Bill Roney Memorial 5K

back to results

Mar. 22, 2008

Bill Roney Memorial 5K
Utica,MI
Provided by Gault Race Mgt.
 AGE GROUP RESULTS
Bill Roney Memorial 5K (formerly Hanson's 5K)
March 22, 2008
Utica, Michigan

MALE OVERALL
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 374 Matt Fecht 24 Warren 15:43 5:04

FEMALE OVERALL
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 305 Danielle Hobbs 25 Shelby Twp 18:11 5:52

MALE MASTERS
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 142 Bruce Paul 52 18:12 5:52

FEMALE MASTERS
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 291 Michelle Sebaly 41 MacOmb 21:02 6:46

MALE AGE GROUP: 1-14
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 57 Joey Gerow 14 Romeo 19:21 6:14
2 67 Kyle Haning 14 19:52 6:24
3 84 Christian Huber 12 21:40 6:59
4 280 Cameron Hock 9 Royal Oak 21:45 7:00
5 397 Jeff Cunningham 13 Lake Orion 21:46 7:01
6 375 Jonathan Haning 13 Romeo 22:32 7:15
7 401 Jake Gleason 14 Lake Orion 22:37 7:17
8 400 Adam Gleason 13 Lake Orion 27:11 8:45
9 209 Greg Thelen 12 Lake Orion 27:43 8:56
10 403 Dan Sheridan 13 Lake Orion 27:43 8:56
11 405 Mason Mayes 13 Lake Orion 28:14 9:05
12 248 Daniel Barczewski 13 Utica 28:41 9:14
13 109 Michael Losensky 12 Lake Orion 30:38 9:52
14 23 Daniel Chmielewski 11 Troy 30:46 9:55
15 188 Charlie Siragusa 11 Rochester 34:22 11:04
16 95 Ian Kelly 14 Lake Orion 35:52 11:33
17 136 Alex Ordakowski 12 Lake Orion 36:19 11:42
18 93 Alex Kelly 12 Lake Orion 43:53 14:08


FEMALE AGE GROUP: 1-14
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 275 Noelle Savage 14 Sterling Heights 23:49 7:40
2 384 Abby Lennox 14 Oxford 24:20 7:50
3 208 Cassie Thelen 13 Lake Orion 24:24 7:51
4 130 Laura O'Connor 13 Oxford 28:34 9:12
5 24 Sarah Chmielewski 13 Troy 28:39 9:14
6 392 Madison Osentoski 12 Oakland 31:24 10:07
7 191 Kelly Slazinski 11 Lake Orion 36:38 11:48

MALE AGE GROUP: 15-18
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 380 Shaun Bisson 17 Sarnia, Can 16:37 5:21
2 240 Eric Stange 15 Macomb 19:16 6:12
3 369 Eric Jacobs 18 Almont 19:16 6:13
4 238 Nick Pomante 15 Sterling Heights 19:46 6:22
5 85 Mitchell Huber 15 19:56 6:25
6 393 Chris Gevaert 18 MacOmb 20:06 6:28
7 367 Stephen Savonne 17 Almont 20:54 6:44
8 283 Clayton Lalko 16 Troy 22:26 7:14

FEMALE AGE GROUP: 15-18
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 263 Alexandria Vintevoghel 16 Royal Oak 19:58 6:26
2 366 Melissa Jane Sawicki 17 Yale 20:21 6:33
3 129 Kelly Noren 17 Troy 21:28 6:55
4 272 Sarah Schwenteman 16 Sterling Heights 21:51 7:02
5 276 Stephanie Tarczynski 15 Sterling Heights 22:45 7:20
6 273 Michele Barton 17 Sterling Heights 22:48 7:21
7 368 Lauren Denewith 16 Romeo 23:02 7:25
8 14 Jaclyn Botsford 15 Utica 24:26 7:52
9 176 Emily Schenk 18 Rochester Hills 25:17 8:09
10 376 Jaclyn Tash 18 Sterling Hts 28:23 9:08
11 354 Caitlyn Hurley 15 28:35 9:12
12 271 Amanda Photenhauer 17 Sterling Heights 30:35 9:51
13 180 Elizabeth Schreiner 18 Lake Orion 45:52 14:46

