2009 MHSAA 35-4 Regional

back to results

Oct. 31, 2009

2009 MHSAA 35-4 Regional
Davisburg, MI
Hosted by Holly HS
Provided by Gault Race Mgt.


Boys Division IV Region 35

O'all Adj
Place Place Bib No Name Team Time Pace Grade

1 1 7061 Victor Allen Southfield Christian 17:06 5:31/M 11
2 2 7062 Owen Bame Southfield Christian 18:25 5:56/M 12
3 (< 5) 7038 Mitchell Dale Oakland Christian 18:34 5:59/M 12
4 3 7064 Evan Carter Southfield Christian 18:35 6:00/M 9
5 4 7063 Kevin Beal Southfield Christian 18:43 6:02/M 12
6 5 7004 Robert Coleman III Bradford Academy 18:46 6:03/M 9
7 6 7028 Stolzenfeld Nathan Lutheran Northwest 18:48 6:04/M 11
8 7 7054 Matt Arce Shrine Catholic 18:51 6:05/M 9
9 8 7065 Jeremy Culver Southfield Christian 18:53 6:05/M 10
10 9 7055 C.j. Dagher Shrine Catholic 19:01 6:08/M 11
11 (< 5) 7034 Dominique Ford Michigan Collegiate 19:07 6:10/M 12
12 10 7049 Griffin Dennis Roeper 19:27 6:16/M 11
13 11 7059 Matthew Sutton Shrine Catholic 19:35 6:19/M 10
14 12 7027 Alex Irwin Lutheran Northwest 19:37 6:20/M 10
15 13 7060 Evan Yee Shrine Catholic 19:40 6:21/M 11
16 (< 5) 7042 Gabe Fenske Our Lady Of The Lakes 19:52 6:25/M 9
17 14 7009 Ryan Mullally Cardinal Mooney Catholic 20:02 6:28/M 12
18 15 7072 Javiar Robins Weston Technical Academy 20:08 6:30/M 10
19 16 7067 Matthew Solt Southfield Christian 20:22 6:34/M 12
20 17 7073 Emile Tankersley Weston Technical Academy 20:30 6:37/M 12
21 18 7056 Robert Joseph Shrine Catholic 20:35 6:38/M 11
22 19 7050 Justin Finkel Roeper 20:38 6:39/M 9
23 20 7071 George Moore Weston Technical Academy 20:42 6:41/M 11
24 21 7025 Gabe Agosta Lutheran Northwest 20:43 6:41/M 12
25 22 7003 Chrisopher Boatmon Bradford Academy 21:32 6:57/M 9
26 23 7066 Phillip Smith Southfield Christian 21:32 6:57/M 11
27 24 7006 Corey Jones Bradford Academy 21:43 7:00/M 10
28 25 7007 Delano Roland Bradford Academy 21:48 7:02/M 9
29 26 7012 Zack Rickerman Cardinal Mooney Catholic 21:53 7:04/M 12
30 27 7068 Robert Crockett Weston Technical Academy 22:04 7:07/M 11
31 28 7013 Devin Webber Cardinal Mooney Catholic 22:25 7:14/M 9
32 29 7001 Malachi Ancerson Bradford Academy 22:40 7:19/M 9
33 (< 5) 7046 Jordan Jones Pontiac Academy for Excellence 22:45 7:20/M 9
34 30 7020 Darren Brown Loyola 22:55 7:24/M 10
35 31 7031 Greg Vandervoord Lutheran Northwest 23:12 7:29/M 11
36 32 7022 Marcus Mims Loyola 23:25 7:33/M 9
37 33 7010 Eli Nicaise Cardinal Mooney Catholic 23:42 7:39/M 9
38 34 7030 Matthew Stolzenfeld Lutheran Northwest 23:47 7:40/M 9
39 35 7070 Quentin Mason Weston Technical Academy 23:47 7:40/M 12
40 36 7011 Mack O'Brien Cardinal Mooney Catholic 23:51 7:42/M 10
41 37 7048 Aaron Appel Roeper 23:53 7:42/M 10
42 38 7026 Jacob Howcroft Lutheran Northwest 24:01 7:45/M 12
43 (< 5) 7015 Josh McGahey Kensington Woods 24:24 7:52/M 12
44 39 7002 Blake Andrews Bradford Academy 24:31 7:55/M 9
45 (< 5) 7041 Crump Tyler Oakland Christian 24:32 7:55/M 9
46 40 7051 Garrett House Roeper 24:43 7:58/M 9
47 41 7021 Terry Davis Loyola 24:44 7:59/M 10
48 42 7029 Nathaniel Nimtz Lutheran Northwest 24:53 8:02/M 11
49 (< 5) 13302 Jacob Smitt Franklin Road Christian' 25:21 8:11/M 9
50 43 7074 Derrick Wilson Weston Technical Academy 25:34 8:15/M 12
51 (< 5) 13303 T. J. Nelson Franklin Road Christian' 25:38 8:16/M 8
52 (< 5) 7040 Chad Snyder Oakland Christian 25:47 8:19/M 11
53 44 7052 Amit Khandhadia Roeper 26:03 8:24/M 10
54 45 7023 Chris Johnson Loyola 26:40 8:36/M 10
55 46 7053 Hwan Park Roeper 27:05 8:44/M 12
56 (< 5) 7017 James Zarish Kensington Woods 27:47 8:58/M 12
57 47 7069 Alvin Dann Weston Technical Academy 28:24 9:10/M 10
58 48 7024 Brandon Williams Loyola 29:12 9:25/M 12
59 49 7008 Luke Laster Cardinal Mooney Catholic 29:18 9:27/M 10
60 50 7018 Kyle Adams Loyola 29:39 9:34/M 12
61 51 7057 Peter Lim Shrine Catholic 30:24 9:48/M 11
62 52 7019 Thomas Heard Loyola 31:25 10:08/M 10
63 (< 5) 7047 Terrance Turner Pontiac Academy for Excellence 33:01 10:39/M 12
64 53 7005 Deangelo Billups Bradford Academy 36:41 11:50/M 9

