Gopher The Gold

back to results

Jul. 24, 2010

Gopher The Gold
Riverbends Park in Shelby Township
Provided by Hansons Race Management


Overall Female Open Winners
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Ericka Snyder Marine City MI 674 16 11 20:55.3

Overall Female Masters Winners
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Nina Burnett Troy MI 520 45 36 23:51.0

Female 13 to 19
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Kira Burnett Troy MI 521 15 21 22:20.0
2 ashley bartreau lake orion MI 507 16 23 22:49.2
3 Carlie Lawrence 800 16 30 23:27.8
4 Megan MacCiomei 802 15 35 23:48.1
5 Paulina Szwarc Sterling Heights MI 757 16 40 23:57.7
6 Courtney Gilbert Chesterfield MI 566 15 46 24:49.1
7 Rebecca Gilbert Chesterfield MI 565 18 50 25:12.5
8 Lillia Rheinlander Sterling Heights MI 771 16 52 25:15.1
9 Courtney Kormos Washington MI 732 19 57 26:00.9
10 Katie Madinsky Macomb MI 617 18 74 28:11.8
11 Ashley Hager 854 17 76 28:23.0
12 Holly Megge Clinton Township MI 765 16 80 28:37.0
13 Brooke Hager mt. clemens MI 577 14 108 31:48.2
14 Samantha Kluz Sterling Heights MI 737 15 121 33:12.0
15 Emma Licholat Berkley MI 608 13 133 35:45.5
16 Jessica Kluz Sterling Heights MI 736 14 143 37:15.5
17 Kersten Mangindin Troy MI 619 16 165 40:56.5
18 Jessica Tinkham Clinton Twp. MI 701 19 176 44:23.7
19 Sarah Kruger Mount Clemens MI 597 19 178 44:24.0

Female 20 to 29
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Linda Gregory New Baltimore MI 574 26 22 22:32.4
2 Megan Thomas Shelby Twp MI 699 24 53 25:26.0
3 Eva Childs Troy MI 748 29 65 27:34.5
4 Cary Aurand Bloomfield Hills MI 503 27 67 27:53.8
5 Katherine Szymczak Macomb MI 694 24 69 27:55.0
6 Cara Rawa Lake Orion MI 650 20 85 29:39.6
7 Jennifer Maxwell Chesterfield MI 622 28 105 31:26.9
8 Morgan Derouin New Baltimore MI 844 29 112 32:23.0
9 Jessica Sikora Clinton Township MI 750 23 118 32:58.4
10 Cara Milburn Rochester MI 785 28 128 34:58.3
11 Jenna Raetzel Sterling Heights MI 649 20 131 35:21.1
12 Lauren Bennett Rochester MI 510 21 136 35:48.2
13 Lora Milburn Rochester MI 787 26 144 37:15.7
14 Christina Irwin Shelby Township MI 583 29 162 40:50.7
15 Stephanie Sims Walled LAke MI 663 28 163 40:50.8
16 Aubyn Lowes 833 23 164 40:50.8
17 Jaclyn Taylor 813 23 170 42:23.7
18 Lauren Miller Mount Clemens MI 626 20 177 44:23.8
19 Irina Jacobs Waterford MI 584 26 180 46:24.9
20 Lindsay Chrenenko Orlando MI 530 26 193 53:26.8
21 Amanda Carter 804 27 201 57:47.3
22 Rose Mumma Fraser MI 632 27 202 1:01:34.8
23 Elizabeth Hamilton 817 22 205 1:07:03.1

