2016 Lakeshore @ Benton Harbor

back to results

Apr. 29, 2016

2016 Lakeshore @ Benton Harbor
Benton Harbor, MI
Provided by Michiana Timing


Licensed to Michiana Timing - Contractor License
HY-TEK's Meet Manager 4/27/2016 07:40 PM
Lakeshore at Benton Harbor
Benton Harbor High School - 4/27/2016
Results

Event 1 Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
Finals
1 Benton Harbor 'A' 9:04.01 5
1) Shannon, Tra'vone 2) Varnado, Antionio
3) Walker, George 4) Kyles, Kenneth
2 Stevensville Lakeshore 'A' 9:10.97
1) Lindley, Kyle 2) Strouse, Matthew
3) Smith, Aden 4) Wilkerson, Logan
3 Stevensville Lakeshore 'B' x9:25.04
1) Berry, Kaleb 2) Orsillo, Matt
3) Schueneman, Scott 4) Villalobos, Kaleb
4 Stevensville Lakeshore 'E' x10:35.50
1) Carmody, Ryan 2) Glanzer, Zach
3) Herbstreit, Kyle 4) Jacobson, Eric
5 Stevensville Lakeshore 'D' x10:54.06
1) Elmore, Will 2) Malone, Dan
3) McAllister, Pete 4) Peters, Will
6 Stevensville Lakeshore 'C' x11:07.37
1) Bishop, Noah 2) Blommel, Jack
3) Dine, Lucas 4) Jeske, Alex

Event 2 Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Stevensville Lakeshore 'A' 12:50.12 5
1) Frazier, Jaci 2) Veldman, Renee
3) Colthorp, Sadie 4) Berry, Kendall

Event 3 Boys 110 Meter Hurdles
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Seawood, Nathan Stevensville 16.69 5
2 Bennett, Jaquon Benton Harbo 16.76 3
3 Hengy, Deven Stevensville 19.97 2
4 Myrick, Kearri Stevensville 20.72 1

Event 4 Girls 100 Meter Hurdles
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Cooks, Areianna Benton Harbo 18.12 5
2 Dine, Ashley Stevensville 18.65 3
3 Warren, Darnika Benton Harbo 20.52 2
4 Ferguson, Tatyanna Benton Harbo 26.82 1
5 Miller, Meredith Stevensville 27.19

Event 5 Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Erby, Dominick Benton Harbo 11.55 1 5
2 Hampton, Corey Stevensville 11.73 1 3
3 Roberson, Willie Benton Harbo 11.93 1 2
4 Dente, Robert Stevensville 11.95 1 1
5 Noack, Casey Stevensville 12.18 1
6 Stevens, Jalen Benton Harbo 12.34 1
7 Henderson, Treyveon Benton Harbo 12.36 1
8 McGee, Antionio Benton Harbo 12.50 2
9 Lindenmann, Andre Stevensville 12.90 1
10 Ebeling, Robbie Stevensville 12.92 2
11 Marcade, Dawson Stevensville 13.85 2
12 Liggett, Ethan Stevensville 13.92 2
13 Kapaluru, Rohith Stevensville 14.06 2
14 Beaufils, Remi Stevensville 14.40 2

Event 6 Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Rimpson, Brianna Benton Harbo 13.36 1 5
2 Moss, Jamira Benton Harbo 13.43 1 3
3 Bridgeman, Shacora Benton Harbo 13.95 1 2
4 Msipa, Kiki Stevensville 14.37 1 1
5 Broadway, Jayme Benton Harbo 14.79 2
6 Mitchell, Rikkia Stevensville 14.90 1
7 Mitchell, Ashley Benton Harbo 15.00 1
8 Varnado, Angel Benton Harbo 15.05 2
9 Wojahn, Leah Stevensville 15.12 1
10 Grayam, Emily Stevensville 15.22 2
11 Choe, Jackie Stevensville 15.36 2
12 Le'Tourneau, Anastasia Benton Harbo 15.53 2
13 Davis, Kamiryn Stevensville 16.09 3
14 Williams, Madelynn Stevensville 16.43 3
15 Burger, Kylee Stevensville 16.67 2
16 Dohm, Avalon Stevensville 17.09 3
17 Knuth, Erika Stevensville 17.35 3
18 Majois, Victoria Stevensville 18.28 3
19 Myrick, Kennedy Stevensville 19.05 3
20 Showers, Laura Stevensville 20.14 2
21 Hengy, Alex Stevensville 47.21 1

