Healing Hands 5K Run/Walk to benefit the Genesee County Free Medical Clinic

back to results

May. 15, 2010

Healing Hands 5K Run/Walk to benefit the Genesee County Free Medical Clinic
Flint, MI
Provided by Gault Race Mgt.


MALE OVERALL WINNER
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 1 John Niven Swartz Creek 46 19:00 5:45

FEMALE OVERALL WINNER
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 3 Suzanne Larsen Fenton 32 19:14 5:49

MALE MASTERS WINNER
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 2 Tim Hartl Bridgeport 46 19:08 5:48

FEMALE MASTERS WINNER
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 19 Liz Hendershott Ortonville 44 23:29 7:07

MALE AGE GROUP: 1 - 14
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 9 Aaron Squanda Saginaw 10 21:47 6:36
2 20 Joseph Fisher Flushing 13 23:41 7:10
3 82 Drew Knickerbocker Fostoria 10 32:27 9:49
4 103 Deven Mukkamala Flint 9 36:01 10:54
5 115 Nikhil Mukkamala Flint 9 38:06 11:32

FEMALE AGE GROUP: 1 - 14
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 51 Katelyn Wulff 12 28:40 8:41
2 88 Riley Webb Davison 14 34:08 10:20
3 96 Kelsie George Davison 13 35:06 10:37
4 107 Sylee Kiran Fenton 11 36:12 10:57
5 144 Sarasee Kiran Fenton 7 49:00 14:50
6 151 Latrina Belser 12 1:04:25 19:29

MALE AGE GROUP: 15 - 19
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 4 Anthony Maxwell Grand Blanc 18 19:47 5:59
2 26 Sam Seymour Goodrich 19 24:31 7:25
3 35 Chris Bowman Goodrich 19 26:35 8:03
4 37 Mitchell McFall Burton 15 27:06 8:12
5 54 David Hayes Greenville 19 29:11 8:50
6 71 Husam Alghanem Flint 19 30:57 9:22
7 79 Fares Alghanem Flint 17 32:04 9:42
8 91 Basel Alghanem Flint 15 34:41 10:30

FEMALE AGE GROUP: 15 - 19
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 23 Erin Edwards Linden 16 23:57 7:15
2 56 Sara Gallemore Marysville 18 29:16 8:51
3 94 Michelle Strait Davison 19 34:54 10:34
4 100 Vanessa Robinson Flushing 16 35:54 10:52
5 104 Kelsey Strait Davison 19 36:06 10:55
6 126 Gabrielle Elswick Davison 17 41:01 12:25

MALE AGE GROUP: 20 - 24
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 11 Nick Lynch Bay City 20 22:06 6:42

FEMALE AGE GROUP: 20 - 24
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 148 Amie Juillet Flint 22 53:59 16:20

MALE AGE GROUP: 25 - 29
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 25 - 29
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 34 Shelley Curtis 29 26:21 7:59
2 57 Jessica White Fenton 27 29:16 8:51
3 63 Jennie Simms Portage 26 30:30 9:14
4 118 Rebecca Biedermann Marysville 29 38:20 11:36
5 145 Sayee Kiran Fenton 25 53:16 16:07

MALE AGE GROUP: 30 - 34
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 7 Donald Achey Bancroft 31 20:56 6:20
2 47 Brandon Perry Burton 30 28:15 8:33
3 78 Tom Jones Burton 32 31:54 9:39
4 95 Scott Jones Burton 34 34:55 10:34

FEMALE AGE GROUP: 30 - 34
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 21 Heather Notter Saginaw 33 23:46 7:12
2 45 Maria Brandon Flint 30 27:39 8:22
3 125 Trisha Stoumel Flint 34 40:25 12:14
4 131 Sherri Fisher Flushing 31 42:21 12:49

MALE AGE GROUP: 35 - 39
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 14 David Leder Essexville 35 22:32 6:49
2 108 Scott Ross Flint 35 36:17 10:59
3 110 James Jackovatz Waterford 37 36:21 11:00
4 116 Bobby Mukkamala Flint 39 38:06 11:32
5 147 David Juillet Flint 36 53:59 16:20

