2014 Run Thru Hell Halloween

back to results

Oct. 26, 2014

2014 Run Thru Hell Halloween
Pinckney, MI
Provided by Michigan Running Foundation

Run Thru Hell Halloween
Age Group Results
October 26, 2014
Results by: Michigan Running Foundation

5k Run/Walk
Female Overall Winners

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Sarah Albus 16 16 23:15 7:30/M

Female 14 and under

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Natalie Harmon 12 35 26:32 8:34/M
2 Isabella Zack 11 53 28:15 9:07/M
3 Gabby England 13 63 29:17 9:27/M
4 Marina Abner 13 132 33:36 10:50/M
5 Claire Miech 11 137 34:27 11:07/M
6 Sasha Jones 8 156 37:00 11:56/M
7 Abby Schlorff 14 171 39:06 12:37/M
8 Samantha Gajewski 14 178 39:49 12:51/M
9 Abby Bogits 14 194 41:53 13:31/M
10 Alyssa Pugh 11 200 43:12 13:56/M
11 Christina Chodorowski 14 205 43:28 14:01/M
12 Emma Grace 14 210 44:22 14:19/M
13 Isabel Money 13 221 46:18 14:56/M

Female 15 to 19

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Elizabeth Zwirkoski 17 47 27:55 9:00/M
2 Amira Goodwin 15 52 28:07 9:04/M
3 Sophie Swan 15 71 29:40 9:34/M
4 Clara Keane 16 72 29:41 9:35/M
5 Sarae Vawters 17 94 31:09 10:03/M
6 Megan Eisses 16 95 31:10 10:03/M
7 Lily York 17 97 31:19 10:06/M
8 Keegan Makin 17 100 31:33 10:11/M
9 Natalie Potter 17 101 31:33 10:11/M
10 Cassie Gayari 17 102 31:34 10:11/M
11 Elle Gallagher 17 103 31:35 10:11/M
12 Andrea Serban 17 106 31:50 10:16/M
13 Anna Morrison 18 107 31:50 10:16/M
14 Ndeye Gueye 18 110 32:16 10:25/M
15 Angel Bondurant 16 111 32:20 10:26/M
16 Mia Prochaska 17 112 32:20 10:26/M
17 Katherine Vitella 17 114 32:46 10:34/M
18 Jenna Jordan 15 119 32:55 10:37/M
19 Lucy Moran 17 129 33:30 10:48/M
20 Ireland Van Eck 17 131 33:32 10:49/M
21 Alexandra Heaney 17 153 36:49 11:53/M
22 Madeline Teece 17 162 37:41 12:09/M
23 Katie Senn 17 180 39:57 12:53/M
24 Julia Teatro 17 199 43:11 13:56/M
25 Angelique Sykes 18 207 44:01 14:12/M
26 Sophia Camp 17 209 44:22 14:19/M
27 Paige Bialke 17 212 44:48 14:27/M
28 Tamya Anderson 16 214 44:55 14:29/M
29 Allison Sheldon 17 228 48:34 15:40/M
30 Emma Parow 17 229 49:19 15:55/M
31 Alona Henig 17 251 52:34 16:57/M
32 Kaiya Wolff 16 252 52:36 16:58/M
33 Nadija Mujakic 16 265 1:01:12 19:45/M
34 Tiffani Franklin 16 266 1:01:24 19:48/M

Female 20 to 29

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Bonnie Bauman 29 38 26:59 8:42/M
2 Emily Powell 20 41 27:27 8:51/M
3 Sarah Compagnoni 28 59 29:01 9:22/M
4 Kristi Wiegand 28 88 30:39 9:53/M
5 Kelsey Kennedy 25 93 31:01 10:00/M
6 Alyssa Keiser 20 104 31:39 10:13/M
7 Allyson Terrell 28 122 33:04 10:40/M
8 Hermina Gracanin 26 147 36:24 11:45/M
9 Samantha Blair 24 176 39:23 12:42/M
10 Catherine Jacques 28 185 40:23 13:02/M
11 Amanda Balistrari 27 203 43:22 13:59/M
12 Sabina Pilipovic 25 208 44:10 14:15/M
13 Emyline Kaverman 26 236 51:05 16:29/M