Event 7 Boys 4x200 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Benton Harbor 'A' 1:33.84 5
1) Cooper, Deartae 2) Jones, Jalen
3) Varnado, Antionio 4) Erby, Dominick
2 Stevensville Lakeshore 'A' 1:38.76
1) Osburn, Chris 2) Clapp, Shane
3) Rolling, Korbin 4) Beaufils, Adrien
3 Stevensville Lakeshore 'B' x1:45.97
1) Lutz, Jacob 2) Wade, Nick
3) Dragewitz, Noah 4) Falcone, Dillon

Event 8 Girls 4x200 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Benton Harbor 'A' 1:54.12 5
1) Moss, Jamira 2) Bridgeman, Shacora
3) Rimpson, Brianna 4) Mitchell, Ashley
2 Stevensville Lakeshore 'A' 1:59.95
1) Bansen, Abigail 2) Msipa, Kiki
3) Shenker, Nikki 4) Faust, Marissa

Event 9 Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Strouse, Matthew Stevensville 5:02.55 5
2 Berry, Kaleb Stevensville 5:11.39 3
3 Clark, Cooper Stevensville 5:12.04 2
4 Choe, Andrew Stevensville 5:13.38 1
5 Schueneman, Scott Stevensville 5:31.82
6 Robinson, Marquez Benton Harbo 5:38.24
7 Orsillo, Matt Stevensville 5:48.43
8 Klinke, Andrew Stevensville 5:49.16
9 Sulton, Quincy Benton Harbo 6:05.62
10 Scott, Chris Benton Harbo 6:17.24
11 Jordon, Damon Benton Harbo 7:00.40

Event 10 Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Puzycki, Sarah Stevensville 5:59.78 5
2 Weaver, Sami Stevensville 6:05.99 3
3 Veldman, Renee Stevensville 6:24.33 2
4 Austin, Abby Stevensville 6:41.83 1
5 Blommel, Caroline Stevensville 7:27.82

Event 11 Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
1 Benton Harbor 'A' 45.22 1 5
1) Cooper, Deartae 2) Jones, Jalen
3) Roberson, Willie 4) Erby, Dominick
2 Stevensville Lakeshore 'A' 45.62 1
1) Hampton, Corey 2) Dente, Robert
3) Clapp, Shane 4) Adams, Logan
3 Stevensville Lakeshore 'B' x48.24 1
1) Beaufils, Adrien 2) Rolling, Korbin
3) Costigan, Trey 4) Mitchell, Warren
4 Stevensville Lakeshore 'G' x50.80 2
1) Gembala, Gabe 2) Ikola, Jake
3) Lake, Andy 4) Burton, Jonathon
5 Stevensville Lakeshore 'D' x51.60 2
1) Miller, Matt 2) Jahnke, Tyler
3) Bugno, Adam 4) Dixon, Kyle
6 Stevensville Lakeshore 'C' x52.28 1
1) Ponton, JT 2) Wade, Nick
3) Dragewitz, Noah 4) Fillmore, Tyler
7 Stevensville Lakeshore 'E' x55.00 1
1) Beaufils, Remi 2) Lindenmann, Andre
3) Lindenmann, Patrick 4) Lutz, Jacob
8 Stevensville Lakeshore 'F' x58.48 2
1) Gerlach, Bret 2) Gates, Ryan
3) Hardy, Nick 4) Tanner, Noah
9 Stevensville Lakeshore 'H' x1:02.52 2
1) Rukundo, Tatendo 2) Rukundo, Tadiwa
3) Ross, Nathan 4) Ross, Blake