Detail Team Results - Boys
Boys Division IV Region 35
Southfield Christian Finish Position - 1

Team Score (places): 18 Team Score (times): 1:31:43 Average Time: 18:20

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7061 Victor Allen 11 1 1 17:06 17:06 00:00
2 7062 Owen Bame 12 2 3 18:25 35:31 01:18
3 7064 Evan Carter 9 3 6 18:35 54:06 01:28
4 7063 Kevin Beal 12 4 10 18:43 1:12:50 01:36
5 7065 Jeremy Culver 10 8 18 18:53 1:31:43 01:46
6 7067 Matthew Solt 12 16 34 20:22 1:52:05 03:15
7 7066 Phillip Smith 11 23 57 21:32 2:13:38 04:26

Shrine Catholic Finish Position - 2

Team Score (places): 58 Team Score (times): 1:37:45 Average Time: 19:33

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7054 Matt Arce 9 7 7 18:51 18:51 00:00
2 7055 C.j. Dagher 11 9 16 19:01 37:53 00:09
3 7059 Matthew Sutton 10 11 27 19:35 57:28 00:44
4 7060 Evan Yee 11 13 40 19:40 1:17:09 00:49
5 7056 Robert Joseph 11 18 58 20:35 1:37:45 01:44
6 7057 Peter Lim 11 51 109 30:24 2:08:09 11:32

Lutheran Northwest Finish Position - 3

Team Score (places): 104 Team Score (times): 1:46:09 Average Time: 21:13

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7028 Stolzenfeld Nathan 11 6 6 18:48 18:48 00:00
2 7027 Alex Irwin 10 12 18 19:37 38:26 00:48
3 7025 Gabe Agosta 12 21 39 20:43 59:09 01:54
4 7031 Greg Vandervoord 11 31 70 23:12 1:22:22 04:23
5 7030 Matthew Stolzenfeld 9 34 104 23:47 1:46:09 04:58
6 7026 Jacob Howcroft 12 38 142 24:01 2:10:10 05:12
7 7029 Nathaniel Nimtz 11 42 184 24:53 2:35:04 06:05

Bradford Academy Finish Position - 4

Team Score (places): 105 Team Score (times): 1:46:31 Average Time: 21:18

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7004 Robert Coleman III 9 5 5 18:46 18:46 00:00
2 7003 Chrisopher Boatmon 9 22 27 21:32 40:18 02:45
3 7006 Corey Jones 10 24 51 21:43 1:02:02 02:57
4 7007 Delano Roland 9 25 76 21:48 1:23:51 03:02
5 7001 Malachi Ancerson 9 29 105 22:40 1:46:31 03:53
6 7002 Blake Andrews 9 39 144 24:31 2:11:02 05:44
7 7005 Deangelo Billups 9 53 197 36:41 2:47:44 17:55

