Pot O' Gold

back to results

Mar. 15, 2008

Pot O' Gold
Flint, MI
Provided by Race Services


MALE OVERALL WINNER
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 DENNIS MALECKI 22 HARTLAND 22:33 5:39

FEMALE OVERALL WINNER
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 CARYN MAXWELL 39 CLARKSTON 25:58 6:30

MALE MASTERS WINNER
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 MICHAEL SMITH 45 BURTON 27:25 6:52

FEMALE MASTERS WINNER
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 LOISANN FULTON 42 FENTON 27:08 6:47


MALE AGE GROUP: 1-10
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 JONATHON STRONG 10 FLINT 42:30 10:38
2 RYAN GENTRY 8 FLINT 46:28 11:37


FEMALE AGE GROUP: 1-10
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 SAMANTHA TALLEY 8 FLINT 57:50 14:28


MALE AGE GROUP: 11-14
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 ZACHARY KUGHN 13 GRAND BLANC 26:02 6:31
2 KENNY RAPPUHN 14 GRAND BLANC 26:24 6:36


FEMALE AGE GROUP: 11-14
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 KAYLIE MILNE 13 GRAND BLANC 28:18 7:05
2 ANGELINA SANCHEZ 14 LINDEN 41:18 10:20


MALE AGE GROUP: 15-19
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 JOEY BARGER 18 BURTON 24:58 6:15
2 ANTHONY PEEL 15 SWARTZ CREEK 25:12 6:18
3 DONNY BARGER 17 BURTON 25:45 6:27
4 MICHAEL STRATTON II 15 FLUSHING 26:43 6:41
5 COLTON MOKOFSHY 16 SWARTZ CREEK 26:58 6:45
6 ALLEN JABERO 17 FLINT 27:40 6:55
7 MARK HILL 17 CLIO 28:00 7:00
8 PATRICK MURPHY 18 FLUSHING 31:01 7:46


FEMALE AGE GROUP: 15-19
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 MARCIE WERTH 15 SWARTZ CREEK 47:45 11:57


MALE AGE GROUP: 20-24
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 DANIEL VAUGHN 24 HOWELL 27:42 6:56
2 JARON KILBURY 20 FLINT 34:37 8:40


FEMALE AGE GROUP: 20-24
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 HEATHER HAMES 21 METAMORA 42:47 10:42
2 EMMA GOETT 24 HOLLY 44:15 11:04
3 KELSEY KURTZ 22 FLUSHING 45:09 11:18
4 SHANNON POLCYN 24 DAVISON 53:58 13:30


MALE AGE GROUP: 25-29
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 JAYSON DOGGETT 29 FENTON 25:37 6:25
2 ANDREW JONE 25 BURTON 26:34 6:39
3 JASON FRANCOIS 29 FLINT 28:01 7:01
4 CARL BASTIEN 26 FLINT 29:11 7:18
5 NICHOLAS POWELL 29 MIDLAND 31:55 7:59


FEMALE AGE GROUP: 25-29
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 MEGAN BLAMER 25 SAINT HELEN 33:44 8:26
2 LEAN DUBY 27 CLIO 35:20 8:50
3 MOLLY DAUNT 26 GRAND BLANC 38:15 9:34
4 ERIN WOODRUFF 29 DAVISON 45:01 11:16


MALE AGE GROUP: 30-34
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 JOE BERNARDI 30 HARTLAND 25:15 6:19
2 DAVID VAUGHN 30 BRIGHTON 27:20 6:50
3 KEITH SAXTON 30 MOUNT MORRIS 30:10 7:33
4 ALLAN MOTES 32 GRAND BLANC 31:05 7:47
5 BRAD HARTZELL 34 GRAND BLANC 38:31 9:38
6 DOUG COLLINS 33 FLINT 38:49 9:43
7 JASON CHRISTIE 33 SWARTZ CREEK 39:37 9:55


FEMALE AGE GROUP: 30-34
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 JENNIFER FETTING-DOORIN 33 HARTLAND 29:01 7:16
2 STEPHANIE SKINNER 33 SWARTZ CREEK 34:06 8:32
3 JENNIFER OGUINN 34 FLINT 36:01 9:01
4 MELISSA OGDEN 30 LAPEER 40:40 10:10
5 LISA FULLER 34 DRYDEN 41:10 10:18
6 BRENDA STANKE 33 FLINT 41:25 10:22
7 JILL CHRISTIE 32 SWARTZ CREEK 42:50 10:43
8 RACHAEL WIROSTEK 34 OAKLEY 45:24 11:21
9 DARCI STOCKER 31 FLINT 49:46 12:27
10 MERCEDEA SHRIVER 30 FLINT 56:16 14:04
11 TRISHA STOMMEL 31 FLINT 56:17 14:05