Event 12 Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Benton Harbor 'A' 53.19 5
1) Moss, Jamira 2) Bridgeman, Shacora
3) Rimpson, Brianna 4) Varnado, Angel
2 Stevensville Lakeshore 'A' 54.26
1) Bansen, Abigail 2) Wojahn, Leah
3) Dine, Ashley 4) Hengy, Alex

Event 13 Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Cooper, Deartae Benton Harbo 52.56 1 5
2 Varnado, Antionio Benton Harbo 53.98 1 3
3 Kyles, Kenneth Benton Harbo 55.24 1 2
4 Walker, George Benton Harbo 55.85 1 1
5 Osburn, Chris Stevensville 56.33 1
6 Myrick, Kearri Stevensville 56.44 1
7 McLean, Parker Stevensville 57.25 1
8 Wilkerson, Logan Stevensville 58.11 1
9 Ebeling, Robbie Stevensville 58.87 2
10 Jackson, Kenny Benton Harbo 1:02.38 2
11 Kramer, Evyn Stevensville 1:03.48 2
12 Falcone, Dillon Stevensville 1:03.52 2
13 Dine, Lucas Stevensville 1:05.30 2
14 Austin, Alex Stevensville 1:06.28 2
15 Bishop, Noah Stevensville 1:08.52 2

Event 14 Girls 400 Meter Dash
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Martindale, Hannah Stevensville 1:05.14 5
2 Faust, Marissa Stevensville 1:06.98 3
3 Lewis, Tamara Benton Harbo 1:10.33 2
4 Washington, Erin Benton Harbo 1:10.35 1
5 Whitwam, Megan Stevensville 1:11.73
6 Achterburg, Rachel Stevensville 1:17.53

Event 15 Boys 300 Meter Hurdles
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Seawood, Nathan Stevensville 42.29 5
2 Hopkins, Shawn Benton Harbo 44.74 3
3 Krager, Kyle Stevensville 45.39 2
4 Bennett, Jaquon Benton Harbo 46.25 1
5 Hengy, Deven Stevensville 47.34

Event 16 Girls 300 Meter Hurdles
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Cooks, Areianna Benton Harbo 53.87 5
2 Dine, Ashley Stevensville 57.90 3
3 Wojahn, Leah Stevensville 59.20 2
4 Ferguson, Tatyanna Benton Harbo 59.28 1
5 Warren, Darnika Benton Harbo 1:00.57
6 Burger, Kylee Stevensville 1:10.75

Event 17 Boys 800 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Noack, Casey Stevensville 2:12.31 5
2 Strouse, Matthew Stevensville 2:16.32 3
3 Lindley, Kyle Stevensville 2:20.11 2
4 Clark, Cooper Stevensville 2:20.47 1
5 Shannon, Tra'vone Benton Harbo 2:21.05
6 Smith, Aden Stevensville 2:23.51
7 Choe, Andrew Stevensville 2:24.90
8 Kyles, Kenneth Benton Harbo 2:26.12
9 Beshears, Ian Stevensville 2:29.55
10 Jacobson, Eric Stevensville 2:33.35
11 Orsillo, Matt Stevensville 2:33.53
12 Wilson, Miles Benton Harbo 2:35.43
13 Schueneman, Scott Stevensville 2:37.20
14 Herbstreit, Kyle Stevensville 2:38.09
15 Dawson, Da'Marshay Benton Harbo 2:41.09

Event 18 Girls 800 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Shenker, Nikki Stevensville 2:58.98 5
2 Austin, Abby Stevensville 3:09.68 3
3 Weaver, Sami Stevensville 3:09.72 2
4 Puzycki, Sarah Stevensville 3:12.78 1
5 Berry, Kendall Stevensville 3:12.93
6 Varnado, Angel Benton Harbo 3:30.11
7 Williams, Talia Benton Harbo 3:43.98
8 Perez, Yasmin Benton Harbo 3:46.72

