2014 Lakeshore at Niles

2014 Lakeshore at Niles

Niles, MI
Provided by Michiana Timing

Men


Licensed to Michiana Timing - Contractor License
HY-TEK's Meet Manager 4/29/2014 09:06 PM
Lakeshore at Niles
Niles High School - 4/29/2014
Results

Event 1 Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
Finals
1 Niles 'A' 9:03.98 5
1) Leonard, Charles 2) Alexander, Jalen
3) Florkowski, Ben 4) Gaskill, Devonte
2 Stevensville Lakeshore 'A' 9:14.85 9:16.83
1) Lucker, Adam 2) Colthorp, Micah
3) Strouse, Matthew 4) Puzycki, Joe
3 Stevensville Lakeshore 'B' x10:25.07
1) Callahan, Sean 2) McAllister, Zach
3) Lehmann, Paul 4) Orlando, Nick

Event 2 Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Stevensville Lakeshore 'A' 10:53.00 11:18.84 5
1) Austin, Abby 2) McClure, Morgan
3) Montgomery, Megan 4) Frazier, Jaci
2 Niles 'A' 12:56.00
1) Heath, Paige 2) Villa, Danielle
3) Anderson, April 4) Jackowiak, Hannah

Event 3 Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Lamb, Larry Niles 17.04 17.03 1 5
2 Seawood, Nathan Stevensville 18.16 18.26 1 3
3 Jungblut, James Stevensville 19.02 18.66 1 2
4 Ransom, Ian Stevensville 19.28 19.57 2
5 Noack, Casey Stevensville 19.94 20.05 2
6 Bartels, Will Stevensville 19.24 20.09 2
7 Mudd, Sheldon Niles 20.24 20.46 1 1
8 Hengy, Deven Stevensville 20.44 22.06 2

Event 4 Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Glenn, Taylor Niles 18.04 18.61 5
2 Dine, Ashley Stevensville 18.28 19.47 3
3 West, Kayla Niles 19.64 20.29 2
4 Kessler, Hannah Stevensville 20.77 20.93 1
5 Reynolds, Rachel Stevensville 21.54 21.01
6 Bredeweg, Hannah Stevensville 22.74 21.89
7 Ruppart, Vanya Niles 21.94 26.83

Event 5 Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Buckingham, Josh Niles 11.54 11.79 1 5
2 Clark, Colby Stevensville 11.64 11.89 1 3
3 Avance, Joe Niles 11.44 11.93 1 2
4 Amburg, Conner Niles 11.95 2
5 Haines, Cameron Niles 11.94 12.01 1 1
6 Effa, Sam Stevensville 11.93 12.05 1
7 Achterberg, Jake Stevensville 12.08 12.53 1
8 McLean, Parker Stevensville 13.27 13.23 2
9 Scieszka, Evan Stevensville 12.74 13.62 2
10 Drollinger, Brian Stevensville 14.04 13.65 2
11 Lake, Andy Stevensville 13.34 13.77 2
12 Mitchell, Isaiah Stevensville 13.54 14.14 2

Event 6 Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Brookins, Maya Niles 13.29 1 5
2 Brookins, Ashiah Niles 13.60 1 3
3 Preston, Alexis Niles 14.54 14.11 3
4 Zimmerman, Elyse Niles 12.34 14.12 1 2
5 Jones, Deja Niles 14.14 14.20 1 1
6 Ventress, Kisha Stevensville 14.47 14.24 1
7 Morse, Elle Stevensville 14.74 3
8 Wojahn, Leah Stevensville 14.81 15.03 1
9 Whitwam, Megan Stevensville 15.34 15.16 2
10 Martin, Deanna Niles 15.33 2
11 Harris, Anne Stevensville 15.24 15.44 1
12 Phillips, Kandyce Stevensville 15.74 15.69 2
13 Burger, Kylee Stevensville 16.34 15.93 2
14 Puzycki, Sarah Stevensville 16.52 3

