MIKE MAY RACES

back to results

Nov. 1, 1999

MIKE MAY RACES
VASSAR, MICHIGAN
Results Provided by Race Services Company


MALE OVERALL WINNER
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 MIKE EHRMANTRAUT 31 MIDLAND 1:13:51 5:38

FEMALE OVERALL WINNER
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 LAURA MURPHY 36 ROCHESTER 1:24:09 6:26

MALE MASTERS WINNER 40-49
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 LARRY WHITTAKER 46 CASS CITY 1:26:07 6:35

FEMALE MASTERS WINNER 40-49
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 ROBIN SARRIS-HALLOP 43 ANN ARBOR 1:31:08 6:58

MALE GRAND MASTERS WINNER 50+
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 ALAN GLOVACK 52 BLOOMFIELD 1:25:54 6:34

FEMALE GRAND MASTERS WINNER 50+
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 CATHY DETMAN 61 FLINT 2:00:03 9:10

MALE AGE GROUP: 1 - 14
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 DANIEL DELEEUW 14 MIDLAND 1:50:39 8:27
2 KYLE PERO 14 BAY CITY 1:53:41 8:41

FEMALE AGE GROUP: 1 - 14
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====

MALE AGE GROUP: 15 - 19
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 DAN SMITH 15 MIDLAND 1:41:25 7:45
2 MICHAEL SMITH 18 MIDLAND 1:42:49 7:51
3 CHRIS COVETZ 19 ORTONVILLE 2:44:09 12:32

FEMALE AGE GROUP: 15 - 19
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 SUZANNE LOWERY 19 MT PLEASANT 1:48:38 8:18

MALE AGE GROUP: 20 - 24
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 CHRISTOPHER SCHUSTER 23 SANDUSKY 1:30:43 6:56
2 CHRIS BANNIGAN 22 KALAMAZOO 1:43:08 7:53
3 DAMON HAVILL 23 ANN ARBOR 2:01:01 9:14

FEMALE AGE GROUP: 20 - 24
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 KATE FALL 21 VASSAR 1:27:22 6:40
2 KATHLEEN POMINRILLE 24 BAY CITY 1:36:18 7:21
3 MINDY KUEHL 21 PAW PAW 1:42:21 7:49
4 AMY PETERSON 22 EAST LANSING 1:45:57 8:05
5 JEN KRILE 23 YPSILANTI 1:49:58 8:24
6 MIRANDA BEDNAR 21 YPSILANTI 1:53:44 8:41
7 ROXANNE LENTZ 22 ROCHESTER 1:55:56 8:51

MALE AGE GROUP: 25 - 29
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 NEIL PERUSKI 29 METAMORA 1:19:07 6:03
2 ALAN GABALIS 29 VASSAR 1:22:34 6:18
3 CLINTON HNILICA 28 FLINT 1:30:43 6:56
4 JEFFREY MCNISH 29 BERKLEY 1:43:11 7:53
5 CRAIG DOLECKI 26 REDFORD 1:44:12 7:57
6 GARY BORLACE 27 MIDLAND 1:51:56 8:33
7 JAMIE STOPKA 26 MIDLAND 1:56:14 8:52

FEMALE AGE GROUP: 25 - 29
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 TRACEY PRISKA 25 STERLING HGTS 1:32:57 7:06
2 MARY BAKER 25 ESSEXVILLE 1:36:41 7:23
3 KYLE PETROVE 29 LEONARD 1:40:54 7:42
4 BROOKE SMITH 26 COMMERCE 2:01:40 9:17
5 BARBARA SAROW 29 RICHMOND 2:02:29 9:21

MALE AGE GROUP: 30 - 34
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 SUNJAY SINGH 33 DAVISON 1:34:15 7:12
2 PAUL ROBBINS 30 HOLLY 1:42:17 7:49
3 STEVE SHULTS 33 OKEMOS 1:46:50 8:09
4 MATTHEW BROGHAMMER 31 GRAND BLANC 1:47:00 8:10
5 PAUL GEISTHARDT 33 MT PLEASANT 1:48:40 8:18

