Crossroads Village Huckleberry

back to results

Jul. 8, 2010

Crossroads Village Huckleberry
Flint, MI
Provided by Gault Race Mgt.


5K RUN AGE-GROUP RESULTS


MALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 1 John Izzo Davison 17 17:25 5:37

FEMALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 11 Kayla Duke Linden 21 21:26 6:54

MALE AGE GROUP: 1 - 13
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 181 Jaxon Giles Tallahasee 8 37:57 12:14
2 237 Cameron Lanning Grand Blanc 10 46:54 15:06
3 249 Brendan Jordan Flint 10 57:04 18:23

FEMALE AGE GROUP: 1 - 13
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 59 Morgan Turk Lapeer 8 27:11 8:45
2 191 Rylie Brunk Attica 11 38:39 12:27
3 243 Caitlyn Lanning Grand Blanc 8 49:53 16:04

MALE AGE GROUP: 14 - 17
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 3 Jacob Fritts Davison 16 19:23 6:15
2 54 Troy Manthei Silverwood 14 26:50 8:39

FEMALE AGE GROUP: 14 - 17
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 18 English Haught Grand Blanc 16 22:40 7:18
2 35 Haley Kruid Burton 17 24:38 7:56
3 50 Crystal Rose Mestelle White Pigeon 17 26:31 8:33
4 60 Faith Palmreuter Frankenmuth 16 27:18 8:48
5 85 Sarah Merritt Grand Blanc 15 29:10 9:24
6 112 Megan Roth Flushing 14 31:29 10:09
7 151 Andrea Tomczak Flushing 14 34:35 11:08
8 152 Madison McGlinchey Flushing 14 34:35 11:08

MALE AGE GROUP: 18 - 24
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 2 Garett Humphries Burton 19 18:48 6:04
2 16 Timothy Achey Bancroft 21 22:17 7:11
3 17 Anton Kulikouski Mount Morris 20 22:28 7:14
4 104 Tim Bonnell Richmond 23 30:53 9:57
5 110 Kerry Marsden Flint 22 31:26 10:07
6 169 Robert Carroll Swartz Creek 20 36:39 11:48

FEMALE AGE GROUP: 18 - 24
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 28 Sara Schroeder Grand Blanc 24 24:03 7:45
2 30 Samantha Swadling Fostoria 19 24:10 7:47
3 52 Chelsey Chmelar New Lothrop 22 26:47 8:38
4 71 Chelsea Acker Fenton 24 28:01 9:02
5 99 Ashley Dunton Davison 24 30:35 9:51
6 107 Olivia Erickson Fenton 21 31:04 10:00
7 121 Kara Hickox Holly 24 32:45 10:33
8 133 Ashley Higgins Holly 24 33:21 10:45
9 155 Ashley Ortiz Grand Blanc 24 35:05 11:18
10 177 Danielle Delisle Davison 20 37:38 12:07
11 185 Corrie Urbonvic Davison 23 38:03 12:15
12 202 Aminda Ghilardi Lapeer 20 39:42 12:47
13 203 Jaclyn Griesmer Metamora 23 39:42 12:47
14 228 Crystal Eckert Swartz Creek 20 44:57 14:29
15 234 Aryn Riley Millington 23 46:00 14:49
16 246 Latasha Corbin Flint 22 53:11 17:08

MALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 6 Rob Schwerin Flint 28 20:31 6:37
2 7 Brett Olmsted Grand Blanc 29 21:10 6:49
3 134 Adam Leece Holly 25 33:21 10:45
4 140 Adam Korrick Troy 29 34:21 11:04
5 161 Darin Everett Flushing 29 35:39 11:29

FEMALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 32 Donna Zook Flushing 28 24:24 7:52
2 34 Kara Christensen Flint 25 24:35 7:55
3 61 Jamie Zannetti Grand Blanc 29 27:20 8:48
4 65 Corrine Guerrero Davison 28 27:41 8:55
5 83 Danielle Duke Grand Blanc 27 29:02 9:21
6 84 Elsa Olmsted Grand Blanc 27 29:04 9:22
7 89 Rhonda Coates Holly 29 29:36 9:32
8 97 Melody Eckert Flint 26 30:27 9:49
9 98 Melissa Patterson Swartz Creek 29 30:34 9:51
10 115 Dawn Everett Flushing 27 31:49 10:15
11 117 Katie Bennett Auburn Hills 25 32:29 10:28
12 130 Elizabeth Trelfa Ypsilanti 25 32:59 10:37
13 157 Kimberly Ortiz Davison 25 35:14 11:21
14 168 Anne Lange Fenton 26 36:38 11:48
15 184 Heather Radloff Holly 28 38:00 12:15
16 193 Debra Skinner Grand Blanc 29 39:00 12:34
17 197 Lauren Holaly Grand Blanc 25 39:15 12:39
18 207 Catherine Wesslund Omaha 27 40:51 13:10
19 240 Erin Davis Houghton 27 47:59 15:27
20 241 Sarah Fiedler Davison 26 47:59 15:27

MALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 4 Donald Achey Bancroft 31 19:43 6:21
2 5 John Donnelly Holland 34 19:58 6:26
3 19 Jeremy Grove Linden 32 22:49 7:21
4 21 Brad Curell Mayville 34 22:54 7:23
5 56 Jason Dellamater Davison 32 27:05 8:44
6 64 Jay Rosebrough Grand Blanc 33 27:31 8:52
7 88 Jeremy Montpas Flint 33 29:34 9:32
8 109 Ryan Ortiz Grand Blanc 31 31:21 10:06
9 148 Levi Caverly Mt. Morris 31 34:31 11:07
10 163 Patrick Welch Fostoria 30 35:54 11:34
11 183 Ben Giles Tallahasee 33 37:57 12:14
12 189 Matthew Anthony Swartz Creek 31 38:22 12:21
13 216 Michael Wood Novi 31 42:05 13:33
14 232 Matthew Coons Grand Blanc 32 45:47 14:45

FEMALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 27 Jennifer Lasceski Lapeer 32 23:56 7:43
2 43 Amy Krawczyk Lake Orion 33 25:18 8:09
3 46 Tamara Jones Davison 34 25:58 8:22
4 57 Kim Molosky Columbiaville 33 27:07 8:44
5 80 Jennie Dumas Flushing 33 28:42 9:15
6 125 Christine Ingham Flushing 34 32:48 10:34
7 129 Joanna Thompson Madison Heights 30 32:53 10:36
8 132 Jennifer Bailey Burton 30 33:17 10:43
9 139 Lisa Willing Flint 34 34:21 11:04
10 143 Amanda Anthony Swartz Creek 32 34:26 11:06
11 162 Amy O'Rourke Fenton 34 35:45 11:31
12 164 Heather McMinn Lake Orion 32 35:58 11:35
13 172 Jamie Babcock Lapeer 33 37:11 11:59
14 174 Jennifer Stancroff Burton 31 37:22 12:02
15 180 Maren Padget Grand Blanc 34 37:54 12:13
16 182 Jami Giles Tallahasee 30 37:57 12:14
17 190 Carol Balgenorth Grand Blanc 32 38:32 12:25
18 200 Amanda Beckett Holly 32 39:34 12:45
19 201 Nadine Laws Grand Blanc 34 39:35 12:45
20 208 Jennifer Leeps Swartz Creek 30 40:54 13:10
21 215 David Odette Swartz Creek 31 41:57 13:31
22 220 Heather Kale Flint 34 42:24 13:39
23 223 Milissa Kenworthy Holly 34 43:26 13:59
24 227 Mary Jones Huntsville 34 44:53 14:27
25 239 Carol Ann Blower Flint 30 47:24 15:16

MALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 8 Michael Evoy Lapeer 36 21:11 6:49
2 22 Damon Pruett Grand Blanc 37 23:05 7:26
3 38 Andrew Kamm Swartz Creek 35 24:42 7:57
4 42 Kevin Coleman Raleigh 37 25:10 8:06
5 82 Mark E Crist Flint 35 29:02 9:21
6 113 Justin Davis Fenton 36 31:35 10:10

FEMALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 25 Traci Montpas Flushing 36 23:39 7:37
2 47 Suzi Whitman Linden 39 26:07 8:25
3 72 Jenny Parker Dryden 38 28:02 9:02
4 81 Christyna Morris Flint 36 28:46 9:16
5 87 Jennifer Watson Grand Blanc 38 29:27 9:29
6 94 Stephanie Rubio Davison 39 30:06 9:42
7 118 Holly Gonzalez Davison 36 32:31 10:28
8 119 Sarah Denis Fenton 37 32:36 10:30
9 122 Shelly Bowman Clifford 38 32:47 10:33
10 127 Nicole Wernette Silverwood 37 32:49 10:34
11 138 Vicky Hynds Flushing 39 34:16 11:02
12 142 Kelly Cook Swartz Creek 35 34:26 11:05
13 144 Colleen Ramsey Holly 36 34:26 11:06
14 149 Gloria Rendon Grand Blanc 39 34:32 11:07
15 150 Christina McDonald Grand Blanc 37 34:32 11:07
16 154 Heidi Olmsted Grand Blanc 38 34:42 11:11
17 166 Lori Spodney Davison 36 36:16 11:41
18 170 Heather Gray Chandler 36 36:51 11:52
19 188 Nicole Rosebrough Grand Blanc 35 38:21 12:21
20 196 Patty Heward Swartz Creek 38 39:09 12:37
21 213 Jennifer Berlin Grand Blanc 38 41:48 13:28
22 238 Anne-Dee Blower Flint 38 47:24 15:16

MALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 10 Lawrence Philippi Linden 42 21:16 6:51
2 41 Patrick Wooley Flint 44 24:47 7:59
3 55 John Whitman Linden 42 27:00 8:42
4 58 Todd Vanpeeren Chesapeake 40 27:09 8:45
5 100 Mark Williams Jackson 40 30:40 9:53
6 146 John Van Toi Flushing 41 34:31 11:07
7 242 Jim Lanning Grand Blanc 40 49:53 16:04
8 251 Richard O'Rourke Webberville 44 1:01:55 19:56

FEMALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 95 Amy Wargo Attica 43 30:07 9:42
2 101 Dianne Pascoe Lapeer 40 30:43 9:54
3 102 Lee Rea North Branch 41 30:50 9:56
4 114 Reese Scripture Oakland 44 31:37 10:11
5 116 Stacey Mitchell Flint 44 32:17 10:24
6 123 Amy Brown Gaines 41 32:47 10:34
7 126 Tamitha Taylor Flint 43 32:49 10:34
8 131 Karen Kirkwood Flint 44 33:01 10:38
9 136 Deborah Otenbaker Grand Blanc 40 33:39 10:50
10 141 Beth Booher Holly 40 34:25 11:05
11 147 Deborah Welton Fenton 43 34:31 11:07
12 187 Joanne Check Grand Blanc 42 38:16 12:19
13 194 Christi Markwardt Davison 40 39:02 12:34
14 198 Ann Drzewiecki Flushing 42 39:15 12:39
15 199 Kim Stockemen Davison 42 39:27 12:42
16 214 Tammi Laukka Warren 41 41:49 13:28
17 217 Ann Herbers Flint 44 42:05 13:33
18 219 Michelle Zaborney Flint 41 42:24 13:39
19 221 Kim Herbert Linden 40 42:37 13:44
20 224 Suzanne Hollister Flint 44 44:27 14:19
21 235 Becky Stewart Sacramento 41 46:11 14:52

MALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 13 Tim Brooks Flushing 45 22:00 7:05
2 14 John Boone Grand Blanc 46 22:02 7:06
3 44 Jim Zittel Waterford 47 25:22 8:10
4 45 Jeff Tomczak Flushing 47 25:26 8:12
5 49 John Williams Otisville 46 26:24 8:30
6 73 John Hoffman Birch Run 49 28:12 9:05
7 75 Roger Barcia Flint 45 28:24 9:09
8 105 Kermit Pitts Flint 48 30:55 9:58
9 108 Brian Collie Lapeer 48 31:12 10:03
10 120 Jose Vasquez Flushing 49 32:44 10:33
11 135 Donald Jacot Millington 46 33:36 10:49
12 192 Curtis Walker Mount Morris 46 38:59 12:33
13 195 Ken Stewart Sacramento 47 39:03 12:35

FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 20 Liz Hendershott Ortonville 45 22:54 7:23
2 31 Rosie Marano Grand Blanc 47 24:22 7:51
3 33 Lori Cornwell Lexington 48 24:24 7:52
4 70 Diane Williams Otisville 45 27:59 9:01
5 74 Kimberly Watson Frankenmuth 45 28:20 9:08
6 86 Teresa S Merritt Grand Blanc 49 29:13 9:25
7 92 Ann Henley Fenton 45 29:55 9:38
8 93 Jane Callesen Davison 46 29:57 9:39
9 111 Mary Doolan Grand Blanc 46 31:26 10:08
10 159 Terri Tomczak Flushing 46 35:32 11:27
11 173 Nicole Salgat Columbiaville 48 37:15 12:00
12 178 Carri Vergison Davison 48 37:42 12:09
13 179 Susan Jaruzel Mayville 48 37:50 12:11
14 186 Theresa Lewis Otisville 45 38:12 12:18
15 211 Bethany Taylor Flint 46 41:19 13:19
16 222 Sarah Hartman Flushing 48 42:52 13:48
17 226 Janeen Moskal Holly 45 44:38 14:22
18 248 Brenda Kleihfeld Birch Run 49 56:13 18:06
19 252 Suzanne Robinson Webberville 47 1:01:56 19:57

MALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 9 Ben Fitt . 52 21:12 6:50
2 26 Mario Genovesi Swartz Creek 51 23:53 7:42
3 36 Jay Sargent Flint 53 24:40 7:57
4 37 Pete Mestelle White Pigeon 54 24:41 7:57
5 62 Daniel Reinhart Clio 53 27:24 8:50
6 67 Andy Ortiz Grand Blanc 53 27:46 8:57
7 69 Michael Laux Flushing 54 27:53 8:59
8 79 Michael 4hilardi Lapeer 51 28:38 9:13
9 90 Ken Humphries Burton 52 29:52 9:37
10 137 Tom Gilchrist Vassar 50 33:58 10:56
11 212 Kevin Swift Grand Blanc 53 41:20 13:19

FEMALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 24 Wanda Handlin Flint 53 23:30 7:34
2 39 Paula Horne Flushing 51 24:44 7:58
3 51 Karen Ribant Flushing 53 26:42 8:36
4 76 Annie Russ Birch Run 50 28:29 9:11
5 78 Vicki Dolliver Linden 54 28:30 9:11
6 96 Gayle Pickett Grand Blanc 52 30:24 9:48
7 128 Cindy Huff North Branch 51 32:50 10:34
8 158 Karen Church Millington 54 35:21 11:23
9 165 Carrie Strait Davison 50 36:01 11:36
10 175 Kathy Hough Holly 51 37:35 12:06
11 176 Maria Majchrowski Fenton 53 37:37 12:07
12 204 Randi Griesmer Metamora 53 39:49 12:50
13 205 Pam Ghilardi Lapeer 51 39:49 12:50
14 210 Diane Lomason Gaines 52 40:59 13:12
15 230 Krista Durham Flushing 53 45:15 14:35

MALE AGE GROUP: 55 - 59
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 12 Ronald Durham Flushing 58 21:56 7:04
2 23 Rick Clark Clarkston 55 23:15 7:29
3 29 Clayton Hubel Flint 55 24:04 7:45
4 48 Randy Fielder Adrian 58 26:18 8:28
5 68 Darrell Mitzel Swartz Creek 57 27:47 8:57

