MITCA D-4 TEAM STATE RESULTS

back to results

May. 29, 2010

MITCA D-4 TEAM STATE RESULTS
GOBLES, MI


05/29/10 Men's Track & Field Meet Results PAGE 1

MITCA D-4 TEAM STATE AT GOBLES 05/29/10

MITCA D-4 TEAM STATE RESULTS - BOYS

TEAM SCORING - MANTON HIGH SCHOOL 1053.50; CENTREVILLE 793; MCBAIN 791.50; Michigan Collegiate 748; DANSVILLE 728;

BATH 720; Coleman 667; GENESEE 610; UNIONVILLE SEBEWAING 544; WEBBERVILLE 303.

HIGH JUMP -- 1. Jacob Behmlander, Coleman, 6-4; 2. Ryan Walton, Coleman, 6-4; 3. Teo Redding, Michigan Collegiate,

6-0; 4. Herbert Krueger, UNIONVILLE SEBEWAING, 6-0; 5T. Sean Crowley, Coleman, 5-10; T. Kyle Zuiderveen, MCBAIN,

5-10; T. Brandon Blough, GENESEE, 5-10; 8. Joe Gest, CENTREVILLE, 5-10; 9. Elroy Daffin, Michigan Collegiate, 5-8;

10. Ben Denomme, MANTON HIGH SCHOOL, 5-8; 11. Garret Cook, GENESEE, 5-6; 12. Logan Tacoma, MCBAIN, 5-6; 13. Aaron

Hoefling, DANSVILLE, 5-6; 14. Joshua Lorencz, CENTREVILLE, 5-2; 15. landen Tacoma, MCBAIN, 5-2; 16. Devin. Woodman,

DANSVILLE, 5-2; 17. Tyler Bridson, MANTON HIGH SCHOOL, 5-2; 18T. Tyler Reid, MANTON HIGH SCHOOL, 4-10; T. Ryan

Guidroz, WEBBERVILLE, 4-10.

DISCUS -- 1. Ben Denomme, MANTON HIGH SCHOOL, 146-1.50; 2. Garrett Hitchcock, WEBBERVILLE, 132-4.50; 3. Tyler Masse,

UNIONVILLE SEBEWAING, 127-10.75; 4. Jordan Smith, MCBAIN, 127-0.25; 5. Matt Truesdale, MANTON HIGH SCHOOL, 127-0; 6.

Deante Williams, CENTREVILLE, 125-2.50; 7. Michael Bednarski, UNIONVILLE SEBEWAING, 124-4; 8. Dakota Gangler,
UNIONVILLE SEBEWAING, 123-6; 9. Shawn Burnham, GENESEE, 120-7.50; 10. Matthew Henningsen, CENTREVILLE, 113-6.50; 11.

Jacob Crone, CENTREVILLE, 111-9; 12. Manuel Martinez, MCBAIN, 106-7.75; 13. Dexter Taylor, GENESEE, 106-1.50; 14.

Nathan Smith, MCBAIN, 102-5.50; 15. Garrett Main, DANSVILLE, 102-1.25; 16. Hunter Juntunen, WEBBERVILLE, 97-4; 17.

Jacob Kipp, Coleman, 91-3; 18. David. Smith, BATH, 90-2.75; 19. Will Brooks, Michigan Collegiate, 86-2.50; 20. Chris

Cox, Michigan Collegiate, 85-4.50; 21. Andres Perez, DANSVILLE, 84-11; 22. Martin Beranek, Coleman, 83-11.25; 23.

Chris Schenuman, MANTON HIGH SCHOOL, 82-4.50; 24. Jon Spagnuolo, BATH, 79-4; 25. Caleb Casanova, DANSVILLE, 74-2.75;

26. Cody Sapp, GENESEE, 71-2; 27. Evan Botke, BATH, 52-5.75.

SHOT PUT -- 1. Ben Denomme, MANTON HIGH SCHOOL, 47-11; 2. Dakota Gangler, UNIONVILLE SEBEWAING, 45-9; 3. Matt
Truesdale, MANTON HIGH SCHOOL, 42-9; 4. Shawn Burnham, GENESEE, 42-2; 5. Nathan Smith, MCBAIN, 41-4; 6. Dexter

Taylor, GENESEE, 40-8; 7. Pringle Devonya, Michigan Collegiate, 40-2; 8. Garrett Hitchcock, WEBBERVILLE, 39-9; 9.

Nathan Bednarksi, UNIONVILLE SEBEWAING, 39-4; 10. Will Brooks, Michigan Collegiate, 39-4; 11. Manuel Martinez,

MCBAIN, 38-10; 12. Deante Williams, CENTREVILLE, 37-6; 13. Caleb Casanova, DANSVILLE, 37-3; 14. Garrett Main,
DANSVILLE, 36-5; 15. Kris Wiard, CENTREVILLE, 36-1; 16. Kyle Guisbert, Coleman, 35-6; 17. Dustin Wiard, CENTREVILLE,

34-9; 18. Andres Perez, DANSVILLE, 34-8; 19. Travis Graham, BATH, 33-8; 20. Chris Cox, Michigan Collegiate, 33-4; 21.

David. Smith, BATH, 33-0; 22. Jacob Kipp, Coleman, 32-6; 23. Rick VanDyke, MANTON HIGH SCHOOL, 32-3; 24. Cody Sapp,

GENESEE, 31-3; 25. Martin Beranek, Coleman, 30-1; 26. Matthew Randall, MCBAIN, 26-3; 27. Evan Botke, BATH, 24-10.

LONG JUMP -- 1. Gavin Wilson, BATH, 21-8; 2. Devante Mitchell, Coleman, 21-1.75; 3. Jasper Woodcock, MANTON HIGH

SCHOOL, 21-0.50; 4. Joshua Mieras, CENTREVILLE, 20-1; 5. Garrett Teague, WEBBERVILLE, 19-9; 6. Cameron Garrett, BATH,

19-5.50; 7. Joe Wilson, CENTREVILLE, 19-4; 8. Dominic Strange, MANTON HIGH SCHOOL, 19-1; 9. Anthony Fox, MCBAIN,

18-10.10; 10. Ryan Guidroz, WEBBERVILLE, 18-10; 11. Kyle Guisbert, Coleman, 18-9; 12. Garret Cook, GENESEE, 18-9; 13.