FEMALE AGE GROUP: 30 - 34
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 ANN LINDOW 30 FRANKENMUTH 1:29:20 6:49
2 DANA HUTCHISON 32 FLINT 1:45:50 8:05
3 INDIRA MISRA 31 BIRMINGHAM 1:48:14 8:16
4 TRACY SCHNEIDER 32 PORT HURON 1:49:40 8:22
5 JENNIFER JENNINGS 32 SAGINAW 1:54:45 8:46
6 TAMMY KOHNERT 32 MIDLAND 2:05:15 9:34
7 JENNIFER COLLING-LEACH 31 MILLINGTON 2:33:02 11:41

MALE AGE GROUP: 35 - 39
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 ERIC STUBER 36 LANSING 1:19:30 6:04
2 STEVE ARCH 39 OKEMOS 1:19:44 6:05
3 KEVIN WOLFF 37 NOVI 1:38:14 7:30
4 ROBERT KREZA 35 WALLED LAKE 1:44:03 7:57
5 JAMES MORGAN 39 PERRY 1:50:01 8:24
6 DENNIS WOODS 39 SAGINAW 1:54:46 8:46
7 DONALD PARKER 39 ROCHESTER HILLS 2:00:56 9:14

FEMALE AGE GROUP: 35 - 39
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 GLORIA MAKI 35 FLINT 1:43:03 7:52
2 LYNETTE LOVE 36 BATTLE CREEK 1:43:37 7:55
3 DONNA REMER 35 SAGINAW 1:46:02 8:06
4 KATHRYN WILCOX 39 HUDSONVILLE 1:48:54 8:19
5 JANUARY CRONKRIGHT 38 MIDLAND 1:58:18 9:02
6 TINA WORTHING 39 SAGINAW 2:00:56 9:14
7 JULIE ERWIN 38 RILEY TWP 2:02:30 9:21
8 JANICE BAMBUSCH 38 MARYSVILLE 2:04:17 9:29
9 MARIT SCHULTZ 38 BIRCH RUN 2:06:14 9:38

MALE AGE GROUP: 40 - 44
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 ERIC BAGHDIKIAN 42 MIDLAND 1:36:24 7:22
2 RUSS FALL 44 VASSAR 1:36:47 7:23
3 MICHAEL SMITH 43 MIDLAND 1:41:12 7:44
4 HANK GAC 44 LAKE ORION 1:44:16 7:58
5 LON READER 42 MILFORD 1:48:04 8:15
6 TADD HARBURN 40 GRAND BLANC 1:48:33 8:17
7 DAVID DELEEUW 42 MIDLAND 1:50:49 8:28
8 BERNARD BERCIK 42 FARMINGTON HILLS 1:51:57 8:33
9 ROBERT BISHOP 43 MIDLAND 1:52:26 8:35
10 TONY MATTAR 40 TROY 1:52:29 8:35
11 DENNIS LOVEJOY 43 GRAND BLANC 2:02:31 9:21
12 TOM MCHALE 44 GRAND BLANC 2:04:12 9:29
13 DAVID BRYANT 44 NORTHVILLE 2:09:03 9:51
14 JOHN METEVIA 42 MIDLAND 2:09:10 9:52
15 TOM WHEELER 44 ORTONVILLE 2:20:22 10:43

FEMALE AGE GROUP: 40 - 44
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 ROSE LARY 44 CHESANING 1:31:33 7:00
2 JANET JACOBS-WALT 42 BEVERLY HILLS 1:38:17 7:30
3 ROSALIA MADRIGAL 41 FENTON 1:45:55 8:05
4 DENISE KUTCHINS 43 ROYAL OAK 1:55:01 8:47
5 KATHI WALTERS 43 MIDLAND 2:00:38 9:13
6 LISA NAPERSKOSKI 43 ROCHESTER HILLS 2:07:50 9:46
7 KERRY BISHOP 43 MIDLAND 2:09:12 9:52
8 SUSAN RYZNAR 42 DURAND 2:16:21 10:25

