Gaylord Alpenfest

back to results

Jul. 17, 2010

Gaylord Alpenfest
Gaylord, MI
Provided by Gault Race Mgt.


MALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 1 Benjamin Tarbutton Gaylord 298 25 36:23 36:23 5:52

FEMALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 12 Kaye Woodruff Lewiston 285 43 45:27 45:24 7:19

MALE OTSEGO COUNTY WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= =====
1 9 Charlend Kenneth Howar Gaylord 57 15 45:13 7:17

FEMALE OTSEGO COUNTY WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= =====
1 18 Samantha Hunt Gaylord 232 18 46:03 7:25

Male MASTERS WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 3 Daniel Smith Gaylord 390 45 43:19 43:20 6:59

Female MASTERS WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 35 Lucy Lloyd Mio 340 48 50:05 49:57 8:03

MALE AGE GROUP: 1 - 9
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 1 - 9
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====

MALE AGE GROUP: 10 - 12
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 10 - 12
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====

MALE AGE GROUP: 13 - 14
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 16 Kristopher Zuhl Troy 177 14 45:56 45:54 7:24
2 54 Jacob Henley Gaylord 338 14 53:22 53:21 8:36


FEMALE AGE GROUP: 13 - 14
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====

MALE AGE GROUP: 15 - 19
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 10 Ian Callison Gaylord 185 15 45:13 45:10 7:16
2 11 Nate Fischer Gaylord 207 15 45:14 45:10 7:16
3 24 Christopher Ryan Gaylord 134 15 47:09 47:08 7:35

FEMALE AGE GROUP: 15 - 19
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 19 Amber Kassuba Vanderbilt 65 19 46:03 46:03 7:25
2 23 Mallory Ursul Grand Rapids 275 17 46:48 46:47 7:32
3 38 Nicole Wehner Elmira 373 16 50:41 50:39 8:10
4 47 Kristi Carne Escanaba 851 18 52:17 52:16 8:25
5 60 Paige Hypio Gaylord 234 16 54:43 54:42 8:49
6 74 Christina Smith Gaylord 391 15 57:02 56:58 9:11

MALE AGE GROUP: 20 - 24
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 20 - 24
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 39 Ashley Chapman Lewiston 854 22 50:51 50:44 8:10
2 85 Amanda Wilber Gaylord 166 24 59:43 59:35 9:36
3 86 Stacey Zettel West Wendover 176 24 59:43 59:35 9:36
4 99 Adrian Emerick Bad Axe 36 23 1:06:24 1:06:22 10:41

MALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 14 William Tholl Gaylord 370 28 45:46 45:43 7:22
2 40 Jeremy Keiser Gaylord 875 27 51:04 50:44 8:10
3 44 Chris Tredway Williamsburg 399 28 52:05 52:05 8:23
4 48 Steve Zack Joahnnesburg 175 25 52:26 52:24 8:26
5 72 Kristopher Nitz Saginaw 109 29 56:41 56:37 9:07

FEMALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 37 Karen Pratt Frederic 301 28 50:38 50:30 8:08
2 70 Jennifer Rooyakker Gaylord 130 29 56:08 55:59 9:01
3 80 Kelly Iseman Saginaw 59 27 58:19 58:15 9:23
4 81 Jill Ray Caro 127 25 58:48 58:46 9:28
5 100 Rachel Keiser Gaylord 874 29 1:06:47 1:06:27 10:42
6 103 Katie Keefer Grayling 68 29 1:08:16 1:07:57 10:57

MALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 6 Andrew Knapp Mancelona 71 32 44:18 44:17 7:08
2 20 Brandon Kerfoot Sault S Marie 378 32 46:23 46:17 7:27
3 21 Scott Shankel Reed City 135 32 46:43 46:37 7:31
4 29 John Wallace Iii Seattle 162 34 47:56 47:55 7:43
5 67 Jason Zack Gaylord 297 30 55:32 55:29 8:56


FEMALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 55 Lisa Freres Muskegon 213 32 53:26 53:26 8:36
2 77 Michele Lamberies Gaylord 244 34 57:19 57:18 9:14
3 102 Autumn Shaw Westland 137 30 1:07:54 1:07:36 10:53
4 107 Sarah Falkowski Saint Clair Shore 37 30 1:17:20 1:17:01 12:24

MALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 2 Christian Janssens Petoskey 888 36 41:53 41:47 6:44
2 4 Steve Hirschman Grand Ledge 55 38 44:10 44:09 7:07
3 17 David Murrell Gaylord 252 36 46:01 45:56 7:24
4 25 Matt Peterson Gaylord 258 37 47:11 47:10 7:36
5 26 Ethan Barden Port Huron 5 35 47:25 47:22 7:38

FEMALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 41 Tanya Wilkinson Gaylord 860 35 50:55 50:46 8:11
2 59 Mel Porta Elmira 259 38 53:54 53:44 8:39
3 65 May-Britt Woodward Gaylord 173 36 55:32 55:26 8:56
4 83 Becky Styles St Croix Falls 856 39 59:37 59:28 9:35
5 91 Kelly Combs Gaylord 191 39 1:01:24 1:01:16 9:52
6 95 Rhonda Howard Gaylord 859 38 1:01:55 1:01:47 9:57
7 98 Carrin Tunney Novi 154 38 1:06:08 1:05:59 10:38

MALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 7 Rod Swanson Clinton Twp 388 41 44:27 44:27 7:10
2 8 William Neafsey Northville 101 42 45:01 44:52 7:14
3 15 Russell Williams Alpena 369 40 45:48 45:44 7:22
4 22 Allen Enders Huntley 203 44 46:47 46:44 7:32
5 31 Jeffery Williams Shelby Township 167 41 48:50 48:42 7:51
6 49 Andy Kelso Graham 237 42 52:29 52:29 8:27
7 56 Tony Pingatore Bay City 123 41 53:35 53:32 8:37
8 62 Craig Johnston Gaylord 379 43 55:15 55:09 8:53
9 63 Ronald Carr Waters 186 40 55:16 55:10 8:53
10 69 David Kent Westphalia 317 44 55:50 55:44 8:59
11 76 Dennis Wilson Midland 168 40 57:29 57:10 9:12

FEMALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 42 Crystal Oswald Palms 117 43 51:25 51:18 8:16
2 45 Kari Visser-Robel Elmira 158 41 52:17 52:08 8:24
3 87 Karen Borowiak Gaylord 361 43 59:43 59:39 9:36
4 89 Vicki Olds Elmira 326 44 1:00:25 1:00:21 9:43
5 90 Michelle Roberts Gaylord 858 40 1:01:10 1:01:00 9:49
6 105 Brenda Baldwin Clio 2 43 1:14:53 1:14:37 12:01
7 109 Judy Mason Gaylord 91 44 1:18:35 1:18:24 12:38


MALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 13 Jeff Shoff Gaylord 269 45 45:27 45:27 7:19
2 32 Regan Quaal Gaylord 886 45 49:00 49:00 7:54
3 33 Ed Hunt Gaylord 231 48 49:57 49:53 8:02
4 46 Todd Sharrard Gaylord 267 47 52:21 52:16 8:25
5 58 John Hibbler Lake Orion 52 48 53:49 53:41 8:39
6 73 Donovan Adendorf Gaylord 32 48 56:53 56:47 9:09
7 79 Roger Barcia Flint 4 45 58:25 58:15 9:23

FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 36 Amy Willing Lansing 302 46 50:13 50:08 8:04
2 52 Kathleen Borgeson Gaylord 306 46 53:07 53:05 8:33
3 61 Sandra Quaal Gaylord 887 48 54:50 54:42 8:49
4 64 Gayle Harbaugh Boyne City 295 45 55:25 55:25 8:55
5 92 Della Lambert Frederic 245 45 1:01:24 1:01:16 9:52
6 93 Shannon Coombs St. Johns 25 49 1:01:37 1:01:30 9:54
7 94 Dana Hall Gaylord 324 47 1:01:46 1:01:39 9:56
8 106 Teresa Kime Birch Run 69 45 1:15:26 1:15:09 12:06

MALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 27 Dave O'Neil Alpena 112 54 47:38 47:36 7:40
2 30 Joe Jozefiak Johannesburg 359 54 47:57 47:56 7:43
3 34 Steve Anderson Boyne City 355 50 49:56 49:55 8:02
4 51 Don Stacks Oakland Twp. 144 50 53:00 52:51 8:31
5 68 Richard Miller Harrison 318 54 55:39 55:34 8:57
6 78 Thomas Zuhl Troy 178 50 57:37 57:30 9:16
7 82 Bill O'Neil Gaylord 314 54 59:25 59:15 9:33
8 88 William Bowman Troy 12 54 59:55 59:45 9:37

FEMALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 50 Trish Duley Gaylord 397 50 52:38 52:33 8:28
2 53 Linda Morris Gaylord 100 54 53:14 53:14 8:34
3 96 Diane Duff Gaylord 303 53 1:02:05 1:02:00 9:59
4 104 Marsha McDonald Flint 92 50 1:08:40 1:08:33 11:02

MALE AGE GROUP: 55 - 59
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 28 Bill Ahrenberg Cheboygan 179 57 47:53 47:51 7:42
2 57 John Cooper Clinton 26 55 53:43 53:32 8:37
3 84 Dave Maddix Gaylord 310 56 59:35 59:34 9:36

FEMALE AGE GROUP: 55 - 59
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 101 Annette Horino-Holbroo Gaylord 227 56 1:07:37 1:07:34 10:53


MALE AGE GROUP: 60 - 64
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 5 Tom Harbaugh Boyne City 294 61 44:12 44:12 7:07
2 43 Chuck Butcher Gaylord 184 63 51:36 51:31 8:18
3 66 Terry Wilson Central Lake 864 63 55:35 55:28 8:56
4 71 Jack Levely Atlanta 323 60 56:20 56:15 9:04
5 108 Gerald R. Witzman Gaylord 170 62 1:18:35 1:18:24 12:37