Weston Technical Academy Finish Position - 5

Team Score (places): 114 Team Score (times): 1:47:12 Average Time: 21:26

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7072 Javiar Robins 10 15 15 20:08 20:08 00:00
2 7073 Emile Tankersley 12 17 32 20:30 40:38 00:22
3 7071 George Moore 11 20 52 20:42 1:01:20 00:34
4 7068 Robert Crockett 11 27 79 22:04 1:23:25 01:56
5 7070 Quentin Mason 12 35 114 23:47 1:47:12 03:39
6 7074 Derrick Wilson 12 43 157 25:34 2:12:47 05:26
7 7069 Alvin Dann 10 47 204 28:24 2:41:11 08:16

Cardinal Mooney Catholic Finish Position - 6

Team Score (places): 137 Team Score (times): 1:51:54 Average Time: 22:22

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7009 Ryan Mullally 12 14 14 20:02 20:02 00:00
2 7012 Zack Rickerman 12 26 40 21:53 41:55 01:50
3 7013 Devin Webber 9 28 68 22:25 1:04:21 02:22
4 7010 Eli Nicaise 9 33 101 23:42 1:28:03 03:39
5 7011 Mack O'Brien 10 36 137 23:51 1:51:54 03:48
6 7008 Luke Laster 10 49 186 29:18 2:21:13 09:15

Roeper Finish Position - 7

Team Score (places): 150 Team Score (times): 1:54:46 Average Time: 22:57

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7049 Griffin Dennis 11 10 10 19:27 19:27 00:00
2 7050 Justin Finkel 9 19 29 20:38 40:06 01:10
3 7048 Aaron Appel 10 37 66 23:53 1:03:59 04:25
4 7051 Garrett House 9 40 106 24:43 1:28:43 05:15
5 7052 Amit Khandhadia 10 44 150 26:03 1:54:46 06:35
6 7053 Hwan Park 12 46 196 27:05 2:21:51 07:37

Loyola Finish Position - 8

Team Score (places): 196 Team Score (times): 2:06:59 Average Time: 25:23

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7020 Darren Brown 10 30 30 22:55 22:55 00:00
2 7022 Marcus Mims 9 32 62 23:25 46:21 00:29
3 7021 Terry Davis 10 41 103 24:44 1:11:05 01:48
4 7023 Chris Johnson 10 45 148 26:40 1:37:46 03:44
5 7024 Brandon Williams 12 48 196 29:12 2:06:59 06:16
6 7018 Kyle Adams 12 50 246 29:39 2:36:38 06:43
7 7019 Thomas Heard 10 52 298 31:25 3:08:04 08:29

Kensington Woods Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7015 Josh McGahey 12 Less Than 5 24:24 24:24 00:00
2 7017 James Zarish 12 Less Than 5 27:47 52:12 03:22

Michigan Collegiate Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7034 Dominique Ford 12 Less Than 5 19:07 19:07 00:00

Oakland Christian Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7038 Mitchell Dale 12 Less Than 5 18:34 18:34 00:00
2 7041 Crump Tyler 9 Less Than 5 24:32 43:07 05:57
3 7040 Chad Snyder 11 Less Than 5 25:47 1:08:55 07:12

Our Lady Of The Lakes Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7042 Gabe Fenske 9 Less Than 5 19:52 19:52 00:00

Pontiac Academy for Excellence Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 7046 Jordan Jones 9 Less Than 5 22:45 22:45 00:00
2 7047 Terrance Turner 12 Less Than 5 33:01 55:46 10:16

Franklin Road Christian' Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 13302 Jacob Smitt 9 Less Than 5 25:21 25:21 00:00
2 13303 T. J. Nelson 8 Less Than 5 25:38 51:00 00:16