MALE AGE GROUP: 45 - 49
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 RALPH WORTHING 45 SAGINAW 1:27:37 6:42
2 TIM JONES 47 DURAND 1:32:23 7:03
3 BILL FUCHS 49 SPARLINGVILLE 1:35:19 7:17
4 TOM DEVOS 49 CLARKSTON 1:39:56 7:38
5 PHILLIP POORE 46 CLINTON TWP 1:42:00 7:47
6 WILLIAM R WILLIAMS 46 CLIO 1:42:58 7:52
7 RICHARD ZELDES 45 ORTONVILLE 1:44:24 7:58
8 PATRICK MULKERN 47 DEARBORN 1:45:23 8:03
9 RANDY TOMLINSON 46 MAYVILLE 1:47:19 8:12
10 RICK KUTCHINS 47 ROYAL OAK 1:47:57 8:15
11 RONALD LINDGREN 46 DAVISON 1:51:03 8:29
12 STEPHEN TEWS 46 LANSING 1:51:20 8:30
13 IRWIN GREENBAUM 48 GREENVILLE 1:52:20 8:35
14 MARC THOMPSON 45 GRAND BLANC 1:58:10 9:01
15 GARY GUERRIERI 49 GRAND BLANC 2:14:17 10:15

FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 MARTHA RITCHIE 46 FARMINGTON 1:37:40 7:28
2 TERCI COLLINS 47 MIDLAND 1:47:02 8:10
3 VICKI BABIAK 47 ROCHESTER HILL 1:52:25 8:35
4 VICTORIA CHURCH 46 OTTER LAKE 2:10:52 9:59
5 CYNDI COATES 47 FREELAND 2:12:26 10:07
6 DEB KLEIN 45 HASLETT 2:27:48 11:17
7 KAREN BRYANT 47 NORTHVILLE 2:29:49 11:26

MALE AGE GROUP: 50 - 54
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 DAVE MINIER 50 WYOMING 1:27:31 6:41
2 RON MAGIERKA 50 CARO 1:34:19 7:12
3 MICHAEL A SMITH 51 LAPEER 1:39:59 7:38
4 MARK COUZENS 50 AUBURN HILLS 1:40:54 7:42
5 DICK KENDALL 52 SAGINAW 1:41:17 7:44
6 GERALD SMITH 53 MIDLAND 1:43:10 7:53
7 BOB KOSEN 50 SHELBY TWP 1:44:29 7:59
8 TOM RYAN 51 FRANKENMUTH 1:45:11 8:02
9 ERIC HOUGH 50 MIDLAND 1:53:01 8:38
10 TOM TOLTON 52 MIDLAND 1:54:58 8:47
11 GERALD ROHN 54 FREELAND 1:57:09 8:57
12 MICHAEL LUCE 50 BAY CITY 2:06:49 9:41
13 JOHN NAPERKOSKI 50 ROCHESTER HILLS 2:08:05 9:47

FEMALE AGE GROUP: 50 - 54
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 KATHY POORE 50 CLINTON TWP 2:08:32 9:49

MALE AGE GROUP: 55 - 59
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 DALE GAIDE 55 PARME 1:26:38 6:37
2 JERRY SPIEWWAK 57 ST CLAIR SHORES 1:41:18 7:44
3 JIM SJOSTROM 56 FENTON 1:42:40 7:50
4 CONRAD SCHARRER 55 CLIO 1:54:13 8:43
5 ROBERT MURPHY 55 TROY 2:20:35 10:44

FEMALE AGE GROUP: 55 - 59
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 LINDA NELSON 57 ORTONVILLE 2:12:57 10:09

MALE AGE GROUP: 60 - 64
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 LEE BURCH 61 CLIO 1:40:51 7:42

FEMALE AGE GROUP: 60 - 64
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 GUNVEIG JANSE 64 BIRCH RUN 2:06:14 9:38

MALE AGE GROUP: 65 - 69
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 WALLY MCLAUGHLIN 67 FLINT 2:12:20 10:06




MALE OVERALL WINNER
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 JON DAVIDSON 33 LAPEER 16:38 5:22

FEMALE OVERALL WINNER
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 SHEILA CARPENTER 43 MANISTEE 20:27 6:35

MALE MASTERS WINNER 40-49
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 KEITH BONESTEEL 41 MARLETTE 18:06 5:50

FEMALE MASTERS WINNER 40-49
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 PEGGY SEARIGHT 42 FLINT 23:50 7:41

MALE GRAND MASTERS WINNER 50+
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 PETER HALLOP 52 ANN ARBOR 16:49 5:25

FEMALE GRAND MASTERS WINNER 50+
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 CECILIA BRZYS 50 SOUTH LYON 26:55 8:40