MALE AGE GROUP: 35-39
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 PAUL TAYLOR 37 DECKER 24:34 6:09
2 ALAN GABALIS 37 CARO 24:36 6:09
3 BRIAN WARDEN 36 SWARTZ CREEK 29:20 7:20
4 JEFF WILSON 37 GRAND BLANC 30:22 7:36
5 RICH MARR 37 FLINT 30:43 7:41
6 KEITH MAMOLA 38 FLINT 30:56 7:44
7 GREGG SMIECINSKI 38 LINDEN 31:45 7:57
8 CHARLES HUSTON 38 OWOSSO 33:08 8:17
9 SEAN AFFRICA 35 FENTON 33:19 8:20
10 DION CLARK 37 FOWLERVILLE 39:14 9:49
11 ERIC GENTRY 36 FLINT 46:28 11:37


FEMALE AGE GROUP: 35-39
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 KRISTINE KOTULA 36 SWARTZ CREEK 30:52 7:43
2 MELISSA DOLLIVER 36 FENTON 35:09 8:48
3 MELISSA VANITVELT 37 GRAND BLANC 35:58 9:00
4 TICKI SILVER 39 GRAND BLANC 35:58 9:00
5 JEANNETTE ROTH 38 GRAND BLANC 36:59 9:15
6 TAMARA WERTH 39 SWARTZ CREEK 47:45 11:57


MALE AGE GROUP: 40-44
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 ROGER JONAS 41 CHESANING 27:34 6:54
2 TIM BROOKS 43 FLUSHING 28:20 7:05
3 JOSEPH MACKSOOD 43 FENTON 28:37 7:10
4 KURT ANDERLE 41 BYRON 29:37 7:25
5 MIKE GUNDERSON 44 FLINT 33:41 8:26
6 DAVID HARRIS 41 HOLLY 35:26 8:52
7 PATRICK FOSS 40 HOLLY 36:13 9:04
8 DEWAYNE WILLIAMS 42 MONTROSE 36:31 9:08
9 EVERETT CENTERWALL III 40 FLINT 39:34 9:54


FEMALE AGE GROUP: 40-44
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 JENNIFER BURNETT 40 FLINT 39:45 9:57
2 SANDRA ISAACSON 44 FENTON 40:59 10:15
3 DIANA KURKECHIAN 41 GOODRICH 42:18 10:35
4 CHRISTINA MOONEY 44 FLINT 43:03 10:46
5 SUE CRABILL 44 SWARTZ CREEK 51:39 12:55


MALE AGE GROUP: 45-49
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 ROGER LARA 49 GRAND BLANC 27:31 6:53
2 MARK DANIEL 47 GRAND BLANC 27:49 6:58
3 DANIEL ORR 49 MONTROSE 28:57 7:15
4 DEWEY TAYLOR 49 CLIO 30:45 7:42
5 MARK SUYAMA 45 ATTICA 31:51 7:58
6 ANTHONY KILBURY 45 FLINT 33:07 8:17
7 JIMMY CANADAY 49 FLINT 33:34 8:24
8 MICHAEL STUART 46 FRANKENMUTH 33:47 8:27
9 GEOFF HOAG 47 GRAND BLANC 33:51 8:28
10 KRAIG WEBBER 49 DAVISON 34:21 8:36
11 KEN ORTIZ 47 LENNON 34:44 8:41
12 SAM CRAWFORD 49 MOUNT MORRIS 52:44 13:11


FEMALE AGE GROUP: 45-49
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 RUTH LARA 46 GRAND BLANC 29:51 7:28
2 SANDRA CARLSON 47 FENTON 30:33 7:39
3 CHERYL PORTER 48 LAPEER 31:55 7:59
4 SUSAN HILER 47 BURTON 40:59 10:15
5 LINDA CANADAY 47 FLINT 41:41 10:26
6 BARBARA LOCKWOOD 47 GRAND BLANC 41:50 10:28
7 KAREN EICKHOFF 45 GRAND BLANC 43:53 10:59
8 JANE GUNDERSON 45 FLINT 43:56 10:59
9 SUSAN KURTZ 48 FLUSHING 45:06 11:17
10 CHARLOTTE PAUL 48 GRAND BLANC 45:37 11:25
11 DIANE SIKORA 47 FLINT 45:41 11:26
12 LYNETTE HEINLEIN 49 Vassar 31:39 7:55


