2015 Allendale @ Sparta

back to results

Apr. 30, 2015

2015 Allendale @ Sparta
Sparta, MI
Provided by Michiana Timing

Licensed to Michiana Timing - Contractor License
HY-TEK's Meet Manager 4/30/2015 07:58 PM
Allendale @ Sparta
Sparta High School - 4/30/2015
Results

Event 1 Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
Finals
1 Sparta 'A' 10:18.00 10:20.72 5
1) Andrews, Carley 2) Monterusso, Sarah
3) Wooten, Erin 4) Heimbaugh, Lexi
2 Allendale 'A' 10:51.11
1) Vanderhelm, Bekah 2) Arsenault, Jordan
3) Mango, Amber 4) Schoenborn, Gabby

Event 2 Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Sparta 'A' 8:32.00 9:49.00 5
1) Schlotter, Nolan 2) Doman, JJ
3) Thome, Andrew 4) VerSluys, Carter
2 Allendale 'A' 10:05.25
1) Mendoza, Jose 2) Aguilar, Engelber
3) MacGeorge, Keegan 4) Kelly, Markus

Event 3 Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Johnston, Vanessa Allendale 18.45 18.47 5
2 LaVoie, Brittany Sparta 20.34 19.89 3
3 Kolenda, Haleigh Allendale 21.82 20.28 1
4 Shepard, Shauna Allendale 20.92 20.65
5 Gray, Kennah Allendale 21.93 21.92

Event 4 Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Couturier, Nate Allendale 15.49 15.30 1 5
2 Terbeek, Scotty Sparta 15.61 15.35 1 3
3 Couturier, Drew Allendale 15.92 16.07 1 1
4 Gunhus, Jared Sparta 16.44 16.14 1
5 Devos, Kevin Allendale 16.55 16.48 1
6 Stephens, Rob Sparta 17.41 17.91 1
7 Bennett, Alex Sparta 19.10 19.74 2
8 Cataldo, Braiden Allendale 19.91 19.82 2
9 Collar, Harley Allendale 19.12 20.04 1

Event 5 Girls 100 Meter Dash
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Bond, Shelby Allendale 13.16 13.45 5
2 Myers, Madi Sparta 13.73 14.04 3
3 Popma, Makayla Sparta 14.64 14.60 1
4 Crane, Kaylee Sparta 14.70 14.64
5 White, Alaina Allendale 15.12 14.89
6 Maness, Erin Allendale 14.68 15.00
7 Hubert, Clarisa Sparta 14.88 15.01
8 Berenbrock, Sklar Sparta 16.14 15.94

Event 6 Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Raap, AJ Allendale 11.56 11.27 1 5
2 Raap, Amos Allendale 11.51 11.31 1 3
3 Garza, Adrian Sparta 11.54 11.39 1 1
4 Hodges, Donny Allendale 11.76 11.67 1
5 Dunn, Jordan Allendale 11.98 11.86 2
6 Gualitieri, Anthony Allendale 11.92 12.02 1
7 Berdan, Jesse Sparta 12.64 12.22 1
8 Commee, James Sparta 12.44 12.30 1
9 Jackson, Jaevon Allendale 12.27 12.38 2
10 Avellaneda, Dylan Sparta 13.04 12.58 2
11 Wudkewych, Ryan Sparta 12.74 12.59 1
12 Kloote, Tucker Allendale 12.14 12.64 2
13 Young, T-Savion Allendale 12.65 12.66 3
14 Morris, Zack Allendale 13.09 12.95 3
15 Mosher, Nate Sparta 13.64 12.97 2
16 Kaltz, Josh Sparta 13.34 13.05 2
17 Wong, Steven Allendale 13.31 13.23 3
18 Lastacy, Hunter Allendale 13.44 13.42 4
19 Thielen, Heath Allendale 13.33 13.52 3
20 Graham, Noah Sparta 13.65 13.58 3
21 Staub, Jason Allendale 13.59 13.61 4
22 Belke, Sean Allendale 13.39 13.63 4
23 Aungst, Finn Allendale 13.61 13.66 4
24 Hardy, Jayden Sparta 14.65 13.79 4
25 Soules, Caleb Sparta 13.97 13.95 3
26 Perez, Victor Sparta 14.43 14.08 3
27 Luurtsma, Morgan Allendale 13.84 14.11 4
28 Buren, Caleb Sparta 15.07 15.04 4

Event 7 Girls 4x200 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Sparta 'A' 1:56.00 1:55.54 5
1) Popma, Makayla 2) Monterusso, Sarah
3) Myers, Madi 4) Heimbaugh, Lexi
2 Allendale 'A' 2:01.65
1) Rotman, Lydia 2) Deemter, Brooklyn
3) Kolenda, Haleigh 4) Maness, Erin

