Bellevue Invitational

back to results

Oct. 9, 2010

Bellevue Invitational
Bellevue, MI
Provided by Playmakers


Place* Name Team Age Age Group Time Pace
1 Nate Hart Bellevue 12 1 M 12-12 17:09.4 5:32/M
2 Brett Palmer, Quincy 11 1 M 11-11 17:35.3 5:40/M
3 Tyler Sobleskey Olivet 11 2 M 11-11 17:38.4 5:41/M
4 Joseph Newcomb Tekonsha 10 1 M 10-10 17:47.2 5:44/M
5 Alex Marlin Waverly 12 2 M 12-12 18:07.9 5:51/M
6 Dustin Sulcer Bath 12 3 M 12-12 18:08.5 5:51/M
7 Drew Brown Bath 12 4 M 12-12 18:10.9 5:52/M
8 Austin Ronsprees Fowlerville 11 3 M 11-11 18:22.7 5:55/M
9 Tony Campbell Colon 12 5 M 12-12 18:25.4 5:56/M
10 Caleb McGuire Bronson 11 4 M 11-11 18:25.6 5:56/M
11 Tony Fuller Bellevue 11 5 M 11-11 18:27.3 5:57/M
12 Riley Horn Quincy 9 1 M 1- 9 18:33.9 5:59/M
13 Jordan Prather Fowlerville 12 6 M 12-12 18:45.8 6:03/M
14 Frank Mobley Waverly 12 7 M 12-12 18:52.8 6:05/M
15 Scott Krug Pennfield 10 2 M 10-10 18:55.3 6:06/M
16 Brian Dregne Pennfield 11 6 M 11-11 18:56.4 6:06/M
17 Jonathon Baker Waverly 11 7 M 11-11 18:56.7 6:06/M
18 Joe Benedict Maple Valley 12 8 M 12-12 18:58.4 6:07/M
19 Kaleb Powell Colon 12 9 M 12-12 19:00.0 6:08/M
20 Tyler Pierson Colon 12 10 M 12-12 19:00.9 6:08/M
21 Derek Roberts Pennfield 12 11 M 12-12 19:01.8 6:08/M
22 Cole Williams Pennfield 12 12 M 12-12 19:03.7 6:09/M
23 Brandon Poortenga Colon 11 8 M 11-11 19:11.3 6:11/M
24 Dorian Bennett Waverly 10 3 M 10-10 19:14.9 6:12/M
25 Ethan Hall Bellevue 12 13 M 12-12 19:16.7 6:13/M
26 Matt Cosby Bronson 9 2 M 1- 9 19:20.6 6:14/M
27 Logan Kestner Quincy 9 3 M 1- 9 19:22.9 6:15/M
28 Ryan Marriott, Quincy 12 14 M 12-12 19:35.0 6:19/M
29 Zachary Case Pennfield 12 15 M 12-12 19:38.0 6:20/M
30 Harley Thompson Colon 10 4 M 10-10 19:41.5 6:21/M
31 Tyler Brumm Maple Valley 11 9 M 11-11 19:43.8 6:22/M
32 Kyle Brumm Maple Valley 9 4 M 1- 9 19:56.0 6:26/M
33 Cody Calhoun Homer 10 5 M 10-10 20:03.2 6:28/M
34 Matt Corliss Olivet 12 16 M 12-12 20:05.5 6:29/M
35 Jason Maldonado Waverly 10 6 M 10-10 20:05.9 6:29/M
36 Tyler Billingsley Bath 11 10 M 11-11 20:14.5 6:32/M
37 Brad Coulter Bath 9 5 M 1- 9 20:19.3 6:33/M
38 Davey Lodes Climax-Scotts 12 17 M 12-12 20:21.0 6:34/M
39 Logan Raterink Waverly 11 11 M 11-11 20:23.8 6:35/M
40 Micah Bromley Maple Valley 9 6 M 1- 9 20:29.7 6:36/M
41 Russell Lipe Bath 10 7 M 10-10 20:32.0 6:37/M
42 Brett Rosekrans Bath 11 12 M 11-11 20:32.5 6:37/M
43 Chase Maxson Bellevue 9 7 M 1- 9 20:33.7 6:38/M
44 David Fortini Bath 12 18 M 12-12 20:34.3 6:38/M
45 Kyle Follick Bath 9 8 M 1- 9 20:36.3 6:39/M
46 Arron Balizet Colon 10 8 M 10-10 20:38.7 6:39/M
47 Samuel Benedict Maple Valley 9 9 M 1- 9 20:42.7 6:41/M
48 Eric Bontrager Colon 12 19 M 12-12 20:42.9 6:41/M
49 Kyle Poortenga Colon 9 10 M 1- 9 20:43.1 6:41/M
50 Isaac Swager Climax-Scotts 9 11 M 1- 9 20:43.6 6:41/M
51 Ryan Kline Homer 10 9 M 10-10 20:49.2 6:43/M
52 Darius France Maple Valley 11 13 M 11-11 20:52.9 6:44/M
53 Hunter Winger Quincy 9 12 M 1- 9 20:53.6 6:44/M
54 Ethan Marshall, Quincy 12 20 M 12-12 21:04.1 6:48/M
55 Dylan Parks Bath 10 10 M 10-10 21:15.1 6:51/M
56 Preston Weber Bronson 12 21 M 12-12 21:23.5 6:54/M
57 Nathan Vanslyke Olivet 10 11 M 10-10 21:28.0 6:55/M
58 Eric Rifenburgh Pennfield 10 12 M 10-10 21:32.2 6:57/M
59 Timothy Neuroth Fowlerville 11 14 M 11-11 21:34.0 6:57/M
60 Hayden Spoelstra Olivet 9 13 M 1- 9 21:34.4 6:57/M
61 William Whittington Pennfield 11 15 M 11-11 21:55.6 7:04/M
62 Zach Slack Quincy 9 14 M 1- 9 21:56.5 7:05/M
63 Eugene Harvey Colon 11 16 M 11-11 22:04.3 7:07/M
64 Tyler Hurley Colon 11 17 M 11-11 22:06.4 7:08/M
65 Taylor Moubray Springport 12 22 M 12-12 22:19.0 7:12/M
66 Adam Voigt Maple Valley 9 15 M 1- 9 22:26.1 7:14/M
67 Isaac Parker Fowlerville 11 18 M 11-11 22:26.2 7:14/M
68 Luke Wiser Quincy 9 16 M 1- 9 22:49.2 7:22/M
69 Kyle Bernard Fowlerville 0 1 M 0- 0 22:52.1 7:23/M
70 Ace Russell Springport 12 23 M 12-12 22:58.5 7:25/M
71 Tyler Dougherty Climax-Scotts 11 19 M 11-11 23:04.8 7:26/M
72 Chet Trine, Quincy 12 24 M 12-12 23:11.9 7:29/M
73 Zack Ludtke Springport 9 17 M 1- 9 23:26.7 7:34/M
74 Aaron Frederick Waverly 11 20 M 11-11 23:35.5 7:36/M
75 Mike Young Waverly 10 13 M 10-10 23:43.9 7:39/M
76 Joeseph Truex Bronson 9 18 M 1- 9 23:47.0 7:40/M
77 Greg Johnson Waverly 9 19 M 1- 9 23:56.0 7:43/M
78 Jonathon Boyer Colon 9 20 M 1- 9 24:39.6 7:57/M
79 Joshua Schlaufmann Bronson 12 25 M 12-12 25:25.9 8:12/M
80 Josh Turner Olivet 10 14 M 10-10 25:26.1 8:12/M
81 Shawn Wilson Bath 9 21 M 1- 9 25:47.6 8:19/M
82 Jonathon Wyant Colon 9 22 M 1- 9 26:11.4 8:27/M
83 Nathan Patina Waverly 12 26 M 12-12 26:24.9 8:31/M
84 Quinton Harris Olivet 10 15 M 10-10 26:33.5 8:34/M
85 Colin Stonehouse Bath 11 21 M 11-11 26:48.1 8:39/M
86 Ruben Chaves Bath 11 22 M 11-11 28:58.7 9:21/M
87 Rick Bailey Pennfield 10 16 M 10-10 31:14.0 10:05/M