MALE AGE GROUP: 50-54
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 TOMM MCLEAN 50 MOUNT MORRIS 29:15 7:19
2 ANDY KALOZ 53 SWARTZ CREEK 31:17 7:50
3 HAROLD BURNS 53 CAPAC 35:56 8:59
4 TIMOTHY MURPHY 54 FLUSHING 37:33 9:24
5 DANIEL VAN NORMAN 50 LAPEER 38:57 9:45
6 STEVE WILLIAMS 54 CLARKSTON 44:27 11:07


FEMALE AGE GROUP: 50-54
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 LYNETTE HEINLEIN 51 VASSAR 31:39 7:55
2 RITA POWELL 50 FLUSHING 31:54 7:59
3 DEBBIE BEASON 53 FLUSHING 32:48 8:12
4 TERESE FITZPATRICK 54 WIXOM 39:31 9:53
5 VICKI DOLLIVER 51 LINDEN 39:40 9:55
6 RITA BULLARD 54 COLUMBIAVILLE 40:00 10:00
7 COLLEEN HAMES 51 METAMORA 41:05 10:17
8 VALERIE KUMP-DUTKOWSKI 53 FLUSHING 42:23 10:36
9 LAURA IRVINE 54 FLUSHING 43:32 10:53
10 BETTY ADAMS 54 SWARTZ CREEK 44:51 11:13
11 SUZANNE HUTTO 54 FLUSHING 45:10 11:18
12 ANNIE WRIGHT 50 FLUSHING 46:56 11:44
13 MARTHA HOSMER-ARION 52 BURTON 47:00 11:45
14 JANE ODELL 53 MOUNT MORRIS 52:22 13:06
15 KAMARIA THEMA 50 BURTON 54:18 13:35


MALE AGE GROUP: 55-59
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 BOB KOSEN 58 UTICA 28:50 7:13
2 GREGORY O'MAXFIELD 58 OXFORD 29:50 7:28
3 MICHAEL MANOR 56 Clio 29:55 7:29
4 ROB LUTZ 56 FLUSHING 30:35 7:39
5 MICHAEL ORTIZ 55 SWARTZ CREEK 34:15 8:34
6 DAVID REED 56 LAPEER 35:52 8:58
7 ROBERT HILL 55 CLIO 36:22 9:06
8 DOUGLAS ADAMS 55 SWARTZ CREEK 37:00 9:15
9 LARRY DEROSSETT 57 OTISVILLE 37:56 9:29
10 HERBERT HAMES 59 HOWELL 40:10 10:03
11 WILLIAM IRVINE 56 FLUSHING 45:05 11:17
12 MIKE BEARDSLEE 55 WIXOM 45:54 11:29


FEMALE AGE GROUP: 55-59
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 MAGGY ZIDAR 58 PONTIAC 29:37 7:25
2 JANEEN DVORAK 57 CORUNNA 32:38 8:10
3 MELODIE MAXFIELD 59 OXFORD 33:53 8:29
4 DONA DEROSSETT 56 OTISVILLE 35:16 8:49
5 JACKIE SUBLETT 59 FLUSHING 38:36 9:39
6 MARGARET ANTHONY 59 COLUMBIAVILLE 39:15 9:49
7 JACKIE PEEK 56 FLINT 42:51 10:43
8 JORETTA ROY 58 FLUSHING 46:55 11:44
9 CAROL MITSDARFER 58 FLUSHING 50:00 12:30
10 VICTORIA CHURCHILL 55 FLINT 50:48 12:42
11 KATHY WAGNER 59 CLIO 57:18 14:20


MALE AGE GROUP: 60-64
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 JAMES LAWSON 62 CLARKSTON 31:24 7:51
2 JERRY KNOODLE 60 DAVISON 32:40 8:10
3 RICHARD JONES 64 HIGHLAND 34:02 8:31
4 TOM BROOKS 60 FLINT 38:09 9:33
5 MICHAEL OWENS 61 FLINT 42:38 10:40
6 NEVADA LOGAN 60 FLINT 44:26 11:07
7 EARL TURNER 60 FLINT 49:58 12:30


FEMALE AGE GROUP: 60-64
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 MARTHA AUSTIN 62 SWARTZ CREEK 42:45 10:42
2 NANCY BOYER 61 FLUSHING 47:13 11:49
3 LEE HUSEMANN 62 FLINT 50:55 12:44
4 KENDRA METCALF 60 Columbiaville 54:08 13:32