Event 7 Boys 4x200 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Stevensville Lakeshore 'A' 1:34.80 1:42.24 5
1) Beaufils, Adrien 2) Wilkerson, Logan
3) Klingspon, Adam 4) DeVries, Kyle
-- Niles 'A' DQ
1) Buckingham, Josh 2) Knoll, Nick
3) Thompson, Elijah 4) Avance, Joe

Event 8 Girls 4x200 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Stevensville Lakeshore 'A' 1:54.00 1:52.94 5
1) Bansen, Abigail 2) Hengy, Alex
3) Sanders, Lexi 4) Miller, Alexandria
-- Niles 'A' DQ
1) Green, Lashonda 2) Zimmerman, Elyse
3) Brookins, Maya 4) Goodson, Tatyanna

Event 9 Boys 1600 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Alexander, Jalen Niles 5:01.10 5:05.53 5
2 Puzycki, Joe Stevensville 5:11.57 5:10.22 3
3 Leonard, Charles Niles 5:19.50 5:15.74 2
4 Mudd, Sheldon Niles 5:36.32 5:18.78 1
5 Choe, Andrew Stevensville 5:26.00 5:19.59
6 Berry, Kaleb Stevensville 5:28.00 5:23.56
7 Lindley, Kyle Stevensville 5:21.21 5:29.97
8 Brown, Drew Stevensville 5:38.90 5:32.39
9 Callahan, Sean Stevensville 5:29.00 5:34.12
10 Schueneman, Scott Stevensville 5:55.66 5:49.03
11 Harris, Richard Stevensville 6:03.50 5:53.83
12 Nzabkira, Debrian Niles 6:25.10 6:10.83

Event 10 Girls 1600 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Ramirez, Kelsey Stevensville 6:18.82 5:54.64 5
2 Burck, Ellie Niles 6:05.60 5:55.30 3
3 Zavoral, Emily Stevensville 6:19.89 6:26.50 2
4 Russell, Julia Stevensville 6:37.19 6:36.88 1
5 Welch, Kara Stevensville 7:05.00 7:04.88
6 Stanton, Madeline Niles 7:39.80 7:05.35
7 Jackowiak, Hannah Niles 7:24.60 7:18.12
8 Anderson, April Niles 7:34.60 7:30.00
9 Heath, Paige Niles 7:54.90 7:31.41
10 Stevens, Michelle Niles 9:22.00 8:19.63

Event 11 Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Stevensville Lakeshore 'A' 46.24 45.83 5
1) Effa, Sam 2) Achterberg, Jake
3) Adams, Logan 4) Branch, Andrew
2 Niles 'A' 46.29
1) Thompson, Elijah 2) Haines, Cameron
3) Buckingham, Josh 4) Avance, Joe
3 Stevensville Lakeshore 'F' x49.57
1) McLean, Parker 2) Beaufils, Adrien
3) Wilkerson, Logan 4) DeVries, Kyle
4 Stevensville Lakeshore 'D' x51.65
1) Drollinger, Brian 2) Dimas, Damien
3) Mitchell, Isaiah 4) Falcone, Dillon

Event 12 Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Niles 'A' 55.85 5
1) Preston, Alexis 2) West, Kayla
3) Glenn, Taylor 4) Jones, Deja
2 Stevensville Lakeshore 'A' 54.14 56.50
1) Hohman, Danielle 2) Reynolds, Rachel
3) Andrews, Gabby 4) Whitwam, Megan

Event 13 Boys 400 Meter Dash
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Clark, Colby Stevensville 49.73 51.77 5
2 Knoll, Nick Niles 53.77 53.86 3
3 Clapp, Dustin Stevensville 56.62 55.70 2
4 Lewis, John Niles 57.74 56.98 1
5 Gaskill, Devonte Niles 59.84 57.80
6 Lucker, Adam Stevensville 56.69 58.19
7 Amburg, Conner Niles 1:01.15
8 Scieszka, Evan Stevensville 1:05.14 1:03.07