MALE AGE GROUP: 19-24
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 278 Pete Braun 22 Troy 24:22 7:51
2 82 Mike Hoban 19 Grosse Pointe 26:00 8:22
3 309 Dan Hefel 21 Clinton Twp 32:12 10:22


FEMALE AGE GROUP: 19-24
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 293 Shelby Perkins 23 Rochester 18:25 5:56
2 92 Andrea Karl 23 Casco 18:35 5:59
3 70 Mollie Harms 22 Sterling Heights 19:48 6:23
4 72 Brooke Harms 20 Sterling Heights 24:32 7:54
5 75 Melissa Heck 19 MacOmb 25:38 8:15
6 323 Melanie Seymour 22 Eastpointe 28:09 9:04
7 171 Elizabeth Ruiz 24 Chicago 29:35 9:32
8 321 Callie West 20 Bellevue 29:50 9:36
9 81 Megan Hoban 19 Grosse Pointe 32:06 10:20
10 416 Katie Goodson 22 Oxford 35:27 11:25
11 322 Janel Kapral 20 Utica 36:10 11:39
12 243 Jackie Waterhouse 24 MacOmb 37:02 11:55
13 39 Nicole Dreon 22 Lake Orion 40:12 12:57
14 37 Amber Dreon 20 Lake Orion 45:52 14:46

MALE AGE GROUP: 25-29
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 143 Anthony Pavicic 25 Sterling Heights 16:03 5:10
2 108 Shane Logan 29 16:09 5:12
3 306 Dennie Savard 28 Rochester 17:44 5:43
4 407 Joe Verellen 27 Sterling Hts 17:54 5:46
5 213 Matt Trzemzalski 27 Sterling Heights 22:12 7:09
6 210 Matt Tignanelli 25 Rochester 22:34 7:16
7 329 Paul Devouin Jr 28 New Baltimore 23:45 7:39
8 314 Nick Herzek 29 Utica 23:57 7:43
9 338 Mike Pierce 25 Macomb 25:47 8:18
10 296 Daniel Haines 27 Rochester 26:17 8:28
11 89 Mike Kane 28 26:54 8:40
12 382 Christopher Budry 28 Royal Oak 27:59 9:01
13 308 Brian Hosler 25 New Baltimore 29:38 9:33
14 410 Brian Mullin 26 Lake Orion 29:48 9:36
15 55 Jeremy Geist 26 Rochester 30:26 9:48
16 346 Mike Jenkins 27 31:28 10:08


FEMALE AGE GROUP: 25-29
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 372 Kelly Yacevich 26 Lincoln 18:39 6:01
2 218 Lisa Villella 28 Clarkston 22:32 7:15
3 64 Katie Gorczyca 28 22:48 7:21
4 330 Morgan Devouin 26 New Baltimore 24:17 7:49
5 120 Ruth Moore 25 Mount Clemens 27:24 8:50
6 175 Emily Sawyer 26 27:32 8:52
7 199 Molly Stock 26 Sterling Heights 27:44 8:56
8 261 Gina Giattino 26 MacOmb 29:10 9:24
9 337 Jackie Frei 25 MacOmb 29:12 9:24
10 358 Bobbi Mitchell 26 Warren 29:32 9:31
11 90 Jessica Kapral 25 Utica 30:05 9:41
12 399 Lisa Kukvic 28 33:08 10:40
13 250 Sarah Haines 26 Rochester 35:25 11:24
14 219 Lexie Watkins 26 Clinton Township 37:48 12:10