Jacob Behmlander, Coleman, 18-4; 14. Elroy Daffin, Michigan Collegiate, 18-3; 15. Teo Redding, Michigan Collegiate,

18-1; 16. Jordan Bishop, MCBAIN, 17-11.50; 17. Forrest Graham, DANSVILLE, 17-11; 18. Benjamin Vogler, MCBAIN, 17-7;

19. Seth Rentfrow, DANSVILLE, 17-6; 20. Gerald Richardson, Michigan Collegiate, 17-5; 21. Josh Farve, MANTON HIGH

SCHOOL, 17-3; 22. Mike Keely, CENTREVILLE, 17-1; 23. Caleb Quintanilla, GENESEE, 16-6; 24. Peter Gacik, UNIONVILLE

SEBEWAING, 16-2; 25. Kyle Dunkel, BATH, 15-7.50; 26. Joe. Pulling, DANSVILLE, 15-5; 27. Cody Jacobs, GENESEE, 10-7.

POLE VAULT -- 1. Brandon Westmaas, MCBAIN, 12-8; 2. Travis Dice, Coleman, 12-6.50; 3. Jasper Woodcock, MANTON HIGH

SCHOOL, 12-2; 4. Gavin Wilson, BATH, 11-8; 5. Spencer Scott, BATH, 11-2; 6. Aaron Everett, MANTON HIGH SCHOOL, 11-2;

7. James Toney, CENTREVILLE, 10-8; 8. Shaun Faber, UNIONVILLE SEBEWAING, 10-8; 9. Seth Hahn, MANTON HIGH SCHOOL,

10-8; 10. Matthew Randall, MCBAIN, 9-11; 11T. Mark Pollok, WEBBERVILLE, 9-2; T. Jordan Bishop, MCBAIN, 9-2; 13. Nico

Monsivaes, CENTREVILLE, 9-2; 14. Devante Mitchell, Coleman, 8-2.

3200 METER RELAY -- 1. DANSVILLE (A), 8:10.45 (Jay Witchell, Nick Moon, Ethan Gurecki, Warren Witchell); 2. Michigan

Collegiate (A), 8:23.10 (Dom Ford, Malcom Brown, Cameron Williams, Joel Trent); 3. MANTON HIGH SCHOOL (A) , 8:30.39

(Kyle Sosenko, Josh Farve, Rick VanDyke, Dominic Strange); 4. UNIONVILLE SEBEWAING (A, 8:37.27 (Travis Kuhl, Arne

Meyer, Chris Meyer, Seth Squires); 5. BATH (A), 8:39.31 (Nick Thomas, Jon Spagnuolo, Drew Brown, Nick Seddon); 6.

MCBAIN (A), 8:44.26 (Brandon Westmaas, Travis Riedel, Paul Barber, Ethan Benson); 7. CENTREVILLE (A), 9:15.84 (Evan

Kotchevar, Taylor Medbery, Mike Keely, Matthew Henningsen); 8. GENESEE (A), 10:06.28 (Devin Sapp, John Heron, Alex

Daly, Tanner Mchan); 9. Coleman (A), 10:25.63 (Tim Wulf, Alex Brown, Sean Crowley, Troy Hamilton).

110M HURDLES -- 1. Darren Morris, MANTON HIGH SCHOOL, 15.652; 2. Tyler Masse, UNIONVILLE SEBEWAING, 16.353; 3. Jordan

Smith, MCBAIN, 16.487; 4. Ryan Walton, Coleman, 16.653; 5. Brandon Blough, GENESEE, 16.82; 6. Alex Sexton, BATH,

17.187; 7. Nathan Brown, MCBAIN, 17.421; 8. Teo Redding, Michigan Collegiate, 17.551; 9. Reno Fike, Coleman, 17.618;

10. Karl Scripter, DANSVILLE, 17.806; 11. Sean Kirley, GENESEE, 18.021; 12. Jake Baker, BATH, 18.352; 13. Andrew

Stagg, MCBAIN, 18.44; 14. Kyle Williams, MANTON HIGH SCHOOL, 18.519; 15. Gerald Richardson, Michigan Collegiate,

18.986; 16. Joe Gest, CENTREVILLE, 19.386; 17. Tyler Reid, MANTON HIGH SCHOOL, 19.486; 18. Caleb Quintanilla,
GENESEE, 19.72; 19. James Kuhl, CENTREVILLE, 20.376; 20. Jose Manzi-Fihilo, BATH, 20.743; 21. KeYaugn Batts, Michigan

Collegiate, 21.21; 22. Caleb Casanova, DANSVILLE, 21.977; 23. Jacob Kipp, Coleman, 23.312.

100 METER DASH -- 1. Malik Hobson, Michigan Collegiate, 11.587; 2. Jesse Schwartz, CENTREVILLE, 11.621; 3. Tommie

Mathis-Bush, Michigan Collegiate, 11.654; 4. Mike Skiver, MANTON HIGH SCHOOL, 11.721; 5. Matej Dobrovolony, BATH,

11.73; 6. Donovan Aleman, GENESEE, 11.787; 7. Devante Mitchell, Coleman, 12.03; 8. Tim Canfield, UNIONVILLE
SEBEWAING, 12.054; 9. Carl Youry, GENESEE, 12.088; 10. Kris Wiard, CENTREVILLE, 12.096; 11. Benjamin Vogler, MCBAIN,

12.097; 12. Kyle Guisbert, Coleman, 12.098; 13. Shawn Tester, UNIONVILLE SEBEWAING, 12.132; 14. Andy Kubsch, BATH,

12.144; 15. Jeremiah Heady, DANSVILLE, 12.211; 16. Forrest Graham, DANSVILLE, 12.231; 17. Connor Lyons, WEBBERVILLE,

12.277; 18. Nicolo Love, Michigan Collegiate, 12.331; 19. Jacob. Grice, DANSVILLE, 12.344; 20. Seth Hahn, MANTON HIGH

SCHOOL, 12.355; 21. Caleb Quintanilla, GENESEE, 12.544; 22. Nathan Brown, MCBAIN, 12.578; 23. Nico Monsivaes,
CENTREVILLE, 12.611; 24. Ken Welther, Coleman, 12.677; 25. Tyler Bridson, MANTON HIGH SCHOOL, 12.711; 26. Christopher

DeRuiter, MCBAIN, 12.811; 27. Tyler Garfield, BATH, 12.844; 28. Kigahbi Mizaluni, WEBBERVILLE, 13.344; 29. Ryan

Guidroz, WEBBERVILLE, 13.545.