*Overall place among males only

TEAM RESULTS

Waverly Finish Position - 1

Team Score (places): 79 Team Score (times): 1:35:18.3 Average Time: 19:03.6

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7015 Alex Marlin 12 3 3 18:07.9 18:07.9
2 7016 Frank Mobley 12 11 14 18:52.8 37:00.7
3 7020 Jonathon Baker 11 14 28 18:56.7 55:57.4
4 7023 Dorian Bennett 10 21 49 19:14.9 1:15:12.4
5 7025 Jason Maldonado 10 30 79 20:05.9 1:35:18.3
6 7022 Logan Raterink 11 33 112 20:23.8 1:55:42.2
7 7021 Aaron Frederick 11 54 166 23:35.5 2:19:17.7
8 7026 Mike Young 10 More Than 7 23:43.9 2:43:01.7
9 7028 Greg Johnson 9 More Than 7 23:56.0 3:06:57.8
10 7017 Nathan Patina 12 More Than 7 26:24.9 3:33:22.7

Colon Finish Position - 2

Team Score (places): 86 Team Score (times): 1:35:19.3 Average Time: 19:03.8

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6858 Tony Campbell 12 7 7 18:25.4 18:25.4
2 6859 Kaleb Powell 12 16 23 19:00.0 37:25.5
3 6862 Tyler Pierson 12 17 40 19:00.9 56:26.4
4 6861 Brandon Poortenga 11 20 60 19:11.3 1:15:37.7
5 6860 Harley Thompson 10 26 86 19:41.5 1:35:19.3
6 6863 Arron Balizet 10 38 124 20:38.7 1:55:58.0
7 6869 Eric Bontrager 12 40 164 20:42.9 2:16:41.0
8 6864 Kyle Poortenga 9 More Than 7 20:43.1 2:37:24.1
9 6865 Eugene Harvey 11 More Than 7 22:04.3 2:59:28.4
10 6866 Tyler Hurley 11 More Than 7 22:06.4 3:21:34.8
11 6868 Jonathon Boyer 9 More Than 7 24:39.6 3:46:14.5
12 6867 Jonathon Wyant 9 More Than 7 26:11.4 4:12:25.9

Pennfield Finish Position - 3

Team Score (places): 87 Team Score (times): 1:35:35.3 Average Time: 19:07.0

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6948 Scott Krug 10 12 12 18:55.3 18:55.3
2 6945 Brian Dregne 11 13 25 18:56.4 37:51.7
3 6950 Derek Roberts 12 18 43 19:01.8 56:53.6
4 6952 Cole Williams 12 19 62 19:03.7 1:15:57.3
5 6940 Zachary Case 12 25 87 19:38.0 1:35:35.3
6 6949 Eric Rifenburgh 10 46 133 21:32.2 1:57:07.5
7 6951 William Whittington 11 49 182 21:55.6 2:19:03.2
8 6939 Rick Bailey 10 More Than 7 31:14.0 2:50:17.3

Quincy Finish Position - 4

Team Score (places): 99 Team Score (times): 1:36:00.8 Average Time: 19:12.1

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6976 Brett Palmer, 11 1 1 17:35.3 17:35.3
2 6970 Riley Horn 9 9 10 18:33.9 36:09.2
3 6971 Logan Kestner 9 23 33 19:22.9 55:32.1
4 6973 Ryan Marriott, 12 24 57 19:35.0 1:15:07.1
5 6981 Hunter Winger 9 42 99 20:53.6 1:36:00.8
6 6974 Ethan Marshall, 12 43 142 21:04.1 1:57:04.9
7 6979 Zach Slack 9 50 192 21:56.5 2:19:01.5
8 6982 Luke Wiser 9 More Than 7 22:49.2 2:41:50.7
9 6980 Chet Trine, 12 More Than 7 23:11.9 3:05:02.6