Event 14 Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Goodson, Tatyanna Niles 1:04.15 1:03.81 1 5
2 Green, Lashonda Niles 1:02.06 1:03.97 1 3
3 Ventress, Kisha Stevensville 1:08.14 1:06.35 1 2
4 McClure, Morgan Stevensville 1:04.64 1:09.78 1 1
5 Montgomery, Megan Stevensville 1:09.04 1:10.09 1
6 Martin, Deanna Niles 1:16.74 1:11.90 1
7 Morse, Elle Stevensville 1:10.14 1:11.93 1
8 McGrew, Hannah Stevensville 1:15.03 1:15.29 2

Event 15 Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Lamb, Larry Niles 45.04 45.14 1 5
2 Branch, Andrew Stevensville 45.95 45.53 1 3
3 Bartels, Will Stevensville 46.82 46.10 1 2
4 Jungblut, James Stevensville 48.74 46.95 1 1
5 Harrison, Gunnar Stevensville 48.54 47.21 1
6 Mudd, Sheldon Niles 49.14 48.41 1
7 Seawood, Nathan Stevensville 48.94 48.46 2
8 Hengy, Deven Stevensville 53.44 51.79 2
9 Miller, Matt Stevensville 53.84 56.39 2

Event 16 Girls 300 Meter Hurdles
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Dine, Ashley Stevensville 53.74 53.63 5
2 Glenn, Taylor Niles 56.44 53.67 3
3 Bredeweg, Hannah Stevensville 56.75 56.29 2
4 Kessler, Hannah Stevensville 1:02.14 57.71 1
5 West, Kayla Niles 58.04 58.34

Event 17 Boys 800 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Alexander, Jalen Niles 2:11.80 2:10.76 5
2 Villalobos, Kaleb Stevensville 2:18.66 2:16.51 3
3 Puzycki, Joe Stevensville 2:15.00 2:16.70 2
4 Colthorp, Micah Stevensville 2:15.51 2:18.80 1
5 Choe, Andrew Stevensville 2:29.20 2:27.26
6 McAllister, Zach Stevensville 2:31.51 2:29.53
7 Callahan, Sean Stevensville 2:25.00 2:29.87
8 Herbstreit, Kyle Stevensville 2:46.00 2:36.42
9 Harris, Richard Stevensville 2:43.01 2:37.70
10 Elmore, Will Stevensville 2:38.79
11 Berry, Kaleb Stevensville 2:42.54

Event 18 Girls 800 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Miller, Alexandria Stevensville 2:45.00 2:40.59 5
2 Ramirez, Kelsey Stevensville 2:46.26 2:41.49 3
3 Burck, Ellie Niles 2:42.45 2:43.79 2
4 Zavoral, Emily Stevensville 2:49.00 2:58.63 1
5 Welch, Kara Stevensville 3:11.20 3:10.79
6 Anderson, April Niles 3:32.30 3:18.33
7 Martindale, Emily Stevensville 3:29.98 3:20.24
8 Heath, Paige Niles 3:18.20 3:23.45
9 Stevens, Michelle Niles 3:57.60 3:37.26