FEMALE AGE GROUP: 35 - 39
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 17 Debra Weber Sanford 37 23:09 7:01
2 32 Kris Kotula Swartz Creek 39 25:46 7:48
3 50 Carrie George Davison 37 28:37 8:40
4 52 Cindy Blum Saginaw 39 28:46 8:42
5 76 Jennifer Coleman Burton 35 31:36 9:34
6 139 Karrie Damm Saginaw 35 45:51 13:53
7 149 Monica Lanphear Burton 36 58:17 17:38
8 150 Mary McHenry Flint 37 1:02:46 18:59

MALE AGE GROUP: 40 - 44
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 5 Greg Thomas Clio 41 20:16 6:08
2 6 Joel Hoose Fenton 42 20:22 6:10
3 8 Russ Faulkner Grand Blanc 44 21:21 6:28
4 25 Rich Marr Flint 40 24:08 7:18
5 46 Patrick Wooley Flint 44 28:00 8:28
6 53 Clarence Johnson Grand Blanc 42 28:51 8:44
7 93 Rick O'Rourke Webberville 44 34:52 10:33
8 101 Jim Robinson Flushing 43 35:54 10:52
9 143 Samasandra Kiran Fenton 42 48:56 14:48

FEMALE AGE GROUP: 40 - 44
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 29 Denise Robinson Flushing 42 24:59 7:34
2 65 Beth Drake Grand Blanc 42 30:40 9:17
3 75 Shawn Miller 40 31:28 9:31
4 81 Nita Kulkarne Flint 40 32:14 9:45
5 99 Stacey Webb Davison 41 35:23 10:42
6 114 Kristi Socha Marysville 44 37:59 11:30
7 119 Corey Cole Flushing 44 39:28 11:57
8 122 Annette Fechik Flint 41 39:34 11:58
9 133 Shelly Lynch Mount Morris 44 42:59 13:00
10 142 Cathy Everhart Linden 44 47:32 14:23

MALE AGE GROUP: 45 - 49
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 10 Jamonty Washington Clinton Townsh 45 21:54 6:38
2 12 Mark Suyama Elite Feet 47 22:12 6:43
3 16 Tim Brooks Flushing 45 22:45 6:53
4 38 Greg Squanda Saginaw 49 27:06 8:12
5 48 Steven White Flint 48 28:34 8:39
6 69 Andamo Goins Waterford 48 30:49 9:20
7 72 Gerald Bock Flint 47 30:58 9:22
8 85 Eric Biedermann Marysville 48 33:09 10:02
9 86 Robert Oakes Jr Flint 48 33:27 10:08
10 98 Patrick Gallemore Marysville 48 35:22 10:42
11 141 Tracy Kevin Everhart Linden 45 47:32 14:23

FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 24 Ruth Lara Grand Blanc 49 23:58 7:15
2 66 Natalia Hortig Rochester Hill 45 30:44 9:18
3 73 Annette Beckman Fenton 46 31:07 9:25
4 77 Rosa Hernandez-Parker Flint 47 31:50 9:38
5 89 Elizabeth Smith Livonia 47 34:15 10:22
6 109 Toni Toll Flint 45 36:21 11:00
7 113 Maureen Szczypka Novi 48 36:37 11:05
8 117 Denise Gallemore Marysville 48 38:20 11:36
9 120 Julie Gregus Davison 47 39:30 11:57
10 121 Rena Rarick Burton 49 39:30 11:57
11 124 Candace Jones Grand Blanc 45 39:58 12:06
12 132 Penny Jacques Dryden 48 42:58 13:00
13 146 Mona Kiran Fenton 46 53:16 16:07

MALE AGE GROUP: 50 - 54
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 15 Gordon Gibson Flint 53 22:36 6:50
2 22 Mike Froats Fenton 52 23:49 7:13
3 27 Dave Drevon Flint 50 24:36 7:27
4 33 Gary Jones Flint 54 26:05 7:54
5 36 Andrew Griffin Flint 51 26:46 8:06
6 42 Paul Drevon Swartz Creek 52 27:29 8:19
7 43 Tony Handlin Flint 53 27:30 8:19
8 44 Brian Bur Swartz Creek 53 27:37 8:21
9 58 Randolph Schumacher Fenton 51 29:37 8:58
10 59 Wilfredo Rivera Fenton 52 29:50 9:02
11 80 Georg Schulte Whitmore Lake 50 32:08 9:43