Bath Finish Position - 5

Team Score (places): 107 Team Score (times): 1:37:25.4 Average Time: 19:29.0

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6819 Dustin Sulcer 12 4 4 18:08.5 18:08.5
2 6820 Drew Brown 12 5 9 18:10.9 36:19.4
3 6818 Tyler Billingsley 11 31 40 20:14.5 56:34.0
4 6825 Brad Coulter 9 32 72 20:19.3 1:16:53.3
5 6813 Russell Lipe 10 35 107 20:32.0 1:37:25.4
6 6823 Brett Rosekrans 11 36 143 20:32.5 1:57:58.0
7 6824 David Fortini 12 37 180 20:34.3 2:18:32.3
8 6811 Kyle Follick 9 More Than 7 20:36.3 2:39:08.7
9 6814 Dylan Parks 10 More Than 7 21:15.1 3:00:23.8
10 6812 Shawn Wilson 9 More Than 7 25:47.6 3:26:11.5
11 6822 Colin Stonehouse 11 More Than 7 26:48.1 3:52:59.6
12 6816 Ruben Chaves 11 More Than 7 28:58.7 4:21:58.4

Maple Valley Finish Position - 6

Team Score (places): 143 Team Score (times): 1:39:50.8 Average Time: 19:58.1

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6889 Joe Benedict 12 15 15 18:58.4 18:58.4
2 6893 Tyler Brumm 11 27 42 19:43.8 38:42.3
3 6892 Kyle Brumm 9 28 70 19:56.0 58:38.3
4 6891 Micah Bromley 9 34 104 20:29.7 1:19:08.1
5 6890 Samuel Benedict 9 39 143 20:42.7 1:39:50.8
6 6895 Darius France 11 41 184 20:52.9 2:00:43.8
7 6897 Adam Voigt 9 51 235 22:26.1 2:23:09.9

Fowlerville Finish Position - 7

Team Score (places): 168 Team Score (times): 1:44:01.0 Average Time: 20:48.2

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7036 Austin Ronsprees 11 6 6 18:22.7 18:22.7
2 7035 Jordan Prather 12 10 16 18:45.8 37:08.6
3 7032 Timothy Neuroth 11 47 63 21:34.0 58:42.6
4 7034 Isaac Parker 11 52 115 22:26.2 1:21:08.9
5 7040 Kyle Bernard 0 53 168 22:52.1 1:44:01.0

Olivet Finish Position - 8

Team Score (places): 181 Team Score (times): 1:46:12.6 Average Time: 21:14.5

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6914 Tyler Sobleskey 11 2 2 17:38.4 17:38.4
2 6912 Matt Corliss 12 29 31 20:05.5 37:43.9
3 6918 Nathan Vanslyke 10 45 76 21:28.0 59:12.0
4 6920 Hayden Spoelstra 9 48 124 21:34.4 1:20:46.4
5 6916 Josh Turner 10 57 181 25:26.1 1:46:12.6
6 6919 Quinton Harris 10 58 239 26:33.5 2:12:46.1

Bronson Finish Position - 9

Team Score (places): 185 Team Score (times): 1:48:22.7 Average Time: 21:40.5

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6849 Caleb McGuire 11 8 8 18:25.6 18:25.6
2 6847 Matt Cosby 9 22 30 19:20.6 37:46.2
3 6851 Preston Weber 12 44 74 21:23.5 59:09.7
4 6848 Joeseph Truex 9 55 129 23:47.0 1:22:56.8
5 6850 Joshua Schlaufmann 12 56 185 25:25.9 1:48:22.7

Bellevue Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6831 Nate Hart 12 Less Than 5 17:09.4 17:09.4
2 6832 Tony Fuller 11 Less Than 5 18:27.3 35:36.7
3 6833 Ethan Hall 12 Less Than 5 19:16.7 54:53.4
4 6834 Chase Maxson 9 Less Than 5 20:33.7 1:15:27.2

Climax-Scotts Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6852 Davey Lodes 12 Less Than 5 20:21.0 20:21.0
2 6854 Isaac Swager 9 Less Than 5 20:43.6 41:04.7
3 6853 Tyler Dougherty 11 Less Than 5 23:04.8 1:04:09.5

Homer Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6880 Cody Calhoun 10 Less Than 5 20:03.2 20:03.2
2 6881 Ryan Kline 10 Less Than 5 20:49.2 40:52.4

Springport Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6990 Taylor Moubray 12 Less Than 5 22:19.0 22:19.0
2 6991 Ace Russell 12 Less Than 5 22:58.5 45:17.5
3 6992 Zack Ludtke 9 Less Than 5 23:26.7 1:08:44.2

Tekonsha Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6993 Joseph Newcomb 10 Less Than 5 17:47.2 17:47.2