FEMALE AGE GROUP: 60 - 64
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 75 Vicki Putnam Gaylord 876 61 57:09 57:06 9:12

MALE AGE GROUP: 65 - 69
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 65 - 69
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====

MALE AGE GROUP: 70 - 99
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 97 Joe Rozenek Grayling 296 71 1:03:45 1:03:42 10:15

FEMALE AGE GROUP: 70 - 99
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====



MALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 6 Jeff Katz Flint 67 55 1:28:52 1:28:44 14:17

FEMALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 1 Judy Pappas Johannesburg 855 54 1:19:32 1:19:20 12:46

MALE AGE GROUP: 1 - 99
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 6 Jeff Katz Flint 67 55 1:28:52 1:28:44 14:17
2 8 Ryan Smith East Lansing 381 23 1:36:26 1:36:14 15:30
3 12 Ben Sklarczyk Johannesburg 329 29 1:40:40 1:40:31 16:11
4 14 Morgan H. La Pan Arbor 81 51 1:40:51 1:40:46 16:13
5 16 Dan Kosht Gaylord 240 35 1:42:20 1:42:20 16:29
6 21 Craig Hinshaw Davison 331 59 1:48:54 1:48:46 17:31
7 23 Glenn Smith Beaverton 347 54 1:50:52 1:50:43 17:50

FEMALE AGE GROUP: 1 - 99
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 1 Judy Pappas Johannesburg 855 54 1:19:32 1:19:20 12:46
2 2 Suzanne Hardy Johannesburg 288 47 1:21:54 1:21:53 13:11
3 3 Kristyn Dehne Mason 353 24 1:23:34 1:23:31 13:27
4 4 Anne Dehne South Lyon 352 50 1:23:34 1:23:31 13:27
5 5 Christine Holewinski Gaylord 394 51 1:26:43 1:26:34 13:56
6 7 Lindsay Pitsch Grand Rapids 380 23 1:36:26 1:36:14 15:30
7 10 Mary Jo Sariscsany Santa Paula 320 56 1:38:55 1:38:55 15:56
8 11 Tami Abourezk Santa Paula 319 49 1:38:56 1:38:56 15:56
9 13 Alison Sklarczyk Johannesburg 330 27 1:40:41 1:40:33 16:11
10 15 Julie Kosht Gaylord 241 35 1:42:21 1:42:20 16:28
11 17 Jordan Reichard Gaylord 261 23 1:47:42 1:47:40 17:20
12 18 Suzy Hees Gaylord 225 48 1:47:42 1:47:40 17:20
13 19 Whittney Hees Gaylord 226 21 1:47:43 1:47:40 17:20
14 20 Lori Reichard Gaylord 128 51 1:47:42 1:47:40 17:20
15 22 Amy Harjala Johannesburg 50 31 1:50:53 1:50:43 17:49
16 24 Stacy Paul Grand Rapids 121 33 1:50:57 1:50:47 17:50
17 25 Pam Zaborowski Gaylord 345 44 1:50:58 1:50:48 17:50
18 26 Jane Rowley-Smith Beaverton 348 53 1:50:58 1:50:48 17:50



MALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 1 Thomas Girardot Oscoda 889 16 16:55 16:55 5:27

FEMALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 6 Val Thomasma Byron Center 274 28 18:15 18:15 5:53

MALE OTSEGO COUNTY WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 3 Jake Pasternak Gaylord 392 16 17:19 17:17 5:34

FEMALE OTSEGO COUNTY WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 29 Maria Warren Gaylord 279 15 21:32 21:28 6:55

Male MASTERS WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 5 Jim Harrington Petoskey 872 45 17:26 17:26 5:37

Female MASTERS WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 28 Karen Hypio Gaylord 334 46 21:31 21:27 6:55

MALE AGE GROUP: 1 - 9
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 63 Jared Landrie Gaylord 349 9 23:24 23:21 7:31
2 180 Kyle Putnam Gaylord 356 8 30:44 30:40 9:53
3 207 Logan Murrell Gaylord 253 8 32:35 32:22 10:26
4 223 Ethan Lail Lilburn 83 7 34:22 34:06 10:59
5 235 Gabe Brooks Petoskey 183 9 34:48 34:34 11:08
6 246 Daniel Smith Gaylord 386 5 36:19 36:16 11:41
7 259 Bryce Neff Gaylord 102 9 41:04 41:03 13:13

FEMALE AGE GROUP: 1 - 9
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 129 Gracie Landrie Gaylord 350 8 27:09 27:05 8:44
2 249 Brecken Styles St Croix Falls 857 7 36:47 36:46 11:51
3 260 Kinley Dandeneau Elmira 343 8 41:31 41:19 13:18
4 263 Kennedy Neff Gaylord 105 5 42:51 42:48 13:47