MALE AGE GROUP: 1 - 14
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 MICHAEL D WALKER 13 FENTON 20:29 6:36
2 ERIK SMITH 13 FENTON 22:15 7:10
3 JACOB BISHOP 14 MIDLAND 24:25 7:52

FEMALE AGE GROUP: 1 - 14
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 NICOLE MAKI 11 FLINT 27:40 8:55

MALE AGE GROUP: 15 - 19
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 JASON KINLEY 18 LAKE ORION 24:07 7:46
2 CHRISTOPHER HINDS 15 VASSAR 26:17 8:28
3 BRIAN HILL 17 VASSAR 26:18 8:28
4 CHARLES COUSINO 17 VASSAR 26:18 8:28
5 MATT GROW 16 VASSAR 26:18 8:28
6 COREY LAVALLEY 17 VASSAR 26:19 8:29
7 JASON LOPEZ 17 VASSAR 26:19 8:29
8 NOAH LANDRUM 17 VASSAR 26:19 8:29
9 DANIEL VETTRAINO 16 VASSAR 26:20 8:29
10 MATTHEW CAREY 16 VASSAR 26:20 8:29
11 DEAN MCBRIDGE 16 VASSAR 26:21 8:29
12 BOBBY MILLEGE 17 VASSAR 26:21 8:29

FEMALE AGE GROUP: 15 - 19
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====

MALE AGE GROUP: 20 - 24
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 GABRIEL FALL 24 SAGINAW 22:32 7:16

FEMALE AGE GROUP: 20 - 24
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 HEIDI TOWER 22 LANSING 25:49 8:19
2 LISA GUSIE 23 BURTON 26:30 8:32

MALE AGE GROUP: 25 - 29
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 ROBERT ARROWSMITH 29 BAY CITY 22:00 7:05
2 MARSHALL MCKENZIE 26 25:49 8:19
3 DERRICK MCCREE 29 SAGINAW 26:17 8:28
4 ERIC PETERSON 29 VASSAR 29:30 9:30

FEMALE AGE GROUP: 25 - 29
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 BETHANY SHEDD 27 FLINT 24:28 7:53
2 SUSAN SCHUBEL 27 SAGINAW 26:28 8:32
3 SHELLY BOWMAN 27 CLIFFORD 26:59 8:42

MALE AGE GROUP: 30 - 34
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 DAVID DOBSON 30 LINDEN 22:22 7:12
2 EVAN CUTLER 31 LEONARD 23:58 7:43
3 PAUL TEED 34 MIDLAND 29:28 9:30

FEMALE AGE GROUP: 30 - 34
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 KARA YEACKER 34 ORTONVILLE 23:05 7:26
2 KELLEY AYOTTE 33 NEW HAVEN 24:10 7:47
3 CHERYL THOMAS 33 MARLETTE 24:17 7:49
4 MELISSA TEED 31 MIDLAND 26:09 8:25

MALE AGE GROUP: 35 - 39
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 LARRY KANABY 38 BAD AXE 18:27 5:57
2 DALE ERNST 36 SANDUSKY 18:46 6:03
3 DAN PARR 39 BROWN CITY 20:50 6:43
4 TOM NOWOTNY 36 CARSONVILLE 24:10 7:47
5 MICHAEL SWISHER 37 DETROIT 24:55 8:02
6 ALBERT JOHNSON 36 VASSAR 29:25 9:29
7 TYRONE WEST 38 VASSAR 29:26 9:29
8 DAVID WALKER 39 FENTON 31:10 10:02

FEMALE AGE GROUP: 35 - 39
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 SUSAN NOWOTHY 37 VASSAR 26:31 8:33
2 PATTY MCCORMACK 38 LAPEER 30:19 9:46

MALE AGE GROUP: 40 - 44
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 FRANK NOWOTHY 41 CARSONVILLE 19:37 6:19
2 ROBERT NOWOTHY 43 VASSAR 20:14 6:31
3 DAVID LUANA 44 DECKER 20:15 6:32
4 STEVE SLIWINSKI 44 ST CLAIR 20:19 6:33
5 PATRICK SNUSKE 42 DAVISON 20:43 6:41
6 MIKE FROATS 41 GRAND BLANC 22:07 7:08
7 DON PETRO 43 REESE 23:13 7:29
8 GREG KOVACS 41 CARO 24:21 7:51
9 JIM SPIEKERMAN 43 REESE 25:28 8:12
10 DAVID PENZIEN 43 ATTICA 25:40 8:16
11 DALE BROWN 40 VASSAR 26:22 8:30
12 CHUCK FERRELL 43 NEW HAVEN 26:22 8:30