MALE AGE GROUP: 65-69
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 RICHARD WHALEY 67 BYRON 28:51 7:13
2 NORMAN HART 66 DAVISON 31:33 7:54
3 GRADY JONES 67 BURTON 43:15 10:49
4 RICHARD MARTENIS 66 DURAND 47:30 11:53
5 WALDO BRONSON 68 FLINT 50:56 12:44


FEMALE AGE GROUP: 65-69
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 JANE ZBINDEN 65 TOLEDO 53:51 13:28


MALE AGE GROUP: 70-74
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


FEMALE AGE GROUP: 70-74
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


MALE AGE GROUP: 75-99
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 HAROLD JONES 76 DAVISON 44:01 11:01
2 HARRISON HENSLEY 75 PINCKNEY 53:45 13:27


FEMALE AGE GROUP: 75-99
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====

HEAVYWEIGHT MEN RESULTS
Place Name Sex Age City Time Pace
===== =========================== === === ================== ======= =====
1 JOSEPH SCHLOEGL M 48 DAVISON 26:10 6:33
2 DAVID KOLCH M 34 BYRON 27:03 6:46
3 DEAN MORRIS M 31 BURTON 28:29 7:08
4 JEFFREY RAK M 44 GRAND BLANC 29:08 7:17
5 KEN GIEGLER M 40 LAKE ORION 29:50 7:28
6 JARRED DUNTON M 19 35:24 8:51

HEAVYWEIGHT WOMEN RESULTS
Place Name Sex Age City Time Pace
===== =========================== === === ================== ======= =====



MALE TEAM
1. HARJU JONES TRACK CLUB
22:33 25:15 27:20 27:42 = 1:42:50
DENNIS MALECKI, JOE BERNARDI, DAVID VAUGHN, DANIEL VAUGHN

COED TEAM
1. 3 HAMES & A POLCYN
40:10 41:05 42:47 53:58 = 2:58:00
HERBERT HAMES, COLLEEN HAMES, HEATHER HAMES, SHANNON POLCYN




MALE OVERALL WINNER
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 LESTER O'BRADY 54 GRAND BLANC 42:08 10:32

FEMALE OVERALL WINNER
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 BECKY BENJAMIN 42 SWARTZ CREEK 40:28 10:07

MALE MASTERS WINNER
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 TOM BELFORD JR 59 GRAND BLANC 42:10 10:33

FEMALE MASTERS WINNER
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 WANDA HANDLIN 51 ROGERS CITY 42:35 10:39


MALE AGE GROUP: 1-10
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


FEMALE AGE GROUP: 1-10
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


MALE AGE GROUP: 11-14
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


FEMALE AGE GROUP: 11-14
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


MALE AGE GROUP: 15-19
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


FEMALE AGE GROUP: 15-19
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


MALE AGE GROUP: 20-24
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


FEMALE AGE GROUP: 20-24
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


MALE AGE GROUP: 25-29
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


FEMALE AGE GROUP: 25-29
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 KELLY SHELDON 27 GRAND BLANC 55:30 13:53
2 TRACY CURTIS 25 FLUSHING 1:04:30 16:08
3 KELLY FOGELSONGER 29 SWARTZ CREEK 1:04:30 16:08


MALE AGE GROUP: 30-34
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


FEMALE AGE GROUP: 30-34
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 NOELLE GRIGNANI 30 METAMORA 49:05 12:17
2 SHANNON KOPCZYK 30 GRAND BLANC 57:02 14:16
3 JODI LEVEILLE-MILLE 30 FLINT 58:58 14:45


MALE AGE GROUP: 35-39
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 CHARLES LIPPINCOTT 38 GRAND BLANC 59:51 14:58


FEMALE AGE GROUP: 35-39
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 JENNIFER RAPPUHN 37 GRAND BLANC 51:16 12:49
2 ANNETTE FECHIK 39 FLINT 57:25 14:22
3 LISA WILLIAMS 39 MONTROSE 59:48 14:57


MALE AGE GROUP: 40-44
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 TOM CARR 43 COLUMBIAVILLE 44:50 11:13
2 MICHAEL WIROSTEK 44 OAKLEY 55:58 14:00


FEMALE AGE GROUP: 40-44
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 LORI RATHBUN 44 GRAND BLANC 45:50 11:28
2 JONI KNOCH 43 LINDEN 48:41 12:11
3 JAYNE CONRAD 42 FLINT 49:30 12:23
4 JAN KENDALL 40 FLINT 55:55 13:59
5 CAROLE MURASKE 44 LINDEN 59:22 14:51
6 DIANNE SEYMOUR 44 LINDEN 59:22 14:51