MALE AGE GROUP: 10 - 12
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 61 Zakary Goddard Gaylord 219 11 23:23 23:18 7:31
2 75 Brendan Westenbarger Gaylord 165 12 23:40 23:40 7:38
3 103 G Francis Girardot Franklin 890 10 25:35 25:33 8:14
4 109 Ian Kennedy West Bloomfield 891 11 26:11 26:10 8:26
5 142 Liam Hall Plymouth 223 10 28:16 28:08 9:04
6 161 Spencer Lail Lilburn 85 10 29:26 29:15 9:25
7 187 Michael Schmidt Gaylord 264 12 31:01 30:55 9:57
8 192 Hunter Platte Gaylord 124 11 31:47 31:28 10:08
9 228 Logan Diehm Whitehall 372 10 34:40 34:16 11:02
10 252 Drew Neff Gaylord 103 10 37:41 37:39 12:08

FEMALE AGE GROUP: 10 - 12
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 96 Sara Van Liere Gaylord 396 12 25:03 25:01 8:04
2 113 Delaney Eckstein Gaylord 202 12 26:32 26:21 8:29
3 116 Hallie Hypio Gaylord 233 11 26:42 26:33 8:33
4 147 Carlie Martella Gaylord 90 11 28:17 28:16 9:06
5 153 Shea Howe Gaylord 230 12 28:50 28:34 9:12
6 166 Stephanie Davis Elmira 27 11 29:45 29:44 9:35
7 196 Katelyn Putnam Gaylord 357 11 31:41 31:36 10:11
8 209 Keigan Dandeneau Elmira 344 10 32:41 32:30 10:28
9 217 Bridget Troost Traverse City 148 12 33:38 33:11 10:41
10 242 Maggie Somerville Gaylord 140 11 35:48 35:43 11:30

MALE AGE GROUP: 13 - 14
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 11 Mickey Davey Oscoda 892 13 19:26 19:26 6:16
2 15 Sterlind McPherson Gaylord 248 14 20:18 20:12 6:31
3 19 Teddy Foote Grand Blanc 211 14 20:57 20:37 6:39
4 36 Zack Cheney Grayling 188 13 21:55 21:55 7:04
5 38 Tristan Starks Frederic 271 13 21:58 21:56 7:04
6 47 Michael Maher White Lake 374 14 22:47 22:43 7:19
7 51 Kevin Scott Midland 266 14 23:27 22:56 7:23
8 62 Alexander Krantz Williamston 77 14 23:30 23:20 7:31
9 94 Nikolas Vankeersbilck Camarillo 157 13 24:53 24:51 8:00
10 98 Tristan Feilla Bloofield Hills 206 14 25:14 25:07 8:06
11 121 Wally Matuszak Elmira 881 14 26:55 26:48 8:38
12 168 John Dawes Bloomfield Hills 195 14 29:54 29:48 9:36
13 177 Tyler Tarbutton Gaylord 850 14 30:44 30:20 9:46
14 178 Hunter Hirzel Howell 853 13 30:31 30:31 9:50

FEMALE AGE GROUP: 13 - 14
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 99 Maggie Troost Traverse City 151 14 25:17 25:08 8:06
2 112 Erin Borgeson Gaylord 307 14 26:30 26:20 8:29
3 165 Isabel Hall Plymouth 222 13 29:45 29:36 9:32
4 185 Brady Wright Elmira 879 13 31:00 30:52 9:57

MALE AGE GROUP: 15 - 19
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 4 Joe Jones Gaylord 235 16 17:23 17:18 5:34
2 7 Shayne Dingman Mancelona 363 15 18:38 18:37 6:00
3 8 Matthew Losey Linden 87 15 19:11 18:56 6:06
4 18 Stephen Coles Kalamazoo 867 18 20:39 20:34 6:38
5 21 Steven Morehouse Gaylord 99 17 20:41 20:41 6:40
6 23 Nick Lochinski Gaylord 868 15 21:36 21:09 6:49
7 26 Cole Wright Elmira 880 17 21:22 21:15 6:51
8 31 Julian Szatkowski Shelby Twp 377 15 21:46 21:46 7:01
9 34 John Roberts Adrian 341 16 21:59 21:52 7:03
10 41 Luke Brown Gaylord 16 16 22:26 22:20 7:12
11 42 Tyler Sugden Frederic 366 17 22:29 22:23 7:13
12 56 Trevor Hirzel Howell 852 16 23:09 23:08 7:27
13 59 Jacob Labean Gaylord 82 17 23:20 23:14 7:29
14 77 Cody Smith Gaylord 138 17 24:04 23:50 7:41
15 78 Russell Taylor Harrison 146 18 24:00 23:52 7:42
16 106 Matt Maher White Lake 375 16 25:50 25:46 8:18
17 127 David Kramp Gaylord 76 17 27:27 27:03 8:43
18 146 Colin O'Neill Gaylord 313 18 28:39 28:16 9:06