Event 8 Boys 4x200 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Allendale 'A' 1:31.69 5
1) Raap, Amos 2) Raap, AJ
3) Dunn, Jordan 4) Gualitieri, Anthony
2 Sparta 'A' 1:35.00 1:34.00
1) Gunhus, Jared 2) May, Kyle
3) Compton, Chris 4) Garza, Adrian

Event 9 Girls 1600 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Andrews, Carley Sparta 5:42.88 5:52.44 5
2 Evink, Amber Sparta 5:55.60 5:56.98 3
3 Dyke, Shelbi Allendale 6:16.19 6:09.43 1
4 Bolton, Rachel Sparta 6:27.07 6:10.62
5 Hoover, Jessica Sparta 6:24.93 6:19.68

Event 10 Boys 1600 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Thome, Chris Sparta 4:52.20 4:56.23 5
2 Shupe, Carter Sparta 5:00.48 4:57.56 3
3 VerSluys, Carter Sparta 4:47.61 4:58.06 1
4 Gerakinis, Micah Allendale 5:08.27 4:59.17
5 Johnson, Isaiah Sparta 5:09.70 5:01.82
6 Barr, Hayden Sparta 5:30.08 5:24.10
7 Cornett, Wyatt Sparta 5:39.72 5:52.75
8 Landis, Kameron Allendale 6:21.25 5:58.30

Event 11 Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Allendale 'A' 54.26 5
1) Bond, Shelby 2) Arsenault, Jordan
3) Maness, Erin 4) Johnston, Vanessa
2 Sparta 'A' 56.04 55.69
1) Myers, Madi 2) Popma, Makayla
3) Powers, Hayleigh 4) Crane, Kaylee
3 Sparta 'B' 59.14 x58.00
1) Hiemstra, Danielle 2)

Event 12 Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Allendale 'A' 44.21 44.36 5
1) Couturier, Drew 2) Couturier, Nate
3) Raap, AJ 4) Gualitieri, Anthony
2 Sparta 'A' 46.16 45.75
1) Barrett, C.J. 2) Yeck, Nick
3) Garcia, Phillip 4) Garza, Adrian

Event 13 Girls 400 Meter Dash
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Arsenault, Jordan Allendale 1:03.05 1:04.30 5
2 Sousa, Ava Sparta 1:06.47 1:05.71 3
3 Becerra, Mireya Allendale 1:05.57 1:07.00 1
4 Deemter, Brooklyn Allendale 1:12.60 1:09.49
5 Schafer, McKenna Sparta 1:14.66 1:09.92
6 Dodde, Rachel Sparta 1:08.89 1:09.92
7 Groters, Sonja Sparta 1:14.42 1:14.13

Event 14 Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 May, Kyle Sparta 54.01 52.56 1 5
2 Dunn, Jordan Allendale 54.10 52.72 1 3
3 Huff, Malakhai Allendale 53.45 53.46 1 1
4 Perez, Angel Allendale 54.23 54.12 1
5 Compton, Chris Sparta 54.64 54.27 1
6 Garza, Michael Sparta 56.34 56.27 1
7 Patrick, Quinn Sparta 57.15 56.29 1
8 MacGeorge, Keegan Allendale 57.08 1
9 Hanson, Nick Sparta 58.23 58.04 2
10 Mickey, Ethan Sparta 1:00.84 59.24 2
11 Perez, Victor Sparta 1:06.84 1:05.12 2

Event 15 Girls 300 Meter Hurdles
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Heimbaugh, Lexi Sparta 49.24 50.04 5
2 Stephens, Lexi Sparta 52.59 53.05 3
3 Kolenda, Haleigh Allendale 56.34 53.49 1
4 LaVoie, Brittany Sparta 1:00.34 58.50
5 Kane, Olivia Sparta 1:01.02 1:02.05

Event 16 Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Couturier, Nate Allendale 39.60 41.74 1 5
2 Stephens, Rob Sparta 43.50 43.15 1 3
3 Gunhus, Jared Sparta 43.13 43.35 1 1
4 Devos, Kevin Allendale 44.15 43.49 1
5 Terbeek, Scotty Sparta 44.76 45.73 1
6 Commee, James Sparta 47.08 46.30 1
7 Couturier, Drew Allendale 45.52 46.86 1
8 Collar, Harley Allendale 50.15 48.47 2
9 Avellaneda, Dylan Sparta 48.45 49.00 2
10 Bennett, Alex Sparta 49.04 49.19 2
11 Cataldo, Braiden Allendale 48.75 49.87 1