Event 19 Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Clark, Colby Stevensville 23.44 23.50 1 5
2 Buckingham, Josh Niles 23.74 23.96 1 3
3 Amburg, Conner Niles 24.31 1 2
4 Thompson, Elijah Niles 23.74 25.06 1 1
5 Avance, Joe Niles 25.22 1
5 Adams, Logan Stevensville 25.64 25.22 1
7 Haines, Cameron Niles 30.54 25.33 2
8 Bartels, Will Stevensville 25.57 5
9 DeVries, Kyle Stevensville 24.94 26.27 1
10 Klingspon, Adam Stevensville 27.24 26.73 2
11 Gruver, Sam Stevensville 27.34 27.13 3
12 Ransom, Ian Stevensville 27.34 27.14 3
13 Beaufils, Adrien Stevensville 27.24 27.32 2
14 Seawood, Nathan Stevensville 27.94 27.51 3
15 Scieszka, Evan Stevensville 27.76 27.53 3
16 Noack, Casey Stevensville 27.44 27.79 3
17 McLean, Parker Stevensville 28.04 27.81 3
18 Drollinger, Brian Stevensville 29.54 27.99 4
19 Dimas, Damien Stevensville 29.54 28.76 4
20 Ikola, Jake Stevensville 28.94 28.78 4
21 Blematl, Adam Stevensville 29.34 28.97 4
22 Frobel, Sam Stevensville 28.64 29.06 4
23 Mitchell, Isaiah Stevensville 30.14 29.08 5
24 Goodson, Abijah Niles 30.26 2
25 Malone, Ryan Stevensville 29.44 30.56 4
26 Potts, Ryan Stevensville 30.44 30.73 5
27 Gerlach, Cole Stevensville 30.88 5
28 Ross, Blake Stevensville 31.64 31.42 5

Event 20 Girls 200 Meter Dash
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Goodson, Tatyanna Niles 27.84 27.86 5
2 Brookins, Maya Niles 28.34 28.20 3
3 Brookins, Ashiah Niles 28.50 2
4 Wojahn, Leah Stevensville 29.84 30.84 1
5 Harris, Anne Stevensville 33.91 32.73
-- Jones, Deja Niles 28.85 X30.56
-- Martin, Deanna Niles 33.04 X32.69

Event 21 Boys 3200 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Strouse, Matthew Stevensville 11:06.37 11:12.95 5
2 Leonard, Charles Niles 12:16.60 11:56.90 3
3 Brown, Drew Stevensville 12:17.30 12:03.92 2
4 Lindley, Kyle Stevensville 12:12.77 1
5 Schueneman, Scott Stevensville 12:55.13
6 Nzabkira, Debrian Niles 14:37.00 13:27.95
7 Olalde, Oskar Niles 15:40.38

Event 22 Girls 3200 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Montgomery, Megan Stevensville 13:47.00 13:16.26 5
2 Frazier, Jaci Stevensville 14:02.80 13:33.25 3
3 Burck, Ellie Niles 14:53.60 14:32.93 2
4 Russell, Julia Stevensville 15:45.00 14:49.68 1
5 Jackowiak, Hannah Niles 15:56.00 15:28.37
6 Stanton, Madeline Niles 16:07.80 15:40.05
-- Ramirez, Kelsey Stevensville DNF

Event 23 Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Stevensville Lakeshore 'A' 3:39.10 3:38.34 5
1) Clark, Colby 2) Clapp, Dustin
3) Effa, Sam 4) Achterberg, Jake
2 Niles 'A' 3:45.40
1) Lewis, John 2) Lamb, Larry
3) Knoll, Nick 4) Alexander, Jalen

Event 24 Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 Stevensville Lakeshore 'A' 4:25.00 4:31.77 5
1) Hengy, Alex 2) Dine, Ashley
3) Austin, Abby 4) Ventress, Kisha
2 Niles 'A' 4:44.63

Event 25 Boys High Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Florkowski, Ben Niles 5-08.00 5-08.00 5
2 Glenn, Raquon Niles 5-11.00 J5-08.00 3
3 Knoll, Nick Niles 5-03.00 J5-08.00 2
4 Ransom, Ian Stevensville 5-06.00 5-03.00 1
5 Hogeboom, John Stevensville 5-03.00 J5-03.00
6 Hengy, Deven Stevensville 5-00.00
6 Goodson, Abijah Niles 5-00.00
-- Adams, Logan Stevensville 5-03.00 NH
-- McLean, Parker Stevensville 5-00.00 NH