Female 30 to 39

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Carrie Larscheid 31 21 23:47 7:40/M
2 Jennifer Harper 38 27 24:49 8:00/M
3 Mary Beth Dunklee 37 57 28:38 9:14/M
4 Laurie Wray 32 64 29:23 9:29/M
5 Mari Croze 35 65 29:30 9:31/M
6 Nicole Pulling 31 74 29:45 9:36/M
7 April Beaton 32 80 30:13 9:45/M
8 Kelli Thompson 33 84 30:34 9:52/M
9 Andrea Curtis 34 91 30:50 9:57/M
10 Heather Desgrange 33 92 30:55 9:58/M
11 Angela Cwayna 35 116 32:49 10:35/M
12 Andra Modock 38 123 33:09 10:42/M
13 Erin Thompson 35 124 33:18 10:45/M
14 Patty Piraite 38 150 36:38 11:49/M
15 Abbie Stark 36 152 36:47 11:52/M
16 Jen Zack 33 159 37:19 12:02/M
17 Sarah Kingsley 30 161 37:37 12:08/M
18 Carrie Price 37 172 39:12 12:39/M
19 Jeanna Madej 38 183 40:21 13:01/M
20 Elaine Zettel 38 193 41:42 13:27/M
21 Angie Kosek 38 195 42:06 13:35/M
22 Mallory Walczesky 38 230 49:24 15:56/M
23 April Noren 30 232 50:42 16:21/M
24 Karin Schlueter 33 235 51:02 16:28/M
25 Sara Bloom 37 237 51:06 16:29/M
26 Andrea Kratt 33 238 51:11 16:31/M
27 Laura Bergin 33 242 51:22 16:34/M
28 Kelly Dorsch 33 243 51:27 16:36/M
29 Erin Galvin 33 244 51:27 16:36/M
30 Monica Thompson 33 246 51:31 16:37/M
31 Heather Vanalstyne 30 247 51:31 16:37/M
32 Marianne Marsh 33 253 52:42 17:00/M
33 Megan Guzman 33 254 52:42 17:00/M
34 Andrea Gill 35 259 56:57 18:22/M

Female 40 to 49

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Dianne Dudley 46 25 24:16 7:50/M
2 Kelly Kurtz 48 37 26:52 8:40/M
3 Elaire Hodder 44 40 27:14 8:47/M
4 Julie Morrison 47 43 27:40 8:55/M
5 Monica Dellar 40 51 28:03 9:03/M
6 Elizabeth Mahlstedt 44 77 29:51 9:38/M
7 Nicole Blowers 42 98 31:24 10:08/M
8 Tricia Wessels 40 109 32:15 10:24/M
9 Karen Bunney 47 117 32:53 10:36/M
10 Kim Fix 43 128 33:29 10:48/M
11 Paula Fomby 44 138 34:27 11:07/M
12 Lea Augusitne 43 145 36:14 11:41/M
13 Kathleen Kaun 41 146 36:24 11:45/M
14 Susan Dooley 45 154 36:49 11:53/M
15 Annette Jones 45 157 37:02 11:57/M
16 Deb Pugh 43 163 37:44 12:10/M
17 Arlene Weismantel 49 168 38:26 12:24/M
18 Marlene Sherwood 49 177 39:33 12:45/M
19 Michelle Barker 42 186 40:47 13:09/M
20 Carolyn Benjamin 46 190 41:32 13:24/M
21 Susan Hagood 49 201 43:14 13:57/M
22 Judy Kettenstock 48 218 45:36 14:43/M
23 Jennifer Voss 45 219 45:37 14:43/M
24 Kelly Gibson 48 220 45:44 14:45/M
25 Penny Broome 41 226 47:01 15:10/M
26 Sherry Howe 40 239 51:17 16:33/M
27 Ericka Morse 41 240 51:17 16:33/M
28 Diane Hile 46 255 53:58 17:25/M