MALE AGE GROUP: 30-34
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 409 John Houser, Jr. 34 Lake Orion 19:35 6:18
2 69 Jeremy Hansen 32 Royal Oak 19:56 6:25
3 41 Merlin Elsner 33 Warren 20:06 6:28
4 230 Carl Zoolkoski 34 Auburn Hills 22:05 7:07
5 86 Ken Hunter 33 22:45 7:20
6 117 Peter Minjoe 34 Mount Clemens 22:50 7:21
7 252 Tom Pietrowsky 31 St Clair Shores 23:11 7:28
8 365 Jeff Sigelko 31 Richmond 23:14 7:29
9 349 Kevin Kane 32 Warren 24:41 7:57
10 395 Jim Deckery 31 Alger 25:30 8:13
11 345 Jeff Jenkins 33 26:30 8:32
12 297 Brent Smith 34 27:23 8:49
13 13 Dan Bonnett 33 Sterling Heights 27:44 8:56
14 97 Adam Kerschenheiter 33 Fraser 27:52 8:59
15 217 Theodore Vestrand 31 Ferndale 28:33 9:12
16 224 Matt Wieschowski 33 Redford 28:48 9:17
17 56 Michael Geist 30 Rochester 38:14 12:19


FEMALE AGE GROUP: 30-34
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 343 Katie Quinn 31 Saint Clair Shore 21:57 7:04
2 227 Amber Williamson 32 25:01 8:04
3 123 Martha Myers 34 Oxford 25:18 8:09
4 78 Christine Hilton 32 Macomb 25:41 8:16
5 225 Kristen Wilkie 32 Washington 26:11 8:26
6 8 Jennifer Bennett 32 MacOmb 26:45 8:37
7 284 Kristi Francek 33 Marysville 26:56 8:41
8 196 Jenny Spravsow 32 Utica 28:32 9:11
9 402 Grace Buffa 32 MacOmb 28:33 9:12
10 285 Melissa White 30 Smiths Creek 29:47 9:36
11 247 Marisa Bruski 30 Leonard 30:06 9:42
12 116 Holly Minjoe 33 Mount Clemens 31:32 10:09
13 267 Tracie Mulrenin 33 MacOmb 32:49 10:34
14 147 Kristyn Pierce 34 Sterling Heights 33:36 10:49


MALE AGE GROUP: 35-39
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 379 Greg Thomas 39 Clio 18:10 5:51
2 66 Tim Grotelueschen 36 18:22 5:55
3 51 Alan Gabalis 37 Caro 18:37 6:00
4 128 Tim Difalco 38 Royal Oak 19:15 6:12
5 391 Pete Benner 37 Oak Park 19:59 6:26
6 88 Mark Kakkuri 36 20:25 6:35
7 377 Greg Golden 39 Warren 20:43 6:40
8 223 Scott Wheeler 39 20:59 6:45
9 106 Neal Leverenz 39 21:21 6:53
10 413 Mike Birkett 38 Port Huron 21:23 6:53
11 241 Rod Swanson 39 Roseville 21:38 6:58
12 254 Jon Dietz 38 Birmingham 21:38 6:58
13 260 Joseph Baldwin 36 Utica 21:43 7:00
14 131 Robert O'Connor 38 Fraser 22:07 7:07
15 313 Tracey Crane 35 Rochester 22:14 7:10
16 301 Tyrus Valascho 35 Clarkston 22:20 7:12
17 161 Jason Richmond 35 22:28 7:14
18 351 David Ren 38 Allenton 22:47 7:20
19 325 Mauro Querio 39 Macomb 22:55 7:23
20 298 John Calhoun 39 23:09 7:27
21 383 Daniel Acciavatti 36 Yale 23:10 7:28
22 102 Frank Kowalewicz 37 Clawson 23:35 7:36
23 42 Mark Fagan 38 Sterling Heights 24:03 7:45
24 364 Mark Davies 39 Warren 24:23 7:51
25 63 Kevin Glide 39 Sterling Heights 24:36 7:55
26 125 Brian Nequist 35 24:37 7:56
27 251 Danan Thomas 39 Pontiac 24:44 7:58
28 282 Shawn Du Fresne 37 Clawson 24:47 7:59
29 200 Joe Stokes 37 MacOmb 24:56 8:02
30 60 Daryl Gingell 38 25:43 8:17
31 408 Matt Knudsvig 38 West Bloomfield 26:34 8:33
32 36 Derek Draper 37 27:37 8:54
33 21 John Campbell 35 28:46 9:16
34 378 Andrew Sharpe 37 Fraser 29:15 9:25
35 334 Bill Waterhouse 39 Southfield 29:41 9:34
36 11 David Bezdziecki 37 Sterling Heights 30:27 9:48
37 390 Scott Dalton 36 Oxford 31:04 10:00
38 264 Rob Foskic 37 Shelby Twp 31:34 10:10
39 111 Matthew Lucas 38 Troy 32:24 10:26
40 146 John Pierce 37 Sterling Heights 32:25 10:26
41 268 Robert Mulrenin 36 MacOmb 32:49 10:34
42 170 Michael Roney 39 Saint Clair Shore 46:38 15:01