800 METER RELAY -- 1. MANTON HIGH SCHOOL (B) , 1:32.46 (Darren Morris, Jasper Woodcock, Chase Lovell, Mike Skiver);

2. BATH, 1:33.26 (Nick Seddon, Zach Seddon, Cameron Garrett, Matej Dobrovolony); 3. WEBBERVILLE (A), 1:35.736 (Ryan

Guidroz, Ryan Adair, Hunter Juntunen, Garrett Teague); 4. Michigan Collegiate (A), 1:36.47 (Shonquase Dawkins, Elroy

Daffin, Malik Hobson, Eric Roberts); 5. DANSVILLE (A), 1:37.28 (Forrest Graham, Jacob. Grice, Jeremiah Heady, Aaron

Hoefling); 6. UNIONVILLE SEBEWAING (A, 1:37.538 (Jacob Wiergowski, Peter Gacik, Shawn Tester, Tyler Masse); 7.

CENTREVILLE (A), 1:38.98 (Kris Wiard, Joe Wilson, Mike Keely, Matthew Henningsen); 8. Coleman (A), 1:39.00 (Dakota

Fike, Ken Welther, Alex Brown, Cody Conway); 9. MCBAIN (A), 1:42.543 (Ethan Benson, Christopher DeRuiter, Benjamin

Vogler, Christian Bandelow).

1600 METER RUN -- 1. Warren Witchell, DANSVILLE, 4:38.04; 2. Nick Moon, DANSVILLE, 4:39.30; 3. Dominic Strange,

MANTON HIGH SCHOOL, 4:45.92; 4. Aaron Buchler, GENESEE, 4:47.30; 5. Evan Kotchevar, CENTREVILLE, 4:48.72; 6. Jacob

Behmlander, Coleman, 4:49.74; 7. Seth Squires, UNIONVILLE SEBEWAING, 4:50.22; 8. Travis Riedel, MCBAIN, 4:51.92; 9.

Joel Trent, Michigan Collegiate, 4:57.91; 10. Paul Barber, MCBAIN, 4:59.01; 11. Drew Brown, BATH, 5:00.21; 12.

Brandon Gochis, DANSVILLE, 5:03.31; 13. Nick Thomas, BATH, 5:03.70; 14. Rick VanDyke, MANTON HIGH SCHOOL, 5:07.03;

15. Malcom Brown, Michigan Collegiate, 5:11.57; 16. Taylor Medbery, CENTREVILLE, 5:12.28; 17. Dustin Sulcer, BATH,

5:14.48; 18. Max Haranda, MANTON HIGH SCHOOL, 5:17.66; 19. Alex Daly, GENESEE, 5:30.47; 20. Chad Hollenbeck,
CENTREVILLE, 5:41.24; 21. Tim Wulf, Coleman, 5:45.40; 22. Jonathan Coleman, MCBAIN, 5:49.41; 23. Torey Thurlow,

GENESEE, 6:19.80; 24. Troy Hamilton, Coleman, 6:37.50.

400 METER RELAY -- 1. CENTREVILLE (A), 33.445 (Joshua Mieras, Joshua Lorencz, Joe Wilson, Jesse Schwartz); 2. MANTON

HIGH SCHOOL (A) , 33.612 (Kyle Sosenko, Ben Denomme, Jasper Woodcock, Mike Skiver); 3. UNIONVILLE SEBEWAING (A,

34.513 (Tim Canfield, Jacob Wiergowski, Shawn Tester, Tyler Masse); 4. GENESEE (A), 34.98 (Tyler Peltonen, Garret

Cook, Donovan Aleman, Carl Youry); 5. Michigan Collegiate (A), 35.047 (Tommie Mathis-Bush, Elroy Daffin, Alante

Gardner, Eric Roberts); 6. BATH (A), 35.214 (Alex Sexton, Andy Kubsch, Tyler Garfield, Cameron Garrett); 7. MCBAIN

(A), 35.414 (Jordan Bishop, Nathan Brown, Benjamin Vogler, Jordan Smith); 8. Coleman (A), 35.914 (Dakota Fike, Ken

Welther, Devante Mitchell, Kyle Guisbert); 9. DANSVILLE (A), 47.164 (Forrest Graham, Jacob. Grice, Jeremiah Heady,

Seth Rentfrow); 10. WEBBERVILLE (A), 48.031 (Ryan Adair, Billy Bennsinger, Connor Lyons, Hunter Juntunen).

400 METER DASH -- 1. Warren Witchell, DANSVILLE, 51.154; 2. Chase Lovell, MANTON HIGH SCHOOL, 51.654; 3. Garrett

Teague, WEBBERVILLE, 51.721; 4. Kyle Sosenko, MANTON HIGH SCHOOL, 52.702; 5. Zach Seddon, BATH, 53.222; 6. Seth Hahn,

MANTON HIGH SCHOOL, 53.436; 7. Nick Seddon, BATH, 53.456; 8. Ethan Gurecki, DANSVILLE, 54.036; 9. Ethan Benson,

MCBAIN, 54.11; 10. Aaron Golden, Michigan Collegiate, 54.61; 11. Joshua Lorencz, CENTREVILLE, 55.011; 12. Cameron

Williams, Michigan Collegiate, 55.058; 13. Brandon Westmaas, MCBAIN, 55.471; 14. Shaun Faber, UNIONVILLE SEBEWAING,

55.913; 15. Aaron Buchler, GENESEE, 56.105; 16. Jon Spagnuolo, BATH, 56.213; 17. Jacob Wiergowski, UNIONVILLE
SEBEWAING, 56.48; 18. Mike Keely, CENTREVILLE, 56.641; 19. Travis Dice, Coleman, 56.823; 20. Sean Crowley, Coleman,

57.481; 21. Jay Witchell, DANSVILLE, 57.781; 22. Devin Sapp, GENESEE, 59.783; 23. Christian Bandelow, MCBAIN,
1:00.84; 24. Tyler Peltonen, GENESEE, 1:01.16; 25. Kyle Davis, CENTREVILLE, 1:02.796; 26. Jacob Kipp, Coleman,

1:03.397.