FEMALE AGE GROUP: 40 - 44
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 KATHY F HATFIELD 41 VASSAR 24:45 7:58
2 DENISE KOSEN 43 SHELBY TWP 26:20 8:29
3 SANDY KINLEY 43 LAKE ORION 34:56 11:15
4 MARY PETERSON 40 ROCHESTER HILLS 38:50 12:30

MALE AGE GROUP: 45 - 49
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 TOM BRUNNER 49 MANISTEE 23:29 7:34
2 VICTOR BELCHER 49 FENTON 24:09 7:47
3 DAN TOWAR 47 25:50 8:19
4 DAVID MORIN 49 SAGINAW 26:13 8:27

FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 LUCY MCPEEK 45 CLIO 28:08 9:04

MALE AGE GROUP: 50 - 54
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 WILLIAM HART 51 FRANKENMUTH 19:32 6:18
2 OSCAR CRUMBY 50 FLINT 26:29 8:32

FEMALE AGE GROUP: 50 - 54
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 ANN CRUMBY 50 FLINT 28:50 9:17

MALE AGE GROUP: 55 - 59
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 LEONARD BLOCK 57 BAY CITY 23:02 7:25
2 JIM WINDELL 59 BLOOMFIELD HILLS 29:34 9:31

FEMALE AGE GROUP: 55 - 59
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 ADDIE SCHNEIDERHAN 56 GRAND BLANC 28:54 9:19
2 GLORIA BURLEY 57 VASSAR 30:26 9:48

MALE AGE GROUP: 60 - 64
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 60 - 64
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====

MALE AGE GROUP: 65 - 69
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 CARL YAROCH 67 PORT AUSTIN 26:21 8:29
2 LARRY SROUFE 68 FARWELL 31:47 10:14

FEMALE AGE GROUP: 65 - 69
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 PATRICIA KELLERMAN 65 ELKTON 46:20 14:55




MALE AGE GROUP: 1 - 39
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 JAMES PENZIEN 16 ATTICA 35:24 11:24

FEMALE AGE GROUP: 1 - 39
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 ANGIE MICHRINA 25 35:52 11:33
2 CHERYL GEISTHARDT 30 MT PLEASANT 46:42 15:02

MALE AGE GROUP: 40 - 99
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 DAVID STIERLEY 47 GRAND LEDGE 31:34 10:10
2 HOWARD WILLIAMS 57 FOSTORIA 37:00 11:55
3 DON LAROCHELLE 58 BURTON 38:31 12:24
4 DOUG FISHER 56 FLUSHING 39:15 12:38
5 HARRY GABALIS 52 VASSAR 43:14 13:55
6 ROGER BACON SR 40 VASSAR 47:12 15:12
7 JAMES WHITE 55 FLINT 53:15 17:09

FEMALE AGE GROUP: 40 - 99
PLACE NAME AGE CITY TIME PACE
===== ========================== === ================== ======= =====
1 DEBBIE TOPHAM 46 MAYVILLE 30:18 9:46
2 LYNETTE HEINLEIN 43 VASSAR 32:19 10:25
3 BARBARA MINIER 49 WYOMING 34:03 10:58
4 LIZ SCHWEDLER 48 BAY CITY 34:09 11:00
5 JANE GUELETTE 47 KINGSTON 36:52 11:52
6 CHRISTINE RYAN 50 FRANKENMUTH 37:41 12:08
7 KATHY ROOT 43 DURAND 37:42 12:09
8 CHRISTIE STEVENS 43 VASSAR 41:18 13:18
9 SUSAN GABALIS 51 VASSAR 43:14 13:55
10 SHARON PENZIEN 49 ATTICA 46:49 15:05
11 TINA BACON 41 VASSAR 47:13 15:12
12 LINDA COOK 49 FRANKENMUTH 47:54 15:26
13 JUDY RACETTE 48 VASSAR 47:55 15:26
14 MARILYN WELLS 64 VASSAR 49:35 15:58
15 JOYCE LANG 58 FLINT 53:14 17:09