Female 50 to 54

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Michelle Avey 51 31 25:27 8:13/M
2 Deb Osborne 51 58 28:39 9:15/M
3 Pamela Kitka 50 61 29:12 9:25/M
4 Donna Nagel 51 78 29:51 9:38/M
5 Andrea McDonnell 50 120 32:58 10:38/M
6 Ruth Langer 52 127 33:22 10:46/M
7 Roxanne Larson 54 155 36:56 11:55/M
8 Maria Latham 50 160 37:31 12:06/M
9 Kendra Tomaski 50 174 39:22 12:42/M
10 Kim Blair 51 175 39:23 12:42/M
11 Kristina Bak 50 181 40:20 13:01/M
12 Thea Felice 50 182 40:20 13:01/M
13 Anne Kennedy 54 213 44:48 14:27/M
14 Kimberly Savage 51 215 45:17 14:36/M
15 Judy Kelley 53 227 47:34 15:21/M
16 Lisa Bunker 53 241 51:20 16:34/M

Female 55 to 59

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Denise Herman 56 99 31:24 10:08/M
2 Shawn Fox 58 105 31:44 10:14/M
3 Teresa French 55 125 33:20 10:45/M
4 Kathy Hope 57 165 37:53 12:13/M
5 Bertha Zwirkoski 57 204 43:26 14:01/M
6 Lynn Higelmire 57 231 49:24 15:56/M
7 Lynn Galvin 58 245 51:29 16:36/M
8 Marsha Blessing 56 249 51:36 16:39/M
9 Teresa Davidson 59 260 57:03 18:24/M
10 Shelly Curtis 59 262 57:18 18:29/M

Female 60 to 64

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Lela Biebuyck 63 158 37:15 12:01/M
2 Deb Kelterborn 64 173 39:16 12:40/M
3 Marjorie Mercer 60 248 51:35 16:38/M
4 Penny Rumsey 62 257 56:37 18:16/M
5 Barb Pung 62 264 59:06 19:04/M

Female 65 to 69

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Lin Hirai 67 170 38:52 12:32/M

Male Overall Winners

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 James Rogers 22 1 16:02 5:10/M

Male 14 and under

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Simon Hatcher 13 22 23:50 7:41/M
2 James Jordan 13 26 24:34 7:55/M
3 Ethan McDonald 11 42 27:38 8:55/M
4 Elliot McDonald 10 49 27:58 9:01/M
5 Alec Emerson 14 55 28:28 9:11/M
6 Brad Pugh 8 66 29:32 9:32/M
7 Matt Wyderko 12 67 29:32 9:32/M
8 Brent Lazzarino 14 73 29:41 9:35/M
9 Charlie Dudley 11 81 30:27 9:49/M
10 Adam Allgeyer 14 142 34:59 11:17/M
11 Max Moravati 13 166 37:57 12:15/M
12 Shane Smith 14 179 39:50 12:51/M
13 Nicolas Nunez 14 188 40:58 13:13/M
14 Henry Benjamin 10 191 41:33 13:24/M
15 Owen Zettel 8 192 41:40 13:26/M
16 Shaun Savage 11 211 44:25 14:20/M
17 Joseph Eisses 14 225 46:44 15:05/M