Event 19 Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Erby, Dominick Benton Harbo 23.76 1 5
2 Jones, Jalen Benton Harbo 24.14 1 3
3 Roberson, Willie Benton Harbo 24.61 1 2
4 DeVries, Kyle Stevensville 25.02 1 1
5 Adams, Logan Stevensville 25.03 1
6 Henderson, Treyveon Benton Harbo 25.69 1
7 Beaufils, Adrien Stevensville 25.76 1
8 Stevens, Jalen Benton Harbo 26.09 2
9 Rolling, Korbin Stevensville 26.37 1
10 Bell, Drew Stevensville 26.73 2
11 Burton, Jonathon Stevensville 27.14 3
12 Lindenmann, Andre Stevensville 27.18 3
13 Dimas, Damien Stevensville 27.22 2
14 Timmrick, Daniel Stevensville 27.66 3
15 Gembala, Gabe Stevensville 27.75 2
16 Rush, Ryan Stevensville 28.37 3
17 Gerlach, Bret Stevensville 28.40 2
18 Cook, Grant Stevensville 28.46 2
19 Costigan, Trey Stevensville 28.50 2
20 Kramer, Evyn Stevensville 29.00 3
21 Marcade, Dawson Stevensville 29.31 2
22 Liggett, Ethan Stevensville 29.77 3
23 Lindenmann, Patrick Stevensville 29.77 3
24 Beaufils, Remi Stevensville 30.14 3

Event 20 Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Rimpson, Brianna Benton Harbo 27.71 1 5
2 Moss, Jamira Benton Harbo 28.29 1 3
3 Choe, Jackie Stevensville 31.95 1 2
4 Gates, Katie Stevensville 33.64 1 1
5 Davis, Kamiryn Stevensville 35.47 2
6 Williams, Madelynn Stevensville 35.74 1
7 Walsh, Rebecca Stevensville 36.53 2
8 Miller, Meredith Stevensville 38.14 2
9 Majois, Victoria Stevensville 39.47 2
10 Showers, Laura Stevensville 41.80 1
11 Bridgeman, Shacora Benton Harbo 44.54 1

Event 21 Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Berry, Kaleb Stevensville 12:37.47 5
2 Klinke, Andrew Stevensville 12:47.58 3
3 Jeske, Alex Stevensville 13:08.43 2
4 McAllister, Pete Stevensville 13:21.41 1
5 Malone, Dan Stevensville 13:30.71

Event 22 Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Austin, Abby Stevensville 16:42.15 2.75
1 Colthorp, Sadie Stevensville 16:42.15 2.75
1 Veldman, Renee Stevensville 16:42.15 2.75
1 Frazier, Jaci Stevensville 16:42.15 2.75

Event 23 Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Benton Harbor 'A' 3:46.25 5
1) Cooper, Deartae 2) Walker, George
3) Varnado, Antionio 4) Kyles, Kenneth
2 Stevensville Lakeshore 'A' 3:49.48
1) Hampton, Corey 2) Myrick, Kearri
3) Miller, Matt 4) Osburn, Chris
3 Stevensville Lakeshore 'B' x4:09.96
1) Falcone, Dillon 2) Lindley, Kyle
3) Smith, Aden 4) Villalobos, Kaleb

Event 24 Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
School Finals Points
=======================================================================
1 Stevensville Lakeshore 'A' 4:53.98 5
1) Weaver, Sami 2) Shenker, Nikki
3) Whitwam, Megan 4) Faust, Marissa

Event 25 Boys High Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Hengy, Deven Stevensville 6-03.00 5
2 Shannon, Tra'vone Benton Harbo 5-10.00 2.50
2 Hopkins, Shawn Benton Harbo 5-10.00 2.50
4 Bennett, Jaquon Benton Harbo 5-06.00 1
5 DeVries, Kyle Stevensville 5-03.00
5 McLean, Parker Stevensville 5-03.00
7 Dixon, Kyle Stevensville 5-00.00
7 Costigan, Trey Stevensville 5-00.00
7 Kauffman, Cory Stevensville 5-00.00
-- Dragewitz, Noah Stevensville NH
-- Liggett, Ethan Stevensville NH

