Smith, East Grand Rapids, 2:23.81; 7. Emily Converse, East Grand Rapids, 2:24.38; 8. Becca Solberg, East Grand Rapids, 2:24.98.

1600 METER RUN -- 1. Mary Kostielney, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 5:08.78; 2. Katie Weiler, Cedar Springs, 5:08.80; 3. Alexis Miller, Grand Rapids South Christian, 5:13.63; 4. Katya Bohatch, Grand Rapids Forest Hills Northern, 5:28.45; 5. Claudia Vredeveld, Grand Rapids Forest Hills Northern, 5:33.70; 6. Regan Ora, Grand Rapids Catholic Central, 5:37.37; 7. Kat Jonker, Grand Rapids Christian, 5:40.18; 8. Ivy Boden, Howard City Tri-County, 5:40.48.

3200 METER RUN -- 1. Katie Weiler, Cedar Springs, 11:06.22; 2. Clara Cullen, Grand Rapids Forest Hills Eastern, 11:10.64; 3. Morgan Posthuma, Grand Rapids Forest Hills Northern, 11:14.44; 4. Kaela Theut, East Grand Rapids, 11:17.43; 5. Alexis Miller, Grand Rapids South Christian, 11:20.47; 6. Lindsey Fox, Grand Rapids Christian, 11:39.06; 7. Teresa Myles, Belding, 11:57.29; 8. Maddie Pekrul, Cedar Springs, 12:06.61.

400 METER RELAY -- 1. Grand Rapids Forest Hil, 49.14 (Sam Reno, Camron Nelson, Jaclyn Goble, Alli Gutschow); 2. Grand Rapids South Chri, 51.45 (Anna Newhof, Alex Whitford, Macayla Huisman, Angelique Gadd; 3. Grand Rapids Ottawa Hil, 51.67 (Satorie Spicer, Alexis Baskin, Keyionna Guydon, Sharnell Ja; 4. Grand Rapids Creston (A, 51.87 (Nikaira Willis, Raven Haywood, Eunice Eyamba, D'Asia Ingram; 5. Grand Rapids Christian , 52.26 (Shakira Booker, Annaka VaanDrager, Ahmyere Hollingsworth, J; 6. Grand Rapids Forest Hi, 52.49 (Akia Smith, Marissa Saldivia, Giselle Keena, Mariam Khawaja; 7. Wyoming Godwin Heights , 52.64 (Jessica Allmon, Jenna Welc, Geralynn Rivera, Jewel Castlebe; 8. Belding (A), 52.76 (Luisa Rinne, Harley Rode, Mackenzie Sower, McKenzie Breimay.

800 METER RELAY -- 1. Grand Rapids Forest Hil, 1:45.77 (Jaclyn Goble, Maggie Dobberstein, Camron Nelson, Alli Gutsc; 2. Belding (A), 1:48.68 (Luisa Rinne, Harley Rode, MacKenzie Rode, McKenzie Breimaye; 3. Grand Rapids South Chri, 1:49.49 (Kerri Knoll, Angie Klunder, Abbie Porter, Haley Ritsema); 4. Grand Rapids Creston (A, 1:51.08 (Nikaira Willis, D'Asia Ingram, Raven Haywood, Eunice Eyamba; 5. Grand Rapids Ottawa Hil, 1:51.17 (Chantal Lister, Sharnell James, Keyionna Guydon, Brianna Wa; 6. East Grand Rapids (A), 1:51.21 (Kaitlin Grant, Charlotte King, Sarah Strong, Carolyn Willia; 7. Wyoming Godwin Heights , 1:52.03 (Xena Engels, Nicole Taylor, Geralynn Rivera, Kameron Thomps; 8. Grand Rapids Catholic C, 1:52.46 (Johanna Samson, Kassi Mirandette, Molly Fitzgerald, Emily P.

1600 METER RELAY -- 1. East Grand Rapids (A), 4:05.83 (Claire Golladay, McKayley Gourley, Becca Solberg, Mackenzie; 2. Grand Rapids Forest Hil, 4:06.08; 3. Grand Rapids South Chri, 4:07.20 (Haley Ritsema, Madeline VanderPloeg, Nicole Kruithof, Abbie; 4. Grand Rapids Christian , 4:10.92 (Ahmyere Hollingsworth, Hannah VanZanten, Carlie Penning, Ka; 5. Byron Center (A), 4:14.23 (Samantha McClary, Lauren Parnell, Jillian Nickels, Jenna Ka; 6. Grand Rapids Ottawa Hil, 4:16.09 (Analis Floyd, Mallory Steffens, Kyaira Roberts, Brianna Wat; 7. Grand Rapids Catholic C, 4:23.45 (Kassi Mirandette, Kayla Veneklase, Regan Ora, Emily Prins); 8. Grand Rapids Forest Hi, 4:27.67 (Addison Healey, Alexa Smith, Quinn Batdorf, Kari Scholten).

3200 METER RELAY -- 1. East Grand Rapids (A), 9:34.29 (Claire Golladay, McKayley Gourley, Shelby Smith, Becca Solb; 2. Grand Rapids Forest Hil, 9:39.66; 3. Grand Rapids Forest Hi, 9:53.71 (Katya Bohatch, Elise Argue, Morgan Posthuma, Claudia Vredev; 4. Belding (A), 9:58.80 (Danielle Rode, Teresa Myles, Rachael Warner, Monica Baylis); 5. Grand Rapids Christian , 10:03.65 (Caroline Muyskens, Kat Jonker, Mel Fox, Lindsey Fox); 6. Grand Rapids South Chri, 10:40.47 (Katie DeVries, Lydia Dykhouse, Elise VanderWeele, Rachel Ge; 7. Cedar Springs (A), 10:47.89 (Caitlin McClurken, Ellie Ovokaitys, Christina Dean, Allie V; 8. Grand Rapids Catholic C, 10:58.29 (Kayla Veneklase, Regan Ora, Becky Karl, Leanne McWain).

Check out our 2013 MHSAA Track and Field Regionals Coverage Page