Male 15 to 19

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Geno Pirrami 16 4 20:32 6:37/M
2 Jack Kelley 16 6 21:14 6:51/M
3 Anders Rasmussen 17 7 21:20 6:53/M
4 Mitesh Patel 17 8 21:21 6:53/M
5 Sam Rickman 16 10 21:30 6:56/M
6 Dario Zullo 16 11 21:31 6:56/M
7 Dylan Biebuyck 15 13 22:03 7:07/M
8 Zachary Kitka 17 17 23:16 7:30/M
9 Hans Scheuler 16 18 23:22 7:32/M
10 Joseph McDonnell 19 19 23:23 7:33/M
11 Dylan Parish 16 24 24:02 7:45/M
12 Nate Nunez 17 29 24:54 8:02/M
13 Danny Barron 17 30 24:57 8:03/M
14 Matthew Barnowsky 16 33 26:00 8:23/M
15 Alex Lobaito 16 36 26:44 8:37/M
16 Aaron Rose 17 50 27:59 9:02/M
17 Andrew Gechter 16 70 29:38 9:34/M
18 John Radtke 17 82 30:31 9:51/M
19 Jake Thinel 16 90 30:47 9:56/M
20 Colin Jones 16 96 31:10 10:03/M
21 Daniel Carnaghi 15 108 31:51 10:16/M
22 Aidan McCormic 17 130 33:30 10:48/M
23 Alex Ford 17 133 33:40 10:52/M
24 Marcel Price 17 134 33:41 10:52/M
25 Cameron Blue 17 148 36:31 11:47/M
26 Alex Tsatsos 18 149 36:32 11:47/M
27 Oliver Pardi 15 167 38:00 12:15/M
28 Arnel Hasic 15 187 40:50 13:10/M
29 Carter Odonnell 15 196 42:56 13:51/M
30 Anthony Secchi 15 197 42:57 13:51/M
31 Alex Serraiocco 15 198 42:57 13:51/M
32 William Jones 16 250 52:34 16:57/M

Male 20 to 29

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Adam Wiegand 29 85 30:38 9:53/M
2 Joe Baldwin 23 143 35:03 11:18/M
3 Mordechai Kranczer 22 263 57:21 18:30/M

Male 30 to 39

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 John Bauman 34 2 19:52 6:25/M
2 Ryan Desgrange 34 3 20:07 6:29/M
3 Matt Bissett 38 5 20:44 6:41/M
4 Kevin Riddle 31 14 22:42 7:19/M
5 Axel England 35 20 23:24 7:33/M
6 Sam Compton 34 23 23:57 7:44/M
7 Brian Burkardt 37 28 24:51 8:01/M
8 Christopher Kingsley 35 32 25:55 8:22/M
9 Rob Morrison 37 34 26:07 8:25/M
10 Bryan Wilkerson 35 44 27:43 8:56/M
11 Steve Harmon 37 46 27:54 9:00/M
12 Mike Kracker 35 56 28:33 9:13/M
13 Andrew Johnson 33 75 29:47 9:36/M
14 Spike McSweetness 37 76 29:47 9:36/M
15 Shawn Thompson 35 86 30:38 9:53/M
16 Brian Thompson 31 87 30:39 9:53/M
17 Jeremy Vanalstyne 30 89 30:40 9:54/M
18 Christian Dorsch 38 113 32:38 10:32/M
19 P.j. Cwayna 36 115 32:49 10:35/M
20 Mike Dunklee 39 135 33:45 10:53/M
21 Matthew Freed 30 184 40:23 13:02/M
22 Mark Bergin 37 189 41:07 13:16/M
23 Ryan Curtis 35 202 43:18 13:58/M
24 Zehrudin Pilipovic 32 206 43:59 14:11/M
25 Anthony Grybill 31 222 46:22 14:57/M
26 W Rippetoe 37 223 46:25 14:58/M
27 Jeff Stephens 33 224 46:26 14:59/M
28 Yehuda Kranczer 39 234 50:58 16:26/M
29 Ranjit Gill 37 258 56:56 18:22/M
30 Gregory Green II 33 267 1:02:08 20:03/M

Male 40 to 49

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Lonnie Peiffer 43 9 21:24 6:54/M
2 Jack Nagel 48 12 21:42 7:00/M
3 Rich Benson 45 15 22:51 7:22/M
4 Greg Parish 46 54 28:19 9:08/M
5 Erik Fix 41 60 29:08 9:24/M
6 Dave Hatcher 49 62 29:14 9:26/M
7 Christopher Pugh 44 68 29:33 9:32/M
8 David Dooley 41 118 32:54 10:37/M
9 Richard Miech 46 139 34:29 11:07/M
10 Brett Teatro 41 141 34:55 11:16/M
11 John Wray 44 144 35:04 11:19/M
12 Lee Benjamin 43 164 37:49 12:12/M
13 David Underhill 47 169 38:32 12:26/M
14 Vaughn Lynch 44 233 50:44 16:22/M