Girls Division IV Region 35

O'all Adj
Place Place Bib No Name Team Time Pace Grade

1 1 8047 Anna Goike Shrine Catholic 21:41 7:00/M 11
2 2 8032 Rachel Termarsch Oakland Christian 22:12 7:10/M 10
3 3 8046 Morgan Button Shrine Catholic 22:25 7:14/M 9
4 4 8048 Shannon Mischle Shrine Catholic 22:32 7:16/M 12
5 5 8029 Alexis Nelson Oakland Christian 22:38 7:18/M 10
6 6 8045 Matti Baltrusaitis Shrine Catholic 22:49 7:22/M 11
7 7 8050 Sarah Obudzinski Shrine Catholic 22:53 7:23/M 12
8 8 8051 Caitlin Snyder Shrine Catholic 23:38 7:37/M 10
9 9 8049 Lexi Cavanaugh Shrine Catholic 23:41 7:38/M 9
10 10 8021 Sarah Zielinski Lutheran Northwest 23:48 7:41/M 12
11 11 8020 Drue Tyler Lutheran Northwest 23:56 7:43/M 12
12 (< 5) 8025 India Sanders Michigan Collegiate 24:03 7:45/M 12
13 12 8057 Corinne Wiggins Southfield Christian 24:09 7:47/M 10
14 (< 5) 8044 Ann Finkel Roeper 24:18 7:50/M 11
15 (< 5) 8043 Jackie Carroza Roeper 24:28 7:54/M 12
16 13 8031 Kalena Shaw Oakland Christian 24:34 7:55/M 11
17 14 8054 Meagan Collins Southfield Christian 24:56 8:03/M 9
18 (< 5) 8033 Valerie Clanton Our Lady Of The Lakes 25:01 8:04/M 12
19 15 8011 Mariah Rickerman Cardinal Mooney Catholic 25:05 8:05/M 10
20 16 8015 Laura Blohm Lutheran Northwest 25:48 8:19/M 11
21 17 8016 Shannon Cook Lutheran Northwest 25:53 8:21/M 12
22 18 8027 Carlee Cottrell Oakland Christian 25:59 8:23/M 10
23 19 8006 Brittany Howard Cardinal Mooney Catholic 26:25 8:31/M 9
24 20 8052 Paige Bearden Southfield Christian 26:35 8:35/M 11
25 21 8009 Anna Mueller Cardinal Mooney Catholic 26:39 8:36/M 12
26 22 8056 Lauren Lee Southfield Christian 26:43 8:37/M 12
27 23 8030 Anne Rainey Oakland Christian 26:44 8:37/M 9
28 24 8055 Sierra Kaufman Southfield Christian 27:00 8:43/M 11
29 25 8019 Kristina Sienkiewicz Lutheran Northwest 27:06 8:45/M 10
30 26 8028 Shelby Webb Oakland Christian 27:07 8:45/M 10
31 27 8017 Annelise McAuliffe Lutheran Northwest 27:25 8:51/M 12
32 (< 5) 8014 Carly Niedwiecki Kensington Woods 27:40 8:55/M 11
33 (< 5) 8034 Kayleigh Meloni Our Lady Of The Lakes 27:52 8:59/M 11
34 28 8018 Gracen Myers Lutheran Northwest 28:20 9:08/M 12
35 29 8008 Tingting Lin Cardinal Mooney Catholic 28:34 9:13/M 12
36 (< 5) 13301 Kristen Massey Franklin Road Christian' 30:05 9:42/M 8
37 (< 5) 8005 Lulu Taylor Bradford Academy 30:30 9:50/M 10
38 (< 5) 8036 Cassie Stoutenburg Our Lady Of The Lakes 30:33 9:51/M 9
39 (< 5) 8039 Christina Castro Pontiac Academy for Excellence 30:53 9:58/M 11
40 30 8053 Kim Bigos Southfield Christian 31:09 10:03/M 9
41 (< 5) 13304 Danielle Lathom Weston Technical Academy 31:19 10:06/M 12
42 (< 5) 8001 Tyler Bland Bradford Academy 32:26 10:28/M 9
43 (< 5) 8058 Tiffany Allen Weston Technical Academy 33:15 10:44/M 10
44 (< 5) 8013 Katelynn McGuffin Kensington Woods 33:24 10:46/M 11
45 31 8007 Jiwon Lee Cardinal Mooney Catholic 33:47 10:54/M 10
46 (< 5) 8012 Courtney Ferranti Kensington Woods 33:49 10:55/M 11
47 (< 5) 8038 Maria Bernard Pontiac Academy for Excellence 33:49 10:55/M 10
48 (< 5) 8037 Maura Wilson Our Lady Of The Lakes 33:52 10:55/M 9
49 (< 5) 8041 Jodi Newton Pontiac Academy for Excellence 37:45 12:11/M 10
50 (< 5) 8040 Tracey Logan Pontiac Academy for Excellence 39:41 12:48/M 10

Detail Team Results - Girls
Girls Division IV Region 35
Shrine Catholic Finish Position - 1

Team Score (places): 21 Team Score (times): 1:52:21 Average Time: 22:28

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 8047 Anna Goike 11 1 1 21:41 21:41 00:00
2 8046 Morgan Button 9 3 4 22:25 44:06 00:43
3 8048 Shannon Mischle 12 4 8 22:32 1:06:38 00:50
4 8045 Matti Baltrusaitis 11 6 14 22:49 1:29:28 01:07
5 8050 Sarah Obudzinski 12 7 21 22:53 1:52:21 01:11
6 8051 Caitlin Snyder 10 8 29 23:38 2:15:59 01:56
7 8049 Lexi Cavanaugh 9 9 38 23:41 2:39:41 02:00