Place* Name Team Age Age Group Time Pace
1 Amanda Reagle Homer 9 1 F 1- 9 20:28.0 6:36/M
2 Kelli Broessel Waverly 9 2 F 1- 9 20:39.9 6:40/M
3 Katy Barkley Olivet 12 1 F 12-12 20:54.6 6:45/M
4 Johnica March Homer 10 1 F 10-10 21:03.6 6:47/M
5 Kwyn Trevino Bath 9 3 F 1- 9 21:04.1 6:48/M
6 Kayla Case Olivet 11 1 F 11-11 21:29.8 6:56/M
7 Megan Karney, Quincy 11 2 F 11-11 21:40.6 6:59/M
8 Gabi Labioda Bath 10 2 F 10-10 21:42.4 7:00/M
9 Amanda Smith Bellevue 12 2 F 12-12 21:54.9 7:04/M
10 Jessica Rushford Maple Valley 10 3 F 10-10 21:57.2 7:05/M
11 Audrianna Bornamann Pennfield 9 4 F 1- 9 22:00.9 7:06/M
12 Jackie Micheaux Bath 10 4 F 10-10 22:07.6 7:08/M
13 Maggie Hammond Bath 11 3 F 11-11 22:09.4 7:09/M
14 Anna Kessler Bath 12 3 F 12-12 22:16.6 7:11/M
15 Tonisty Dugan Bath 11 4 F 11-11 22:18.6 7:12/M
16 Jessica Lewis Pennfield 11 5 F 11-11 22:20.1 7:12/M
17 Emily Pease Bellevue 12 4 F 12-12 22:21.1 7:13/M
18 Chante Roberts Waverly 9 5 F 1- 9 22:22.6 7:13/M
19 Mariah Roberts Bronson 9 6 F 1- 9 22:38.4 7:18/M
20 Alecia Bronkikowski Fowlerville 12 5 F 12-12 22:40.6 7:19/M
21 Lauren Hart Bellevue 11 6 F 11-11 22:44.7 7:20/M
22 Madison Lachance Pennfield 11 7 F 11-11 22:55.5 7:24/M
23 Naomi Joseph Pennfield 9 7 F 1- 9 23:00.7 7:25/M
24 Haven Taylor Fowlerville 10 5 F 10-10 23:14.8 7:30/M
25 Erica Plotas Pennfield 12 6 F 12-12 23:21.4 7:32/M
26 Kelsey Bean Quincy 9 8 F 1- 9 23:26.3 7:34/M
27 Andrea Schmitz Fowlerville 12 7 F 12-12 23:29.9 7:35/M
28 Skylar Harvey Colon 9 9 F 1- 9 23:43.4 7:39/M
29 Marissa Hilts Bath 9 10 F 1- 9 23:52.9 7:42/M
30 Kelly Mosher Waverly 10 6 F 10-10 24:00.7 7:45/M
31 Caitlyn Hines Olivet 9 11 F 1- 9 24:02.2 7:45/M
32 Makayla Wise Waverly 9 12 F 1- 9 24:02.3 7:45/M
33 Taylor Jungle Olivet 9 13 F 1- 9 24:02.6 7:45/M
34 Lauren Smith Pennfield 10 7 F 10-10 24:07.6 7:47/M
35 Pantera Rider Maple Valley 12 8 F 12-12 24:08.9 7:47/M
36 Megan Christoson Fowlerville 10 8 F 10-10 24:13.5 7:49/M
37 Morgan Elmer Bellevue 10 9 F 10-10 24:21.6 7:51/M
38 Amanda Herley Waverly 10 10 F 10-10 24:27.3 7:53/M
39 Jill Traxler Pennfield 10 11 F 10-10 24:33.2 7:55/M
40 Olivia Johnson Olivet 11 8 F 11-11 24:42.6 7:58/M
41 Morgan Launder Pennfield 10 12 F 10-10 24:52.1 8:01/M
42 Alyssa Abendroth Bath 10 13 F 10-10 24:57.5 8:03/M
43 Lindsay Bock Waverly 10 14 F 10-10 25:01.6 8:04/M
44 Pearl Sattler Bath 9 14 F 1- 9 25:03.3 8:05/M
45 Devan Madden Homer 10 15 F 10-10 25:03.7 8:05/M
46 Leslie McComb Waverly 12 9 F 12-12 25:06.1 8:06/M
47 Jamie Cushman Pennfield 12 10 F 12-12 25:07.7 8:06/M
48 Megan Shoemaker Maple Valley 12 11 F 12-12 25:09.9 8:07/M
49 Brittany Ratkowski Bronson 12 12 F 12-12 25:17.3 8:09/M
50 Bethany Meyers Quincy 11 9 F 11-11 25:23.5 8:11/M
51 Emily Rice Bellevue 9 15 F 1- 9 25:38.1 8:16/M
52 Samantha Anderson Homer 11 10 F 11-11 26:04.0 8:25/M
53 Taylor Mulkey Bronson 10 16 F 10-10 26:05.4 8:25/M
54 Natalie McComb Waverly 12 13 F 12-12 26:07.1 8:25/M
55 Haley Yaremych Fowlerville 10 17 F 10-10 26:11.4 8:27/M
56 Merri Wright Waverly 10 18 F 10-10 26:14.1 8:28/M
57 Kara Moore Waverly 11 11 F 11-11 26:15.0 8:28/M
58 Janet Patterson Springport 9 16 F 1- 9 26:16.2 8:28/M
59 Kahley Emens Springport 11 12 F 11-11 26:16.4 8:28/M
60 Kelsie Weitzel Homer 10 19 F 10-10 26:21.7 8:30/M
61 Mariah Supianoski Quincy 12 14 F 12-12 26:23.4 8:31/M
62 Lynzie Trumble Maple Valley 10 20 F 10-10 27:02.8 8:43/M
63 Sarah Wonsey Homer 10 21 F 10-10 27:09.3 8:45/M
64 Brooke Dotts Fowlerville 11 13 F 11-11 27:22.6 8:50/M
65 Stasa Wade Waverly 9 17 F 1- 9 27:22.9 8:50/M
66 Rachel South Waverly 9 18 F 1- 9 27:23.1 8:50/M
67 Alexandria Fritz Fowlerville 9 19 F 1- 9 27:42.4 8:56/M
68 Stephanie Higgins Fowlerville 11 14 F 11-11 27:44.5 8:57/M
69 Jessa Cheeseman Maple Valley 11 15 F 11-11 28:10.1 9:05/M
70 Anais Baker Waverly 11 16 F 11-11 28:21.3 9:09/M
71 McKayla Lamance Maple Valley 9 20 F 1- 9 28:22.7 9:09/M
72 Stacy Bangert Homer 11 17 F 11-11 28:23.7 9:09/M
73 Carol Osenbaugh Pennfield 9 21 F 1- 9 29:04.3 9:23/M
74 Ashley Laukhuf Bronson 9 22 F 1- 9 29:05.0 9:23/M
75 Mattie Noble Bronson 9 23 F 1- 9 29:21.3 9:28/M
76 Lisa Sutton Springport 9 24 F 1- 9 29:31.2 9:31/M
77 Samantha Shimp Bronson 11 18 F 11-11 29:32.3 9:32/M
78 Charissa Ray Pennfield 10 22 F 10-10 30:09.8 9:44/M
79 Brogan Veysey-White, Quincy 12 15 F 12-12 30:25.4 9:49/M
80 Shelby Stoll Colon 12 16 F 12-12 30:54.1 9:58/M
81 Becca Reeves Waverly 9 25 F 1- 9 31:14.9 10:05/M
82 Skylar Baker Waverly 10 23 F 10-10 34:27.2 11:07/M
83 Emiliana Garza Pennfield 12 17 F 12-12 34:30.6 11:08/M
84 Taylor Booher Waverly 11 19 F 11-11 34:57.2 11:16/M
85 Katrina Cribbins Homer 11 20 F 11-11 34:58.3 11:17/M
86 Kristen Iszler Maple Valley 12 18 F 12-12 35:31.7 11:27/M
87 Emily Swift Bronson 12 19 F 12-12 39:06.8 12:37/M