Male 50 to 54

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Timothy McDonnell 52 45 27:46 8:57/M
2 Scott McDonald 52 48 27:57 9:01/M
3 Walt Wyderko 51 69 29:38 9:34/M
4 Sam McDonald 52 79 29:56 9:39/M
5 Jeff Risch 50 121 33:03 10:40/M
6 Bill Dudley 53 151 36:42 11:50/M

Male 55 to 59

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Randy Thompson 55 39 27:03 8:44/M
2 Alex Peat 59 217 45:34 14:42/M
3 Stephen Bunker 57 261 57:13 18:27/M

Male 60 to 64

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Donald Davidson 62 83 30:33 9:51/M
2 Bruce Biebuyck 64 136 34:12 11:02/M
3 Harry Curtis 63 256 55:10 17:48/M

Male 65 to 69

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Robert Weber 66 126 33:21 10:45/M

Male 75 to 79

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Tony Keenan 79 140 34:35 11:09/M

Male 80 and up

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Harrison Hensley 82 216 45:18 14:37/M

8k Run
Female Overall Winners

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Carol Woods 49 10 36:40 7:20/M

Female 15 to 19

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Ashley Luoma 16 33 42:28 8:30/M
2 Emily Steger 17 57 48:15 9:39/M
3 Samantha Timmer 17 68 51:21 10:16/M
4 Eliza Upton 17 82 54:49 10:58/M
5 Sarah O'Connor 16 83 54:52 10:58/M
6 Nicole Stark 17 86 56:04 11:13/M
7 Alice Held 17 98 1:05:48 13:10/M

Female 20 to 29

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Andrea Cervillo 20 16 38:26 7:41/M
2 Steffi Stumpos 26 25 41:38 8:20/M
3 Ruth Schipper 27 29 42:11 8:26/M
4 Mollie Molnar 28 32 42:27 8:29/M
5 Tessa Broek 25 44 44:58 9:00/M
6 Amber Smith 21 49 45:38 9:08/M
7 Sarah Scott 26 52 46:36 9:19/M
8 Courtney McMinn 29 55 46:46 9:21/M
9 Sara Ward 24 61 48:53 9:47/M
10 Kristina Farris 28 71 51:40 10:20/M
11 Sarah Smith 23 76 51:59 10:24/M
12 Ashley Rihacek 24 92 1:00:46 12:09/M
13 Kat Kelley 24 95 1:02:53 12:35/M

Female 30 to 39

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Claudia Lopez 38 15 38:22 7:40/M
2 Shelly Campbell 39 21 39:02 7:48/M
3 Sarah Suchyta 32 45 45:00 9:00/M
4 Deanna Chyn 31 46 45:16 9:03/M
5 Katie Culver 30 47 45:26 9:05/M
6 Dana Crane 30 65 49:58 10:00/M
7 Josanna Sutka 37 81 54:39 10:56/M
8 Monica Howes 32 104 1:18:13 15:39/M

Female 40 to 49

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Rebecca Willis 43 17 38:28 7:42/M
2 Debbi Williams 42 35 42:48 8:34/M
3 Debbie Forshee 49 48 45:36 9:07/M
4 Cindy Schmitz 44 62 49:17 9:51/M
5 Deanna Malczynski 42 66 50:10 10:02/M
6 Tracy Beatty 40 67 50:33 10:07/M
7 Tonya Gale 43 72 51:49 10:22/M
8 Michelle Wurzel 40 75 51:51 10:22/M
9 Lisa Pietrangelo 48 88 58:24 11:41/M
10 Angela McVey 48 89 58:25 11:41/M
11 Dee Beaver 46 91 1:00:33 12:07/M
12 Collette Spring 49 96 1:03:26 12:41/M
13 Danielle Potts 46 97 1:03:27 12:41/M
14 Tonya Sies 43 101 1:10:49 14:10/M

Female 50 to 54

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Beth Best 50 70 51:25 10:17/M
2 Liz Copland 52 94 1:02:42 12:32/M
3 Kim Lord 52 100 1:10:42 14:08/M
4 Maria Howes 54 103 1:18:00 15:36/M