Event 17 Girls 800 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Monterusso, Sarah Sparta 2:37.42 2:35.32 5
2 Vanderhelm, Bekah Allendale 2:42.08 2:39.76 3
3 Wooten, Erin Sparta 2:40.92 2:44.40 1
4 Kruithoff, Kaylie Allendale 3:09.58 3:07.49
5 Levander, Bridget Allendale 3:16.03 3:18.51

Event 18 Boys 800 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Smith, Trent Sparta 2:11.96 2:06.75 5
2 Doman, JJ Sparta 2:09.10 2:07.30 3
3 Thome, Andrew Sparta 2:08.85 2:07.55 1
4 Aguilar, Engelber Allendale 2:16.72 2:12.35
5 Schlotter, Nolan Sparta 2:19.17 2:17.47
6 VerSluys, Carter Sparta 2:09.69 2:21.88
7 Kelly, Markus Allendale 2:18.35 2:23.81
8 Cornett, Wyatt Sparta 2:33.96 2:36.52
9 Almaree, Nidal Allendale 2:38.11
10 Wooten, Ryan Sparta 2:52.67 2:39.30
11 Oswald, Zack Allendale 2:38.34 2:39.40

Event 19 Girls 200 Meter Dash
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Myers, Madi Sparta 29.45 29.46 5
2 Powers, Hayleigh Sparta 29.46 30.56 3
3 Crane, Kaylee Sparta 32.44 30.94 1
4 Groters, Sonja Sparta 32.66 33.66

Event 20 Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Gualitieri, Anthony Allendale 24.52 24.15 1 5
2 Raap, Amos Allendale 23.01 24.56 1 3
3 Berdan, Jesse Sparta 25.52 24.67 2
4 Garza, Michael Sparta 25.44 25.02 1 1
5 Hovingh, Ethan Allendale 25.88 25.38 2
6 Jackson, Jaevon Allendale 25.34 25.44 1
7 Hull, Tayton Sparta 26.64 25.48 2
8 Patrick, Quinn Sparta 26.34 25.48 2
9 Hanson, Nick Sparta 26.86 25.59 3
10 Kafila, Ethan Allendale 25.97 25.72 2
11 Ebeling, George Allendale 26.02 26.06 2
12 Wudkewych, Ryan Sparta 25.45 26.16 1
13 Mickey, Ethan Sparta 26.42 26.25 2
14 Pennington, Noah Sparta 27.54 26.61 4
15 Kaltz, Josh Sparta 27.04 26.91 3
16 Morris, Zack Allendale 27.13 26.93 3
17 Wong, Steven Allendale 27.70 26.97 3
18 Thielen, Heath Allendale 27.81 27.36 3
19 Mosher, Nate Sparta 29.54 27.57 4
20 Belke, Sean Allendale 27.77 27.76 3
21 Staub, Jason Allendale 28.76 27.92 4
22 Graham, Noah Sparta 27.53 28.40 4
23 Hardy, Jayden Sparta 27.24 28.43 3
24 Lastacy, Hunter Allendale 28.58 28.48 4
25 Perez, Victor Sparta 30.41 29.13 5
26 Buren, Caleb Sparta 32.46 30.30 5

Event 21 Girls 3200 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Mango, Amber Allendale 12:40.43 12:25.57 5
2 Evink, Amber Sparta 12:41.69 13:37.94 3
3 Bolton, Rachel Sparta 13:18.80 13:59.04 1

Event 22 Boys 3200 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Galbraith, John Sparta 11:25.89 11:32.48 5
2 Scott, Jerry Sparta 13:00.51 12:58.80 3

Event 23 Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Sparta 'A' 4:30.00 4:41.86 5
1) Heimbaugh, Lexi 2) Monterusso, Sarah
3) Wooten, Erin 4) Sousa, Ava
2 Allendale 'A' 4:54.77
1) Arsenault, Jordan 2) Droski, Aislinn
3) Schoenborn, Gabby 4) Kruithoff, Kaylie
3 Sparta 'B' 4:40.00 x4:59.60
1) Crane, Kaylee 2) Powers, Hayleigh
3) Schafer, McKenna 4) Hubert, Clarisa

Event 24 Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Allendale 'A' 3:37.30 3:46.03 5
1) Couturier, Nate 2) Raap, Amos
3) Huff, Malakhai 4) Perez, Angel
2 Sparta 'A' 3:41.00 3:58.51
1) Compton, Chris 2) Shivers, Jacob
3) Gunhus, Jared 4) May, Kyle