300M INTERM. HURDLES -- 1. Darren Morris, MANTON HIGH SCHOOL, 39.953; 2. Jordan Smith, MCBAIN, 41.722; 3. Hunter

Juntunen, WEBBERVILLE, 43.29; 4. Ryan Walton, Coleman, 43.457; 5. Reno Fike, Coleman, 43.557; 6. Josh Farve, MANTON

HIGH SCHOOL, 43.857; 7. Karl Scripter, DANSVILLE, 43.863; 8. Aaron Hoefling, DANSVILLE, 44.13; 9. Alex Sexton, BATH,

44.324; 10. Sean Kirley, GENESEE, 46.566; 11. Teo Redding, Michigan Collegiate, 46.603; 12. Nico Monsivaes,
CENTREVILLE, 46.666; 13. Tyler Reid, MANTON HIGH SCHOOL, 46.832; 14. Brandon Blough, GENESEE, 47.394; 15. Gerald

Richardson, Michigan Collegiate, 48.00; 16. James Toney, CENTREVILLE, 48.171; 17. Andrew Stagg, MCBAIN, 48.271; 18.

Nathan Brown, MCBAIN, 48.868; 19. Jake Baker, BATH, 49.239; 20. James Kuhl, CENTREVILLE, 51.131; 21. KeYaugn Batts,

Michigan Collegiate, 52.401; 22. Jose Manzi-Fihilo, BATH, 54.77.

800 METER RUN -- 1. Dom Ford, Michigan Collegiate, 2:02.24; 2. Nick Moon, DANSVILLE, 2:03.93; 3. Chris Harper,

UNIONVILLE SEBEWAING, 2:06.26; 4. Joel Trent, Michigan Collegiate, 2:07.20; 5. Dominic Strange, MANTON HIGH SCHOOL,

2:10.08; 6. Paul Barber, MCBAIN, 2:10.93; 7. Travis Kuhl, UNIONVILLE SEBEWAING, 2:11.63; 8. Rick VanDyke, MANTON HIGH

SCHOOL, 2:12.89; 9. Travis Riedel, MCBAIN, 2:13.76; 10. Simon Zagata, MANTON HIGH SCHOOL, 2:15.05; 11. Nick Thomas,

BATH, 2:16.42; 12. Aaron Buchler, GENESEE, 2:17.70; 13. Brandon Gochis, DANSVILLE, 2:19.79; 14. Alex Brown, Coleman,

2:20.53; 15. Justin Trent, Michigan Collegiate, 2:21.98; 16. Matthew Henningsen, CENTREVILLE, 2:23.42; 17. Jake

Wylie, WEBBERVILLE, 2:24.76; 18. Nate. Atkins, DANSVILLE, 2:25.48; 19. Tanner Mchan, GENESEE, 2:26.54; 20. Tim Wulf,

Coleman, 2:27.85; 21. Arne Meyer, UNIONVILLE SEBEWAING, 2:29.74; 22. Jonathan Coleman, MCBAIN, 2:32.48; 23. Dustin

Sulcer, BATH, 2:34.86; 24. Travis Dice, Coleman, 2:34.97; 25. Kyle Davis, CENTREVILLE, 2:35.22; 26. Adam Mejeur,

CENTREVILLE, 2:36.93; 27. Kris Wells, BATH, 2:41.38; 28. Cody Jacobs, GENESEE, 3:11.67.

200 METER DASH -- 1. Mike Skiver, MANTON HIGH SCHOOL, 23.164; 2. Tommie Mathis-Bush, Michigan Collegiate, 23.33; 3.

Jesse Schwartz, CENTREVILLE, 23.363; 4. Chase Lovell, MANTON HIGH SCHOOL, 23.364; 5. Joshua Mieras, CENTREVILLE,

23.597; 6. Matej Dobrovolony, BATH, 23.964; 7. Shawn Tester, UNIONVILLE SEBEWAING, 24.21; 8. Brandon Westmaas,

MCBAIN, 24.337; 9. Carl Youry, GENESEE, 24.504; 10. Jeremiah Heady, DANSVILLE, 24.596; 11. Donovan Aleman, GENESEE,

24.604; 12. Nicolo Love, Michigan Collegiate, 24.911; 13. Reno Fike, Coleman, 24.963; 14. Jacob. Grice, DANSVILLE,

24.996; 15. Zach Seddon, BATH, 25.204; 16. Dakota Fike, Coleman, 25.263; 17. Joe. Pulling, DANSVILLE, 25.43; 18. Ken

Welther, Coleman, 25.463; 19. Ethan Benson, MCBAIN, 25.505; 20. Kris Wiard, CENTREVILLE, 25.506; 21. Christian

Bandelow, MCBAIN, 26.046; 22. Justin Pierce, MANTON HIGH SCHOOL, 26.28; 23. Billy Bennsinger, WEBBERVILLE, 26.947;

24. Kyle Dunkel, BATH, 27.581; 25. Patrick Mizaluni, WEBBERVILLE, 28.749.

3200 METER RUN -- 1. Warren Witchell, DANSVILLE, 10:48.09; 2. Jacob Behmlander, Coleman, 10:55.88; 3. Evan Kotchevar,

CENTREVILLE, 11:01.69; 4. Drew Brown, BATH, 11:07.40; 5. Travis Riedel, MCBAIN, 11:12.77; 6. Taylor Medbery,
CENTREVILLE, 11:16.56; 7. Malcom Brown, Michigan Collegiate, 11:23.59; 8. Josh Farve, MANTON HIGH SCHOOL, 11:26.75;

9. Jack Selim, MANTON HIGH SCHOOL, 11:56.61; 10. Alex Daly, GENESEE, 12:06.53; 11. Forrest Williams, MANTON HIGH

SCHOOL, 12:13.38; 12. Paul Barber, MCBAIN, 12:24.59; 13. Nick Thomas, BATH, 12:43.71; 14. Kaleb Myer, DANSVILLE,

12:45.24; 15. John Heron, GENESEE, 12:53.47; 16. Chad Hollenbeck, CENTREVILLE, 13:06.85; 17. Nate. Atkins, DANSVILLE,

13:09.69; 18. Kris Wells, BATH, 13:43.54; 19. Max Sweet, MCBAIN, 13:46.67; 20. Troy Hamilton, Coleman, 14:47.42.