Event 26 Girls High Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Bredeweg, Hannah Stevensville 4-10.00 5
2 Gates, Katie Stevensville 4-08.00 3
3 Warren, Darnika Benton Harbo 4-03.00 2
4 Faust, Marissa Stevensville 4-00.00 1
5 Cooks, Areianna Benton Harbo J4-00.00
-- Williams, Madelynn Stevensville NH

Event 27 Girls Pole Vault
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Dine, Ashley Stevensville 9-04.00 5
2 Grayam, Emily Stevensville 7-10.00 3
-- Miller, Meredith Stevensville NH
-- Burger, Kylee Stevensville NH

Event 28 Boys Pole Vault
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Miller, Matt Stevensville 11-04.00 5
2 Jahnke, Tyler Stevensville 10-10.00 3
3 Dixon, Kyle Stevensville 10-04.00 2
4 DeVries, Kyle Stevensville J10-04.00 1
5 Ebeling, Robbie Stevensville 8-04.00
5 Lindenmann, Patrick Stevensville 8-04.00
5 Beshears, Ian Stevensville 8-04.00
-- Kapaluru, Rohith Stevensville NH
-- Austin, Alex Stevensville NH
-- Bugno, Adam Stevensville NH

Event 29 Girls Long Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Bansen, Abigail Stevensville 14-08.50 5
2 Grayam, Emily Stevensville 13-06.00 3
3 Cooks, Areianna Benton Harbo 12-04.00 2
4 Wojahn, Leah Stevensville J12-04.00 1
5 Warren, Darnika Benton Harbo 12-03.00
6 Lewis, Tamara Benton Harbo 12-02.00
7 Choe, Jackie Stevensville 11-10.00
8 Costigan, Takeveiona (Ki Stevensville 11-07.00
9 Mitchell, Ashley Benton Harbo 10-09.00
10 Le'Tourneau, Anastasia Benton Harbo 10-08.50
11 Majois, Victoria Stevensville 10-06.00
12 Williams, Chelsea Benton Harbo 9-07.00
12 Broadway, Jayme Benton Harbo 9-07.00
14 Achterburg, Rachel Stevensville 8-05.00

Event 30 Boys Long Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Clapp, Shane Stevensville 17-09.00 5
2 Bennett, Jaquon Benton Harbo 17-04.00 3
3 Jones, Jalen Benton Harbo 16-08.00 2
4 Adams, Logan Stevensville 16-03.50 1
5 Johnson, Nicholas Benton Harbo 16-00.50
6 Brown, Dennie Benton Harbo 15-11.50
7 Bell, Drew Stevensville 15-10.00
7 Osburn, Chris Stevensville 15-10.00
9 Costigan, Trey Stevensville 15-06.00
10 Kauffman, Cory Stevensville 14-11.00
11 Lutz, Jacob Stevensville 14-02.50

Event 31 Girls Discus Throw
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Dohm, Avalon Stevensville 71-01 5
2 Walsh, Rebecca Stevensville 66-10 3
3 Gates, Katie Stevensville 65-02 2
4 Broyles, Coreyona Benton Harbo 60-05 1
5 Williams, Talia Benton Harbo 60-00
6 Myrick, Kennedy Stevensville 59-06
7 Tucker, Tonia Benton Harbo 58-11
8 Martindale, Emily Stevensville 58-09
9 Knuth, Erika Stevensville 55-02
10 Kirkland, Khyasia Benton Harbo 54-01.50
11 Cornelius, Le'Andra Benton Harbo 45-02.50
12 Dale, Madeline Stevensville 41-05
13 Davis, Kamiryn Stevensville 41-03.50