Oakland Christian Finish Position - 2

Team Score (places): 61 Team Score (times): 2:02:08 Average Time: 24:25

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 8032 Rachel Termarsch 10 2 2 22:12 22:12 00:00
2 8029 Alexis Nelson 10 5 7 22:38 44:50 00:26
3 8031 Kalena Shaw 11 13 20 24:34 1:09:24 02:22
4 8027 Carlee Cottrell 10 18 38 25:59 1:35:23 03:47
5 8030 Anne Rainey 9 23 61 26:44 2:02:08 04:32
6 8028 Shelby Webb 10 26 87 27:07 2:29:16 04:55

Lutheran Northwest Finish Position - 3

Team Score (places): 79 Team Score (times): 2:06:32 Average Time: 25:18

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 8021 Sarah Zielinski 12 10 10 23:48 23:48 00:00
2 8020 Drue Tyler 12 11 21 23:56 47:45 00:08
3 8015 Laura Blohm 11 16 37 25:48 1:13:33 01:59
4 8016 Shannon Cook 12 17 54 25:53 1:39:26 02:04
5 8019 Kristina Sienkiewicz 10 25 79 27:06 2:06:32 03:17
6 8017 Annelise McAuliffe 12 27 106 27:25 2:33:57 03:36
7 8018 Gracen Myers 12 28 134 28:20 3:02:17 04:31

Southfield Christian Finish Position - 4

Team Score (places): 92 Team Score (times): 2:09:24 Average Time: 25:52

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 8057 Corinne Wiggins 10 12 12 24:09 24:09 00:00
2 8054 Meagan Collins 9 14 26 24:56 49:05 00:47
3 8052 Paige Bearden 11 20 46 26:35 1:15:41 02:25
4 8056 Lauren Lee 12 22 68 26:43 1:42:24 02:33
5 8055 Sierra Kaufman 11 24 92 27:00 2:09:24 02:50
6 8053 Kim Bigos 9 30 122 31:09 2:40:34 07:00

Cardinal Mooney Catholic Finish Position - 5

Team Score (places): 115 Team Score (times): 2:20:31 Average Time: 28:06

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 8011 Mariah Rickerman 10 15 15 25:05 25:05 00:00
2 8006 Brittany Howard 9 19 34 26:25 51:30 01:20
3 8009 Anna Mueller 12 21 55 26:39 1:18:09 01:34
4 8008 Tingting Lin 12 29 84 28:34 1:46:43 03:29
5 8007 Jiwon Lee 10 31 115 33:47 2:20:31 08:42

Bradford Academy Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 8005 Lulu Taylor 10 Less Than 5 30:30 30:30 00:00
2 8001 Tyler Bland 9 Less Than 5 32:26 1:02:56 01:55

Kensington Woods Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 8014 Carly Niedwiecki 11 Less Than 5 27:40 27:40 00:00
2 8013 Katelynn McGuffin 11 Less Than 5 33:24 1:01:04 05:43
3 8012 Courtney Ferranti 11 Less Than 5 33:49 1:34:54 06:09

Michigan Collegiate Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 8025 India Sanders 12 Less Than 5 24:03 24:03 00:00

Our Lady Of The Lakes Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 8033 Valerie Clanton 12 Less Than 5 25:01 25:01 00:00
2 8034 Kayleigh Meloni 11 Less Than 5 27:52 52:54 02:51
3 8036 Cassie Stoutenburg 9 Less Than 5 30:33 1:23:27 05:31
4 8037 Maura Wilson 9 Less Than 5 33:52 1:57:20 08:51

Pontiac Academy for Excellence Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 8039 Christina Castro 11 Less Than 5 30:53 30:53 00:00
2 8038 Maria Bernard 10 Less Than 5 33:49 1:04:43 02:56
3 8041 Jodi Newton 10 Less Than 5 37:45 1:42:28 06:52
4 8040 Tracey Logan 10 Less Than 5 39:41 2:22:09 08:47

Roeper Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 8044 Ann Finkel 11 Less Than 5 24:18 24:18 00:00
2 8043 Jackie Carroza 12 Less Than 5 24:28 48:46 00:10

Weston Technical Academy Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 13304 Danielle Lathom 12 Less Than 5 31:19 31:19 00:00
2 8058 Tiffany Allen 10 Less Than 5 33:15 1:04:35 01:56

Franklin Road Christian' Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum. Time
Place Bib No Name Grade Place Place Time Time Back
1 13301 Kristen Massey 8 Less Than 5 30:05 30:05 00:00