FEMALE AGE GROUP: 55 - 59
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 167 Victoria Salvador Flint 57 36:20 11:42
2 206 Joanne Gensel Flint 57 40:11 12:57
3 209 Barbara Elford Davison 58 40:56 13:11
4 231 Mary Wheelock Flint 59 45:16 14:35
5 244 Robin Kiess Grand Blanc 55 50:01 16:06
6 245 Deb Montpas Flint 55 53:10 17:07
7 250 Susan Scharrer Clio 55 57:07 18:24

MALE AGE GROUP: 60 - 64
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 15 Skip Uebelhart Flint 61 22:05 7:07
2 40 Gregory Maxfield Oxford 60 24:46 7:59
3 124 Jim Robinet Silverwood 61 32:48 10:34
4 145 John Puvogel Bloomfield Hills 61 34:28 11:06
5 156 Fred Guest Birch Run 64 35:11 11:20
6 160 Thomas Salvador Flint 60 35:38 11:29

FEMALE AGE GROUP: 60 - 64
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 106 Marie Thompson Clio 60 30:55 9:58

MALE AGE GROUP: 65 - 69
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 63 John Carlisle Mount Morris 68 27:27 8:51
2 66 John Lonsway Fenton 68 27:44 8:56
3 77 Stan Pruett Flint 66 28:29 9:11
4 91 Conrad Scharrer Clio 66 29:53 9:38

FEMALE AGE GROUP: 65 - 69
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 225 Patricia Tucker Linden 66 44:36 14:22
2 233 Judith Lonsway Fenton 65 45:58 14:48
3 236 Kitty Vandenbrulle Flushing 65 46:24 14:57

MALE AGE GROUP: 70 - 99
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 53 Jerry Knickerbocker Davison 71 26:49 8:39

FEMALE AGE GROUP: 70 - 99
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 229 Glenadine Culver Clio 75 45:06 14:32




5K WALK AGE-GROUP RESULTS

MALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 2 Johnny Olsey Clio 56 32:24 10:26

FEMALE OVERALL WINNER
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 1 Lori Lynn Short Clio 44 32:23 10:26

MALE AGE GROUP: 1 - 99
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 2 Johnny Olsey Clio 56 32:24 10:26
2 4 Wesley Shumpert Flint 69 35:27 11:25
3 5 Mark O'Donnell Grand Blanc 58 35:44 11:31
4 8 Dean Perigo Burton 39 36:53 11:53
5 12 Jack Edwards Clio 51 38:44 12:28
6 20 Bobby Carter Linden 68 41:17 13:18
7 23 Spencer L Myers Grand Blanc 81 42:15 13:37
8 27 Larry Worthing Vassar 54 45:50 14:46
9 30 Dennis Eastman Swartz Creek 57 45:57 14:48
10 31 Daniel Pozarek Davison 62 46:18 14:55
11 43 Greg Clark Genesee 51 48:10 15:31
12 48 Carlton Gregory Flint 74 48:26 15:36
13 51 Dave Baker Clio 61 49:16 15:52
14 52 Steve Hack Flushing 55 49:17 15:52
15 68 Andrew Juno Flushing 7 55:15 17:48