FEMALE AGE GROUP: 35-39
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 317 Lisa Drake 37 Rochester 22:43 7:19
2 110 Argenta Lucas 37 Troy 24:13 7:48
3 186 Shannon Shea 35 Sterling Heights 24:24 7:52
4 389 Melissa Dalton 36 Oxford 28:49 9:17
5 114 Shea Messing 38 MacOmb 30:46 9:54
6 139 Bridget O’brien-Mitchell 36 31:04 10:00
7 98 Lisa Kerschenheiter 35 Fraser 32:24 10:26
8 145 Amy Pierce 36 Sterling Heights 32:34 10:29
9 339 Nanette Engle 39 Armada 38:51 12:31
10 122 Jennifer Murray 36 Clinton Township 50:30 16:16

MALE AGE GROUP: 40-44
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 47 Scott Fiske 44 St Clair Shores 18:51 6:04
2 28 John Crumm 40 19:53 6:24
3 335 Glindon Ashbrook Jr 40 Port Austin 21:03 6:47
4 182 Mike Schwedt 43 West Bloomfield 21:51 7:02
5 65 Tom Gromak 43 St Clair Shores 22:15 7:10
6 233 Jim Oleksinski 40 Gross Pt Woods 22:20 7:12
7 124 Pete Myers 40 Oxford 22:24 7:13
8 220 Doug Wendell 44 22:33 7:16
9 77 Ken Herrington 40 Clinton Township 22:49 7:21
10 198 Ron Stewart 40 Rochester Hills 23:19 7:31
11 121 James Morency 41 Fraser 23:29 7:34
12 215 Chris Ulbrich 44 23:51 7:41
13 54 Ken Gaida 41 Sterling Heights 23:53 7:42
14 336 Tom Goalette 43 Armada 24:56 8:02
15 118 Jeff Mitchell 41 25:01 8:03
16 62 Ken Glide 42 Ann Arbor 25:02 8:04
17 58 Larry Gibbons 44 25:39 8:16
18 126 Joe Nezich 43 Richmond 25:52 8:20
19 226 Michael Williams 42 26:56 8:40
20 331 Steve Burstall 41 Warren 28:14 9:06
21 356 David Cambridge 42 Sterling Hts 29:10 9:24
22 40 Cedric Dukes 40 Utica 30:34 9:51
23 326 Jeffrey Zona 44 Utica 32:23 10:26
24 149 David Polaski 44 32:45 10:33
25 259 John Monte 44 Washington 33:24 10:45
26 189 John Siragusa 40 Rochester 34:30 11:07
27 105 Mike Larsen 42 Sterling Heights 35:00 11:16
28 311 Dwayne Byks 42 Mount Clemens 36:15 11:40
29 5 Marc Barringer 40 St Clair Shores 43:57 14:09


FEMALE AGE GROUP: 40-44
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 148 Ellen Podeszwa 43 Troy 22:29 7:15
2 235 Kathleen Moss 43 Chesterfield 24:29 7:53
3 169 Jean Rogers 43 25:00 8:03
4 371 Debra McDermott 40 Rochester 28:27 9:10
5 190 Susan Siragusa 41 Rochester 28:29 9:10
6 35 Janet Dishman 44 MacOmb 30:28 9:49
7 164 Amy Roche 44 30:40 9:52
8 27 Sue Corrion 42 31:45 10:14
9 137 Andrea Ordakowski 44 Lake Orion 32:05 10:20
10 16 Jacqueline Brown 42 32:45 10:33
11 3 Rima Aljurdi 43 Sterling Heights 35:38 11:28
12 96 Kim Kelly 43 Lake Orion 36:28 11:44
13 181 Jennifer Schreiner 44 Lake Orion 36:43 11:50