1600 METER RELAY -- 1. MANTON HIGH SCHOOL (A) , 3:30.22 (Darren Morris, Seth Hahn, Kyle Sosenko, Chase Lovell); 2.

Michigan Collegiate (A), 3:32.56 (Tommie Mathis-Bush, Aaron Golden, Cameron Williams, Dom Ford); 3. CENTREVILLE (A),

3:38.32 (Joe Wilson, Joshua Mieras, Joshua Lorencz, Jesse Schwartz); 4. DANSVILLE (A), 3:41.01 (Jay Witchell, Ethan

Gurecki, Aaron Hoefling, Nick Moon); 5. BATH (A), 3:41.28 (Nick Seddon, Zach Seddon, Jon Spagnuolo, Matej
Dobrovolony); 6. UNIONVILLE SEBEWAING (A, 3:44.48 (Jacob Wiergowski, Shaun Faber, Chris Harper, Tim Canfield); 7.

GENESEE (A), 3:47.17 (Tyler Peltonen, Sean Kirley, Brandon Blough, Aaron Buchler); 8. Coleman (A), 3:49.60 (Dakota

Fike, Reno Fike, Alex Brown, Ryan Walton); 9. MCBAIN (A), 4:10.15 (Christian Bandelow, Jonathan Coleman, Andrew

Stagg, Christopher DeRuiter).




05/29/10 Women's Track & Field Meet Results PAGE 1

MITCA D-4 TEAM STATE AT GOBLES 05/29/10

MITCA D-4 TEAM STATE RESULTS - GIRLS

TEAM SCORING - HILLSDALE ACADEMY 965.50; MANTON 942.50; SAND CREEK HIGH SCHOOL 804.50; CENTREVILLE 665.50; MORRICE

628.50; LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL 551.50; NORTH HURON 535; COLON 363; HESPERIA 165.

HIGH JUMP -- 1. Megan Heffner, NORTH HURON, 5-4; 2. Rachel Storck, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 4-10.30; 3. Emilie

Freeman, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 4-10.20; 4. Shellbey Steig, MANTON, 4-10.10; 5. Liz Baller, MANTON, 4-10; 6.

Morgan Clark, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 4-8.10; 7. Camile Hagadorn, COLON, 4-8; 8. Laura Wonders, HILLSDALE ACADEMY,

4-6.10; 9. Emily Pewe, HILLSDALE ACADEMY, 4-6; 10T. Ashley Stombaugh, MORRICE, 4-2.20; T. Stephanie Goretski, NORTH

HURON, 4-2.20; 12T. Kayla Juliet, MANTON, 4-2.10; T. Kori Kirkham, CENTREVILLE, 4-2.10; 14. Laura Kettler, SAND CREEK

HIGH SCHOOL, 4-2; 15T. Hannah Rawza, MORRICE, 3-10.20; T. Andrea Rodriguez-Lugo, HILLSDALE ACADEMY, 3-10.20; T.

Shelby Frank, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 3-10.20; 18. Danielle Flowers, CENTREVILLE, 3-10.10; 19T. Sarah Maurer, NORTH

HURON, 3-10; T. Jackie Soper, CENTREVILLE, 3-10.

DISCUS -- 1. Heather Lantis, HILLSDALE ACADEMY, 112-3; 2. Alex Thulin, COLON, 102-4; 3. Alyssa Shirkey, LUTHERAN

WESTLAND HIGH SCHOOL, 97-9; 4. Grace Leutheuser, HILLSDALE ACADEMY, 93-3; 5. Laura Wonders, HILLSDALE ACADEMY, 88-1;

6. Kaylie Birgy, MANTON, 81-1; 7. Holly Smith, MANTON, 80-0; 8. Becca Myers, COLON, 79-8; 9. Sarah Rundell, MORRICE,

79-4; 10. Halie Sudborough, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 78-6; 11. Chelsea Koroleski, NORTH HURON, 76-10; 12. Sage Pence,

CENTREVILLE, 76-4; 13. Sarie Voss, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 74-10; 14. Carissa Borntreger, CENTREVILLE, 72-6; 15.

Janine Erickson, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 71-0; 16. Lois Westbrook, MANTON, 70-8; 17. Miranda Werner, MORRICE,

69-7; 18. Heidi Cornett, CENTREVILLE, 64-6; 19. Tiffany Warner, MORRICE, 63-2; 20. Haley Burdine, SAND CREEK HIGH

SCHOOL, 61-10; 21. Tiffany Leese, NORTH HURON, 58-1; 22. Rachael Tinsey, NORTH HURON, 58-0; 23. Naomi Elenbaas,

HESPERIA, 56-5.

LONG JUMP -- 1. Grace Leutheuser, HILLSDALE ACADEMY, 15-2.50; 2. Paige Thornton, COLON, 15-2.25; 3. Liz Baller,

MANTON, 15-2; 4. Caitlin Homrich, NORTH HURON, 15-1.50; 5. Hanna Selaty, NORTH HURON, 14-6; 6. Emily Brady, HILLSDALE

ACADEMY, 14-3.25; 7. Landis Robichaud, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 13-10.25; 8. Erin Hardin, LUTHERAN WESTLAND HIGH

SCHOOL, 13-10; 9. Kim DeVore, MANTON, 13-6.50; 10. Ashton Morris, MORRICE, 13-5; 11. Mary London, MORRICE, 13-3.50;

12. Audrey London, MORRICE, 13-2.25; 13. Hannah Smith, HILLSDALE ACADEMY, 13-0; 14. Brittany Martin, SAND CREEK HIGH

SCHOOL, 12-8.50; 15. Cheyanne Fersch, MANTON, 12-8.25; 16. Mary Grace Decker, COLON, 12-6.50; 17. Danielle Flowers,

CENTREVILLE, 12-6; 18. Hannah Mayuiers, CENTREVILLE, 12-4.25; 19. Kori Kirkham, CENTREVILLE, 12-0.50; 20. Olivia

Espinosa, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 11-7.