FEMALE AGE GROUP: 1 - 99
Place Oall Name Town Ag Time Pace
===== ==== ====================== ================= == ======= =====
1 1 Lori Lynn Short Clio 44 32:23 10:26
2 3 Ann Batchelor Grand Blanc 55 35:07 11:19
3 6 Peggy Soth Swartz Creek 65 36:10 11:39
4 7 Marilyn Freeman Swartz Creek 55 36:29 11:45
5 9 Bethany Haglund Flushing 36 38:21 12:21
6 10 Corinne Turk Burton 34 38:22 12:21
7 11 Amy Brunk Attica 41 38:37 12:26
8 13 Rachel Argue Flint 65 39:06 12:36
9 14 Gay Ann Roas Flint 55 40:07 12:55
10 15 Mary Moran Millington 57 40:11 12:56
11 16 Valerie Schmidt Lapeer 61 40:25 13:01
12 17 Erin Bishop Grand Blanc 32 40:45 13:07
13 18 Robin Pillow Grand Blanc 37 40:45 13:07
14 19 Rita Collie Swartz Creek 70 41:13 13:16
15 21 Tawanie McLane Flint 58 41:28 13:21
16 22 Joni Ward Swartz Creek 51 42:11 13:35
17 24 Chrystal Kline Grand Blanc 35 42:25 13:40
18 25 Nancy Durance Davison 56 44:27 14:19
19 26 Carolyn Butler Flint 56 45:35 14:41
20 28 Regina Wright Grand Blanc 29 45:52 14:46
21 29 Kathy Jones Flint 41 45:53 14:47
22 32 Krista Edwards Clio 19 46:19 14:55
23 33 Jane Worthing Vassar 49 46:20 14:55
24 34 Rebecca King Metamora 34 47:13 15:13
25 35 Sarah Tadajewski Metamora 34 47:13 15:13
26 36 Tammy Fuhr Flint 44 47:50 15:24
27 37 Carol Schultz Birch Run 47 48:01 15:28
28 38 Patricia Sauber Caro 60 48:02 15:28
29 39 Sherridee Morey Swartz Creek 52 48:03 15:28
30 40 Lisa Miller Waterford 43 48:03 15:29
31 41 Dianna Robertson Flushing 51 48:08 15:30
32 42 Donna Arden Millington 39 48:08 15:30
33 44 Vicki L Sacharski Flushing 57 48:11 15:31
34 45 Crista Thompson Flint 57 48:12 15:31
35 46 Akilah Shamly Flint 36 48:25 15:36
36 47 Djuana Jackson Flint 40 48:26 15:36
37 49 Tonya Holzhei Millington 32 49:00 15:47
38 50 Bethany Hack Flushing 58 49:16 15:52
39 53 Debbie Clark Genesee 51 49:28 15:56
40 54 Patty Waskiewicz Mt. Morris 45 49:29 15:56
41 55 Terry Gillespie Davison 54 49:33 15:57
42 56 Theresa Braden-Horstma Williamston 45 50:21 16:13
43 57 Patricia Csapo Otisville 75 50:56 16:24
44 58 Marta England Whitmore Lake 41 51:25 16:34
45 59 Mary Foust Grand Blanc 59 51:28 16:35
46 60 Susan Jarema Flushing 52 51:30 16:35
47 61 Kathleen Edwards Flushing 57 51:31 16:35
48 62 Jennifer Rossman Lapeer 42 52:06 16:47
49 63 Karen Kramer Highland 46 52:07 16:47
50 64 Tiffany Fuhr Flint 25 52:13 16:49
51 65 Mary Guzman-Munoz Flint 55 52:23 16:52
52 66 Schellen Kidd Flint 26 52:45 16:59
53 67 Julie Juno Flushing 50 55:15 17:48
54 69 Ruth Chastain Trail Lake 63 55:16 17:48
55 70 Morgan La Pan Ann Arbor 51 55:17 17:48
56 71 Anita Barcia Flint 47 55:21 17:49
57 72 Michele Walker Flushing 58 55:22 17:50
58 73 Sarah Coons Flint 28 56:13 18:06
59 74 Hilary Holtz Williamston 21 56:18 18:08
60 75 Diane Longo Waterford 49 57:20 18:28
61 76 Jacqueline Coons Flint 58 57:27 18:30
62 77 Marion Merrow Grand Blanc 68 57:35 18:33
63 78 Lois Adamson Flint 58 57:35 18:33
64 79 Marcia Lanehart Flint 49 57:44 18:36
65 80 Flo Greer Flint 67 1:01:04 19:40
66 81 Holly Niemcow Mount Morris 34 1:01:47 19:54
67 82 Stephanie Corlew Grand Blanc 37 1:02:52 20:15
68 83 Laura Short Birch Run 44 1:02:52 20:15
69 84 Rose Murchison Flint 48 1:03:30 20:27


Flint, MI
Provided by Gault Race Mgt.