Female 30 to 39
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Stacie Callison Sterling Heights MI 523 32 18 22:08.2
2 Valerie Plaunt Sterling Heights MI 643 31 39 23:56.9
3 Malin Devins Romeo MI 544 38 64 27:34.2
4 Robbyn Moore Macom MI 629 38 68 27:54.0
5 Dana Stone Oxford MI 749 35 73 28:11.2
6 Holly Veselenak Macomb MI 706 39 75 28:21.2
7 Leslie Garbani 809 30 83 29:09.6
8 Sharmini Sarvananda Rochester Hills MI 659 30 86 29:41.2
9 Nichole Thiele 842 39 89 29:50.0
10 Holly Minjoe Mt. Clemens MI 628 35 97 30:28.4
11 Andrea Rizzo Clinton Township MI 788 38 99 30:34.0
12 Tara Sumner 811 37 101 31:04.7
13 Stephanie Marchbanks Rochester MI 620 30 102 31:05.2
14 Jeanette Summerfield Shelby Township MI 686 38 111 32:23.0
15 Danielle Simms Sterling Heights MI 662 33 115 32:35.4
16 Jacqueline Basas Shelby Township MI 508 33 127 34:54.2
17 Katryna Dubey Sterling Heights MI 761 35 129 34:58.7
18 Sashi Sarvananda Rochester Hills MI 658 39 138 36:08.6
19 Brandy Frandle Shelby Township MI 556 34 155 39:40.1
20 Angela Yoon Canton MI 719 33 167 41:49.7
21 Andrea Brohl Utica MI 816 30 181 46:25.0
22 Antoninette Funke Sterling Heights MI 559 33 182 47:20.6
23 K-Lynn Loukmas Oxford MI 754 38 183 48:16.4
24 Nicole Munro Utica MI 778 39 184 48:29.3
25 geana kish shelby township MI 593 39 187 49:50.9
26 Kimberly Hall shelby twp MI 578 34 188 49:51.0
27 Benedetta Evely 830 31 196 56:14.2

Female 40 to 49
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Debbie Nawrocki Washington MI 633 41 44 24:33.2
2 Wendy Skelly sterling Heights MI 667 41 66 27:45.6
3 Kirstin Starkey Rochester Hills MI 680 40 72 28:07.5
4 Julie Lafeir Utica MI 762 41 81 28:54.8
5 Eden Kormos Washington MI 734 45 93 30:14.4
6 Nina Palazzolo Clinton Twp MI 639 47 96 30:28.2
7 Tami Johanson Utica MI 836 41 125 33:34.8
8 Anna Gora Rochester Hills MI 571 40 126 34:40.0
9 Kelly Zwiesele Macomb MI 733 43 132 35:40.1
10 Catherine Licholat Berkley MI 609 46 134 35:45.5
11 Dawn Somerville St Clair Shores MI 676 40 137 36:03.2
12 Lesley Argiri Harrison Twp MI 502 43 139 36:09.5
13 Lynn Sliger Macomb MI 668 43 141 37:11.3
14 Cindy Kluz Sterling Heights MI 735 43 142 37:15.1
15 Rima Aljundi sterling heights MH 501 45 150 38:30.8
16 Sandy St. Onge New Baltimore MI 679 41 152 38:43.8
17 Deborah Colombo Clinton Twp MI 535 48 153 38:54.9
18 Sheila Branigan Farmington Hills MI 517 44 156 39:41.6
19 Melisa Watson Clinton Twp MI 710 47 161 40:36.1
20 Silvia Chung Canton MI 531 41 168 41:49.8
21 Stephanie Gibbs Pittsburgh MI 564 42 169 41:58.8
22 Karen Kersten Sterling Heights MI 592 45 171 43:32.0
23 Michelle Gaereminck Shelby Township MI 560 46 174 44:10.3
24 Lynn Chesebrough Hollis NH 528 45 175 44:11.0
25 Dawn LeVasseur Shelby Twp MI 607 44 190 51:59.2
26 anne santori shelby MI 657 44 191 51:59.9
27 Dawn Queener Centerline MI 647 44 198 57:42.8

Female 50 to 59
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 alex sprowitz Utica MI 677 58 61 26:59.2
2 Peggy Chrenenko Shelby Township MI 529 52 104 31:15.1
3 Marilyn Schmid Utica MI 743 50 110 32:09.8
4 Cynthia Cook 803 50 114 32:29.6
5 Paula Long Fraser MI 613 56 124 33:32.0
6 Chris Keller Rochester Hills MI 591 53 158 40:13.7
7 Cheryll Biallas West Bloomfield MI 511 50 172 43:56.7
8 Shellie Duenas Waterford MI 546 50 173 43:57.2
9 Kathaleen Borucki 801 56 179 46:12.0
10 Janice Eudis South Lyon MI 826 54 199 57:42.9
11 Betty Rinehart Shelby Twp MI 654 55 203 1:01:36.6