MALE AGE GROUP: 45-49
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 178 Kurt Schneider 49 Harper Woods 18:45 6:02
2 32 Mark Dedow 49 Clarkston 19:51 6:24
3 350 David Green 46 Almont 20:07 6:29
4 286 Marc Guzzardo 47 Utica 20:32 6:37
5 415 John Sotir 48 Franklin 21:00 6:46
6 59 Thomas Gibson 48 Chesterfield 21:03 6:47
7 269 Reed Swanson 48 East Tawas 21:18 6:52
8 133 Michael Oakes 45 22:11 7:09
9 318 Jeff Frederick 47 Clinton Township 22:56 7:23
10 386 Mark Suyama 45 Attica 23:31 7:34
11 245 Mike Barden 48 Utica 23:47 7:40
12 140 Paul Patonis 45 Sterling Heights 25:08 8:06
13 205 Kevin Taylor 46 West Bloomfield 25:15 8:08
14 207 Joseph Terranova 49 Lake Orion 25:25 8:11
15 160 Matthew Reimann 45 25:26 8:12
16 363 Gilbert Arambula 47 25:27 8:12
17 10 Peter Beswerchij 46 25:28 8:12
18 71 Richard Harms 49 Sterling Heights 27:24 8:50
19 53 Dave Gabis 48 Clinton Twp 28:05 9:03
20 165 Dan Roche 46 30:23 9:47
21 94 Brian Kelly 45 Lake Orion 31:22 10:06
22 340 Jerry Huyghe 48 Washington 33:56 10:56
23 404 Mike Sheridan 46 Lake Orion 34:13 11:01
24 173 John Salviati 49 Washington 36:15 11:41
25 353 Joseph Hurley 45 37:21 12:02


FEMALE AGE GROUP: 45-49
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 234 Sara Figueroa 48 Fraser 25:04 8:04
2 31 Claire Dedow 47 Clarkston 25:06 8:05
3 412 Lori Sanborn 47 Richmond 26:13 8:27
4 324 Tracy Lafferty 45 Utica 31:09 10:02
5 370 Sandra Lockwood 48 Leonard 31:45 10:13
6 244 Bonnie Barden 45 Utica 32:23 10:26

MALE AGE GROUP: 50-54
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 203 John Tarantino 50 Utica 20:11 6:30
2 342 Ken Price 50 Warren 20:39 6:39
3 232 Gary Frincke 53 Rochester Hills 22:28 7:14
4 281 Jim Everlove 53 Troy 22:38 7:18
5 152 Scott Powell 51 Troy 23:43 7:38
6 216 Steve Ulbrich 50 24:16 7:49
7 26 Len Constantine 54 25:03 8:04
8 20 Joe Burns 50 Sterling Hts 25:10 8:06
9 46 Kurt Fish 50 Lake Orion 25:15 8:08
10 177 Tom Schenk 54 Rochester Hills 25:17 8:08
11 15 Fred Braun 51 Rochester 25:21 8:10
12 33 Darryl Di Pace 51 New Baltimore 26:35 8:34
13 34 David Di Pace 54 Saginaw 26:35 8:34
14 12 John Blough 51 26:53 8:39
15 411 Alan Sanborn 50 Richmond 27:37 8:54
16 257 Harold Burns 53 Ann Arbor 27:54 8:59
17 79 Bob Hoban 52 Grosse Pointe 28:53 9:18
18 258 Mike Martin 52 Washington 29:15 9:25
19 355 Ed Kowalczyk 51 Sterling Heights 29:45 9:35
20 73 Jon Hayos 53 Warren 29:51 9:37
21 303 John Geist 53 Rochester Hills 30:10 9:43
22 373 Jim Gabler 53 Livonia 30:17 9:45
23 231 Eric Peabody 54 Rochester 30:55 9:57
24 347 Larry Giroux 54 Sterling Heights 31:55 10:17
25 360 John Johnston 52 Utica 33:32 10:48
26 179 Dale Schreiner 54 Lake Orion 46:03 14:50