*Overall place among females only

TEAM RESULTS

Bath Finish Position - 1

Team Score (places): 52 Team Score (times): 1:49:20.2 Average Time: 21:52.0

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6802 Kwyn Trevino 9 5 5 21:04.1 21:04.1
2 6806 Gabi Labioda 10 8 13 21:42.4 42:46.5
3 6807 Jackie Micheaux 10 12 25 22:07.6 1:04:54.2
4 6809 Maggie Hammond 11 13 38 22:09.4 1:27:03.6
5 6810 Anna Kessler 12 14 52 22:16.6 1:49:20.2
6 6808 Tonisty Dugan 11 15 67 22:18.6 2:11:38.8
7 6803 Marissa Hilts 9 28 95 23:52.9 2:35:31.8
8 6804 Alyssa Abendroth 10 More Than 7 24:57.5 3:00:29.4
9 6801 Pearl Sattler 9 More Than 7 25:03.3 3:25:32.7

Pennfield Finish Position - 2

Team Score (places): 97 Team Score (times): 1:53:38.9 Average Time: 22:43.7

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6922 Audrianna Bornamann 9 11 11 22:00.9 22:00.9
2 6937 Jessica Lewis 11 16 27 22:20.1 44:21.1
3 6936 Madison Lachance 11 22 49 22:55.5 1:07:16.6
4 6924 Naomi Joseph 9 23 72 23:00.7 1:30:17.4
5 6938 Erica Plotas 12 25 97 23:21.4 1:53:38.9
6 6931 Lauren Smith 10 33 130 24:07.6 2:17:46.5
7 6932 Jill Traxler 10 38 168 24:33.2 2:42:19.8
8 6926 Morgan Launder 10 More Than 7 24:52.1 3:07:11.9
9 6934 Jamie Cushman 12 More Than 7 25:07.7 3:32:19.6
10 6928 Carol Osenbaugh 9 More Than 7 29:04.3 4:01:24.0
11 6929 Charissa Ray 10 More Than 7 30:09.8 4:31:33.8
12 6935 Emiliana Garza 12 More Than 7 34:30.6 5:06:04.5

Olivet Finish Position - 3

Team Score (places): 110 Team Score (times): 1:55:11.9 Average Time: 23:02.3

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6904 Katy Barkley 12 3 3 20:54.6 20:54.6
2 6905 Kayla Case 11 6 9 21:29.8 42:24.5
3 6908 Caitlyn Hines 9 30 39 24:02.2 1:06:26.7
4 6909 Taylor Jungle 9 32 71 24:02.6 1:30:29.3
5 6906 Olivia Johnson 11 39 110 24:42.6 1:55:11.9

Waverly Finish Position - 4

Team Score (places): 117 Team Score (times): 1:55:33.0 Average Time: 23:06.6

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7008 Kelli Broessel 9 2 2 20:39.9 20:39.9
2 7011 Chante Roberts 9 18 20 22:22.6 43:02.6
3 7004 Kelly Mosher 10 29 49 24:00.7 1:07:03.3
4 7014 Makayla Wise 9 31 80 24:02.3 1:31:05.7
5 7002 Amanda Herley 10 37 117 24:27.3 1:55:33.0
6 7000 Lindsay Bock 10 40 157 25:01.6 2:20:34.6
7 6994 Leslie McComb 12 42 199 25:06.1 2:45:40.8
8 6995 Natalie McComb 12 More Than 7 26:07.1 3:11:47.9
9 7007 Merri Wright 10 More Than 7 26:14.1 3:38:02.1
10 6998 Kara Moore 11 More Than 7 26:15.0 4:04:17.1
11 7013 Stasa Wade 9 More Than 7 27:22.9 4:31:40.0
12 7012 Rachel South 9 More Than 7 27:23.1 4:59:03.1
13 6996 Anais Baker 11 More Than 7 28:21.3 5:27:24.4
14 7010 Becca Reeves 9 More Than 7 31:14.9 5:58:39.4
15 6999 Skylar Baker 10 More Than 7 34:27.2 6:33:06.6
16 6997 Taylor Booher 11 More Than 7 34:57.2 7:08:03.8

Bellevue Finish Position - 5

Team Score (places): 129 Team Score (times): 1:57:00.6 Average Time: 23:24.1

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6830 Amanda Smith 12 9 9 21:54.9 21:54.9
2 6829 Emily Pease 12 17 26 22:21.1 44:16.1
3 6828 Lauren Hart 11 21 47 22:44.7 1:07:00.9
4 6827 Morgan Elmer 10 36 83 24:21.6 1:31:22.5
5 6826 Emily Rice 9 46 129 25:38.1 1:57:00.6