Female 60 to 69
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Kathleen Wichtman sterling heights MI 715 61 122 33:18.0







Overall Male Open Winners
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Patrick Miller 784 17 1 17:44.9

Overall Male Masters Winners
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Adam Gomez Livonia MI 569 45 6 19:17.7

Male 12 and under
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Logan Shamblin Washington MI 730 12 27 23:11.2
2 Zachary Stadnika Utica MI 808 12 31 23:31.1
3 Graham Barton 834 11 47 24:54.9
4 Eddie Zelek Rochester MI 783 11 87 29:42.6
5 Joey Chung 850 11 90 30:01.4
6 Jacob Kannath 853 12 113 32:28.2
7 Tristan Lupinski 839 12 119 33:00.7
8 Max Ryner 852 12 149 38:27.8
9 Brendan Queener Centerline 847 11 192 52:01.4
10 Dallas Queener Centerline 846 7 194 56:08.1

Male 13 to 19
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Chris Scott 837 15 2 17:50.7
2 Glen Scott 838 15 5 18:19.4
3 Loren Lacy Utica MI 775 16 7 19:25.6
4 Scott Desrosiers Utica MI 747 17 16 21:50.8
5 Mike Wilmot 806 18 19 22:10.2
6 Derek Tabacchini 810 19 24 23:03.0
7 Beau Barton 832 16 26 23:08.9
8 Kyle Picklo Macomb MI 774 16 28 23:11.6
9 Jake Selvidge 819 13 42 24:24.3
10 Brian Sliger Macomb MI 670 15 43 24:25.4
11 Joseph Kunnath Canton MI 599 14 49 25:03.1
12 Ken Meadows 840 16 55 25:35.0
13 John Kaiser III Clinton Township MI 764 17 77 28:25.0
14 Andrew Rolling 792 18 78 28:28.2
15 Leonard Norman 851 14 88 29:43.4
16 Michael Toppi 824 19 130 35:17.8
17 Michael Stewart Canton MI 684 13 148 38:27.7
18 David Chung Canton MI 532 13 159 40:14.6

Male 20 to 29
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Karl Stathakis Utica MI 849 21 3 18:08.0
2 Brian Pruitt Rochester Hills MI 822 26 13 20:59.4
3 Jason Gasiewski Emmett MI 752 27 15 21:28.2
4 Kevin Rizzo Clinton Twp MI 790 25 45 24:35.0
5 David Smith Clinton Twp MI 672 25 70 28:02.0
6 Craig Schmid Utica MI 744 20 84 29:38.5
7 Brian Baker Macomb MI 505 24 117 32:48.1
8 Travis Lyons 812 22 120 33:07.6
9 Edward Szymczak Macomb MI 693 22 135 35:48.1
10 Will Gray Orlando FL 573 26 157 40:09.1
11 Ryan Euely 829 27 195 56:14.1
12 Anthony Whiprey Centerline MI 713 27 200 57:44.2

Male 30 to 39
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Ron Boudig Macomb MI 513 33 4 18:14.5
2 Mark Byrne Novi MI 522 39 8 20:21.7
3 R.c. Edwards 843 33 10 20:41.1
4 Francis Dao Rochester MI 782 34 14 21:00.0
5 Timothy Moore Rochester Hills MI 630 32 32 23:37.5
6 Chris Jones Clinton Twp. MI 587 32 54 25:30.3
7 Brian McDonald Harrison Twp MI 623 39 63 27:25.5
8 Martin Mattia Macomb MI 621 34 91 30:05.7
9 Scott Gretthouse 841 36 98 30:33.0
10 Kevin Sims Walled Lake MI 664 31 123 33:24.8
11 Nick Kamai Clinton Twp MI 588 36 140 36:59.4
12 Shawn Gill 855 34 145 37:20.3
13 Jason Jay Sterling Heights MI 586 35 154 39:11.5
14 Matthew Gasperoni Harper Woods MI 563 33 160 40:20.3
15 Jason Gloetzer Livonia MI 567 37 185 48:30.0
16 Scott Evely 831 31 197 56:14.3