FEMALE AGE GROUP: 15 - 19
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 12 Erica Westbrook Boyne Falls 292 15 19:41 19:41 6:21
2 30 Allison Deluca Lewiston 29 18 21:40 21:33 6:57
3 44 Andrea Krantz Williamston 78 17 22:41 22:32 7:15
4 49 Genna Duff Gaylord 304 15 22:55 22:52 7:22
5 50 Megan Borgeson Gaylord 305 16 22:55 22:52 7:22
6 54 Noelle Warren Gaylord 280 15 23:02 22:59 7:24
7 57 Anna Kassuba Vanderbilt 66 17 23:15 23:09 7:27
8 73 Amanda Olds Gaylord 327 16 23:40 23:37 7:37
9 97 Cynthia Fiser Gaylord 208 15 25:06 25:03 8:04
10 149 Hannah Parker Gaylord 119 16 28:47 28:24 9:09
11 164 Abby G. Kassuba Vanderbilt 64 15 29:45 29:35 9:32
12 176 Audrey Tarbutton Ontonagon 289 16 30:43 30:20 9:46
13 201 Alysha Zuhl Troy 385 16 31:53 31:45 10:14
14 205 Erica Krantz Williamston 79 19 32:31 32:17 10:24
15 211 Savannah Kassuba Gaylord 337 19 32:55 32:31 10:28
16 224 Brandy Tallman Gaylord 290 15 34:30 34:07 10:59
17 230 Anna Keller Novi 236 15 34:31 34:19 11:03
18 253 Breeanne Eckstein Gaylord 201 17 38:07 37:55 12:13

MALE AGE GROUP: 20 - 24
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 9 Michael Smith Gaylord 389 21 19:07 19:06 6:09
2 17 Matthew Burnette Gaylord 20 23 20:36 20:32 6:37
3 35 David Koza Grant 72 24 21:57 21:52 7:03
4 157 Matthew Switalski Palmdale 272 24 29:13 29:01 9:21

FEMALE AGE GROUP: 20 - 24
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 46 Elizabeth Troost Traverse City 149 20 22:48 22:39 7:18
2 60 Catherine Noble Saline 254 20 23:25 23:14 7:29
3 66 Amanda Abramczyk Johannesburg 382 24 23:30 23:26 7:33
4 93 Kerre Nitz Saginaw 108 24 24:55 24:44 7:58
5 155 Taylor Ollanketo Gaylord 116 20 28:50 28:40 9:14
6 156 Tessa Froese Palmdale 214 24 29:13 29:01 9:21
7 173 Lori Frost Phoenix 215 22 30:21 30:10 9:43
8 186 Heather Delong Gaylord 28 20 31:13 30:54 9:57
9 214 Kendra Hill Gaylord 54 22 32:55 32:47 10:34
10 218 Ashley Figiel Boyne Falls 38 22 33:35 33:13 10:42
11 237 Stephanie Noss Gaylord 255 20 35:17 34:59 11:16

MALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 2 Derek Thomasma Byron Center 273 29 17:08 17:08 5:31
2 10 David Smith Virginia Beach 387 26 19:07 19:07 6:10
3 14 Will Clark Essexville 189 27 20:07 20:04 6:28
4 24 Jonathan Burke Gaylord 877 29 21:43 21:12 6:50
5 25 Thomas Marben Gaylord 89 29 21:12 21:12 6:50
6 33 Jeremy Traub Clinton 368 27 21:52 21:49 7:02
7 52 Paul Wrzesinski Brighton 174 27 23:05 22:56 7:23
8 123 Joe Meyers Bellaire 95 27 27:13 26:52 8:39
9 137 Jeff Holaly Canton 362 29 27:54 27:33 8:53

FEMALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 128 Ashley Mogollon Lansing 871 27 27:24 27:04 8:43
2 143 Amanda La Barge Gaylord 882 28 28:32 28:08 9:04
3 174 Julia Roberts Kentwood 865 27 30:38 30:11 9:43
4 184 Carrie Hatfield Gaylord 51 28 31:01 30:46 9:55

MALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 22 Vance Gawel Hillman 45 32 20:58 20:52 6:43
2 40 Nick Nowak Gaylord 111 30 22:20 22:18 7:11
3 45 Kevin Johnson Gaylord 62 33 22:40 22:39 7:18
4 69 Jeffery Morris Gaylord 250 32 23:35 23:31 7:35
5 88 Aaron Hotelling Gaylord 228 33 24:40 24:27 7:53
6 90 Matthew Boldrey Gaylord 11 32 24:48 24:35 7:55
7 100 Steve Koza Peoria 74 32 25:28 25:10 8:06
8 135 Mathew Rooyakker Gaylord 131 34 27:41 27:30 8:52
9 140 Eric Page Caledonia 863 33 28:22 28:05 9:03
10 169 Jed Durkin Royal Oak 34 32 30:12 29:50 9:37
11 172 Matthew Frost Phoenix 216 32 30:21 30:09 9:43
12 226 William Church Boyne City 23 32 34:35 34:14 11:02
13 256 Lucas Goodwin Boyne Falls 47 34 39:04 38:42 12:28

FEMALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 53 Jessica Kerfoot Traverse City 239 30 23:03 22:58 7:24
2 84 Debbie Bearss Boyne City 7 33 24:41 24:21 7:51
3 87 Jenny Buhl - Hagey Gaylord 19 33 24:35 24:27 7:53
4 89 Chasity Enders Gaylord 204 32 24:42 24:28 7:53
5 122 Kim Byram Gaylord 866 32 27:05 26:51 8:39
6 133 Elizabeth Dunshee Petoskey 311 30 27:26 27:21 8:49
7 134 Jodi Miller Petoskey 312 33 27:28 27:22 8:49
8 136 Gretchen Ruczynski Farmington 133 30 27:52 27:31 8:52
9 151 Molly Cotant Petoskey 873 33 28:50 28:29 9:11
10 158 Kera Platte Gaylord 125 34 29:28 29:09 9:23
11 170 Angella Durkin Royal Oak 33 31 30:12 29:50 9:37
12 181 Jessica O'Neill Belleville 115 32 30:51 30:40 9:53
13 188 Michelle Neville Gaylord 107 33 31:03 30:55 9:57
14 202 Heidi Wallace Seattle 159 33 32:19 31:51 10:15
15 215 Brandy Murrell Gaylord 251 33 33:02 32:49 10:34
16 222 Liz McMurtrie Birmingham 93 31 34:16 33:44 10:52
17 225 Ashley Johnson Gaylord 61 32 34:18 34:12 11:01
18 238 Lisa Boldrey Gaylord 10 30 35:33 35:20 11:23
19 239 Julie Sidelinger Ypsilanti 270 33 35:56 35:29 11:26
20 240 Stephanie Goodwin Boyne Falls 48 34 35:54 35:32 11:27
21 245 Jessica Szymoniak Gaylord 878 30 36:35 36:07 11:38

MALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 27 Corey Derenzy Grayling 30 39 21:27 21:23 6:53
2 48 Rick Ashley Gaylord 181 37 23:05 22:50 7:21
3 58 Mike Iseman Saginaw 60 37 23:23 23:12 7:28
4 74 Rob McMurtrie Seattle 94 37 24:10 23:38 7:37
5 85 Patrick Green Gaylord 221 39 24:42 24:25 7:52
6 91 Shawn Koza Port Huron 73 35 24:43 24:41 7:57
7 108 Scott White Gaylord 884 38 26:34 26:05 8:24
8 132 Tony Vaden Gaylord 155 39 27:44 27:16 8:47
9 221 Chad Geiger Cadillac 46 37 33:44 33:25 10:46
10 234 Aaron Brooks Petoskey 182 37 34:48 34:34 11:08
11 262 Mike Neff Gaylord 106 39 42:51 42:48 13:47

FEMALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 64 Denise Fernandez Gaylord 367 38 23:33 23:21 7:31
2 67 Karen Bearss Wayne 8 37 23:28 23:26 7:33
3 76 Patricia Lounsbury Boyne City 88 39 23:43 23:41 7:38
4 79 Jenniger Neff Gaylord 104 39 24:02 24:00 7:44
5 81 Dawna Kasab Rochester Hills 63 37 24:09 24:07 7:46
6 82 Betty Westenbarger Gaylord 164 37 24:21 24:17 7:49
7 92 Mary Spaller Manchester 141 38 24:56 24:43 7:58
8 105 Lisa Zaar Gaylord 286 39 25:55 25:40 8:16
9 114 Ranee Pensyl Elmira 122 35 26:23 26:23 8:30
10 119 Shannon Dorr Gaylord 200 39 26:49 26:41 8:36
11 150 Debbie Putnam Gaylord 358 39 28:33 28:28 9:10
12 159 Katie Lail Lilburn 84 39 29:27 29:11 9:24
13 160 Christina Warren Gaylord 278 39 29:14 29:11 9:24
14 162 Amy Chafer Gaylord 187 37 29:35 29:25 9:29
15 171 Melinda Wilson Asheville 169 38 30:10 29:55 9:38
16 179 Rosa Vergel Gaylord 277 38 30:51 30:37 9:52
17 189 Lisa White Gaylord 885 39 31:47 31:18 10:05
18 191 Kimberly Koza Port Huron 243 35 31:28 31:21 10:06
19 197 Annette Kowatch Gaylord 242 37 31:55 31:39 10:12
20 198 Becky Ashley Gaylord 180 38 31:55 31:40 10:12
21 199 Denise Landrie Gaylord 351 38 31:47 31:43 10:13
22 200 Cindy Green Gaylord 220 38 32:02 31:45 10:14
23 236 Lori Panter Brownstown 118 35 35:11 34:52 11:14
24 250 Christina Sweet Clio 315 38 37:28 37:06 11:57

MALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 13 Robert Garrow Jr Rapid City 44 41 19:50 19:50 6:23
2 20 Jeff Kalember Gaylord 299 44 20:40 20:38 6:39
3 55 Eric Levine Novi 86 40 23:17 23:05 7:26
4 83 Brian Dorr Gaylord 199 43 24:26 24:17 7:49
5 124 Kenneth Floro Belleville 41 40 27:15 26:59 8:42
6 148 Terry Davis Lansing 194 44 28:37 28:19 9:07
7 152 Brad Howe Gaylord 229 43 28:51 28:33 9:12

FEMALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 102 Joanne Lande-Keeling Gaylord 246 40 25:36 25:20 8:10
2 118 Nancy Hibbler Lake Orion 53 42 26:52 26:36 8:34
3 130 Niki Diehm Midland 365 43 27:34 27:09 8:45
4 163 Elizabeth O'Neill Portland 114 43 29:43 29:33 9:31
5 175 Rico Bresnau Gaylord 13 44 30:29 30:18 9:46
6 193 Claudette Fix Clinton Township 39 42 31:46 31:29 10:09
7 194 Paula Desloover Gaylord 31 41 31:54 31:31 10:09
8 195 Dawn Deisig Gaylord 862 43 31:48 31:33 10:10
9 210 Donna Kassuba Vanderbilt 336 42 32:55 32:31 10:28
10 227 Julie Milewski Atlanta 96 42 34:36 34:16 11:02
11 232 Heidi Cadwalladerr Atlanta 21 44 34:45 34:25 11:05
12 241 Kristy Somerville Gaylord 139 41 35:48 35:42 11:30
13 248 Stephanie Kelso Graham 238 42 36:50 36:28 11:45

MALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 39 Luc Feilla Bloofield Hills 205 47 22:19 22:15 7:10
2 43 Dave Borgeson Gaylord 308 48 22:37 22:27 7:14
3 71 Matt Deisig Gaylord 861 45 23:38 23:34 7:36
4 80 Paul Lochinski Gaylord 869 46 24:27 24:02 7:44
5 120 Jack Samkowiak Gaylord 263 47 26:55 26:48 8:38
6 125 Ron Parker Gaylord 120 46 27:22 26:59 8:42
7 206 John Steele Southfield 393 48 32:51 32:19 10:25
8 213 Daniel Bunker Vanderbilt 339 48 32:56 32:32 10:29
9 229 Randy Diehm Whitehall 371 48 34:41 34:17 11:02
10 257 Tom Troost Traverse City 153 45 39:36 39:09 12:37

FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 37 Catherine O'Neill Bainbridge Island 113 45 22:04 21:55 7:04
2 68 Sandra Shaw Kalamazoo 268 46 23:36 23:28 7:34
3 95 Mary Roberts Adrian 129 45 24:57 24:54 8:01
4 115 Diane Beauchamp Traverse City 9 46 26:38 26:26 8:31
5 131 Jane Scott Midland 265 46 27:16 27:10 8:45
6 141 Wendy Icard Williamsburg 58 46 28:14 28:06 9:03
7 154 Jan Duski Gaylord 35 45 28:44 28:36 9:13
8 204 Linda Deschene Grayling 893 45 32:04 32:01 10:19
9 231 Sue Davis Lansing 193 47 34:41 34:21 11:04
10 233 Valorie Foote Grand Blanc 212 47 34:47 34:26 11:06
11 247 Kim Smith Gaylord 384 45 36:30 36:27 11:44
12 254 Molly Troost Traverse City 152 45 38:59 38:33 12:25

MALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 16 Reed Swanson Clarkston 145 50 20:22 20:22 6:34
2 70 Kurt Dingman Mancelona 364 51 23:42 23:31 7:35
3 107 James Westbrook Fountain Inn 163 54 26:12 26:05 8:24
4 111 Randy Reszka Gaylord 287 52 26:28 26:14 8:27
5 126 David Kramp Gaylord 75 50 27:26 27:02 8:43
6 138 Mike Breznau Gaylord 14 52 28:11 28:00 9:01
7 144 Kevin La Barge Gaylord 883 51 28:32 28:08 9:04
8 182 Gary Wolf Chepachet 171 51 31:04 30:42 9:53

FEMALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 101 Peggy Gerou Plymouth 218 53 25:33 25:15 8:08
2 145 Nancy Vandenbroek Bellaire 156 52 28:26 28:15 9:06
3 220 Becky Jacobs Gaylord 870 51 33:42 33:21 10:45

MALE AGE GROUP: 55 - 59
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 32 Dave Peters Gaylord 257 55 21:50 21:47 7:01
2 65 Don Campbell Gaylord 22 58 23:30 23:22 7:32
3 72 Michael Fusco Clinton Twp 217 55 23:37 23:36 7:36
4 86 Ken Brown Harrison 15 56 24:33 24:27 7:53
5 104 Jim Kovando Utica 383 59 25:55 25:38 8:15
6 139 Mike Krouse Dewitt 80 55 28:10 28:01 9:02
7 167 John Wallace Ishpeming 160 59 29:52 29:47 9:36
8 183 Barry Hatfield Grayling 224 58 30:59 30:44 9:54
9 208 Dennis Nugent Gaylord 256 56 32:43 32:28 10:28
10 216 Frank Trigger Gaylord 147 55 33:28 33:09 10:41
11 219 Dave Taylor Gaylord 400 55 33:42 33:15 10:43
12 244 Fango Kennedy Howell 376 59 36:17 36:01 11:36