Event 26 Girls High Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Baker, Miranda Niles 5-02.00 5-04.00 5
2 Andrews, Gabby Stevensville 5-01.00 5-00.00 3
3 Brann, Jazmin Niles 4-03.00 4-08.00 2
4 Glenn, Taylor Niles 4-06.00 4-03.00 0.20
4 McClure, Morgan Stevensville 4-04.00 4-03.00 0.20
4 Ventress, Kisha Stevensville 4-06.00 4-03.00 0.20
4 Goodson, Tatyanna Niles 4-09.00 4-03.00 0.20
4 Bredeweg, Hannah Stevensville 4-03.00 4-03.00 0.20
9 Reynolds, Rachel Stevensville 4-06.00 4-00.00

Event 27 Girls Pole Vault
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Dine, Ashley Stevensville 8-06.00 8-00.00 5
2 Stacey, Erika Stevensville 8-06.00 7-06.00 3
-- Burger, Kylee Stevensville 6-00.00 NH

Event 28 Boys Pole Vault
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Clapp, Dustin Stevensville 9-06.00 10-06.00 5
2 Lamb, Larry Niles 9-06.00 9-06.00 3
3 Gruver, Sam Stevensville 8-06.00 J9-06.00 2
4 Florkowski, Ben Niles J9-06.00 1
5 Miller, Matt Stevensville 9-06.00 J9-06.00
6 DeVries, Kyle Stevensville 8-06.00 8-06.00
7 Harrison, Gunnar Stevensville 8-00.00 8-00.00
-- Mudd, Sheldon Niles 7-00.00 NH

Event 29 Girls Long Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Brookins, Maya Niles 16-00.00 14-07.50 5
2 Green, Lashonda Niles 15-08.00 14-04.50 3
3 Preston, Alexis Niles 14-09.00 14-03.50 2
4 Wojahn, Leah Stevensville 13-04.50 12-09.75 1
5 Hohman, Danielle Stevensville 13-01.25 12-04.00
6 Reynolds, Rachel Stevensville 13-00.00 12-01.00

Event 30 Boys Long Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Glenn, Raquon Niles 18-00.00 19-08.75 5
2 Haines, Cameron Niles 18-06.00 18-07.00 3
3 Adams, Logan Stevensville 17-04.00 18-03.25 2
4 Amburg, Conner Niles 18-02.50 1
5 Effa, Sam Stevensville 19-07.50 18-01.00
6 Branch, Andrew Stevensville 19-08.75 17-11.75
7 Florkowski, Ben Niles 17-02.25
8 Klingspon, Adam Stevensville 16-00.00 15-06.00
9 Mitchell, Isaiah Stevensville 12-01.00 12-09.75

Event 31 Girls Discus Throw
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Miller, Alexandria Stevensville 111-02 102-10 5
2 Brann, Jazmin Niles 69-09 80-04 3
3 Phelps, Mckenya Niles 78-11 73-02 2
4 Whitwam, Megan Stevensville 67-04.50 71-10 1
5 Andrews, Gabby Stevensville 98-02 70-03
6 Austin, Abby Stevensville 72-06 69-03
7 Franklin, Amber Niles 80-02 67-07
8 Hohman, Danielle Stevensville 64-02 65-06
9 Gorman, Kerri Niles 60-06 65-03
10 Ruppart, Vanya Niles 58-01
10 McGrew, Hannah Stevensville 58-01
12 Morse, Elle Stevensville 40-11 54-11
13 Bredeweg, Hannah Stevensville 58-10 53-10
14 Puzycki, Sarah Stevensville 57-09 51-05
15 Wojahn, Leah Stevensville 42-01 50-07
16 Shewmaker, Morgan Stevensville 52-03 49-02
17 Martindale, Emily Stevensville 43-07 45-10
18 Schulz, Emily Stevensville 40-10 43-10
19 Welch, Kara Stevensville 33-07 31-04