Male 40 to 49
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Kurt Hoffman Auburn Hills MI 773 41 9 20:35.6
2 Joe Lafeir Utica MI 763 40 12 20:57.0
3 Jeff Goodstein Royal Oak MI 570 40 17 22:07.2
4 Thomas Pawlyn Troy MI 755 46 20 22:14.7
5 Kilian Marron 821 49 29 23:15.1
6 Troy Hawkins Canton MI 770 48 33 23:40.7
7 Brent LeVasseur Shelby Twp MI 606 46 34 23:46.8
8 David Smith St. Clair MI 673 47 37 23:51.7
9 Duane Leonardi Lake Orion MI 605 42 41 24:07.6
10 Paul Sliger Macomb MI 669 45 48 24:55.9
11 Mark Pilarski Rochester Hills MI 642 45 51 25:14.9
12 James Trentacosta Sterling Heights MI 702 48 58 26:34.7
13 Gerry Snyder Marine City MI 675 44 60 26:49.8
14 Benjamin Starkey Rochester Hills MI 681 42 71 28:03.2
15 James Thomas Shelby Twp MI 700 47 79 28:31.0
16 Courtney Thiel Waterford MI 696 43 92 30:12.0
17 Bob Miller Sterling Heights MI 746 45 94 30:16.3
18 Jerry Queener Centerline MI 648 45 103 31:13.9
19 Todd Johanson Utica MI 835 41 107 31:47.6
20 Lawrence Mangindin Troy MI 618 43 109 31:52.0
21 Joe Kunnath Canton MI 598 44 116 32:37.0
22 Don Chamberlain Clinton Twp MI 527 48 146 37:30.5
23 Andy Timm Sterling Heights MI 791 43 189 51:54.2

Male 50 to 59
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Rick Stathakis Utica MI 738 59 62 27:07.8
2 Gregg Branham Rochester Hills MI 516 55 82 29:07.1
3 Kurt Schmid Utica MI 742 56 95 30:26.5
4 Denny Zelek Rochester Hills MI 720 54 100 30:52.4
5 Paul Neumann Macomb MI 635 52 147 37:35.6
6 Scott Kelly Santa Clara CA 772 53 166 41:34.6
7 Chuck Rinehart Shelby Twp MI 653 55 204 1:01:37.6

Male 60 to 69
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Daswell Campbell Warren MI 779 65 25 23:04.5
2 Tom Henderson Detroit MI 827 62 38 23:55.2
3 Dan Stultz Fraser MI 685 61 56 25:39.8
4 Dick Keller Rochester Hills MI 590 67 59 26:41.8
5 Daniel Balon Washington MI 506 61 106 31:29.4
6 Mike Eudis 828 63 151 38:35.0
7 Bob Kosen Shelby Twp MI 596 60 186 49:45.0







Overall Female Open Winners
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Lavenna Mullenback 798 22 4 37:18.6

Overall Female Masters Winners
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Laura Shamblin Washington MI 729 43 19 45:12.6

Female 13 to 19
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Dani Miller Clinton Township MI 856 18 23 45:37.9
2 Erin Smigielski Sterling Heights MI 805 19 74 57:19.9
3 Laura Blohm Sterling Heights MI 512 17 81 58:42.1

Female 20 to 29
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Kristie Slowke Shelby Township MI 671 28 14 41:29.4
2 Bwendolyn Ostrosky 825 28 20 45:16.2
3 Karyn Schachinger Shelby Township MI 661 28 28 46:40.9
4 Stefanie Perri Walled Lake MI 641 25 30 47:08.8
5 Hillary Bultema Shelby Twp MI 519 28 48 51:57.9
6 Ashley Truan Beverly Hills MI 703 27 53 53:12.2
7 Cassandra Wilkinson Auburn Hills MI 717 26 83 59:09.6
8 Karen Milczynski Sterling Heights MI 625 27 92 1:00:08.4
9 Andrea Kleszcz Warren MI 594 20 111 1:06:44.9
10 Jenna Neumann Macomb MI 634 22 114 1:07:57.8
11 Lisa Gant Auburn Hills MI 561 28 117 1:12:26.1
12 Rose Hacker Belleville MI 576 27 118 1:12:37.3