SHOT PUT -- 1. Sarah Rundell, MORRICE, 32-3; 2. Heather Lantis, HILLSDALE ACADEMY, 31-5; 3. Tiffany Warner, MORRICE,

29-11; 4. Alyssa Shirkey, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 29-7; 5. Jennifer Harmon, CENTREVILLE, 29-5; 6. Brittany

Krise, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 28-10; 7. Sage Pence, CENTREVILLE, 28-5; 8. Halie Sudborough, SAND CREEK HIGH SCHOOL,

28-4; 9. Alex Thulin, COLON, 27-11; 10. Becca Myers, COLON, 27-5; 11. Sarie Voss, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 26-11; 12.

Angel VanDyke, MANTON, 26-8; 13. Lyndee Wonders, HILLSDALE ACADEMY, 26-5; 14. Miranda Werner, MORRICE, 26-1; 15. Lois

Westbrook, MANTON, 25-5; 16. Emily Williams, MANTON, 24-0; 17. Janine Erickson, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 23-5;

18. Shena Albaugh, HILLSDALE ACADEMY, 23-2; 19. Carissa Borntreger, CENTREVILLE, 23-0; 20. Katie Alexander, NORTH

HURON, 22-3; 21. Rachael Tinsey, NORTH HURON, 22-2; 22. Naomi Elenbaas, HESPERIA, 21-0; 23. Maddie McIntyre, NORTH

HURON, 16-3.50.

POLE VAULT -- 1. Hope Huston, MANTON, 9-0; 2. Giselle Gomez, MANTON, 8-6; 3. Emily Wiley, NORTH HURON, 8-6; 4T.

Ashley Russell, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 7-9.10; T. Katie Knoblock, NORTH HURON, 7-9.10; 6T. Laura Wonders, HILLSDALE

ACADEMY, 7-9; T. Karlie Goretski, NORTH HURON, 7-9; 8T. Rachel Storck, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 7-3.50; T.

Emily Pewe, HILLSDALE ACADEMY, 7-3.50; 10T. Liz Whalen, HILLSDALE ACADEMY, 7-3.40; T. Emily Stafford, CENTREVILLE,

7-3.40; 12. Hallie Roof, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 7-3; 13T. Alissa Flury, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 6-6; T.

Marcella Flury, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 6-6; T. Bethany Riess, CENTREVILLE, 6-6; T. Lauren Hallett, SAND CREEK

HIGH SCHOOL, 6-6; T. Kayla Juliet, MANTON, 6-6; 18. Mary Grace Decker, COLON, 6-6.

3200 METER RELAY -- 1. HILLSDALE ACADEMY (A), 10:16.29 (Shaley Albaugh, Elyse Lisznyai, Anna Woods, Carly Hubbard);

2. SAND CREEK HIGH SCHOOL , 10:30.08 (Sierra Curtis, Melanie Glinski, Hallie Roof, Olivia Jewett); 3. MANTON (A),

10:33.09 (Kandis MIlliron, Kim DeVore, Courtney Roth, Stephanie Ingraham); 4. CENTREVILLE (A), 10:46.56 (Dora Miller,

Autumn Odom, Jackie Soper, Hannah Mayuiers); 5. LUTHERAN WESTLAND HIGH , 11:00.24 (Sarah Maynard, Erin Lyle, Brittany

Maynard, Jess Rice); 6. HESPERIA (A), 11:03.96 (Jasmine Hall, Vanessa Davila, Donna Aslakson, Alexa Rumsey); 7.

MORRICE (A), 11:22.34 (Audra Pung, Hannah Rawza, Autumn Dunkell, Ashley Stombaugh); 8. NORTH HURON (A), 12:10.12

(Katie Alexander, Stephanie Ahearn, Hanna Selaty, Chelsea Koroleski); 9. COLON (A), 14:35.13 (Rachel Hostetler, Becca

Myers, Alisha Leitzke, Mary Grace Decker).

100M HURDLES -- 1. Sonny Jenkins, MANTON, 16.846; 2. Giselle Gomez, MANTON, 16.881; 3. Caitlin Homrich, NORTH HURON,

16.882; 4. Kelsey Butcher, MORRICE, 16.946; 5. Shelby Frank, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 17.847; 6. Shellbey Steig,

MANTON, 17.947; 7. Rachel Storck, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 18.381; 8. Brittany Martin, SAND CREEK HIGH SCHOOL,

18.815; 9. Emily Stafford, CENTREVILLE, 18.878; 10. Amanda Teranella, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 19.312; 11.

Emily Pewe, HILLSDALE ACADEMY, 19.379; 12. Jackie Schwartz, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 19.819; 13. Andrea
Rodriguez-Lugo, HILLSDALE ACADEMY, 20.046; 14. Morgan Clark, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 20.113; 15. Ashton Morris,

MORRICE, 20.413; 16. Sarah Maurer, NORTH HURON, 20.813; 17. Maeve Sullivan, HILLSDALE ACADEMY, 20.945; 18. Alisha

Leitzke, COLON, 21.646; 19. Maddie McIntyre, NORTH HURON, 22.78.

100 METER DASH -- 1. Megan Heffner, NORTH HURON, 13.133; 2. Rachel Hostetler, COLON, 13.533; 3. Chelsea Ellerholz,

SAND CREEK HIGH SCHOOL, 13.60; 4. Kinsey Malicki, COLON, 13.633; 5. Ashton Lehman, CENTREVILLE, 13.834; 6. Hope

Huston, MANTON, 13.867; 7. Olivia Espinosa, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 13.934; 8. Alexa Sturgis, COLON, 14.001; 9. Emily

DeLeo, CENTREVILLE, 14.034; 10. Elizabeth Brady, HILLSDALE ACADEMY, 14.201; 11. Hannah Connor, SAND CREEK HIGH

SCHOOL, 14.268; 12. Mary London, MORRICE, 14.302; 13. Lizzy Brothers, CENTREVILLE, 14.368; 14. Cheyanne Fersch,

MANTON, 14.402; 15. Meg Ryan, HILLSDALE ACADEMY, 14.411; 16. Cece Brady, HILLSDALE ACADEMY, 14.468; 17. Audrey

London, MORRICE, 14.545; 18. Abby Tuck, MANTON, 14.802; 19. Megan Lohn, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 15.145; 20.