Event 25 Girls High Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Andrews, Carley Sparta 5-00.00 4-10.00 5
2 Rotman, Lydia Allendale 5-00.00 4-08.00 3
3 Levander, Bridget Allendale 4-04.00 4-04.00 1
-- Schafer, McKenna Sparta NH
-- Groters, Sonja Sparta NH

Event 26 Boys High Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Shivers, Jacob Sparta 6-02.00 5-08.00 5
2 Ebeling, George Allendale 5-10.00 5-06.00 3
3 Huff, Malakhai Allendale 5-06.00 5-04.00 1
-- Hardy, Jayden Sparta 5-00.00 NH
-- Thome, Chris Sparta 5-04.00 NH
-- Hull, Tristan Sparta NH
-- Lastacy, Hunter Allendale 5-04.00 NH
-- Compton, Chris Sparta 5-04.00 NH

Event 27 Girls Pole Vault
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Kane, Olivia Sparta 10-06.00 11-00.00 5
2 Galdeen, Teegan Sparta 8-00.00 7-06.00 3

Event 28 Boys Pole Vault
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Fuller, demitrius Allendale 10-00.00 10-06.00 5
2 Martin, Blake Allendale 9-06.00 10-00.00 3
3 Forner, Dawson Allendale 9-06.00 J10-00.00 1
4 Talcott, Matt Allendale 10-00.00 J10-00.00
5 Hull, Tristan Sparta 9-00.00 9-00.00
6 Ambrose, Luke Allendale 8-06.00 8-06.00
7 Hanson, Nick Sparta 8-06.00 8-00.00
-- Dehoop, Jakob Allendale NH
-- Dehning, Dylan Allendale NH
-- Pennington, Noah Sparta NH
-- Larson, Alan Sparta NH
-- Brown, Art Sparta 8-06.00 NH
-- Bont, Remington Allendale 11-00.00 NH
-- Peinado, Daniel Allendale NH

Event 29 Girls Long Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Bond, Shelby Allendale 16-05.00 15-10.00 5
2 Crane, Kaylee Sparta 13-11.50 14-01.75 3
3 Johnston, Vanessa Allendale 14-01.50 13-08.25 1
4 Popma, Makayla Sparta 13-08.25 13-07.50
4 Andrews, Carley Sparta 15-00.50 13-07.50
6 LaVoie, Brittany Sparta 13-02.50 12-08.00
7 Hiemstra, Danielle Sparta 13-01.75 12-03.00
8 White, Alaina Allendale 13-02.50 11-09.25
9 Walter, Mystic Sparta 9-05.00 9-11.50

Event 30 Boys Long Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Couturier, Drew Allendale 20-06.00 19-04.00 5
2 Devos, Kevin Allendale 19-00.00 18-11.25 3
3 Hodges, Donny Allendale 20-05.50 18-05.25 1
4 Huff, Malakhai Allendale 18-02.75 17-09.00
5 Kaltz, Josh Sparta 16-03.75 17-00.50
6 Patrick, Quinn Sparta 16-09.00 17-00.25
7 Martin, Blake Allendale 17-09.00 16-11.50
8 Lastacy, Hunter Allendale 16-10.00 16-07.50
9 Garza, Michael Sparta 17-11.50 16-02.75
10 Barr, Hayden Sparta 16-00.50 16-02.00
11 Bont, Remington Allendale 17-03.25 16-00.75
12 Jackson, Jaevon Allendale 16-10.50 15-11.50
13 Wong, Steven Allendale 15-01.00 15-11.25
14 Ingalls, Anthony Sparta 16-05.00 15-10.25
15 Thielen, Heath Allendale 14-10.00 15-08.50
16 Soules, Caleb Sparta 15-04.00 15-06.50
17 Luurtsma, Morgan Allendale 14-06.00 15-04.50
18 Kafila, Ethan Allendale 17-07.75 15-00.25
19 Aungst, Finn Allendale 14-03.00 14-11.00
19 Belke, Sean Allendale 15-03.50 14-11.00
21 Yates, Nate Sparta 14-11.00 14-08.25
22 Morris, Zack Allendale 15-02.50 14-05.50
23 Hardy, Jayden Sparta 14-00.75 14-05.00
24 Pennington, Noah Sparta 14-05.00 14-01.75
25 Wudkewych, Ryan Sparta 16-03.00 13-10.25
26 DeJong, Grayson Allendale 12-02.75 12-02.25
-- Yeck, Nick Sparta 20-03.50 ND