Homer Finish Position - 6

Team Score (places): 143 Team Score (times): 1:59:01.2 Average Time: 23:48.2

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6877 Amanda Reagle 9 1 1 20:28.0 20:28.0
2 6873 Johnica March 10 4 5 21:03.6 41:31.7
3 6874 Devan Madden 10 41 46 25:03.7 1:06:35.4
4 6870 Samantha Anderson 11 47 93 26:04.0 1:32:39.5
5 6875 Kelsie Weitzel 10 50 143 26:21.7 1:59:01.2
6 6876 Sarah Wonsey 10 53 196 27:09.3 2:26:10.6
7 6871 Stacy Bangert 11 58 254 28:23.7 2:54:34.4
8 6872 Katrina Cribbins 11 More Than 7 34:58.3 3:29:32.7

Fowlerville Finish Position - 7

Team Score (places): 155 Team Score (times): 1:59:50.4 Average Time: 23:58.0

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7043 Alecia Bronkikowski 12 20 20 22:40.6 22:40.6
2 7052 Haven Taylor 10 24 44 23:14.8 45:55.4
3 7051 Andrea Schmitz 12 27 71 23:29.9 1:09:25.4
4 7044 Megan Christoson 10 35 106 24:13.5 1:33:38.9
5 7055 Haley Yaremych 10 49 155 26:11.4 1:59:50.4
6 7045 Brooke Dotts 11 54 209 27:22.6 2:27:13.1
7 7046 Alexandria Fritz 9 55 264 27:42.4 2:54:55.5
8 7047 Stephanie Higgins 11 More Than 7 27:44.5 3:22:40.1

Quincy Finish Position - 8

Team Score (places): 191 Team Score (times): 2:07:19.3 Average Time: 25:27.8

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6958 Megan Karney, 11 7 7 21:40.6 21:40.6
2 6954 Kelsey Bean 9 26 33 23:26.3 45:06.9
3 6962 Bethany Meyers 11 45 78 25:23.5 1:10:30.4
4 6965 Mariah Supianoski 12 51 129 26:23.4 1:36:53.9
5 6966 Brogan Veysey-White, 12 62 191 30:25.4 2:07:19.3

Maple Valley Finish Position - 9

Team Score (places): 195 Team Score (times): 2:06:29.0 Average Time: 25:17.8

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6886 Jessica Rushford 10 10 10 21:57.2 21:57.2
2 6885 Pantera Rider 12 34 44 24:08.9 46:06.1
3 6887 Megan Shoemaker 12 43 87 25:09.9 1:11:16.0
4 6888 Lynzie Trumble 10 52 139 27:02.8 1:38:18.9
5 6882 Jessa Cheeseman 11 56 195 28:10.1 2:06:29.0
6 6884 McKayla Lamance 9 57 252 28:22.7 2:34:51.7
7 6883 Kristen Iszler 12 63 315 35:31.7 3:10:23.4

Bronson Finish Position - 10

Team Score (places): 230 Team Score (times): 2:12:27.6 Average Time: 26:29.5

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6843 Mariah Roberts 9 19 19 22:38.4 22:38.4
2 6842 Brittany Ratkowski 12 44 63 25:17.3 47:55.8
3 6840 Taylor Mulkey 10 48 111 26:05.4 1:14:01.2
4 6839 Ashley Laukhuf 9 59 170 29:05.0 1:43:06.2
5 6841 Mattie Noble 9 60 230 29:21.3 2:12:27.6
6 6844 Samantha Shimp 11 61 291 29:32.3 2:41:59.9
7 6846 Emily Swift 12 64 355 39:06.8 3:21:06.7

Colon Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6856 Skylar Harvey 9 Less Than 5 23:43.4 23:43.4
2 6857 Shelby Stoll 12 Less Than 5 30:54.1 54:37.6

Springport Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 6989 Janet Patterson 9 Less Than 5 26:16.2 26:16.2
2 6983 Kahley Emens 11 Less Than 5 26:16.4 52:32.6
3 6986 Lisa Sutton 9 Less Than 5 29:31.2 1:22:03.9