FEMALE AGE GROUP: 50 - 54
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 30 Wanda Handlin Flint 53 25:33 7:44
2 64 Sharon Oakes Flint 52 30:31 9:14
3 87 Cheryl Godmar Fenton 53 33:53 10:15
4 90 Cheryl Seymour Goodrich 54 34:24 10:25
5 105 Carrie Strait Davison 50 36:09 10:56
6 128 Sharon Wilson Davison 51 41:42 12:37
7 134 Lisa Paciorek Clio 51 43:13 13:05
8 138 Karen Smith Flint 50 44:23 13:26

MALE AGE GROUP: 55 - 59
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 18 Mike Murphy Burton 59 23:25 7:05
2 28 Steve Ruggirelle Flint 59 24:45 7:29
3 41 Mike Goodall Flint 57 27:19 8:16
4 49 Larry Williams Flushing 56 28:36 8:39
5 68 Larry Derossett Otisville 59 30:44 9:18
6 74 Abd Alghanem Flint 58 31:24 9:30
7 102 Daniel Smith Flint 58 35:58 10:53
8 130 Michael Beardslee Wixom 57 42:02 12:43

FEMALE AGE GROUP: 55 - 59
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 39 Deborah Beason Flushing 55 27:13 8:14
2 60 Dona Derossett Otisville 58 29:53 9:03
3 84 Terese Fitzpatrick Wixom 56 32:36 9:52
4 106 Lee Ann White Grand Blanc 55 36:11 10:57

MALE AGE GROUP: 60 - 64
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 13 Michael Manor Clio 60 22:31 6:49
2 31 Michael Curtis Swartz Creek 60 25:42 7:47
3 61 James Peltier Flint 60 30:09 9:08
4 97 Kenneth Witt Mount Morris 63 35:20 10:42

FEMALE AGE GROUP: 60 - 64
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 112 Joretta Roy Flushing 60 36:29 11:03
2 129 Lee Husemann Flint 64 41:57 12:42

MALE AGE GROUP: 65 - 69
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 40 Norman Hart Davison 68 27:15 8:15
2 62 John Lonsway Fenton 67 30:14 9:09
3 127 Alfred Glenn Flint 65 41:26 12:32

FEMALE AGE GROUP: 65 - 69
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 67 Jan Wallen Flushing 69 30:44 9:18
2 92 Linda Nelson Ortonville 67 34:49 10:32
3 111 Nancy Teel Flint 67 36:25 11:01
4 136 Karen Scanlon Brighton 68 43:28 13:09
5 137 Judy Decaire Clio 67 43:42 13:13
6 140 Judith Lonsway Fenton 65 45:52 13:53

MALE AGE GROUP: 70 - 74
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 55 George Gawthrop Flushing 71 29:15 8:51
2 83 Jerry Knickerbocker Davison 71 32:28 9:49

FEMALE AGE GROUP: 70 - 74
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 70 Cathy Detman Flint 71 30:54 9:21

MALE AGE GROUP: 75 - 79
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 123 Earl Hanson Flint 77 39:48 12:03

FEMALE AGE GROUP: 75 - 79
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 135 Glendine Culver Clio 75 43:18 13:06

MALE AGE GROUP: 80 - 89
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 80 - 89
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====

Missing Information
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 27:19 8:16
2 92 Gwen Kelley Clio 1:04:35 19:33



MALE OVERALL WINNER
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 1 Johnny Olsey Clio 56 27:57 8:28

FEMALE OVERALL WINNER
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 4 Phyllis Anders Swartz Creek 62 35:39 10:47

MALE MASTERS WINNER
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 2 Rick Huber Montrose 53 29:02 8:47

FEMALE MASTERS WINNER
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 6 Shelly Huber Montrose 50 36:23 11:01

MALE AGE GROUP: 1 - 14
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 82 Dayaan Ghani Flint 13 1:01:06 18:29