Female 30 to 39
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Nikki Kamego Washington MI 589 36 61 54:19.3
2 Michelle Lukaschewski Rochester Hills MI 614 30 64 55:15.0
3 Lyn Fokken Lake Orion MI 555 35 66 55:41.5
4 Teresa Laudicina Auburn Hills MI 602 31 68 55:55.2
5 Kendra Gosk Sterling Hgts MI 572 37 71 56:44.7
6 Sarah Kraft Utica MI 815 30 73 57:00.6
7 Sara Dever Windsor CT 543 34 93 1:00:17.6
8 Kristen Pursley Rochester Hills MI 646 32 99 1:03:04.9
9 Julie Wiemels Royal Oak MI 716 32 101 1:03:38.6
10 Stacy Skaltsounis Warren MI 665 32 105 1:04:45.5
11 Andrea Mckay-Snow Macomb MI 624 39 106 1:04:46.5
12 Molly Celestini Sterling Heights MI 526 35 112 1:06:55.5
13 Tiffany Garner Vassar MI 562 30 115 1:09:10.0
14 Marta Babinchak Harrison Twp MI 504 34 119 1:12:56.5
15 Catherine Buch Macomb MI 518 37 120 1:12:57.2
16 Jamillah Carpenter Roseville, MI 525 38 122 1:16:21.0

Female 40 to 49
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 kelly evans Casco MI 548 43 25 45:46.7
2 Kami Ross Macomb MI 656 43 46 51:49.6
3 Joan Wendel Birmingham MI 756 45 47 51:49.7
4 Maureen Angeli Washington MI 739 41 75 57:20.0
5 Kathleen Reiber Chesterfield Twp MI 651 45 76 57:21.5
6 Brenda Reno Clinton Township MI 751 40 77 57:24.4
7 Kim Demetrakeas Macomb Township MI 541 42 85 59:23.4
8 Debe Rymut 820 45 86 59:24.1
9 Therese St. Louis Rochester Hills MI 678 41 94 1:00:35.8
10 TRACEY HOBBS Birmingham MI 580 42 96 1:01:32.5
11 Penny Wilde Washington MI 724 40 98 1:03:02.7
12 Daralynn Parker Mc Kinney TX 760 41 102 1:04:20.7
13 Debbie Richley Dearborn Heights MI 725 47 116 1:11:18.3

Female 50 to 59
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Sara Figueroa Fraser MI 551 50 55 53:19.0
2 Kathleen Clark Fraser MI 533 53 62 54:31.7
3 Rheta Rhae Welch 857 51 100 1:03:15.9

Female 60 to 69
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Bonnie Summerfield Sterling Hgts MI 687 61 103 1:04:39.4

Overall Male Open Winners
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Michael Buslepp Sterling Heights MI 777 28 1 34:22.4

Overall Male Masters Winners
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Eric Rztyra Sterling Heights MI 786 43 9 39:34.8



Male 13 to 19
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Jeff Warren 797 18 3 37:03.3
2 Garret Carpenter 793 19 8 38:54.9
3 Alex Luksch Shelby Twp. MI 615 16 38 49:41.8
4 Alejandro Parra, Jr. Warren MI 640 13 90 59:58.2

Male 20 to 29
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Patrick Lawrence 796 21 2 34:46.2
2 Matthew Lehmann Troy MI 604 21 5 37:41.8
3 Eric Staub Commerce Township MI 682 28 6 38:13.7
4 Rick Straughen Utica MI 731 29 7 38:42.8
5 Matthew Verley Greenville SC 705 25 12 41:20.3
6 Matthew Rhind Detroit MI 652 29 21 45:17.1
7 Fink Feldman 859 29 32 48:37.1
8 Richard Swain Chesterfield MI 689 29 70 56:24.7
9 Brett Borrocci 814 29 72 57:00.4