MALE AGE GROUP: 45-49
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 BOB O'GIZA 48 GOODRICH 43:04 10:46
2 DONALD BECKWITH 48 FLINT 46:12 11:33
3 SCOTT STANTON 45 FLINT 51:01 12:46
4 CEDRICK KENDALL 45 FLINT 55:22 13:51


FEMALE AGE GROUP: 45-49
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 MARY SCHMIER 48 MOUNT MORRIS 51:02 12:46
2 LAURIE FERRIS 45 HOLLY 51:12 12:48
3 JONI WARD 49 SWARTZ CREEK 53:08 13:17
4 MARKEDA YARBROUGH 48 FLINT 54:22 13:36
5 ROSA HERNANDEZ PARK 45 FLINT 55:30 13:53
6 KAREN WIROSTEK 45 OAKLEY 55:59 14:00
7 DENNA BROWN 45 LINDEN 59:22 14:51
8 LYNN JONES 49 OWOSSO 1:04:30 16:08


MALE AGE GROUP: 50-54
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 DAVID PANZLAU 53 FENTON 43:07 10:47
2 DENNIS HODGES 52 FLUSHING 53:25 13:22


FEMALE AGE GROUP: 50-54
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 KARIE BALLARD 50 GRAND BLANC 43:43 10:56
2 KATHLEEN HODGES 50 FLUSHING 51:39 12:55
3 CYNTHIA DELBRIDGE 54 GRAND BLANC 59:21 14:51
4 ANNETTE EVA 50 GOODRICH 1:03:04 15:46
5 GAIL SCOTT 50 CLIO 1:03:12 15:48
6 KATHY FARBER 54 FLINT 1:04:34 16:09
7 DIANE PATSON 52 SWARTZ CREEK 1:12:13 18:04
8 CINDY TERRIAN 51 FLUSHING 1:12:23 18:06


MALE AGE GROUP: 55-59
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 HAROLD KIRSCH 55 LAPEER 47:48 11:57
2 BILL HOSEA 59 MONTROSE 54:19 13:35
3 MAX WARDEN 58 CLIO 56:31 14:08


FEMALE AGE GROUP: 55-59
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 FRANCES PARIS 55 FENTON 48:28 12:07
2 JILL JIRIKOVIC 57 DAVISON 53:00 13:15
3 TERRY KONECNY 56 OKEMOS 55:01 13:46
4 ARLA UHRIG 58 BURTON 59:50 14:58
5 CAROLE PEER 59 SWARTZ CREEK 1:11:57 18:00
6 CHRISTINE MAZZEI 56 SWARTZ CREEK 1:12:12 18:03


MALE AGE GROUP: 60-64
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 HARRY GABALIS 61 VASSAR 42:45 10:42
2 JIM PARIS 63 FENTON 48:27 12:07
3 JIM NADDEO 60 HOLLY 49:06 12:17
4 JOHN STRAW 62 GRAND BLANC 53:40 13:25


FEMALE AGE GROUP: 60-64
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 JANE MATTHEWS 62 GRAND BLANC 52:26 13:07
2 KENDRA METCALF 62 COLUMBIAVILLE 53:08 13:17
3 JANET NEWCOMB 64 FLUSHING 1:12:24 18:06


MALE AGE GROUP: 65-69
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 WESLEY SHUMPERT 67 FLINT 44:26 11:07
2 DOUG FISHER 65 FLUSHING 51:06 12:47
3 EDWARD NEWMAN 67 FLUSHING 1:06:08 16:32
4 CHARLES BUTTERFIELD 68 FLUSHING 1:12:24 18:06


FEMALE AGE GROUP: 65-69
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====


MALE AGE GROUP: 70-74
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 JAMES VANDERPOOL 73 FLUSHING 54:21 13:36


FEMALE AGE GROUP: 70-74
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 MARIE HOOD 72 FLINT 57:09 14:18


MALE AGE GROUP: 75-99
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 ROBERT THOMAS 79 NORTHVILLE 52:03 13:01
2 AL DUCH 89 SWARTZ CREEK 57:54 14:29
3 JACK WILLIAMS 81 GRAND BLANC 58:03 14:31


FEMALE AGE GROUP: 75-99
Place Name Age City Time Pace
===== =========================== === ================== ======= =====
1 SHARON JACKSON 77 SWARTZ CREEK 1:11:55 17:59