FEMALE AGE GROUP: 1 - 14
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 34 Kendall Carter Fenton 12 47:56 14:30
2 91 Mercedes Gamble 13 1:03:39 19:15

MALE AGE GROUP: 15 - 19
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 15 - 19
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 31 Jasmine Kimbrue Swartz Creek 18 47:44 14:27

MALE AGE GROUP: 20 - 24
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 20 - 24
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 41 Sasha Burau Grand Blanc 20 50:17 15:13
2 81 Aimee Brubaker Swartz Creek 24 1:00:36 18:20
3 89 Kathryn Caryl East Lansing 22 1:02:55 19:02

MALE AGE GROUP: 25 - 29
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 25 - 29
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 79 Sarah Raglon Flint 29 1:00:09 18:12

MALE AGE GROUP: 30 - 34
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 30 - 34
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 72 Angela Littleton Otisville 31 58:56 17:50
2 80 Emily Hudson Flint 33 1:00:09 18:12
3 88 Sara Didoszak Livonia 33 1:02:54 19:02
4 93 Amy Lasley Flint 31 1:04:23 19:29

MALE AGE GROUP: 35 - 39
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 71 Steve Lanphear Burton 38 57:23 17:22

FEMALE AGE GROUP: 35 - 39
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 24 Tracie Olszewski Clio 39 46:08 13:58
2 26 Michelle Knickerbocker Fostoria 38 46:15 14:00
3 86 Kristal Johnson Flint 38 1:01:49 18:42

MALE AGE GROUP: 40 - 44
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 45 Gary Chron Burton 43 51:57 15:43
2 83 Jamal Ghani Flint 41 1:01:27 18:36

FEMALE AGE GROUP: 40 - 44
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 23 Joanna White Linden 40 46:01 13:55
2 27 Kimmie Delmas Clio 43 46:49 14:10
3 32 Catherine Kimbrue Swartz Creek 43 47:44 14:27
4 46 Dina Chron Burton 43 51:58 15:43
5 69 Louvenia Penigar Mount Morris 42 56:40 17:09
6 90 Deborah Jinnah 41 1:03:19 19:10

MALE AGE GROUP: 45 - 49
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 3 Tom Carr Lapeer 45 34:51 10:33
2 30 Douglas Sepanak Fenton 48 47:44 14:26

FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 13 Fadwa Alghanem Flint 46 41:52 12:40
2 19 Jill Maxwell Linden 46 44:00 13:19
3 42 Mary Yana Burau Grand Blanc 46 50:18 15:13
4 43 Kim Pierson Swartz Creek 48 51:56 15:43
5 47 Laurie Miles Davison 49 52:16 15:49

MALE AGE GROUP: 50 - 54
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 53 Jon McIntosh Flushing 54 53:52 16:18

FEMALE AGE GROUP: 50 - 54
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 7 Karen Herbers Flushing 54 36:45 11:07
2 10 Beverly Keely Flint 53 38:15 11:35
3 21 Pamela Heavner Fenton 54 44:26 13:27
4 25 Julaine Burns Swartz Creek 53 46:09 13:58
5 28 Joni Ward Swartz Creek 51 47:07 14:15
6 33 Deb Koval Swartz Creek 52 47:53 14:29
7 37 Linda Gibson Flint 53 49:41 15:02
8 49 Rhonda Banks Grand Blanc 54 52:40 15:56
9 50 Jacklinn Brayan Grand Blanc 54 52:40 15:56
10 52 Karen McIntosh Flushing 51 53:52 16:18
11 62 Karen Croff Grand Blanc 53 55:52 16:54
12 68 Phyllis Reid Flint 52 56:38 17:08
13 75 Sheryl Deutsch Flushing 52 59:07 17:53
14 77 Diane Welk Midland 51 59:10 17:54

MALE AGE GROUP: 55 - 59
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 5 Lester Brady Grand Blanc 57 36:22 11:00
2 22 Jeff Katz Flint 55 45:28 13:45
3 38 Prasad Kommaneupi Flint 58 49:41 15:02
4 56 Bill Caryl East Lansing 56 54:34 16:31
5 76 Thomas Noyle Midland 57 59:10 17:54