Place* Name Team Age Age Group Time Pace
1 Bailey Manis Homer MS 8 1 F 8- 8 13:09.6 6:35/M
2 Annie Fanta Bath MS 8 2 F 8- 8 13:35.6 6:48/M
3 Delaney Abendroth Bath MS 7 1 F 1- 7 13:47.5 6:54/M
4 Samantha Evans Bath MS 8 3 F 8- 8 13:56.7 6:58/M
5 Savannah Halfmann Bath MS 7 2 F 1- 7 13:58.9 6:59/M
6 Jessica Reagle Homer MS 8 4 F 8- 8 14:03.0 7:02/M
7 Anessa Broker Colon MS 7 3 F 1- 7 14:06.1 7:03/M
8 Krystal Almaraz Pennfield MS 7 4 F 1- 7 14:21.3 7:11/M
9 Clayr Owens Bath MS 7 5 F 1- 7 14:26.2 7:13/M
10 Kayla Kline Homer MS 7 6 F 1- 7 14:52.1 7:26/M
11 Kelsey Billingsley Bath MS 6 7 F 1- 7 14:52.6 7:26/M
12 Lindsey Brown Bath MS 7 8 F 1- 7 15:02.4 7:31/M
13 Jade Hart Bellevue MS 6 9 F 1- 7 15:15.9 7:38/M
14 Faith Brown Bath MS 7 10 F 1- 7 15:16.0 7:38/M
15 Brandy Mathewson Bellevue MS 7 11 F 1- 7 15:20.1 7:40/M
16 Maygon Elmer Bellevue MS 6 12 F 1- 7 15:29.8 7:45/M
17 August Torres Colon MS 8 5 F 8- 8 15:32.7 7:46/M
18 Jessie Sullivan Bath MS 6 13 F 1- 7 15:56.1 7:58/M
19 Tyler Adkins Bath MS 6 14 F 1- 7 16:03.3 8:02/M
20 Madison Margraves Bath MS 7 15 F 1- 7 16:07.9 8:04/M
21 Alex Dart Olivet MS 8 6 F 8- 8 16:21.4 8:11/M
22 Rikki Palmer Pennfield MS 8 7 F 8- 8 16:33.1 8:17/M
23 Jessica Parshall Bellevue MS 7 16 F 1- 7 16:54.7 8:27/M
24 Jacey Bowers Pennfield MS 6 17 F 1- 7 17:03.8 8:32/M
25 Oriana McBride Bronson MS 8 8 F 8- 8 17:05.1 8:33/M
26 Soriah Curtis Pennfield MS 6 18 F 1- 7 17:05.9 8:33/M
27 Shelbi Billingsley Bath MS 8 9 F 8- 8 17:06.7 8:33/M
28 Madison Peet Pennfield MS 8 10 F 8- 8 17:22.5 8:41/M
29 Kirsten King Homer MS 7 19 F 1- 7 17:39.7 8:50/M
30 Brittany Matsumoto Bath MS 6 20 F 1- 7 17:40.2 8:50/M
31 Ali Seager Pennfield MS 6 21 F 1- 7 18:26.3 9:13/M
32 Callie McCann Pennfield MS 6 22 F 1- 7 18:45.0 9:23/M
33 Shylyn Perin Homer MS 7 23 F 1- 7 19:07.5 9:34/M
34 Taylor Swartz Pennfield MS 8 11 F 8- 8 19:14.5 9:37/M
35 Jourdan Bissett Colon MS 6 24 F 1- 7 19:16.3 9:38/M
36 Savannah Underhill Springport 8 12 F 8- 8 19:20.6 9:40/M
37 Hunter Stroh Colon MS 6 25 F 1- 7 19:51.0 9:56/M
38 Blakelyn Vail Bath MS 8 13 F 8- 8 20:11.4 10:06/M
39 Madison Sowle Pennfield MS 7 26 F 1- 7 20:25.1 10:13/M
40 Alexus Poorman Colon MS 6 27 F 1- 7 20:29.1 10:15/M
41 Samantha Lahusky Pennfield MS 6 28 F 1- 7 21:47.5 10:54/M
42 Jennifer Picketts Pennfield MS 6 29 F 1- 7 22:02.1 11:01/M
43 Zoey McCleary Pennfield MS 6 30 F 1- 7 22:14.3 11:07/M
44 Allison Lindsey Pennfield MS 6 31 F 1- 7 22:47.6 11:24/M
45 Merissa Talbot Springport 7 32 F 1- 7 23:58.7 11:59/M
46 Alexandra Austad Pennfield MS 6 33 F 1- 7 24:11.8 12:06/M
47 Sabrina Almaraz Pennfield MS 6 34 F 1- 7 25:06.0 12:33/M
48 Lacie Stevens Bellevue MS 6 35 F 1- 7 26:52.0 13:26/M
49 Allyah Smith Colon MS 6 36 F 1- 7 30:15.1 15:08/M
50 Hailey Bornamann Pennfield MS 6 37 F 1- 7 30:19.8 15:10/M


*Overall place among females only

TEAM RESULTS

Top 5 ------- Finishers -------
Place Team Places 1 2 3 4 5 6* 7*

1 Bath MS 23 2 3 4 5 9 11 12
Top 5 Times: 1:09:45.0
Average Time: 13:57.0

2 Homer MS 64 1 6 10 22 25
Top 5 Times: 1:18:52.0
Average Time: 15:46.4

3 Pennfield MS 85 8 17 19 20 21 23 24
Top 5 Times: 1:22:26.6
Average Time: 16:29.3

4 Bellevue MS 89 13 14 15 18 29
Top 5 Times: 1:29:52.7
Average Time: 17:58.5

5 Colon MS 104 7 16 26 27 28 30
Top 5 Times: 1:29:15.4
Average Time: 17:51.1

Inc. Olivet MS 1 finishers
Top 5 Times:
Average Time:

Inc. Bronson MS 1 finishers
Top 5 Times:
Average Time:

Inc. Springport 2 finishers
Top 5 Times:
Average Time:






Place* Name Team Age Age Group Time Pace
1 Jody Arntz Springport 8 1 M 8- 8 12:01.9 6:01/M
2 Adam Rifenburg Pennfield MS 8 2 M 8- 8 12:45.7 6:23/M
3 Joe MacInness Mar Lee MS 8 3 M 8- 8 12:55.7 6:28/M
4 Trevor Spaulding Olivet MS 7 1 M 1- 7 13:10.2 6:35/M
5 Jeremiah Davis Pennfield MS 6 2 M 1- 7 13:19.5 6:40/M
6 Wesley Disbro Bronson MS 8 4 M 8- 8 13:23.7 6:42/M
7 Jordan Alger Bronson MS 8 5 M 8- 8 13:35.5 6:48/M
8 Austin Yeakey Homer MS 8 6 M 8- 8 13:40.6 6:50/M
9 Teddy Sobleskey Olivet MS 8 7 M 8- 8 13:46.6 6:53/M
10 Hunter Weeks Homer MS 8 8 M 8- 8 13:58.8 6:59/M
11 Jean-Luc Lachance Pennfield MS 6 3 M 1- 7 14:22.7 7:11/M
12 Elliott Lipe Bath MS 7 4 M 1- 7 14:25.0 7:13/M
13 Tyler Eddy Pennfield MS 7 5 M 1- 7 14:32.9 7:16/M
14 Jonathon Stewart Colon MS 8 9 M 8- 8 14:41.5 7:21/M
15 Drew Coulter Bath MS 6 6 M 1- 7 14:44.9 7:22/M
16 Nick Johnson Olivet MS 8 10 M 8- 8 14:45.6 7:23/M
17 Garrett Waterbury Bellevue MS 7 7 M 1- 7 14:46.1 7:23/M
18 Josh Challender Bath MS 8 11 M 8- 8 14:48.3 7:24/M
19 Zach Lucian Bath MS 7 8 M 1- 7 14:49.6 7:25/M
20 Alexander Campbell Colon MS 7 9 M 1- 7 15:11.5 7:36/M
21 Larry Peppers Colon MS 7 10 M 1- 7 15:29.9 7:45/M
22 Hayden Willis Homer MS 8 12 M 8- 8 15:51.2 7:56/M
23 Calvin Blue Tekonsha MS 6 11 M 1- 7 15:54.0 7:57/M
24 Marshall Lipe Bath MS 7 12 M 1- 7 16:27.2 8:14/M
25 Calder Lachance Pennfield MS 6 13 M 1- 7 16:28.6 8:14/M
26 Noah Nugent Bath MS 7 14 M 1- 7 16:55.7 8:28/M
27 Nathan Clipfell Colon MS 7 15 M 1- 7 17:04.6 8:32/M
28 Nate Karaba Mar Lee MS 8 13 M 8- 8 17:08.2 8:34/M
29 Garrett Hall Bellevue MS 7 16 M 1- 7 17:18.4 8:39/M
30 Micah Botke Bath MS 8 14 M 8- 8 17:21.1 8:41/M
31 Connor Dart Olivet MS 7 17 M 1- 7 17:56.7 8:58/M
32 Ian Hines Olivet MS 7 18 M 1- 7 17:57.7 8:59/M
33 Peter Orr Olivet MS 7 19 M 1- 7 18:18.4 9:09/M
34 Shelby Baker Tekonsha MS 6 20 M 1- 7 18:25.8 9:13/M
35 Alex Lachance Pennfield MS 6 21 M 1- 7 18:46.5 9:23/M
36 Chance Day Olivet MS 8 15 M 8- 8 19:19.1 9:40/M
37 Shilo Towery Olivet MS 7 22 M 1- 7 20:04.8 10:02/M
38 Josh Isham Mar Lee MS 8 16 M 8- 8 21:02.0 10:31/M
39 Austin Teeters Mar Lee MS 8 17 M 8- 8 21:07.1 10:34/M
40 Eric Parr Springport 7 23 M 1- 7 21:35.1 10:48/M
41 Daniel Rounds Colon MS 6 24 M 1- 7 21:58.5 10:59/M