Marcella Flury, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 15.212; 21. Gabrielle Booth, NORTH HURON, 15.579; 22. Jaden Werner,

MORRICE, 15.613; 23. Kelsey Kamerowski, HESPERIA, 16.046; 24. Tiffany Leese, NORTH HURON, 16.113.

800 METER RELAY -- 1. HILLSDALE ACADEMY (A), 1:51.216 (Shaley Albaugh, Hannah Smith, Bitsy Brady, Emily Brady); 2.

MORRICE (A), 1:51.316 (Chelsea Wesley, Audra Pung, Mary London, Ashley Howard); 3. CENTREVILLE (A), 1:52.15 (Emily

DeLeo, Lizzy Brothers, Sage Pence, Ashton Lehman); 4. MANTON (A), 1:52.454 (Hope Huston, Stacey Baron, Liz Baller,

Sonny Jenkins); 5. SAND CREEK HIGH SCHOOL , 1:54.052 (Olivia Espinosa, Hannah Connor, Lauren Hallett, Ally Jackson);

6. COLON (A), 1:54.753 (Alexa Sturgis, Rachel Hostetler, Camile Hagadorn, Kinsey Malicki); 7. LUTHERAN WESTLAND HIGH

, 1:54.952 (Alissa Flury, Erin Hardin, Jackie Schwartz, Amanda Terranella); 8. HESPERIA (A), 2:04.911 (Shandaria

Carter, Jasmine Hall, Donna Aslakson, Vanessa Davila); 9. NORTH HURON (A), 2:06.492 (Katie Knoblock, Emily Wiley,

Emily Wiley, Sarah Maurer).

1600 METER RUN -- 1. Stephanie Ingraham, MANTON, 5:23.32; 2. Nicole Zehel, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 5:35.38; 3.

Katie Raymer, MANTON, 5:43.59; 4. Olivia Jewett, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 5:45.68; 5. Elyse Lisznyai, HILLSDALE

ACADEMY, 5:48.31; 6. Erin Gieseke, HILLSDALE ACADEMY, 5:49.56; 7. Dora Miller, CENTREVILLE, 5:50.78; 8. Melanie

Glinski, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 5:55.02; 9. Sarah Maynard, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 6:00.52; 10. Ashley

Stombaugh, MORRICE, 6:08.33; 11. Chrissy Craig, HILLSDALE ACADEMY, 6:12.75; 12. Autumn Odom, CENTREVILLE, 6:24.80;

13. Rachel Lovell, MANTON, 6:28.78; 14. Katie Alexander, NORTH HURON, 6:37.33; 15. Bethany Riess, CENTREVILLE,

6:51.11; 16. Hannah Rawza, MORRICE, 7:02.30; 17. Alisha Leitzke, COLON, 7:08.14; 18. Jenny Kasten, SAND CREEK HIGH

SCHOOL, 7:10.15; 19. Brianna Clark, MORRICE, 7:22.48; 20. Rachael Tinsey, NORTH HURON, 8:32.77.

400 METER RELAY -- 1. SAND CREEK HIGH SCHOOL , 52.992 (Olivia Espinosa, Landis Robichaud, Lauren Hallett, Chelsea

Ellerholz); 2. MORRICE (A), 53.392 (Chelsea Wesley, Ashley Howard, Mary London, Kelsey Butcher); 3. MANTON (A),

53.559 (Hope Huston, Kayla Juliet, Giselle Gomez, Liz Baller); 4. HILLSDALE ACADEMY (A), 54.293 (Hannah Smith, Meg

Ryan, Bitsy Brady, Carly Hubbard); 5. COLON (A), 55.027 (Rachel Hostetler, Camile Hagadorn, Alexa Sturgis, Kinsey

Malicki); 6. NORTH HURON (A), 55.028 (Caitlin Homrich, Karlie Goretski, Stephanie Goretski, Megan Heffner); 7.

LUTHERAN WESTLAND HIGH , 57.363 (Megan Lohn, Marcella Flury, Jackie Schwartz, Alissa Flury); 8. CENTREVILLE (A),

59.966 (Bethany Riess, Lizzy Brothers, Kori Kirkham, Emily Stafford).

400 METER DASH -- 1. Ashton Lehman, CENTREVILLE, 1:01.212; 2. Emily Brady, HILLSDALE ACADEMY, 1:02.513; 3. Shaley

Albaugh, HILLSDALE ACADEMY, 1:02.58; 4. Stacey Baron, MANTON, 1:03.014; 5. Audra Pung, MORRICE, 1:04.91; 6. Erin

Hardin, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 1:04.98; 7. Liz Whalen, HILLSDALE ACADEMY, 1:06.153; 8. Kandis MIlliron,

MANTON, 1:06.25; 9. Emily DeLeo, CENTREVILLE, 1:06.718; 10. Krista Juliet, MANTON, 1:08.622; 11. Hannah Mayuiers,

CENTREVILLE, 1:09.089; 12. Ally Jackson, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 1:09.09; 13. Jasmine Hall, HESPERIA, 1:09.924; 14.

Haley Burdine, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 1:10.224; 15. Autumn Dunkell, MORRICE, 1:10.758; 16. Stephanie Ahearn, NORTH

HURON, 1:11.091; 17. Audrey London, MORRICE, 1:13.501; 18. Kendall Fox, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 1:13.535.