FEMALE AGE GROUP: 55 - 59
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 190 Pat Brown Harrison 17 56 31:36 31:18 10:05
2 203 Suzanne Bailey Williamston 316 59 32:10 31:52 10:16
3 212 Shelley Schick Houston 398 59 32:50 32:32 10:29
4 258 Karen Wallace Ishpeming 161 55 39:54 39:25 12:42

MALE AGE GROUP: 60 - 64
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 60 - 64
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 117 Joanne Buhl Deckerville 18 60 26:42 26:34 8:33
2 243 Beth Dipzinski Gaylord 197 60 36:21 36:00 11:36

MALE AGE GROUP: 65 - 69
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 110 Jake Stockton Vestiberg 335 68 26:18 26:10 8:26
2 255 David Leonardson Gaylord 247 68 38:51 38:41 12:27

FEMALE AGE GROUP: 65 - 69
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====

MALE AGE GROUP: 70 - 99
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 251 Don Tarbutton Gaylord 291 73 37:55 37:30 12:05

FEMALE AGE GROUP: 70 - 99
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 261 Janet Sanders Gaylord 321 72 42:39 42:20 13:38

MALE-NO AGE PROVIDED AGE GROUP: 99 - 99
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====

FEMALE-NO AGE PROVIDED AGE GROUP: 99 - 99
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====



MALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 6 Mark Vick Saint Helen 293 58 41:39 41:36 13:24

FEMALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 1 Jaclyn Floro Belleville 40 32 35:41 35:34 11:27

MALE AGE GROUP: 1 - 99
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 6 Mark Vick Saint Helen 293 58 41:39 41:36 13:24
2 16 Mike Wiggins Westchester 284 61 48:52 48:53 15:45
3 29 Douglas Squires Gaylord 333 63 55:03 55:03 17:44
4 32 Reg Sprik Gaylord 142 82 57:09 57:00 18:21
5 33 Mat Wellnitz Big Rapids 281 54 57:07 57:06 18:23
6 36 Luke Dipzinski Gaylordmi 309 7 58:41 58:36 18:52


FEMALE AGE GROUP: 1 - 99
Place Oall Name Town No. Ag Guntime Time Pace
===== ==== ====================== ================= ===== == ======= ======= =====
1 1 Jaclyn Floro Belleville 40 32 35:41 35:34 11:27
2 2 Mariah Foote Grand Blanc 210 10 40:55 40:53 13:10
3 3 Maria Holdershaw Trinidad 395 51 41:04 41:03 13:13
4 4 Judi Haggerty Flint 322 47 41:04 41:05 13:14
5 5 Maureen Kent Westphalia 328 60 41:15 41:13 13:17
6 7 Shannon Kinser Grand Blanc 70 34 43:14 43:07 13:53
7 8 Joann Wood Ortonville 172 57 43:13 43:07 13:53
8 9 Christina Wilderman Atlanta 342 39 43:49 43:46 14:06
9 10 Heidi Vogel Gaylord 354 48 44:10 44:09 14:13
10 11 Dana Rowden Mio 132 43 45:06 45:01 14:30
11 12 Wendi Kent Westphalia 325 42 45:47 45:45 14:44
12 13 Linda Aldridge Madison Mio 1 62 46:30 46:25 14:57
13 14 Brenda Graham Johannesburg 49 55 46:31 46:26 14:57
14 15 Louise Wiggins Westchester 283 55 48:51 48:52 15:44
15 17 Molly Reppuhn Gaylord 262 43 50:48 50:38 16:19
16 18 Jann Cleary Clare 190 48 50:49 50:39 16:19
17 19 Sandy Reszka Gaylord 300 50 50:49 50:45 16:21
18 20 Jan Cotant Gaylord 192 65 50:54 50:50 16:22
19 21 Susan Moore Gaylord 249 53 50:54 50:51 16:23
20 22 Anita Barcia Flint 3 47 51:25 51:15 16:30
21 23 Bethany Mooney Flint 98 59 51:25 51:19 16:32
22 24 Melissa Miller Harrison 97 50 52:02 51:56 16:44
23 25 Candee Foster Gaylord 43 36 52:03 51:58 16:44
24 26 Alexa Foote Grand Blanc 209 15 53:38 53:35 17:15
25 27 Mary Holaly Canton 360 30 53:38 53:36 17:16
26 28 Connie Squires Gaylord 332 63 54:59 54:59 17:42
27 30 Cindy Stacks Oakland Twp. 143 48 55:54 55:03 17:44
28 31 Lori Beale Oakland Twp. 6 50 55:54 55:04 17:44
29 34 Betsy Hopp Gaylord 56 31 58:42 58:35 18:52
30 35 Jen Dipzinski Gaylord 196 35 58:41 58:35 18:52
31 37 Erica Raymond Gaylord 260 23 58:42 58:36 18:52
32 38 Kristi Dipzinski Gaylord 198 46 58:44 58:38 18:53


Gaylord, MI
Provided by Gault Race Mgt.