*Overall place among males only

TEAM RESULTS

Pennfield MS Finish Position - 1

Team Score (places): 32 Team Score (times): 1:11:29.6 Average Time: 14:17.9

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7155 Adam Rifenburg 8 1 1 12:45.7 12:45.7
2 7156 Jeremiah Davis 6 3 4 13:19.5 26:05.2
3 7157 Jean-Luc Lachance 6 5 9 14:22.7 40:28.0
4 7160 Tyler Eddy 7 7 16 14:32.9 55:01.0
5 7158 Calder Lachance 6 16 32 16:28.6 1:11:29.6
6 7159 Alex Lachance 6 23 55 18:46.5 1:30:16.2

Bath MS Finish Position - 2

Team Score (places): 53 Team Score (times): 1:15:15.2 Average Time: 15:03.0

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7075 Elliott Lipe 7 6 6 14:25.0 14:25.0
2 7078 Drew Coulter 6 9 15 14:44.9 29:09.9
3 7072 Josh Challender 8 11 26 14:48.3 43:58.2
4 7076 Zach Lucian 7 12 38 14:49.6 58:47.9
5 7074 Marshall Lipe 7 15 53 16:27.2 1:15:15.2
6 7077 Noah Nugent 7 17 70 16:55.7 1:32:10.9
7 7071 Micah Botke 8 19 89 17:21.1 1:49:32.0

Olivet MS Finish Position - 3

Team Score (places): 57 Team Score (times): 1:17:37.2 Average Time: 15:31.4

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7126 Trevor Spaulding 7 2 2 13:10.2 13:10.2
2 7123 Teddy Sobleskey 8 4 6 13:46.6 26:56.9
3 7122 Nick Johnson 8 10 16 14:45.6 41:42.6
4 7125 Connor Dart 7 20 36 17:56.7 59:39.4
5 7129 Ian Hines 7 21 57 17:57.7 1:17:37.2
6 7128 Peter Orr 7 22 79 18:18.4 1:35:55.6
7 7124 Chance Day 8 24 103 19:19.1 1:55:14.7
8 7127 Shilo Towery 7 More Than 7 20:04.8 2:15:19.6

Colon MS Finish Position - 4

Team Score (places): 78 Team Score (times): 1:24:26.2 Average Time: 16:53.2

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7102 Jonathon Stewart 8 8 8 14:41.5 14:41.5
2 7099 Alexander Campbell 7 13 21 15:11.5 29:53.0
3 7101 Larry Peppers 7 14 35 15:29.9 45:23.0
4 7100 Nathan Clipfell 7 18 53 17:04.6 1:02:27.6
5 7097 Daniel Rounds 6 25 78 21:58.5 1:24:26.2

Bellevue MS Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7084 Garrett Waterbury 7 Less Than 5 14:46.1 14:46.1
2 7083 Garrett Hall 7 Less Than 5 17:18.4 32:04.6

Bronson MS Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7087 Wesley Disbro 8 Less Than 5 13:23.7 13:23.7
2 7086 Jordan Alger 8 Less Than 5 13:35.5 26:59.2

Homer MS Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7110 Austin Yeakey 8 Less Than 5 13:40.6 13:40.6
2 7108 Hunter Weeks 8 Less Than 5 13:58.8 27:39.4
3 7109 Hayden Willis 8 Less Than 5 15:51.2 43:30.7

Mar Lee MS Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7111 Joe MacInness 8 Less Than 5 12:55.7 12:55.7
2 7116 Nate Karaba 8 Less Than 5 17:08.2 30:03.9
3 7115 Josh Isham 8 Less Than 5 21:02.0 51:05.9
4 7114 Austin Teeters 8 Less Than 5 21:07.1 1:12:13.1

Tekonsha MS Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7135 Calvin Blue 6 Less Than 5 15:54.0 15:54.0
2 7136 Shelby Baker 6 Less Than 5 18:25.8 34:19.9

Springport Finish Position - Inc.

Team Score (places): Inc. Team Score (times):

Overall Cum. Cum.
Place Bib No Name Age Place Place Time Time
1 7132 Jody Arntz 8 Less Than 5 12:01.9 12:01.9
2 7134 Eric Parr 7 Less Than 5 21:35.1 33:37.0