Event 31 Girls Discus Throw
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Umlor, Alexis Allendale 90-02 92-06 5
2 Momber, Amy Sparta 86-03 90-02 3
3 Jacobson, Alissa Sparta 92-01.50 80-04 1
4 Salmon, Kassi Allendale 83-02 79-11
5 Douglas, Hannah Allendale 75-06 78-07
6 Daling, Brianna Allendale 75-00 70-10
7 Ring, Kelly Sparta 67-07 67-00
8 Graham, Alyssa Sparta 62-05 62-02
9 Krum, Hollis Sparta 62-03 61-05
10 Holstege, Jessica Allendale 55-00 54-07
11 Halas, Lauren Sparta 46-08 49-09

Event 32 Boys Discus Throw
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Dodde, Spencer Allendale 30-05.50 130-08 5
2 Mesman, Caleb Allendale 25-11.50 122-09 3
3 Mergener, Austin Allendale 134-06 121-04 1
4 Umlor, Nate Allendale 117-10 114-03
5 Oswald, Chase Allendale 12-11.50 113-08
6 Quackenbush, Colin Sparta 116-07 113-07
7 Terbeek, Scotty Sparta 120-01 109-11
8 Shaw, Kolton Sparta 99-11 108-00
9 Graham, Noah Sparta 93-04 100-00
10 Caldwell, Ace Sparta 104-01 98-00
11 Sluyter, Brenden Allendale 96-02 96-03
12 Sanchez, Alfredo Sparta 96-05 93-02
13 Schlinz, Matt Allendale 97-06 92-11
14 Ginn, Adam Allendale 91-09.50 87-05
15 Graham, Ryan Sparta 82-01 80-01
16 Kafila, Ethan Allendale 86-08 79-09
17 Mosher, Nate Sparta 85-08 76-07
18 Stoelzel, Gabe Allendale 79-02 75-01
19 Koekkoek, Jared Allendale 69-11 72-05
20 Ingalls, Anthony Sparta 54-11 66-00
21 Mendoza, Brian Allendale 63-11 62-01
22 Birtles, Eric Allendale 60-10 57-10

Event 33 Girls Shot Put
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Salmon, Kassi Allendale 30-11.75 32-00.00 5
2 Daling, Brianna Allendale 30-05.00 30-07.50 3
3 Jacobson, Alissa Sparta 31-07.00 28-07.50 1
4 Douglas, Hannah Allendale 27-01.50 27-05.00
5 Momber, Amy Sparta 27-00.00 25-07.00
6 Vesetrud, Hannah Allendale 25-05.00 24-00.00
7 Umlor, Alexis Allendale 27-00.00 23-00.00
8 Ring, Kelly Sparta 24-00.00 22-08.00
9 Graham, Alyssa Sparta 22-07.75 22-03.00
10 Krum, Hollis Sparta 20-08.50 20-03.00
11 Holstege, Jessica Allendale 20-08.00 19-07.00
12 Halas, Lauren Sparta 17-11.00 16-11.50

Event 34 Boys Shot Put
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Quackenbush, Colin Sparta 44-01.00 43-05.00 5
2 Oswald, Chase Allendale 43-02.00 41-10.50 3
3 Umlor, Nate Allendale 38-01.50 39-11.00 1
4 Mesman, Caleb Allendale 40-04.00 39-10.00
5 Hodges, Donny Allendale 41-06.00 39-01.00
6 Schlinz, Matt Allendale 38-07.00 36-06.00
7 Shaw, Kolton Sparta 37-09.00 36-05.00
8 Dodde, Spencer Allendale 39-11.00 36-00.00
9 Graham, Noah Sparta 35-08.25 35-10.00
10 Mergener, Austin Allendale 37-00.50 35-06.00
11 Ginn, Adam Allendale 34-11.00 33-10.00
11 Caldwell, Ace Sparta 35-06.75 33-10.00
13 Sanchez, Alfredo Sparta 34-11.00 32-10.00
14 Kafila, Ethan Allendale 34-05.50 32-03.00
15 Sluyter, Brenden Allendale 30-06.00 31-06.50
16 Mosher, Nate Sparta 31-11.25 31-04.00
17 Ingalls, Anthony Sparta 29-10.00
18 Mendoza, Brian Allendale 27-09.75 29-05.00
19 Koekkoek, Jared Allendale 27-09.50 28-00.50
20 Stoelzel, Gabe Allendale 28-03.75 27-05.00
21 Graham, Ryan Sparta 27-08.00 26-03.00
22 Birtles, Eric Allendale 26-00.00 25-06.00

Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
1) Sparta 81 2) Allendale 55

Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
1) Allendale 81 2) Sparta 55