Event 32 Boys Discus Throw
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Hogeboom, John Stevensville 39-07.50 140-02 5
2 Husman, Morgan Stevensville 123-10 126-00 3
3 Gerlach, Cole Stevensville 103-02 101-11 2
4 Frobel, Sam Stevensville 86-09 99-02 1
5 Lybbert, Isaac Stevensville 84-08 98-08
6 Sosa, Baulio Niles 103-02 97-05
7 Sota, Sam Niles 87-03 94-03
8 Bruckner, Balaj Niles 94-00
9 Younger, Anthony Niles 96-05 93-08
10 Blematl, Adam Stevensville 107-01 89-03
11 Malone, Ryan Stevensville 92-03 87-08
12 Potts, Ryan Stevensville 90-11 85-09
13 Lake, Andy Stevensville 85-00 85-00
14 Ross, Blake Stevensville 81-02 81-00
14 Gembala, Gabe Stevensville 82-02 81-00
16 Ikola, Jake Stevensville 76-01 80-02
17 Prenkert, Chris Niles 71-11 78-09
18 Hogeboom, Joe Stevensville 81-02 70-10
19 Thomas, Curtis Niles 73-10 60-06
20 Olalde, Oskar Niles 61-10 53-07

Event 33 Boys Shot Put
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Bruckner, Balaj Niles 48-02.00 46-09.00 5
2 Husman, Morgan Stevensville 44-09.50 41-10.50 3
3 Sosa, Baulio Niles 39-10.00 39-08.50 2
4 Younger, Anthony Niles 37-01.00 38-04.50 1
5 Potts, Ryan Stevensville 38-11.00 37-07.00
6 Hogeboom, John Stevensville 39-06.50 37-02.50
7 Ikola, Jake Stevensville 35-08.00 35-00.50
8 Blematl, Adam Stevensville 34-11.00 33-09.00
9 Sota, Sam Niles 34-01.00 32-11.50
10 Gembala, Gabe Stevensville 34-02.00 32-10.50
11 Gerlach, Cole Stevensville 33-09.00 32-08.50
12 Prenkert, Chris Niles 34-06.00 32-05.50
13 Evans, Benjamin Niles 30-07.00 32-02.00
14 Thomas, Curtis Niles 31-01.00 31-02.00
15 Macintyre, Jj Niles 27-08.00 30-07.00
16 Lake, Andy Stevensville 31-03.00 30-05.00
17 Malone, Ryan Stevensville 30-05.00 30-03.00
18 Ross, Blake Stevensville 33-00.00 30-02.00
19 Frobel, Sam Stevensville 30-11.00 29-09.00
20 Olalde, Oskar Niles 26-00.00 28-03.00
21 Hogeboom, Joe Stevensville 30-08.00 27-08.50

Event 34 Girls Shot Put
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Andrews, Gabby Stevensville 33-04.00 31-00.25 5
2 Doud, Emma Niles 31-03.25 28-08.50 3
3 Gorman, Kerri Niles 29-07.50 28-01.00 2
4 Austin, Abby Stevensville 26-06.00 25-10.50 1
5 Brann, Jazmin Niles 25-07.00 25-07.00
6 Phelps, Mckenya Niles 27-09.00 25-05.00
7 Shewmaker, Morgan Stevensville 25-08.50 25-01.00
8 Ruppart, Vanya Niles 23-05.50
9 Franklin, Amber Niles 26-05.00 23-03.00
10 Morse, Elle Stevensville 21-00.00 23-02.75
11 McGrew, Hannah Stevensville 20-02.00 21-00.50
12 Puzycki, Sarah Stevensville 20-10.00 19-06.00
13 Schulz, Emily Stevensville 18-00.00 17-09.75
-- Johnson, Iyanna Niles ND

Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
1) Stevensville Lakeshore 81.60 2) Niles 78.40

Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
1) Stevensville Lakeshore 82 2) Niles 81

Comments