FEMALE AGE GROUP: 55 - 59
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 12 Diane Jerichow Flushing 58 41:36 12:35
2 16 Barbara Walton Grand Blanc 55 43:38 13:12
3 29 Gay Ann Roos Flint 55 47:07 14:15
4 40 Crista Thompson Flint 57 50:02 15:09
5 48 Ronda Seiler Lapeer 59 52:17 15:49
6 55 Carol Higgins Flint 58 54:25 16:28
7 57 Debbie Caryl East Lansing 55 54:34 16:31
8 58 Linda Kennedy Mt.Morris 56 54:56 16:37
9 63 Elizabeth Jordan Flint 58 55:52 16:54
10 73 Shirley Koch Burton 56 58:57 17:50
11 84 Brenda Fortunate Grand Blanc 58 1:01:48 18:42
12 94 Jan Jones Flint 58 1:04:23 19:29
13 101 Diane Thompson Flint 59 1:05:46 19:54

MALE AGE GROUP: 60 - 64
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 18 Dave Thurston Fowler 62 43:51 13:16
2 36 Max Warden Mount Morris 61 48:30 14:40
3 39 Lee Gonzales Flint 60 49:42 15:02
4 60 Michael Kennedy Mount Morris 61 54:57 16:38
5 87 Doyle Blaisdell Swartz Creek 63 1:01:51 18:43

FEMALE AGE GROUP: 60 - 64
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 11 Cheryl Greenfield Sarnia 64 40:01 12:06
2 54 Pat Perrine Flint 62 54:25 16:28
3 59 Sarah Hanson Flint 61 54:57 16:38
4 99 Bonnie Hudson Davison 62 1:05:00 19:40
5 100 Marion Day Flint 60 1:05:02 19:41
6 103 Margaret Ann Rose Flushing 60 1:24:11 25:28

MALE AGE GROUP: 65 - 69
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 8 Larry Greenfield Sarnia 66 37:13 11:16
2 9 Wesley Shumpert Flint 69 37:28 11:20
3 15 David Diem Fenton 66 42:53 12:59
4 17 Pete Lambert Sarnia 65 43:48 13:15
5 44 Peter Almeida Fenton 65 51:57 15:43
6 98 Francis Hudson Davison 67 1:04:59 19:40

FEMALE AGE GROUP: 65 - 69
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 14 Jane Matthews Grand Blanc 65 42:22 12:49
2 51 Aggie Sheerin Goodrich 66 53:00 16:02
3 65 Nancy Juillet Flint 66 56:02 16:57
4 66 Joanne Shaw Fenton 66 56:08 16:59
5 74 Doreen Sinondon-Glenn Flint 65 59:01 17:51
6 95 Jane Harger Flint 66 1:04:35 19:32
7 97 Patricia Williams Linden 67 1:04:36 19:33
8 102 Carole Anthony Byron 66 1:05:46 19:54
9 104 Harlon Rose Flushing 67 1:24:13 25:29

MALE AGE GROUP: 70 - 74
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 61 Carlton Gregory Flint 74 55:00 16:39
2 67 Julius Shaw Fenton 72 56:09 16:59
3 85 Edward White Grand Blanc 73 1:01:48 18:42

FEMALE AGE GROUP: 70 - 74
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 70 Kay Lennerth Flint 73 57:06 17:17

MALE AGE GROUP: 75 - 79
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 20 Mike Anderson Flushing 78 44:24 13:26

FEMALE AGE GROUP: 75 - 79
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 35 Dorothy Hogan Flushing 76 48:25 14:39
2 96 Mary Conley Flint 75 1:04:36 19:33

MALE AGE GROUP: 80 - 99
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 64 Harry Binder Flint 86 55:56 16:55
2 78 Allen Turcke Flushing 81 59:12 17:55

FEMALE AGE GROUP: 80 - 99
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====

Missing Information
Place O'A Name Town Ag Finish Pace
===== === ====================== ============== == ======= =====
1 27:19 8:16
2 92 Gwen Kelley Clio 1:04:35 19:33

Flint, MI
Provided by Gault Race Mgt.