Event 32 Boys Discus Throw
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Burton, Jonathon Stevensville 127-08 5
2 Ikola, Jake Stevensville 121-01 3
3 Lybbert, Isaac Stevensville 116-06 2
4 Malone, Ryan Stevensville 112-00 1
5 Hogeboom, Joe Stevensville 105-11
6 Lake, Andy Stevensville 105-01
7 Gembala, Gabe Stevensville 102-07
8 Ross, Blake Stevensville 102-03
9 Hamler, Chris Benton Harbo 100-04
10 Kirkland, George Benton Harbo 99-06
11 Young, Avontae Benton Harbo 97-06
12 Hardy, Nick Stevensville 96-01
13 Gerlach, Bret Stevensville 91-08
14 Marcade, Dawson Stevensville 90-09
15 Gates, Ryan Stevensville 90-01
16 Bouchikas, Cameran Stevensville 89-07
17 Johnson, Nicholas Benton Harbo 87-08
18 Kramer, Evyn Stevensville 81-01
19 Rukundo, Tatendo Stevensville 72-03
20 Cook, Grant Stevensville 70-11
21 Rush, Ryan Stevensville 70-10
22 Tanner, Noah Stevensville 70-08
23 Timmrick, Daniel Stevensville 68-06
24 Ross, Nathan Stevensville 61-06
25 Rukundo, Tadiwa Stevensville 59-09
26 Wolf, Jeremy Stevensville 50-11
27 McAllister, Jake Stevensville 48-10

Event 33 Boys Shot Put
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Gembala, Gabe Stevensville 43-05.00 5
2 Bouchikas, Cameran Stevensville 43-03.00 3
3 Ikola, Jake Stevensville 43-00.00 2
4 Young, Avontae Benton Harbo 37-01.00 1
5 Lake, Andy Stevensville 36-06.00
6 Malone, Ryan Stevensville 35-11.00
7 Alexander, Shareif Benton Harbo 35-08.00
8 Hamler, Chris Benton Harbo 35-07.00
9 Gill, Daryl Benton Harbo 34-03.00
10 Hogeboom, Joe Stevensville 34-02.00
11 Ross, Blake Stevensville 33-06.00
12 Lunzy, William Benton Harbo 33-01.00
12 Burton, Jonathon Stevensville 33-01.00
14 Lybbert, Isaac Stevensville 32-09.00
15 Kirkland, George Benton Harbo 32-07.00
16 Marcade, Dawson Stevensville 32-00.00
17 Gerlach, Bret Stevensville 31-08.00
18 Hardy, Nick Stevensville 31-05.00
19 Rukundo, Tatendo Stevensville 31-02.00
20 Rolling, Korbin Stevensville 30-10.00
21 Wade, Nick Stevensville 30-03.00
22 Timmrick, Daniel Stevensville 30-01.00
23 Gates, Ryan Stevensville 29-01.00
24 Dimas, Damien Stevensville 28-06.00
25 Wolf, Jeremy Stevensville 26-11.00
26 Kramer, Evyn Stevensville 24-11.00
27 Tanner, Noah Stevensville 24-10.00
28 Ross, Nathan Stevensville 24-03.00
28 McAllister, Jake Stevensville 24-03.00
30 Rukundo, Tadiwa Stevensville 21-08.00
-- Mood, Landrell Benton Harbo ND
-- Rush, Ryan Stevensville ND

Event 34 Girls Shot Put
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Williams, Talia Benton Harbo 29-09.00 5
2 Austin, Abby Stevensville 26-10.00 3
3 Walsh, Rebecca Stevensville 25-06.00 2
4 Dohm, Avalon Stevensville 23-10.00 1
5 Myrick, Kennedy Stevensville 23-01.00
6 Broyles, Coreyona Benton Harbo 22-10.00
7 Knuth, Erika Stevensville 22-01.00
8 Gates, Katie Stevensville 21-03.00
9 Miller, Meredith Stevensville 20-08.00
10 Tucker, Tonia Benton Harbo 19-10.00
11 Kirkland, Khyasia Benton Harbo 19-05.00
12 Martindale, Emily Stevensville 19-03.00
13 Davis, Kamiryn Stevensville 19-00.00
14 Cornelius, Le'Andra Benton Harbo 16-08.00
15 Dale, Madeline Stevensville 13-11.00
-- Matti, Allie Stevensville ND

Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
1) Stevensville Lakeshore 105 2) Benton Harbor 55

Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
1) Stevensville Lakeshore 96 2) Benton Harbor 67