Female 55 to 59

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Robbie Stapleton 55 31 42:26 8:29/M
2 Debbie Ratliff 56 39 43:56 8:47/M
3 Diane Fedewa 56 60 48:52 9:46/M

Female 60 to 64

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Dawn Homer 62 77 52:20 10:28/M

Female 65 to 69

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Christine Ferris 65 43 44:54 8:59/M

Male Overall Winners

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Joe Borg 33 1 28:13 5:39/M

Male 14 and under

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Ben Chosid 14 27 42:03 8:25/M

Male 15 to 19

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Jacob Johnson 17 2 31:35 6:19/M
2 Isaac Scott 16 5 32:59 6:36/M
3 Matthew Grawburg 17 6 33:17 6:39/M
4 Griffin Roy 17 7 34:47 6:57/M
5 Daniel Szeps 18 9 36:29 7:18/M
6 Zach Hough-Solomon 17 14 38:18 7:40/M
7 Cameron McLaren 17 23 39:50 7:58/M
8 Alec Doss 16 36 42:52 8:34/M
9 Horatio Oritz 15 42 44:44 8:57/M
10 Cooper Bodary 17 51 46:29 9:18/M
11 Noah Thornton 17 54 46:44 9:21/M
12 Patrick Eagle 16 84 55:59 11:12/M
13 William Knight 16 85 56:00 11:12/M
14 Conan Cekola 16 90 1:00:29 12:06/M
15 Carson Borbely 16 99 1:05:49 13:10/M

Male 20 to 29

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Stephen O'Neill 20 8 35:40 7:08/M
2 Tom Szych 29 11 37:44 7:33/M
3 Jake Smith 26 12 38:06 7:37/M
4 Chris Carbary 23 13 38:13 7:39/M
5 Chris Smith 29 20 39:00 7:48/M
6 Ty Jones 26 26 41:38 8:20/M
7 Mark Mayberry 29 87 56:38 11:20/M

Male 30 to 39

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Jamie Rytlewski 37 3 32:39 6:32/M
2 Jeremy Christiansen 39 18 38:39 7:44/M
3 Brandon Batchelder 37 28 42:11 8:26/M
4 Jesse Woodruff 33 40 43:59 8:48/M
5 Ben Lang 33 50 45:42 9:08/M
6 Clint Hoagland 36 53 46:42 9:20/M
7 Tyler Blakslee 37 80 54:38 10:56/M
8 Greg Howes 32 105 1:18:23 15:41/M

Male 40 to 49

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Cosmo Mendez 43 4 32:59 6:36/M
2 Todd Bailey 46 22 39:12 7:50/M
3 Dave St. Germain 42 30 42:24 8:29/M
4 Mike McLane 41 37 43:13 8:39/M
5 Jim Schlorff 42 41 44:15 8:51/M
6 Scott Beaver 47 58 48:37 9:43/M
7 Jeff Gibson 49 63 49:21 9:52/M
8 Kevin Cummings 42 64 49:54 9:59/M
9 Tom Hensley 46 69 51:23 10:17/M
10 Brent Gale 44 73 51:50 10:22/M
11 Daniel Homer 46 78 52:21 10:28/M
12 Brian Groves 47 102 1:15:04 15:01/M

Male 50 to 54

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Matthew Chappelle 54 19 38:48 7:46/M
2 David Weismantel 50 24 39:54 7:59/M
3 David Sies 53 34 42:29 8:30/M
4 Dennis Kelley 53 56 47:44 9:33/M
5 James Wheeker 54 59 48:52 9:46/M
6 Patrick Chwalek 54 79 52:51 10:34/M

Male 55 to 59

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Randall Knight 57 38 43:41 8:44/M
2 Ken Howes 58 106 1:18:28 15:42/M

Male 70 to 74

Place Name Age Overall Total Time Pace
1 Gerald St.germain 70 74 51:51 10:22/M
2 John Hayes 70 93 1:01:23 12:17/M