FEMALE AGE GROUP: 50-54
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 341 Karen Matrille 54 Rochester 23:16 7:30
2 192 Nancy Smith 52 25:20 8:10
3 22 Glenda Card 52 Oak Park 25:55 8:21
4 237 Kathleen Clark 51 Fraser 26:12 8:26
5 50 Sandy Freund 51 26:16 8:28
6 361 Nancy Johnston 51 Utica 28:56 9:19
7 242 Deborah Owens 54 Rochester 30:55 9:57
8 172 Pam Ruiz 52 MacOmb 31:24 10:07
9 236 Renee Manzella 50 MacOmb 32:12 10:22
10 80 Judy Hoban 52 Grosse Pointe 33:36 10:49
11 352 Becky Pocisk 52 Utica 40:03 12:54


MALE AGE GROUP: 55-59
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 193 Michael Sobak 55 20:50 6:43
2 101 Bob Kosen 58 Shelby Twp 22:22 7:12
3 9 Curt Best 56 23:04 7:26
4 138 Henry Osier 59 Attica 23:33 7:35
5 74 David Heck 56 MacOmb 23:45 7:39
6 414 Bob Larson 56 Novi 24:20 7:50
7 262 Gary Pocisk 55 Utica 24:59 8:03
8 359 Richard Bracci 57 Sterling Hts 25:04 8:04
9 289 Clarence Bury 58 Washington 25:09 8:06
10 319 James Brennan 56 Emmett 26:58 8:41
11 246 Martin Kraft 59 Rochester 27:18 8:47
12 406 Steve Smith 56 27:47 8:57
13 299 Ken Davenport 55 Sterling Hts 27:52 8:58
14 388 Mike Krulczyk 55 Farmington 32:50 10:34
15 134 Bill Offer 58 Oxford 37:02 11:56

FEMALE AGE GROUP: 55-59
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 387 Maggy Zidar 58 Pontiac 22:36 7:17
2 394 Donna Olson 58 Canton 23:14 7:29
3 288 Carol Freilich 55 Sterling Heights 24:17 7:49
4 194 Alex Soprowitz 56 Utica 31:21 10:06

MALE AGE GROUP: 60-64
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 222 Paul Wheeler 64 22:06 7:07
2 362 Monte Piliawsky 64 Southfield 22:25 7:13
3 221 Michael Werner 61 North Street 23:03 7:25
4 229 Michael Yates 63 Leonard 23:12 7:29
5 201 Walt Storrs 63 23:24 7:32
6 348 Richard Nix 60 Ortonville 25:21 8:10
7 68 Wayne Hanlon 61 25:32 8:13
8 292 Tom Penn 60 Troy 26:29 8:32
9 144 Jay Peters 61 Rochester Hills 26:47 8:38
10 141 Currell Pattie 64 27:06 8:44
11 398 Dan Dewey 61 Lake Orion 28:39 9:14
12 52 Harry Gabalis 61 Caro 29:31 9:30
13 239 Harold Jacobson 62 MacOmb 30:28 9:49
14 103 Thomas Kowalski 61 Clarkston 31:41 10:12

FEMALE AGE GROUP: 60-64
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 204 Marilyn Tarantino 62 Utica 34:53 11:14


MALE AGE GROUP: 65-69
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 265 Bob Kruse 65 Warren 28:32 9:11
2 167 Pat Roche 67 29:57 9:39

FEMALE AGE GROUP: 65-69
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====

MALE AGE GROUP: 70-99
Place No. Name Age City Time Pace
===== ===== ========================== === ================= ======= =====
1 381 Marvin Stevenson 73 Rochester Hills 29:08 9:23
2 43 Paul Falardeau 70 Shelby Twp 31:09 10:02
3 113 Darrell McKee 73 Harrison Twp 34:50 11:13
4 385 Kinglsey Sears 80 Warren 38:29 12:24

FEMALE AGE GROUP: 70-99
Place No. Name Age City Time Pace