300M LOW HURD -- 1. Megan Heffner, NORTH HURON, 46.718; 2. Sonny Jenkins, MANTON, 48.419; 3. Kelsey Butcher, MORRICE,

48.486; 4. Giselle Gomez, MANTON, 49.721; 5. Grace Leutheuser, HILLSDALE ACADEMY, 51.089; 6. Kayla Juliet, MANTON,

52.587; 7. Shelby Frank, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 52.69; 8. Amanda Teranella, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 52.924;

9. Rachel Storck, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 53.221; 10. Emily Pewe, HILLSDALE ACADEMY, 53.855; 11. Andrea

Rodriguez-Lugo, HILLSDALE ACADEMY, 54.923; 12. Ashton Morris, MORRICE, 56.057; 13. Emily Stafford, CENTREVILLE,

57.444; 14. Stephanie Goretski, NORTH HURON, 57.692; 15. Jackie Soper, CENTREVILLE, 57.725; 16. Brittany Martin, SAND

CREEK HIGH SCHOOL, 58.155; 17. Hanna Selaty, NORTH HURON, 59.095; 18. Shelby Roof, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 59.209;

19. Danielle Flowers, CENTREVILLE, 1:01.411.

800 METER RUN -- 1. Carly Hubbard, HILLSDALE ACADEMY, 2:27.09; 2. Alexa Rumsey, HESPERIA, 2:27.50; 3. Olivia Jewett,

SAND CREEK HIGH SCHOOL, 2:30.15; 4. Chelsea Wesley, MORRICE, 2:31.09; 5. Stephanie Ingraham, MANTON, 2:31.87; 6.

Amanda Gehrke, HILLSDALE ACADEMY, 2:33.61; 7. Anna Woods, HILLSDALE ACADEMY, 2:33.74; 8. Shellbey Steig, MANTON,

2:35.05; 9. Dora Miller, CENTREVILLE, 2:35.32; 10. Stacey Baron, MANTON, 2:39.82; 11. Jess Rice, LUTHERAN WESTLAND

HIGH SCHOOL, 2:41.55; 12. Donna Aslakson, HESPERIA, 2:43.63; 13. Karlie Goretski, NORTH HURON, 2:44.53; 14. Sierra

Curtis, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 2:45.51; 15. Ashley Stombaugh, MORRICE, 2:45.86; 16. Autumn Odom, CENTREVILLE,

2:50.11; 17. Chelsea Koroleski, NORTH HURON, 3:06.00; 18. Ellie Lovell, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 3:07.53; 19. Rachael

Tinsey, NORTH HURON, 3:55.60; 20. Lindsey Kelley, CENTREVILLE, 3:57.66.

200 METER DASH -- 1. Kinsey Malicki, COLON, 27.784; 2. Ashley Howard, MORRICE, 28.251; 3. Elizabeth Brady, HILLSDALE

ACADEMY, 28.285; 4. Ashton Lehman, CENTREVILLE, 28.418; 5. Caitlin Homrich, NORTH HURON, 28.605; 6. Alexa Sturgis,

COLON, 28.743; 7. Shandaria Carter, HESPERIA, 28.775; 8. Chelsea Ellerholz, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 28.952; 9. Hannah

Connor, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 29.343; 10. Hannah Smith, HILLSDALE ACADEMY, 29.353; 11. Landis Robichaud, SAND CREEK

HIGH SCHOOL, 29.486; 12. Sage Pence, CENTREVILLE, 29.487; 13. Lizzy Brothers, CENTREVILLE, 30.01; 14. Krista Juliet,

MANTON, 30.453; 15. Cheyanne Fersch, MANTON, 30.477; 16. Abby Tuck, MANTON, 30.511; 17. Michelle McAvoy, HILLSDALE

ACADEMY, 30.544; 18. Sarah Maurer, NORTH HURON, 30.653; 19. Audrey London, MORRICE, 30.711; 20. Autumn Dunkell,

MORRICE, 31.821; 21. Marcella Flury, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 32.088; 22. Megan Lohn, LUTHERAN WESTLAND HIGH

SCHOOL, 32.388; 23. Vanessa Davila, HESPERIA, 32.889; 24. Katie Knoblock, NORTH HURON, 33.289.

3200 METER RUN -- 1. Stephanie Ingraham, MANTON, 11:54.97; 2. Elyse Lisznyai, HILLSDALE ACADEMY, 12:48.70; 3. Erin

Lyle, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL, 12:55.13; 4. Katie Raymer, MANTON, 12:58.61; 5. Melanie Glinski, SAND CREEK HIGH

SCHOOL, 13:03.20; 6. Erin Gieseke, HILLSDALE ACADEMY, 13:16.26; 7. Brittany Maynard, LUTHERAN WESTLAND HIGH SCHOOL,

13:28.98; 8. Courtney Roth, MANTON, 13:29.22; 9. Anna Woods, HILLSDALE ACADEMY, 13:44.67; 10. Hallie Roof, SAND CREEK

HIGH SCHOOL, 13:47.67; 11. Dora Miller, CENTREVILLE, 14:09.79; 12. Hannah Rawza, MORRICE, 15:42.99; 13. Bethany

Riess, CENTREVILLE, 15:58.24; 14. Mikayla Humphries, SAND CREEK HIGH SCHOOL, 16:34.69; 15. Alyssa Bambach, NORTH

HURON, 16:45.21; 16. Madison Ludwig, CENTREVILLE, 19:26.95; 17. Becca Myers, COLON, 20:17.03.

1600 METER RELAY -- 1. HILLSDALE ACADEMY (A), 4:13.44 (Shaley Albaugh, Grace Leutheuser, Emily Brady, Carly Hubbard);

2. MANTON (A), 4:20.24 (Sonny Jenkins, Shellbey Stieg, Kandis MIlliron, Stacey Baron); 3. LUTHERAN WESTLAND HIGH ,

4:22.61 (Nicole Zehel, Alissa Flury, Erin Hardin, Amanda Terranella); 4. MORRICE (A), 4:24.13 (Audra Pung, Kelsey

Butcher, Ashley Howard, Chelsea Wesley); 5. HESPERIA (A), 4:35.91 (Alexa Rumsey, Donna Aslakson, Shandaria Carter,

Vanessa Davila); 6. CENTREVILLE (A), 4:50.38 (Jackie Soper, Emily DeLeo, Autumn Odom, Hannah Mayuiers); 7. NORTH

HURON (A), 4:51.72 (Stephanie Ahearn, Karlie Goretski, Stephanie Goretski, Hanna Selaty); 8. SAND CREEK HIGH SCHOOL ,

4:59.67.