Male 30 to 39
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Matt Antoniou 794 39 11 40:48.8
2 Brent Sr Boers Capac MI 722 39 13 41:24.9
3 Sebastian Tochowicz Fair Haven MI 723 36 17 42:23.6
4 Pete Araugo Rochester MI 776 33 27 46:21.1
5 Ryan Crowe Royal Oak MI 540 31 29 46:47.4
6 Bryan Nance Macomb MI 769 34 31 48:31.5
7 Keith Dubey Sterling Heights MI 758 35 35 48:54.0
8 Russell Rivard Shelby Township MI 655 31 37 49:27.7
9 Mark Fraylick Shelby Twp MI 558 39 39 49:41.9
10 Jason Pursley 807 32 42 50:37.5
11 Andrew Skaltsounis Warren MI 666 35 44 51:03.2
12 Jim Watson Oxford MI 711 34 45 51:07.0
13 Kevin Laube Rochester MI 601 36 50 52:21.5
14 Jason Frandle Shelby Township MI 557 34 51 52:26.2
15 Andrew Lawson Warren MI 603 35 57 53:32.6
16 Peter Minjoe Mt. Clemens MI 627 37 59 54:16.1
17 Mike Lytle Shelby Twp MI 616 33 60 54:17.6
18 Paul Van Sickle Sterling Heights MI 759 32 63 55:05.0
19 Jeff Prell Shelby Twp MI 645 34 65 55:33.2
20 Casey Walker Royal Oak MI 707 30 67 55:48.7
21 Spencer McCool Jr. Ray MI 741 35 88 59:31.6
22 Jeremy Lingenfelser Windsor CT 610 34 91 1:00:06.9
23 Robert Fokken Lake Orion MI 554 35 104 1:04:43.4
24 Matthew Gant 767 30 109 1:06:07.7
25 Steven Carpenter Roseville MI 524 37 121 1:16:20.0

Male 40 to 49
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Derek Dexter Clinton Township MI 789 41 10 39:44.7
2 Joe Hart Rochester MI 780 42 15 42:03.2
3 Jay Sumner Shelby Twp MI 688 40 16 42:07.7
4 Jim Oleksinski Grosse Pointe Woods MI 637 43 22 45:33.4
5 Ron Lawrence 799 48 24 45:42.7
6 Kevin Dempsey Macomb MI 542 49 26 46:06.5
7 Brian Genslak Rochester MI 781 45 33 48:38.6
8 John Beigler St Clair Shores MI 509 40 34 48:41.9
9 Thomas Thivierge 795 47 36 48:57.9
10 Kenneth Herrington Clinton Township MI 579 43 40 49:48.9
11 Tom Goulette Armada MI 726 45 41 50:17.9
12 Douglas Wadoll Utica MI 745 40 43 50:56.3
13 Doug Verley Lake Orion MI 704 47 54 53:17.8
14 Jeffrey Moore Royal Oak MI 631 48 56 53:19.9
15 eric dobrusin bloomfield hills MI 545 46 58 54:10.6
16 William Barsuhn Sterling Heights MI 753 48 80 58:09.2
17 Samuel Aleman Rochester MI 740 40 89 59:34.5
18 Steve Kushim Highland MI 600 46 97 1:01:42.0
19 Dave Kramer 818 46 113 1:06:57.5

Male 50 to 59
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 James O'Brien Troy MI 636 58 18 44:22.1
2 Stephen Szuber Shelby Twp. MI 692 52 49 52:15.3
3 Dennis White washington twp MI 714 50 52 52:47.7
4 Gary Polewach Port Sanilac MI 845 56 69 56:15.7
5 Kurt Fish Lake Orion MI 552 53 78 57:28.8
6 Mike Cave 823 56 79 57:42.2
7 Jon Hayes Clinton Township MI 766 55 82 58:58.8
8 Len Constantine New Baltimore MI 728 57 87 59:28.5
9 David Wells Sterling Heights MI 712 53 107 1:04:49.4

Male 60 to 69
Place Name City Bib No Age Overall Time
1 Clem Fournier Shelby Twp MI 768 64 84 59:16.5
2 Gary Wilson Ypsilanti MI 718 61 95 1:00:50.4
3 Steve Stephens Clinton Township MI 683 62 108 1:05:12.0
4 Harold Jacobson Macomb MI 585 65 110 1:06:30.0



Riverbends Park in Shelby Township
Provided by Hansons Race Management